Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Özel Etkili İletişim ve İmaj Eğitimi

Dikkat Çekici Bir İmaja Sahip Olmak İster Misiniz?

Özgün bir imajınız olsun istiyor ancak nereden başlayacağınızı bilemiyor musunuz? Müşterilerinizle iletişiminizi güçlendirmek mi amacınız? Cevabınız evetse bu eğitimimiz tam size göre…

Kendini geliştirmeye vakit bulamayan fotoğrafçılar için hem mesleki hem de sosyal hayatlarına katkıda bulunacak, diledikleri gün ve saatlerde eğitim alabilecekleri, yoğun uygulamalarla öğrendiklerini kalıcı hale getirecek bir programımız var! Özel Etkili İletişim ve İmaj Eğitimimizle imajıyla fark edilen bir fotoğrafçı olacaksınız.

Etkili İletişim ve İmaj Kursumuz 6 gün 12 saatlik bir program olup amatör ya da profesyonel fotoğrafçılık yapan ve kurumsallaşmak isteyen fotoğrafçıların katılabileceği, kişilik tiplerinden etkin dinleme becerilerine, beden dilinden doğru konuşmaya, sözsüz iletişim unsurlarından giyim-kuşama kadar iletişimin ve imaj yaratmanın A’dan Z’ye tüm detaylarını içermektedir.

Ozel Etkili Iletisim Ve Imaj Egitimi

Tüm Videolarımızı YouTube kanalımızdan Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

500+ Kendi İşini Kuran Öğrenci

Ozel Etkili Iletisim Ve Imaj Kursu

Kişiye Özel Eğitimler

Yüksek eğitim kalitesiyle ve ilgi çekici içeriklerle hazırlanan VIP programlarımız sayesinde dilediğiniz gün ve saatlerde eğitim almanın avantajını yaşayın!

Öğrenme hızınıza, bilgi ve becerilerinize uygun ilerleyeceğimiz Etkili İletişim ve İmaj eğitimleriyle kurs programından maksimum verim almanızı sağlıyor, işinizi başarıyla yapmanız için ihtiyacınız olan özgüveni ve kişisel inancı kazandırıyor, alanında bilinen bir isim olmanız için imajınıza katkı sağlıyoruz.

Öğrendiklerinizi anında pekiştireceğiniz, istediğiniz kadar soru sorabileceğiniz, mesleğinize özel detaylandırılmış Etkili İletişim ve İmaj kursumuzu kaçırmayın!

Eğitim İçeriğini İncele

Rakiplerin 1 Adım Önünde Ol!

Mesleğinizin klasik kalıplarından sıyrılın, farkınızı gösterin! Rakiplerinizden 1 adım önde olmak için kendinizi geliştirmeye devam edin…

Özel Etkili İletişim ve İmaj eğitimi ile etkin iletişim tekniklerine hakim, müşterilerini etkilemenin yollarını bilen, diksiyonu düzgün ve beden dilini amaçlarına göre kullanabilen bir fotoğrafçı haline geleceksiniz. Sektörünüze yeni bir soluk getirerek edindiğiniz bilgi ve deneyimle markanızı geliştirecek, kişisel imajınızla konuşulmaya başlanacaksınız!

Türkiye’nin ünlü fotoğrafçıları arasına adınızı yazdırmak istiyorsanız özel eğitimlerimizle kariyerinize katkıda bulunun…

Eğitim İçeriğini İncele
Ozel Etkili Iletisim Ve Imaj Dersi

Özel Etkili İletişim ve İmaj Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Özel Etkili İletişim ve İmaj Eğitimi alan ve kendini geliştirerek mesleğini daha iyi yapmak isteyen öğrencilerimiz Diksiyon ve Beden Dili, Algı ve İkna Teknikleri, Stres Yönetimi, Zor İnsanlarla Başa Çıkma, Motivasyon ve Liderlik gibi eğitimlerden de yararlanıyorlar. İşine hakim ve her alanda yetkin bir fotoğrafçı olmak istiyorsanız kendinizi geliştirmeye, öğrenmeye ve bakış açınızı değiştirmeye devam edin!

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30