Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Özel Fotoğrafçılık Kursu Tamamlayıcı Eğitim

Öğrenemediklerim Var Diyenlere Telafi Eğitimler!

Daha önce fotoğrafçılık eğitimi almış ancak eksikleri olduğunu düşünen ya da grup eğitimleriyle istediği bilgi ve beceri seviyesine ulaşamayan öğrencilerimize özel tamamlayıcı program hazırladık!

Bugüne kadar 12800’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan, Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı tamamlayıcı eğitim programımızla daha önce katıldığı fotoğrafçılık eğitiminden istediği sonucu alamayan öğrencilerimizin öğrenme hızlarına, bilgi ve becerilerine göre eksik kaldıklarını düşündükleri konuları telafi eğitimlerle tamamlıyoruz! Makine ve ekipmanlardan ISO ve diyafram ayarına, fotoğrafta ışık kullanımından kompozisyon oluşturmaya kadar bir fotoğrafçının hakim olması gereken tüm konulara yeniden değiniyoruz.

Fotoğraf çekmeyi öğrenemedim diye üzülmeyin, Foto Life Akademi ile yanlış bildiklerinizi düzeltin, eksiklerinizi telafi edin…

Fotografcilik Kursu Tamamlayici Egitim

Tüm Videolarımızı YouTube kanalımızdan Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Daha Çok Uygulama Daha İyi Öğrenme!

Fotografcilik Kursu Ders Telafisi 1

Özel Fotoğrafçılık Kursu Tamamlayıcı Eğitim Programı 1.Bölüm

Fotoğraf makinenize tam olarak hakim değil misiniz? Eksik kaldığınızı düşündüğünüz bilgilerinizi tamamlayacak, neye ihtiyacınız varsa onu öğretecek bir fotoğrafçılık kursu programı hazırladık!

Özel Fotoğrafçılık Kursu Tamamlayıcı Eğitiminde öncelikle; Doğru fotoğraf makinesini mi aldınız? En çok tercih edilen fotoğraf makinesi markaları hangileri? Fotoğraf makinemizin üzerindeki tuşlar ne anlama geliyor? Hangi açılı lens hangi çekim türünde kullanılır? Objektif çeşitleri neler? Marka ve modele göre lens çeşitleri ve en çok tercih edilen lens markaları neler? İhtiyaç duyacağınız fotoğraf makinesi yardımcı ekipmanları neler? Temel fotoğrafçılık kavramlarından diyafram, enstantane, ISO ayarları nasıl yapılır? Ölçüm modları nasıl kullanılır ve fotoğrafa olan etkisi nedir? Histogram kullanılarak ölçüm nasıl yapılır? Beyaz ayarı nasıl yapılmalı? HDR modu nedir ve hangi tip çekimlerde kullanılır? Doğru pozlama nedir, + ve - pozlamanın fotoğrafa olan etkisi nasıldır? Çekilecek konuya göre AF ve çekim modlarının kullanımı nasıl olmalıdır? sorularını cevaplayarak teorikte öğrenemediklerinizi telafi ediyoruz.

Eğitimimizin ilk bölümünde; fotoğraf bilginizin temellerini baştan atıyoruz, yanlış öğrendiğiniz her şeyi yeniden anlatıyor, bilgilerinizi tazeliyoruz!

Alanında Ünlü Fotoğrafçılar

Özel Fotoğrafçılık Kursu Tamamlayıcı Eğitim Programı 2.Bölüm

Sahada uygulama yaptınız ancak yeterli olmadı mı? Çekim teknikleriyle ilgili daha çok soru mu sormak istiyorsunuz? Tamamlayıcı eğitim tam da bunun için var!

