Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Özel Liderlik Eğitimi

Başarılı Bir Fotoğrafçı İyi Bir Liderdir!

Yönetici değil lider olmak isteyen, takım çalışmasının ve başarısının gücüne inanan, ekibini doğru yönlendirmeyi isteyen fotoğrafçılara özel liderlik eğitimimiz var!

Mesleğine ve kendine katkıda bulunmak isteyen ancak eğitim alacak zamanı bulamayan fotoğrafçılar, istediğiniz gün ve saatlerde eğitiminizi planlayabilirsiniz! Birebir uygulamalı eğitimlerle grup eğitimlerine nazaran daha yüksek verim alabilir, merak ettiğiniz her şeyi öğrenebilirsiniz. Bol uygulamayla liderlik becerilerinizi geliştirebilirsiniz…

Liderlik Kursumuz 1 gün 6 saatlik bir program olup amatör ya da profesyonel fotoğrafçılık yapan, markasını kuracak olan ya da yaptığı işte başarılı olmayı amaçlayan fotoğrafçıların katılabileceği, liderlik türlerinden başarılı liderlerin özelliklerine, sağlıklı iletişim kurmaktan motivasyon arttırmaya, uyumlu çalışmaktan zaman yönetimine kadar liderliğin A’dan Z’ye tüm detaylarını içermektedir.

Ozel Liderlik Egitimi

Tüm Videolarımızı YouTube kanalımızdan Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

500+ Kendi İşini Kuran Öğrenci

Ozel Liderlik Kursu 1

Kişiye Özel Eğitimler

Motivasyonunuzu arttıracak, yüksek konsantrasyonla eğitiminize odaklanacağınız birebir liderlik kursumuzun avantajını yaşayın!

Tamamen size özel planlanmış liderlik eğitimleriyle dilediğiniz gün ve saatlerde eğitim alın, istediğiniz kadar soru sorun, öğrendiklerinizi uygulamalı olarak pekiştirin, yanlışlarınızı düzelterek başarılı bir lider olmanın tüm yollarına vakıf olun!

Özel Liderlik Eğitimi sayesinde ekibinizi yönetmek için aradığınız özgüveni ve kişisel inancı bulacak, liderlik özelliklerinizi geliştirerek imajınızı güçlendireceksiniz.

Eğitim İçeriğini İncele

Rakiplerin 1 Adım Önünde Ol!

Fotoğrafçılık mesleğinizi yaparken hem ekibinize hem de genç fotoğrafçılara nasıl örnek olacağınızı ve yol göstereceğinizi bu eğitimde öğreneceksiniz!

Özel Liderlik eğitimi ile siz de mesleğinizin gerektirdiği liderlik vasfını kazanabilir, iş süreçlerinizi başarıyla koordine edecek bilgi ve deneyime ulaşabilir, ekibinizle sağlıklı iletişim kurmanın yollarını öğrenebilirsiniz.

Sektörünüzde fark edilen bir fotoğrafçı olmak istiyorsanız kendinizi geliştirmeye devam edin, dikkatleri üzerinize çekin!

Eğitim İçeriğini İncele
Ozel Liderlik Dersi 1

Özel Liderlik Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Özel Liderlik Eğitimi alan, bilgi ve deneyimini arttırarak mesleğini daha iyi yapmak isteyen öğrencilerimiz Etkili İletişim ve İmaj, Diksiyon ve Beden Dili, Algı ve İkna Teknikleri, Zor İnsanlarla Başa Çıkma, Stres Yönetimi ve Motivasyon gibi eğitimlerden de yararlanıyorlar. Fotoğrafçılıkta adından söz ettiren bir isim olmak ve sanatınıza değer katmak istiyorsanız kendinizi geliştirmeye, öğrenmeye ve üretmeye devam edin!

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30