Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Liderlik Eğitimi

Ekibine Yol Gösteren, Vizyonu Gelişmiş Bir Lider Olmak İster Misiniz?

Profesyonel fotoğrafçı olarak ekibinizle doğru iletişim kurmanın, onlara koçluk etmenin ve yol göstermenin yollarını Liderlik Eğitimimizle öğreneceksiniz!

Yönetici değil lider olmak isteyen, takım çalışmasının ve başarısının gücüne inanan, ekibini doğru yönlendirmeyi ve işinden daha çok kazanç sağlamayı isteyen fotoğrafçılara özel hazırladığımız Liderlik Eğitimi 1 gün 6 saattir ve sektörün başarılı uzmanları tarafından verilmektedir. Liderlik Kursu, amatör ya da profesyonel fotoğrafçılık yapan, markasını kuracak olan ya da yaptığı işte başarılı olmayı amaçlayan fotoğrafçıların katılabileceği, liderlik türlerinden başarılı liderlerin özelliklerine, sağlıklı iletişim kurmaktan motivasyon arttırmaya, uyumlu çalışmaktan zaman yönetimine kadar liderliğin A’dan Z’ye tüm detaylarını içermektedir.

Fotoğrafçıların çalışmak isteyeceği bir marka haline gelmek, genç fotoğrafçılara yol gösterici olmak, etkin bir lider olmak istiyorsanız bu eğitimi kaçırmayın!

Liderlik Egitimi

Tüm Videolarımızı YouTube kanalımızdan Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

500+ Kendi İşini Kuran Öğrenci

Liderlik Egitim

Liderlik Eğitimi 1. Bölüm

Liderlik ve yönetici arasındaki farkları anlayarak işe başlayalım! Fotoğrafçıdan lider olur mu, tartışalım…

Liderlik Eğitimi programında öncelikle; Lider kimdir? Türk kültüründe lider kimdir? Liderlik ne değildir? Liderlerin sahip olması gereken özellikler neler? Liderlik kavramları nelerdir? Lider ve yönetici arasındaki farklar neler? Yönetici kimdir? Liderin bilinç düzeyi nasıldır? Liderlikte yapılan hatalar neler? Liderlik stil ve türleri neler? Lider olmanın zorlukları neler? Başarılı bir lider neleri iyi yapar? Kişilik türlerine göre liderlik nedir? Değişim liderliği, Vizyoner liderlik ve Liderlikte 3p kuralı nedir? Lider olarak ben kimim? Liderlik teorileri neler? Liderlik özelliklerinizi nasıl sergilersiniz? Kendi kişisel becerilerin ve özelliklerinin farkında olmak ne demek? Kişisel gelişiminizi nasıl gözden geçirirsiniz? Güçlü ve gelişmeye açık yanlarınızı nasıl belirlersiniz? Becerileri uygulamaya nasıl aktarırsınız? konularını işleyerek liderliğin ne olduğunu anlıyor, eksik ve gelişmesi gereken yanlarımızı belirliyoruz.

Fotoğrafçılık mesleğinizi yaparken hem ekibinize hem de genç fotoğrafçılara nasıl örnek olacağınızı ve yol göstereceğinizi bu eğitimde öğreneceksiniz!

Alanında Uzman Eğitmenler

Liderlik Eğitimi 2. Bölüm

Stüdyonuzu ve ajansınızı nasıl yöneteceğinizi konuşuyoruz… Planlama yapmanın, zaman ve stres yönetiminin önemini fark ediyoruz!

