Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Etkili İletişim ve İmaj Eğitimi

Güçlü Bir İletişim, Dikkat Çekici Bir İmaj Tüm Kapıları Açar!

İletişim kazalarının önüne geçmek, imajınızla fark edilen bir fotoğrafçı olmak istiyorsanız Fotoğrafçılar İçin Etkili İletişim ve İmaj Eğitimi’mizi kaçırmayın!

İletişim becerilerini geliştirmek, beden dilini doğru kullanmak, görünümüyle dikkat çekmek, dinleme ve anlama yeteneğini güçlendirmek, kurumsal ve sosyal hayatta etkileyici bir imaj yaratmak isteyen fotoğrafçılara özel hazırladığımız Etkili İletişim ve İmaj Eğitimi 6 hafta 12 saattir ve sektörün başarılı uzmanları tarafından verilmektedir. Etkili İletişim ve İmaj Kursu, amatör ya da profesyonel fotoğrafçılık yapan ve kurumsallaşmak isteyen fotoğrafçıların katılabileceği, kişilik tiplerinden etkin dinleme becerilerine, beden dilinden doğru konuşmaya, sözsüz iletişim unsurlarından giyim-kuşama kadar iletişimin ve imaj yaratmanın A’dan Z’ye tüm detaylarını içermektedir.

Kişisel iletişim tarzınızı ve imajınızı oluşturacağınız, özgüveninizi arttırarak iş performansınızı ve yaşam kalitenizi yükselteceğiniz keyifli bir eğitim sizi bekliyor…

Etkili Iletisim Ve Imaj Egitimi

Tüm Videolarımızı YouTube kanalımızdan Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

500+ Kendi İşini Kuran Öğrenci

Etkili Iletisim Ve Imaj Egitimleri

Etkili İletişim ve İmaj Eğitimi 1. Hafta

Fotoğrafçılıkta başarıyı getiren en önemli unsur doğru iletişimdir! Dinleme ve anlama becerilerimizi geliştirecek, iletişim hatalarımızın farkına varacağız!

1.hafta Etkili İletişim ve İmaj kursu programında; İletişim nedir? İletişimin temel özellikleri nelerdir? İletişim türleri nelerdir? Sözlü iletişim nasıl olur? Sözsüz iletişim nasıl olur? İletişimin temel özellikleri neler? Fotoğrafçılıkta iletişim engelleri nelerdir? İletişimde psikolojik engeller, dil ve anlatım engelleri, beden dili, dinleme ve algılama engelleri, önyargılar, statü farklılıkları, cinsiyet farklılıkları, bilgi eksikliği nasıl aşılır? Müşteri, model ve öğrenci ilişkilerinde iletişim kazaları nasıl önlenir? İletişimde yaygın problemler neler? İyi bir iletişimci olmak için yöntemler neler? Sinerjik iletişim nedir, nasıl kullanılır? Etkin iletişimin dinamikleri neler? Güven nasıl kazanılır? Empati nasıl kurulur? Eleştiri nasıl yapılır? Eleştiri nasıl karşılanır? Önyargılardan arınma size ne katar? Öfke kontrolü nasıl sağlanır? Düşünme ve dinleme neden önemli? Düşünme ve anlama nedir, ne değildir? İyi bir dinleyicide olması gereken özellikler neler? İnsanları anlama becerisi nasıl kazanılır? Etkin dinleme nasıl sağlanır? Etkin dinlemenin önündeki engeller neler? Etkin dinleme için püf noktaları neler? sorularına yanıt vererek iletişimde yaptığımız hataların farkına varıyoruz.

1.haftanın sonunda; müşterileriniz, öğrencilerinize ve ekibinizle iletişim kurarken yaptığınız hataları görmüş olacak, iyi bir iletişim için önce dinlemenin önemini fark edeceksiniz.

Alanında Uzman Eğitmenler

Etkili İletişim ve İmaj Eğitimi 2.Hafta

Fotoğrafçı dediğin bakışlarıyla da anlatır! Etkili bir iletişim için beden dilinizi kullanmayı, akıcı ve anlaşılır konuşmayı öğreneceksiniz!