Özel Fotoğrafçılık Kursu Tamamlayıcı Eğitim Programımızda temel fotoğraf çekim tekniklerinin üzerinden geçtikten sonra uygulama eğitimimize başlıyoruz. Öğrencimizle birlikte farklı sahne türlerinde manuel, diyafram ve enstantane öncelikli modlarda çekim yaparak bu modların fotoğrafa etkisini deneyimliyoruz. Beyaz ayarını ortamdaki ışığın rengine ayarlıyor ve farklı kelvin değerlerinde çekim yaparak beyaz ayarının fotoğraftaki gücünü gözlemliyoruz. Sahneye göre çekim stilimizi belirleyerek keskinlik ve doygunluk yaratmada stilin önemini kavrıyoruz. Konuya uygun ölçüm modlarından hangisini kullanacağımıza karar verip merkez ağırlıklı, değerlendirmeli, kısmi ve nokta ölçüm modlarıyla ışığın nasıl kontrol edildiğini ve zor ışık şartlarında daha iyi sonuçlara ulaşmak için neler yapmamız gerektiğini öğreniyoruz. Net fotoğraf için hangi kısık ayarı, arka planı flu fotoğraflar için neden açık diyafram kullanacağımızı, net alan derinliğini nasıl oluşturacağınızı öğrenerek enstantane ayarıyla görüntüyü dondurup bulanıklaştırmanın fotoğrafta yarattığı etkiyi ölçüyoruz. Daha etkili fotoğraflar için ISO hassasiyetinin önemini fark ediyoruz.

2.bölümün sonunda pratik yapmaya fırsat bulamadığınız tüm teorik ayarları fotoğraf çekerek uygulamış olacak, fotoğrafçılığın temel çekim unsurlarına hakim hale geleceksiniz.

Uluslararası Eğitim Standardı
Fotografcilik Telafi Dersi

Türkiye’nin En Kapsamlı Fotoğraf ve Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarda görsel materyal ağırlıklı ders anlatımları, eğitim sırasında uygulamalı fotoğraf çekimleri, tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek ödevler ve uzman eğitmenlerden fotoğraflarınıza yorumlar, kaçırdığınız derslerin telafisi, günübirlik ya da konaklamalı yurt içi ve yurt dışı keyifli geziler, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile her zaman yanınızdayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz! Her yıl mezun verdiğimiz hobi kursu öğrencilerimizin %65’i mesleki eğitim alarak hem mevcut işlerinin yanında ek iş yapıp kazanç sağlıyor hem de yeni bir kariyere sahip olup sevdikleri işi yapmanın hazzını yaşıyorlar.

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sistemimiz Avrupa standartlarında olup uygulama ağırlıklı bir programdır.

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında ünlü, mesleki gelişim eğitimlerinde uzman, köklü üniversitelerde eğitim veren, Türkiye’nin başarılı profesyonellerinden eğitim alma fırsatı.

%100 Öğrenme Garantisi

Kursun sonunda fotoğrafçılık eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimize, herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı veriyoruz.

Ozel Fotografcilik Kursu 1

MEB Onaylı Sertifika

İş başvurularında ya da kariyer fırsatlarında referansınız olacak, yaptığınız işin eğitimini aldığınızı belgeleyen Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika veriyoruz.

Makine Ekipman Danışmanlığı

Fotoğraf makinesi almamış ya da fotoğraf makinesini değiştirmek isteyen öğrencilerimize danışmanlık yapıyor, makine ve ekipman üreticisi firmalardan uygun fiyatlara tedarik imkanı sunuyoruz.

Ders Telafi İmkanı

Derse gelemeyen öğrencilerimize farklı bir sınıfta/şubemizde kaçırılan haftayı telafi etme imkanına ek olarak isteyen öğrencilerimize 1 yıl süresince eğitim dondurma hakkı tanıyoruz.