Liderlik Kursu 2. bölümünde; Fotoğrafçı için ekip yönetiminde ilişkiler nasıl kurulur? Etkin iletişim ve iletişim yönetimleri nelerdir? Doğru iletişim, geri bildirim ve takdir etme koçluk becerilerini nasıl geliştirir? Yönetici stresini nasıl kontrol eder? Yönetici motivasyonunu nasıl arttırır? Yönetici zamanını nasıl yönetir? Yöneticinin toplantıları yönetme şekli nasıl olmalıdır? Yönetici nasıl raporlama yapar? Performans yönetimi nasıl yapar? Vizyon ve misyon çalışanlara nasıl anlatılır? Hedef nasıl belirlenir? Diğerlerinin sorumluluğu nasıl alınır? Proaktif olmak ne demek? Dayanıklılık nasıl arttırılır? Esneklik nasıl kazanılır? Etki alanına odaklanmak ne demek? Geribildirim almak, Geribildirim vermek neden önemli? İnisiyatif nasıl kullanılır? Emir-direktif vermek neyi eksiltir? Akıl haritası nedir? Nasıl yaratılır? Akıl haritalarının profesyonel yaşamda kullanımı nasıldır? Yönetici nasıl yaratıcı olur? Hayal gücünü nasıl kullanır? Lider yöneticinin zihinsel ajanda tasarımı nasıldır? konularını işleyerek fotoğrafçının liderlik özelliklerini arttırmaya başlıyoruz.

Sadece başarılı bir fotoğrafçı değil başarılı bir lider de olacaksınız! Bu bölümle birlikte iş süreçlerinizi nasıl yöneteceğinizi öğreneceksiniz.

Uluslararası Eğitim Standardı
Liderlik Egitimleri 1
Liderlik Kursu Fiyatlari

Liderlik Eğitimi

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol
Liderlik Kursu

Liderlik Eğitimi 3. Bölüm

Ekip yönetmenin tekniklerinden bahsediyoruz! Takım çalışmasında asıl başarı getiren iyi bir liderdir, unutmayın…

Fotoğrafçılar İçin Liderlik Eğitimi programımızda; Etkili takım yönetimi nasıl yapılır? Çalışanların tutumları nasıl anlaşılır? Yüksek performanslı takımlarda fotoğrafçı nasıl davranır? Farklar nasıl yönetilir? Takımlarda güven ve işbirliği nasıl sağlanır? Toplam fayda bilinci ve yönetimi nedir? Takım çalışmasının önemi nedir? Takım çalışmasında sinerji nasıl sağlanır? Ekip ruhu nasıl yaratılır? Stüdyoda ve çekim sırasında iletişim nasıl arttırılır? Takımda işler nasıl organize edilir? Yönetici görev dağılımını nasıl yapar? Görev ve faaliyetleri kime, nasıl tahsis edersiniz? Görev verme, alma, delege etme, delegasyon kavramları neler? İş nasıl yaptırılır? Ekibinizi nasıl desteklersiniz? Diğerlerinin duygularını nasıl teşhis eder ve anlarsınız? Çalışanlardan öneri almalı mısınız? Takım nasıl kurulur? Ekiplerin uyumlu çalışma denklemi nedir? Ekibi motive etmek için neler yapılır? konularını işleyerek iyi bir ekibe sahip olmak için onları nasıl motive etmeniz gerektiğini öğretiyoruz.

3.bölümün sonunda; profesyonel iş hayatında ekip ilişkilerinin ne kadar önemli olduğunu öğrenecek, ekibinizin başarısıyla beraber tercih edilen bir marka haline geleceksiniz.

Kariyer Fırsatları

Liderlik Eğitimi 4. Bölüm

Çatışma yönetimini, zor durumları fırsata çevirmeyi öğreneceğiniz bir bölümümüz daha var!

Fotoğrafçılar İçin Liderlik Eğitimi programında; Örgütsel çatışma nedir? Çatışmaları fırsata çevirebilir miyiz? Bölüm içi ve dışı çatışma nedenleri neler? Gizli ve açık çatışma nedir? Çatışma yönetimi stratejileri neler? Ödün verme, baskı kurma, işbirliği stratejileri nasıl kullanılır? Zor durumlarla ve baskılarla nasıl mücadele edersiniz? Rekabet ortamında liderin araçları nelerdir? Koçluk, etkin zaman kullanım, iletişim, güç oyunu, karar alma araçları nasıl kullanılır? Liderler koçluk becerilerini nasıl geliştirmeli? Yapmaktan yönetmeye ne demek? Vizyon ve planlama nedir? Yetkinlik çarkı nasıl kullanılır? Yaratıcılık nasıl ortaya çıkarılır? Global lider kimdir? Nasıl global lider oluruz? Global liderlere neden ihtiyaç duyarız? Global liderlikte kültürün yeri nedir? Kurum kültürü nedir? Sağlam bir kurum kültürü nasıl oluşturulur? konularını işleyerek liderlik özelliklerinizi geliştirici role-play çalışmaları yapıyoruz.