Etkili İletişim ve İmaj Kursu 2.hafta programında; Fotoğrafçının iletişim tarzı nasıl olur? Fotoğrafçılar neden az konuşur? İletişim engellerini aşabilmek için neler yapabiliriz? Kendinizi nasıl dinletirsiniz? Etkili iletişim kurabilmek için nelere dikkat etmek gerekir? İyi bir izlenim nasıl bırakılır? İnsanları etkilemenin yolları nedir? İletişimde beden dili nasıl kullanılır? Jest ve mimikler, duruş ve postür, oturuş, ayaklar, el ve kol hareketleri, yüz ifadesi ve mimiklerle nasıl iletişim kurarız? İletişimde göz kontağı kurmak neden önemlidir? Kişisel mesafe nasıl korunur? Dokunma olmalı mı olmamalı mı? El sıkışma nasıl bir mesaj verir? Stüdyonuza gelen müşterileri nasıl karşılamalısınız? Etkili ve doğru konuşma nasıl olur? Diksiyon nasıl geliştirilir? Fotoğrafçılıkta diksiyon alıştırmaları nasıl yapılır? İletişimde ses tonu, konuşma hızı ve nefes nasıl ayarlanır? Akıcı konuşma nasıl sağlanır? Eğitim ve müşteri sunumlarında akıcı konuşma nasıl sağlanır? Heyecan nasıl kontrol edilir?

Anlaşılır bir diksiyon, doğru seçilmiş cümleler ve iletişim taktikleriyle etkileyemeyeceğiniz kimse kalmayacak! 2.haftanın sonunda iletişim becerilerinizi geliştirmiş olacak ve beden dilinizi kullanmayı öğreneceksiniz.

Uluslararası Eğitim Standardı
Etkili Iletisim Ve Imaj Kursu
Etkili Iletisim Ve Imaj Kursu Fiyatlari

Etkili İletişim ve İmaj Eğitimi

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol
Etkili Iletisim Ve Imaj Kurslari

Etkili İletişim ve İmaj Eğitimi 3. Hafta

Öğrencilerinize ve müşterilerinize kendinizi daha iyi ifade etmek ister misiniz? Bu hafta kişilik özelliklerine göre iletişim kurmayı, ikna etmeyi ve itirazlarla başa çıkmayı öğreniyoruz…

3. hafta Etkili İletişim ve İmaj kursumuzda; İnsanların psiko-sosyal özellikleri neler? Fotoğrafçılıkta iletişim yönetiminde zihinsel aşamalar neler? Rasyonel ve duygusal beklentiler nedir? Etkili iletişim için düşünce nasıl yönetilir? Etkili iletişim için davranış nasıl yönetilir? Etkili iletişim için kişilik nasıl yönetilir? İnsanlara değer vermenin önemi nedir? İletişim ve empati nedir, nasıl geliştirilir? İlişkilerde çözüm yöntemleri neler? İnsanı tanıma teknikleri neler? İnsan tipleri neler? Farklılıklar nasıl algılanır ve yönetilir? Olumlu amaç – olumlu yaklaşım ilişkisi nasıldır? Hedef odaklı iletişim nasıl sağlanır? İletişim taraflarının karakteristiği iletişimi nasıl etkiler? Öğrencilerinizle nasıl iletişim kurarsınız? Müşterilerinizle nasıl iletişim kurmalısınız? Modelinize kendinizi nasıl ifade edersiniz? İtirazlarla başa çıkma yöntemleri nelerdir? İkna yöntemleri nelerdir? Müşterilerinizi satın almaya nasıl ikna edersiniz? İkna sürecini olumsuz etkileyen ilişkisel hatalar nelerdir? Öz motivasyon nasıl sağlanır? konularını işleyerek müşterilerinize karşı doğru bir yaklaşım geliştirmenizi sağlıyoruz.

3.haftanın sonunda etkin iletişim tekniklerine hakim, müşterilerini etkilemenin yollarını bilen, diksiyonu düzgün ve beden dilini amaçlarına göre kullanabilen bir fotoğrafçı haline geleceksiniz.