Ozel Fotografcilik Egitimi

Özel Fotoğrafçılık Kursu Tamamlayıcı Eğitim Programı 3.Bölüm

Doğal ve yapay ışık kaynaklarını kullanmayı iyi öğrenemediniz mi? Kompozisyon yaratmada zorlanıyor musunuz? Tamamlayıcı eğitimde eksiklerinizi gidereceğiz…

Bu bölümümüzde; Doğal ve yapay ışık kaynakları nasıl kullanılır? Işığın fotoğrafa olan etkisi nedir ve foto sanatsal kullanımı nasıl olur? Flaş ne zaman ve nasıl kullanılır? Altın saat nedir ve bu saatlerde nasıl çekim yapılır? Rembrant aydınlatması ile portre çekimi nasıl yapılır? Silüet aydınlatması nasıl yapılır? Çekilecek objenin üzerine düşen ışık nasıl ölçülür? Obje ışığa göre nasıl konumlandırılır? Işığa göre modelin bedeni nasıl konumlandırılır? Modelle doğru ve etkili iletişim yöntemleri nelerdir? Doğru poz nasıl verdirilir ve ışığın poza etkisi nasıldır? Poz vermede baş ve omuz, modelin jest ve mimikleri nasıl yönlendirilir? Modelin beden dilini fotoğrafın mesajına göre nasıl yönlendireceksiniz? Fotoğrafta kompozisyon unsurları nelerdir? Teknik, biçim, içerik ve anlatım nasıl olmalıdır? Daha etkili fotoğraflar üretmek için hangi kompozisyon kuralları kullanılmalıdır? Doku, ritim, dinamizm ve uyum gibi fotoğraf öğeleri görüntüye ne katar? Görsel öğelerin fotoğrafa yerleştirilmesi nasıl planlanır? Fotografik anlatım nedir ve nasıl yapılır? Güçlü bir kompozisyon için renkler nasıl kullanılır? konularını işleyerek temel eğitimde edinemediğiniz ışık ve kompozisyon bilgisini sizlere kazandırıyoruz.

3.bölümün sonunda eksik kalan ışık kullanım bilginizi tamamlamış olacak, yaratıcılığınızı nasıl geliştireceğinizi ve kompozisyonunuza yansıtacağınızı öğreneceksiniz.

Uygulamalı Fotoğrafçılık Eğitimi

Özel Fotoğrafçılık Kursu Tamamlayıcı Eğitim Programı 4.Bölüm

Bol bol uygulama yapıyoruz! Tamamlayıcı eğitimimizde teorik değil pratik fotoğrafçılık yeteneklerinizi geliştiriyoruz!

Özel Fotoğrafçılık Kursu Tamamlayıcı Eğitim Programının 4.bölümünde ekipmanlarımızı kuruyor, ışık ve kompozisyon bilgimizi uygulamalı olarak arttırıyoruz. Stüdyoda ve açık alanda hangi ekipmanları kullanacağımızı, ışık kaynaklarımızı nereye yerleştireceğimizi, modeli ve konuyu nasıl aydınlatacağımızı öğreniyoruz. Doğal ve yapay ışık kaynaklarıyla fotoğrafta ışığın yarattığı etkiyi gözlemliyor, gölgeleri ve karanlık kısımları kullanma bilgisi kazanıyor, iyi bir kompozisyonun özelliklerini yaşayarak öğreniyoruz. Ritim ve doku yaratarak uyum ve kontrastın bir fotoğrafı nasıl değiştirebileceğini gözlemliyoruz. Çektiğiniz fotoğrafları inceleyerek gelişiminizi değerlendiriyor, önerilerde bulunuyor, mesleki olarak ilerlemek isterseniz ilgi alanınıza ve ihtiyaçlarınıza uygun doğum, düğün, moda, ürün, yemek ve hava fotoğrafçılığı gibi fotoğrafçılık dalları hakkında bilgi vererek uzmanlaşmak istediğiniz branşa yönlendirme yapıyor, fotoğrafçılıktan para kazanma yöntemlerini anlatıyoruz.

Stüdyo ve dış mekan çekim tekniklerini yeniden öğreneceğiniz, ekipman bilgisi kazanacağınız, etkili iletişim kurmada uzmanlaşacağınız, kompozisyon yaratmaya hakim olacağınız bir tamamlayıcı eğitim almış olacaksınız!

