Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Özel Girişimcilik Eğitimi

Hayallerinizi Hayata Geçirmekten Korkmayın!

Fotoğrafçılığı meslek olarak yapmak istiyor ancak nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Stüdyo açmak size çok zor mu geliyor? Özel Girişimcilik Eğitimi ile hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz!

Eğitmeninizle birebir çalışarak hem kurs programından verim alacağınız hem de aklınızdaki tüm soruları sorabileceğiniz, başarıya olan motivasyonunuzu yükseltecek, daha verimli çalışarak kariyer planınızı inşa etmeyi öğreneceğiniz, istediğiniz gün ve saatlerde planlanacak Özel Girişimcilik Eğitimimizle stüdyonuzu ya da reklam ajansınızı açabilecek bilgi ve deneyime ulaşabilirsiniz.

Girişimcilik Kursumuz 16 gün 96 saatlik bir program olup amatör ya da profesyonel fotoğrafçılık yapan ve kendi stüdyosunu açmak ya da markasını oluşturmak isteyen fotoğrafçıların katılabileceği marka oluşturmadan müşteri bulmaya, iş planı hazırlamaktan durum analizine, finansal yönetimden işe alma süreçlerine kadar girişimciliğin A’dan Z’ye tüm detaylarını öğrenebilecekleri özel bir atölyedir.

Ozel Girisimcilik Egitimi 1

Tüm Videolarımızı YouTube kanalımızdan Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

500+ Kendi İşini Kuran Öğrenci

Ozel Girisimcilik Kursu

Kişiye Özel Eğitimler

Tamamen size özel planlanmış girişimcilik eğitimleriyle dilediğiniz gün ve saatlerde eğitim almanın avantajını yaşayın, kurs programından maksimum verim alın!

Özel Girişimcilik Eğitimi sayesinde stüdyonuzu ya da reklam ajansınızı açmak için aradığınız özgüveni ve kişisel inancı bulacak, yeni bir iş kurmanın tüm ayrıntılarını öğrenecek, daha verimli çalışabilecek ve farklı bakış açıları geliştireceksiniz.

İstediğiniz kadar soru sorabileceğiniz, ilginizi hep canlı tutan uygulamalı derslerle öğrendiklerinizi pekiştireceğiniz, anında geribildirim alarak yanlışlarınızı düzeltme fırsatı bulacağınız bu eğitimi kaçırmayın!

Eğitim İçeriğini İncele

Rakiplerin 1 Adım Önünde Ol!

Girişimcilik eğitimimizi alan 500’den fazla öğrencimiz kendi stüdyosunu açarak profesyonel hayata adım attı!

Özel Girişimcilik eğitimi ile siz de mesleğinizi profesyonel anlamda yapabilir, sektörünüze yeni bir soluk getirerek rakiplerinizden 1 adım önde olabilirsiniz. Avrupa standartlarında eğitim almanın ayrıcalığını yaşarken edindiğiniz bilgi ve deneyimle sektörünüzün ünlü markalarıyla çalışabilecek ya da kendi stüdyonuzu açarak sanatınızdan kazanç sağlayabileceksiniz.

Fotoğraf tutkunuzu hayata geçirmek, Türkiye’nin ünlü fotoğrafçıları arasına adınızı yazdırmak istiyorsanız bu eğitimi kaçırmayın! Fotoğrafçılıkta uzmanlaşın, işinizi aşkla yapın!

Eğitim İçeriğini İncele
Ozel Girisimcilik Dersi 1

Özel Girişimcilik Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Özel Girişimcilik Eğitimi alan ve kendini geliştirerek mesleğini daha iyi yapmak isteyen öğrencilerimiz Marka Yaratma ve Yönetimi, Satış ve Pazarlama, Dijital Pazarlama, SEO, Sosyal Medya, Adwords ve Web Tasarımı gibi eğitimlerden de yararlanıyorlar. İşine hakim ve her alanda yetkin bir fotoğrafçı olmak istiyorsanız kendinizi geliştirmeye, öğrenmeye ve bakış açınızı değiştirmeye devam edin!

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30