Öğrenme Garantisi

Etkili İletişim ve İmaj Eğitimi 4. Hafta

Sıra geldi imajınızı oluşturmaya! Nasıl giyineceksiniz, ilk izlenimde nelere dikkat etmelisiniz, kurumsal imajınız nasıl olmalı, bu soruların cevabını veriyoruz…

Fotoğrafçılar İçin Etkili İletişim ve İmaj Eğitimi 4.haftamızda; Fotoğrafçı imajı nedir? Tarzıyla konuşulan ünlü fotoğrafçılar kimler? İmaj tutarlılığı nasıl sağlanır? Fotoğraf stüdyonuz, reklam ajansınız ve kişisel markanız ile imajınızın tutarlı olması ne demek? Algılanan imaj ve ideal imaj arasındaki farklar neler? Kişisel ve özgün imaj nasıl oluşturulur? İletişim ve imaj birlikteliği nedir? Görünüm ve kişisel imaj iletişime nasıl etki eder? Topluluk önünde konuşurken, müşteri sunumlarında ve eğitimlerde imaj ne kadar önemlidir? Müşterileriniz sizin imajınıza mı bakar? İyi bir imaj ilk izlenimde artı puan mıdır? Öğrencileriniz için imajınızda dikkat çekiciler nelerdir? İmaj sözsüz bir iletişim midir? Beden dilinizle kişisel imajınızı nasıl güçlendirirsiniz? İyi bir imaj etkisiz bir beden dili kullanımıyla istediğiniz etkiyi vermeyebilir mi? sorularına cevap vererek imajın fotoğrafçı için ne kadar önemli olduğunu öğreniyoruz.

4.haftayla birlikte özgün bir imaj oluşturmanın önemini anlayacak, önceki haftalarda öğrendiğiniz etkili iletişim ve beden dilinin imajınızla nasıl bir bütün olduğunu fark edeceksiniz.

İş İmkanı
Etkili Iletisim Ve Imaj Dersi

Türkiye’nin En Kapsamlı Fotoğraf ve Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarda görsel materyal ağırlıklı ders anlatımları, eğitim sırasında uygulamalı fotoğraf çekimleri, tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek ödevler ve uzman eğitmenlerden fotoğraflarınıza yorumlar, kaçırdığınız derslerin telafisi, günübirlik ya da konaklamalı yurt içi ve yurt dışı keyifli geziler, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile her zaman yanınızdayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz! Her yıl mezun verdiğimiz hobi kursu öğrencilerimizin %65’i mesleki eğitim alarak hem mevcut işlerinin yanında ek iş yapıp kazanç sağlıyor hem de yeni bir kariyere sahip olup sevdikleri işi yapmanın hazzını yaşıyorlar.

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sistemimiz Avrupa standartlarında olup uygulama ağırlıklı bir programdır.

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında ünlü, mesleki gelişim eğitimlerinde uzman, köklü üniversitelerde eğitim veren, Türkiye’nin başarılı profesyonellerinden eğitim alma fırsatı.

%100 Öğrenme Garantisi

Etkili İletişim ve İmaj Eğitimi sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Etkili Iletisim Kursu

Mesleki Gelişim Eğitimleri

Stüdyosunu açmak, başarılı müşteri ilişkileri kurmak, adını ünlü fotoğrafçılar arasına yazdırmak isteyen öğrencilerimiz için mesleki gelişimlerine katkı sağlayacak eğitimler.

Kariyer Fırsatları

Mesleki atölyelerimizi ve görüntü işleme kurslarımızı bitiren kursiyerlerimize Foto Life bünyesinde veya partnerlerimiz işbirliğiyle iş imkanı, kendi işini yapması konusunda destek sağlıyoruz.

Online Destek

Telefon ve whatsapp aracılığıyla eğitim koordinatörlerimiz ve eğitmenlerimiz ile öğrencilerimizin sorularını 7/24 cevaplıyor, eğitim sonrası destek sunuyoruz.