Öğrenme Garantisi
Ozel Fotografcilik Kursu Fiyatlari

Eğitimden Önce, Eğitimden Sonra!

Çektiğim fotoğraflar istediğim gibi olmuyor, tekniğimi ve bakış açımı değiştirmem lazım diyorsanız doğru adrestesiniz! İyi bir fotoğrafçı, yaratıcılığını, ışık ve gölgelerle olan ilişkisini, kendini ve bakış açısını daima geliştirmelidir. Foto Life Akademi temel fotoğrafçılık kursu ile değişmeye ve gelişmeye hazır olun!

)) Fotografcilik Kursu 4 Fotografcilik Kursu 5
Fotografcilik Dersleri 1 Fotografcilik Egitimi 3
Fotografcilik Egitimleri 1 Fotografcilik Kurslari 3

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Fotoğrafçılık Kursu Foto Life Akademi

Kişiye özel tamamlayıcı fotoğrafçılık eğitimi alarak eksik kalan fotoğrafçılık bilgilerinizi tamamlamayı, ISO, diyafram ve enstantane gibi bir fotoğrafçının bilmesi gereken en önemli çekim öğelerini öğrenmeyi, ışık ve kompozisyon bilgisi kazanmayı istiyorsanız Türkiye’nin en güncel temel fotoğrafçılık eğitimleriyle öğrenme hızınıza, bilginize ve ihtiyaçlarınıza göre fark yaratan eğitimler alın!

Fotograf Gezileri 1

Fotoğraf Gezileri

Amatör olarak gezip çekim yapmak isteyen fotoğraf tutkunu öğrencilerimiz, Günübirlik veya konaklamalı yurtiçi ve yurtdışı fotoğraf gezilerimize katılabilirler. Her ay İstanbul içi ücretsiz fotoğraf gezilerimiz veya ayda bir yurt içi ve yurt dışı fotoğraf turlarımız var!

Fotoğraf Gezilerine Katıl »
Sosyal Etkinlikler 2

Sosyal Etkinlikler

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; rafting gezileri, ustalarla fotoğraf seminerleri, film gösterimleri ve amatörlerle profesyonelleri bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz.

Etkinliklerimizi Takip Et »
Fotograf Sergileri 2

Sergi ve Sanat Aktiviteleri

Fotoğrafçılığın duayenleri ile söyleşiler düzenliyor, ünlü fotoğraf sanatçılarının sergilerini ziyaret ediyor, sinema ve resim gibi fotoğrafçılıkla iç içe olan sanat dallarının etkinliklerine katılıyor, yılsonu öğrencilerimizin fotoğraflarından oluşan bir sergi hazırlıyoruz.

Duayenlerden Öğren »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında eğitim veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Özel Fotoğrafçılık Kursu Tamamlayıcı Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Amatörden profesyonele giden fotoğraf yolculuğunda öğrencilerimiz Özel Fotoğrafçılık Kursu Tamamlayıcı Eğitim ile birlikte yeteneklerini ve çekim tekniklerini geliştirecekleri, Moda, Ürün, Doğum, Düğün, Stüdyo Fotoğrafçılığı, Photoshop ve Lightroom kursları başta olmak üzere farklı mesleki ve ileri fotoğrafçılık eğitimlerimizden yararlanıyorlar. Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği fotoğrafçılık kurslarına bir göz atın, tutkunuzu hemen bırakmayın!

Gösterilecek içerik bulunamadı.

Fotograf Egitmenleri 1

Alanında Uzman Eğitmenlerimiz

Fotoğrafçılık eğitimlerinde uzman, fotoğraf sanatında ve eğitim alanındaki güncel yöntem ve teknikleri takip eden ve uygulayan, Türkiye’nin en iyi fotoğrafçılık eğitmenleri tek çatı altında!

Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı kişiye özel fotoğrafçılık eğitimimize vakıf, pedagojik eğitim ilkelerini bilen, fotoğraf sanatının gelişmesine kendini adamış Türkiye’nin ünlü fotoğraf sanatçıları ile temelden profesyonele en iyi fotoğrafçılık eğitimlerini sizlerle buluşturuyoruz.

Unutmayın, bakmak ile görmek arasındaki fark çok büyük. Fotoğrafınıza anlam kazandırmak için doğru eğitmenlerle doğru adımları atın.

Eğitmenler

500+ Kendi İşini Kuran Öğrenci

Özel pro-fotoğrafçılık eğitimimizi alan 500’den fazla öğrencimiz kendi stüdyosunu açarak profesyonel hayata adım attı!

Temel ve mesleki fotoğrafçılık eğitimlerimizden mezun olan öğrencilerimiz, edindikleri bilgi ve deneyimle fotoğraf tutkularını hayata geçirerek Foto Life Akademi partnerlerimizin işbirliğinde, sektörün ünlü markalarıyla çalışmaya başladılar ve kendi stüdyolarını açarak başarılı girişimlere imza attılar. Kendini geliştiren ve fotoğrafçılığa gönül veren öğrencilerimizin her zaman yanında olmaya devam ediyoruz!

Foto Life Akademi ailesine girdiniz mi bir daha çıkamazsınız! Her zaman ve her koşulda sizleyiz! Başarılı bir fotoğrafçı olmanız için tüm imkanları sağlıyoruz!

Başarı Hikayeleri
Profesyonel Fotografcilar 13
Fotografcilik Kursu Yorumlari 1

Öğrenci Yorumları

Öğrencilerimizin web sitemizden, sosyal medya hesaplarımızdan ve yüz yüze yaptıkları yorumlarla fotoğrafçılık eğitimi alanında en yüksek memnuniyet oranına sahibiz!

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize fotoğraf sanatının tekniğini ve pratiğini aktardık. Her birini ailemizin bir parçası olarak gördük ve memnuniyetleri için son teknoloji ile donatılmış sınıflardan sanat aktivitelerine, kurs tekrarından ders telafiye kadar farklı imkanlar tanıdık.

Sizinle her koşulda ilgilenecek, sadece eğitim sürecinde değil sonrasında da yanınızda olacak bir fotoğrafçılık kursu arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

Öğrenci Yorumları

15+

Yıllık Deneyim

Fotoğrafçılık eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

Taksim, Bakırköy, Beylikdüzü, Kadıköy, Maslak ve Beşiktaş eğitim merkezleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

12.800+

Mezun Öğrenci

Profesyonel fotoğrafçılığa adım atmış binlerce mezun öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Sıradanlıktan Kurtulun!

Fotoğraf tutkunuza uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik fotoğrafçılık eğitimini belirleyelim, hayatın sıradan akışına kapılmaktan kurtulun!

Yeni Maceralara Yelken Açın!

Eğlenceli fotoğraf gezileri, sosyal etkinlikler, sergiler, sanat aktiviteleri ve unutulmaz dostluklarla dolu bir serüvene katılın!

Uzman Eğitmenler
Her biri alanında uzmanlaşmış, deneyimli fotoğraf eğitmenleri.
Merkezi Lokasyon
Şehrin merkezinde, kolay ulaşım çözümlerinin kesiştiği fotoğraf kursları.
Kredi Kartıyla Ödeme
Kurs ücretlerinde kredi kartı ile ödeme ve taksit avantajları.
Ders Telafi
Herhangi bir sebep aranmaksızın kaçırılan dersin telafisi.
Online Danışmanlık
Eğitim öncesi ve sonrası danışmanlık, kariyer koçluğu.

