Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Özel Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi

Müşteri İlişkilerini Geliştirmek İsteyen Fotoğrafçılara Özel Eğitimler!

Mesleğime katkıda bulunmak istiyorum ama eğitim almaya zamanım yok diyenlerdenseniz size özel gün ve saatlerde planlanan etkili sunum teknikleri eğitimimizi kaçırmayın!

Dikkat çekici müşteri sunumlarıyla hizmetlerini ve kendini ifade etme amacı olan, iletişim becerilerini geliştirmeyi isteyen fotoğrafçılar için hazırladığımız birebir eğitimler sayesinde daha verimli çalışarak kariyerinizde büyük adımlar atabilir, motivasyonunuzu yükselterek işinizi tutkuyla yapabilirsiniz. Özel Etkili Sunum Teknikleri Eğitimimizle rakiplerinizden sıyrılacaksınız…

Etkili Sunum Teknikleri Kursumuz 4 gün 20 saatlik bir program olup amatör ya da profesyonel fotoğrafçılık yapan ve markasını geniş kitlelere duyurmak isteyen fotoğrafçıların katılabileceği, bir sunumun hazırlık aşamalarından heyecan kontrolüne, beden dilinden soru cevaplamaya, zor müşterilerle iletişim kurmaktan ikna yöntemlerine kadar başarılı bir sunumun A’dan Z’ye tüm detaylarını içermektedir.

Ozel Etkili Sunum Teknikleri Egitimi

Tüm Videolarımızı YouTube kanalımızdan Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

500+ Kendi İşini Kuran Öğrenci

Ozel Etkili Sunum Teknikleri Kursu

Kişiye Özel Eğitimler

İstediğiniz kadar soru sorabileceğiniz, ilginizi hep canlı tutan uygulamalı derslerle öğrendiklerinizi pekiştirecek, eğitiminizden maksimum verim alacaksınız!

Özel Etkili Sunum Teknikleri Eğitimimizle iş ve sosyal hayatınıza göre kurs takviminizi belirleyebilecek, iyi bir sunumun teknik detaylarımı öğrenmiş, en iyi çalışmalarınızı başarıyla sunabilecek kişisel özgüven ve inancı kendinizde bulacaksınız. Başarılı olmak için yüksek motivasyon kazanacaksınız.

Bakış açınızı geliştiren, bol tekrarlı derslerle performansınızı yükseltecek bu eğitimi kaçırmayın, mesleğinize katkıda bulunun.

Eğitim İçeriğini İncele

Rakiplerin 1 Adım Önünde Ol!

Müşterilerinizi ikna edecek sunumlar yaparak hizmetlerinizi satacak, kişisel ve marka imajınızı güçlendireceksiniz!

Etkili Sunum Teknikleri eğitimimiz sayesinde mesleğinizi profesyonel anlamda yapabilir, sektörünüze yeni bir soluk getirerek rakiplerinizden 1 adım önde olabilirsiniz. Avrupa standartlarında eğitim almanın ayrıcalığını yaşarken edindiğiniz bilgi ve deneyimle müşterileri ile başarılı ilişkiler kuran bir fotoğrafçı olabilir, sektörde tercih edilirsiniz.

Türkiye’nin ünlü fotoğrafçıları arasına adınızı yazdırmak istiyorsanız kendinizi geliştirmeye ve rakiplerinizden farklı adımlar aymaya devam edin…

Eğitim İçeriğini İncele
Ozel Etkili Sunum Teknikleri Dersi

Özel Etkili Sunum Teknikleri Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Özel Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi alan ve kendini geliştirerek mesleğini daha iyi yapmak isteyen öğrencilerimiz Marka Yaratma ve Yönetimi, Satış ve Pazarlama, Dijital Pazarlama, SEO, Girişimcilik, Sosyal Medya ve Web Tasarımı gibi eğitimlerden de yararlanıyorlar. İşine hakim ve her alanda yetkin bir fotoğrafçı olmak istiyorsanız kendinizi geliştirmeye, öğrenmeye ve bakış açınızı değiştirmeye devam edin!

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30