Imaj Kursu

Etkili İletişim ve İmaj Eğitimi 5. Hafta

Özgün bir imaj yaratmaya girişiyoruz! Diğer fotoğrafçılar arasından sıyrılmak istiyorsanız farkı olmanız ve fark yaratmanız şart!

Fotoğrafçılar İçin Etkili İletişim ve İmaj Eğitimi 5.haftamızda; Fotoğrafçı gardırobu nasıl olmalı? Stüdyosu, reklam ajansı, markası olan fotoğrafçının gardırobunda neler olmalı? Stilinizi nasıl bulacaksınız? Renklerin üzerimizdeki etkisi nedir? Hangi renkler size uygun? Fotoğrafçılar için siyah tek renk mi? Doğru giyinmede renk kuralları neler? Hangi kumaşları tercih etmelisiniz? Vücut tipine göre nasıl giyinmelisiniz? Kadın ve erkek fotoğrafçılar arasında giyim farklılıkları neler? Uzmanlık alanınıza uygun kıyafet tarzları neler? Çekime giderken ne giymelisiniz? Müşteri görüşmelerinde ne giymelisiniz? Eğitimlerde ne giymelisiniz? Hangi aksesuarları kullanmalısınız? Şapka, bileklik, zincir mi yoksa deri bir bilgisayar çantası mı? Kendinize ne kadar bakmalısınız? Kişisel bakım fotoğrafçı için önemli mi? Ellerinize nasıl bakmalısınız? Yüzünüz ve bedeniniz karşı tarafa “Kendime bakıyorum.” mesajını nasıl verir? konularını işleyerek tarzınızı baştan yaratıyoruz!

5.haftanın sonunda size yakışan renkleri ve giyim tarzını bulmuş olacak, kurumsal bir görünümle müşterilerinizi etkileyeceksiniz! İş ve sosyal yaşamınızda özgün imajınızın avantajlarını yaşayacaksınız!

Mesleki Gelişim Eğitimleri

Etkili İletişim ve İmaj Eğitimi 6. Hafta

Fotoğrafçı sosyal bir insandır! Topluluk içerisinde nasıl davranacağınızı, protokol ve görgü kurallarını öğreneceğiniz eğlenceli bir hafta sizi bekliyor!

Etkili İletişim ve İmaj Eğitimi programımızda; Profesyonel yaşamda imaj kırıcılar nelerdir? Fotoğrafçı hangi hatalarla imajını zedeler? Kurumsal ve toplumsal görgü ve nezaket kuralları nelerdir? Kendinizi nasıl tanıştırırsınız? İlk izlenimde karşı tarafı nasıl etkilersiniz? Müşterilerinize nasıl bir imaj sergilemelisiniz? Müşterinizi nasıl tanırsınız? Telefonda nasıl konuşmalısınız? Nasıl randevu alırsınız? İş yemekleri, marka toplantıları ve modellerle görüşmeye nasıl hazırlanmalısınız? Kurumsal görüşmelerinizde dikkat etmeniz gereken yemek ve sofra adabı nedir? Protokol kurallarını neden bilmelisiniz? Ödül törenleri, sergi ve sanat aktiviteleri için protokolde nelere dikkat etmelisiniz? Etkili iletişim ve başarılı bir kişisel imajla markanızı nasıl sağlamlaştırırsınız? Kişisel SWOT analizinizi nasıl yaparsınız? Kişisel marka unsurlarınızı nasıl bulursunuz? Zayıf yönlerinizi nasıl geliştirirsiniz? konularıyla birlikte iş ve sosyal yaşamınızda kalabalıklar içinde fark edilmenin sırlarını öğreneceksiniz.

6. haftanın sonunda müşterileri, modelleri ve öğrencileriyle etkili iletişim kurabilen, özgün imajıyla sıradan fotoğrafçılar arasından sıyrılan, markalaşmış bir fotoğrafçı olacaksınız!