Özel Fotoğrafçılık Kursu Tamamlayıcı Eğitim Fiyatları

Fotoğrafçılık Eğitimi Ücretleri

Eğitim fiyatları; yapmak istediğiniz fotoğrafçılık alanına, beklentileriniz doğrultusunda ne kadar süreyle hangi eğitimleri almanız gerektiğine göre değişir.

Her yıl fotoğraf eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor.

Buyrun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı görün, dersliklerimizi inceleyin, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi daha yakından tanıyıp, beklentilerinizi doğru analiz ederek, fotoğraf çekmeye yatkınlığınıza, yaşınıza, seviyenize ve yapmak istediğiniz fotoğrafçılık alanına göre size en uygun kurs programını belirleyip fiyatlandıralım.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın

Sıkça Sorulan Sorular

Size özel fotoğrafçılık kursumuzda; daha önce aldığınız eğitimde öğrenemediğinizi düşündüğünüz ISO, diyafram ve enstantane gibi temel fotoğrafçılık tekniklerini öğrenir; fotoğraf makinelerinin hangi modda (Manual Diyafram, Enstantane ve Otomatik) çalıştığı ve hangi çekim türlerinin kullanıldığı konusunda bilgi sahibi olursunuz. Fotoğraf makinesi objektiflerini ve yardımcı ekipmanlarını tanıyarak çekimlerde nasıl kullanıldığını öğrenirsiniz. Bunun yanında ışık ve kompozisyon uygulamalarıyla bilgi eksikliklerinizi giderirsiniz. Eksik kaldığınız yanlarınızı tamamlayan bu eğitimimizde doğru fotoğraf çekmenin tüm teknik ve pratik bilgisine sahip olursunuz.

Fotoğrafçılık kurslarımız için yaş sınırı bulunmamaktadır. Sınıflarımız çocuk, genç ve yetişkin olmak üzere ayrılmaktadır. Grup veya özel fotoğrafçılık eğitimlerimize kayıt yaptırabilirsiniz.

Fotoğrafçılık eğitmenlerimiz; başta kurucumuz Orhan Gürbüz olmak üzere üniversitelerin Fotoğrafçılık ve Kameramanlık, Görsel Sanatlar, Video Kurgu ve Montaj, Radyo Sinema TV bölümlerinden mezun, yüksek lisans yapmış, moda, stüdyo, düğün, doğum, ürün ve hava fotoğrafçılığı gibi farklı fotoğrafçılık branşlarında deneyimli, fotoğraf sanatının gelişmesine kendini adamış Türkiye’nin en iyi fotoğrafçılarından oluşmaktadır. Kadromuzda; üniversitelerde akademisyen olan, fotoğrafçılıkla ilgili kitapları ve makaleleri bulunan, sergi çalışmaları gerçekleştirmiş, TV kanallarında ve dergilerde haber fotoğrafçılığı, savaş fotoğrafçılığı, sokak fotoğrafçılığı, doğa ve seyahat fotoğrafçılığı, belgesel fotoğrafçılığı yapmış profesyonel fotoğrafçılar yer almaktadır.

Özel fotoğrafçılık eğitimlerimizin programı grup eğitim programlarımızla bire bir aynıdır. Temel ve İleri Fotoğrafçılık Kursu başta olmak üzere 8 branşta Hobi Fotoğrafçılık, meslek edinmek isteyenler için Ürün, Doğum, Düğün, Moda ve Yemek Fotoğrafçılığı dahil 13 Mesleki Branş Eğitimi, fotoğraf tutkunlarına özel Nikon ve Canon Atölyesi, Siyah Beyaz Fotoğrafçılık, Portre, Macro, Mobil ve Instagram Fotoğrafçılığı gibi 56 dalda Workshop, Video Kurgu Montaj, Photoshop ve Lightroom dahil 5 branşta Fotoğraf ve Video İşleme eğitimleri grup eğitimlerinin içeriği doğrultusunda verilmektedir.

Testi Çöz, Seviyeni Öğren!

Online Fotografcilik Testi 10
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30