Dijital Pazarlama Eğitimleri
Kisisel Gelisim Kurslari 1

Etkili İletişim ve İmaj Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Etkili İletişim ve İmaj Eğitimi alan, bilgi ve deneyimini arttırarak mesleğini daha iyi yapmak isteyen öğrencilerimiz Diksiyon ve Beden Dili, Algı ve İkna Teknikleri, Stres Yönetimi, Zor İnsanlarla Başa Çıkma, Motivasyon ve Liderlik gibi eğitimlerden de yararlanıyorlar. Fotoğrafçılıkta adından söz ettiren bir isim olmak ve sanatınıza değer katmak istiyorsanız kendinizi geliştirmeye, öğrenmeye ve üretmeye devam edin!

Etkili Iletisim Ve Imaj Egitmenleri

Alanında Uzman Eğitmenlerimiz

Etkili İletişim ve İmaj eğitimlerinde uzman, eğitim alanındaki güncel yöntem ve teknikleri takip eden ve uygulayan, Türkiye’nin en iyi kişisel gelişim eğitmenleri tek çatı altında!

Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı Etkili İletişim ve İmaj eğitimimize vakıf, pedagojik eğitim ilkelerini bilen, alanında başarılı çalışmalara imza atmış, Türkiye’nin ünlü eğitmenleri ile profesyonel kariyerinize katkı sağlayacak en iyi kişisel gelişim eğitimlerini sizlerle buluşturuyoruz.

İşine hakim ve her alanda yetkin bir fotoğrafçı olmak istiyorsanız doğru eğitmenlerle doğru adımları atın. Başarılı bir fotoğrafçı olarak adınızdan söz ettirin!

Eğitmenler

500+ Kendi İşini Kuran Öğrenci

Mesleki ve kişisel gelişim eğitimlerimizi alan 500’den fazla öğrencimiz kendi stüdyosunu açarak profesyonel hayata adım attı!

Fotoğrafçılık, kişisel ve mesleki gelişim eğitimlerimizden mezun olan öğrencilerimiz, edindikleri bilgi ve deneyimle fotoğraf tutkularını hayata geçirerek Foto Life Akademi partnerlerimizin işbirliğinde, sektörün ünlü markalarıyla çalışmaya başladılar ve kendi stüdyolarını açarak başarılı girişimlere imza attılar. Kendini geliştiren ve fotoğrafçılığa gönül veren öğrencilerimizin her zaman yanında olmaya devam ediyoruz!

Foto Life Akademi ailesine girdiniz mi bir daha çıkamazsınız! Her zaman ve her koşulda sizleyiz! Başarılı bir fotoğrafçı olmanız için tüm imkanları sağlıyoruz!

Başarı Hikayeleri
Profesyonel Fotografcilar 9
Egitim Sonrasi Destek 22

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, değişmeye, öğrenmeye devam et! Fotoğrafçılıkta uzmanlaş, kendi işini kur, daha çok para kazan, işini aşkla yap!

Mesleki branş eğitimlerimizden sonra diksiyon ve beden dili, etkili iletişim ve imaj, girişimcilik, dijital pazarlama, sosyal medya eğitimlerimize katılarak iş yeri açma süreçlerinden teklif verme stratejilerine, müşteri bulma çalışmalarından marka imajı ve bilinirlilik artırmaya kadar profesyonel hayatta karşınıza çıkacak tüm sorunların çözümünü öğrenebilir, rakiplerinizin 1 adım önünde olabilirsiniz.

Foto Life Akademi olarak sizlere mesleğinizi yaparken destek olmaya devam ediyor, istediğiniz zaman çekim stüdyomuzu ve ekipmanlarımızı uygun fiyatlarla kiralamalarına olanak tanıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Biz, büyük bir aileyiz!

Öğrenci Yorumları

15+

Yıllık Deneyim

Fotoğrafçılık eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

Taksim, Bakırköy, Beylikdüzü, Kadıköy, Maslak ve Beşiktaş eğitim merkezleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

12.800+

Mezun Öğrenci

Profesyonel fotoğrafçılığa adım atmış binlerce mezun öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Kariyerinizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik kişisel gelişim eğitimini belirleyelim, kariyer planınızı yapalım, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Başarılı İşlere İmza Atın!

Kendi fotoğraf stüdyonuzu açarak ya da başarılı firmalarda çalışarak deneyim kazanın, adından söz ettiren bir fotoğraf sanatçısı olun.

Sıkça Sorulan Sorular

Fotoğrafçılar İçin Etkili İletişim ve İmaj Eğitimi sertifikalı bir programdır. Diksiyon ve Beden Dili, Algı ve İkna Teknikleri, Stres Yönetimi, Zor İnsanlarla Başa Çıkma, Motivasyon, Liderlik ve diğer eğitimlerimiz sonunda katılımcılarımıza eğitim aldıklarını belgeleyen kurum onaylı katılım sertifikası verilmektedir.

Etkili iletişim ve imaj kursu eğitmen kadromuz, Türkiye’nin köklü üniversitelerinde öğretim görevlisi olarak görev yapan akademisyenler, kişisel gelişim uzmanları, imaj ve kariyer danışmanları, marka koçları ile diksiyon ve beden dili eğitmenlerinden oluşmaktadır.

Foto Life Akademi eğitim merkezimizin ana binası Bakırköy İncirli’de bulunmaktadır. Öğrencilerimiz Kadıköy, Taksim, Beylikdüzü, Maslak ve Beşiktaş merkezlerimizde de eğitim alabilirler. Türkiye’nin farklı illerinden ya da yurtdışından eğitim almak isteyen öğrencilerimiz için grup şirketimiz olan turizm seyahat acentemiz Tatil Home işbirliğiyle uçak ve otobüs bileti, havalimanı/otogar ve gar transferi, otel rezervasyon ve konaklama ihtiyaçlarını karşılamaktayız. İstanbul’daki kurs merkezimize gelemeyecek olanlar ise online etkili iletişim ve imaj kurslarımızdan yararlanarak ev ve iş ortamlarında eğitim alabilirler. WhatsApp, Facetime ya da Skype gibi görüntülü iletişim seçenekleriyle eğitim imkanı sağlamaktayız.

Mesleki eğitim sonrasında uzmanlaştığınız alana göre ileri eğitimler alabilir, Photoshop, Lightroom, Adobe Premiere ve Adobe After Effects programlarını öğrenerek müşterilerinize daha iyi hizmet verebilirsiniz. Stüdyonuzu açmak istiyorsanız Fotoğrafçılara Özel Girişimcilik, Marka Yaratma ve Yönetimi gibi Destekleyici Eğitimler alabilirsiniz. Müşteri bulmak ve satışlarınızı arttırmak için Satış ve Pazarlama, Dijital Pazarlama, SEO, Sosyal Medya, Adwords, Wordpress ve Etkili Sunum Teknikleri kurslarından yararlanabilirsiniz. Kendinizi geliştirmek ve kişisel imajınızı güçlendirmek içinse Diksiyon ve Beden Dili, Etkili İletişim ve İmaj, Algı ve İkna Teknikleri, Stres Yönetimi, Zor İnsanlarla Başa Çıkma, Motivasyon ve Liderlik gibi kurslarımıza katılabilirsiniz. Böylece rakiplerinizden sıyrılarak daha iyi işlere imza atar ve adınızı kısa sürede duyurursunuz.

Foto Life Akademi olarak en büyük hassasiyetimiz; kurumumuzdan eğitim alan öğrencilerimizin ailemizin bir parçası olmaları ve eğitimden sonra sormak istedikleri her soruda veya içinden çıkamadıkları her işte yanlarında olmaktır. Türkiye’nin en büyük fotoğraf ailesi olarak eğitim sonrasında da öğrencilerimizin her zaman yanında oluyor, kariyerlerine katkı sağlayacak her türlü desteği sunuyoruz. Stüdyo ve ekipman kiralama, kariyer danışmanlığı hizmetleri veriyor, kişisel ve mesleki gelişim eğitimleriyle sektörde fark edilen ve tercih edilen bir fotoğrafçı olmalarını sağlıyoruz.

Testi Çöz, Seviyeni Öğren!

Online Fotografcilik Testi 131
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30