4.bölümle birlikte fotoğrafçı olarak motivasyonu yüksek, hedefleri belli, ekibini hedeflerine yönlendirebilen, çatışmaları ve iş fırsatlarını yönetebilen bir lider haline geleceksiniz.

Mesleki Gelişim Eğitimleri
Liderlik Kurslari

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Fotoğrafçılık Kursu Foto Life Akademi

Profesyonel kariyerinize katkıda bulunmak, iletişim ve satış becerilerinizi geliştirmek, müşteri ilişkilerinde uzmanlaşmak ve kişisel imaj yaratmak için Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel kişisel gelişim eğitimleriyle öğrenme hızınıza, bilginize ve ihtiyaçlarınıza göre fark yaratan eğitimler alın!

Kisisel Gelisim Egitmenleri 2

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında ünlü, mesleki gelişim eğitimlerinde uzman, üniversitelerde eğitim veren, Türkiye’nin başarılı profesyonellerinden eğitim alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
Kisisel Gelisim Egitimi 5

%100 Öğrenme Garantisi

Liderlik Eğitimi sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
Kisisel Gelisim Egitim 5

Avrupa Standardında Eğitim

15 yıllık deneyimle geliştirilen, Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı eğitim sistemi.

Uluslararası Eğitim Standardı »

Kariyer Fırsatlarını Kaçırma!

Mesleki atölyelerimizi ve görüntü işleme kurslarımızı bitiren kursiyerlerimize Foto Life bünyesinde veya partnerlerimiz işbirliğiyle iş imkanı, kendi işini yapması konusunda destek sağlıyoruz!

Liderlik Egitmenleri

Alanında Uzman Eğitmenlerimiz

Liderlik eğitimlerinde uzman, eğitim alanındaki güncel yöntem ve teknikleri takip eden ve uygulayan, Türkiye’nin en iyi kişisel gelişim eğitmenleri tek çatı altında!

Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı Liderlik eğitimimize vakıf, pedagojik eğitim ilkelerini bilen, alanında başarılı çalışmalara imza atmış, Türkiye’nin ünlü eğitmenleri ile profesyonel kariyerinize katkı sağlayacak en iyi kişisel gelişim eğitimlerini sizlerle buluşturuyoruz.

İşine hakim ve her alanda yetkin bir fotoğrafçı olmak istiyorsanız doğru eğitmenlerle doğru adımları atın. Başarılı bir fotoğrafçı olarak adınızdan söz ettirin!

Eğitmenler

500+ Kendi İşini Kuran Öğrenci

Mesleki ve kişisel gelişim eğitimlerimizi alan 500’den fazla öğrencimiz kendi stüdyosunu açarak profesyonel hayata adım attı!

Fotoğrafçılık, kişisel ve mesleki gelişim eğitimlerimizden mezun olan öğrencilerimiz, edindikleri bilgi ve deneyimle fotoğraf tutkularını hayata geçirerek Foto Life Akademi partnerlerimizin işbirliğinde, sektörün ünlü markalarıyla çalışmaya başladılar ve kendi stüdyolarını açarak başarılı girişimlere imza attılar. Kendini geliştiren ve fotoğrafçılığa gönül veren öğrencilerimizin her zaman yanında olmaya devam ediyoruz!

Foto Life Akademi ailesine girdiniz mi bir daha çıkamazsınız! Her zaman ve her koşulda sizleyiz! Başarılı bir fotoğrafçı olmanız için tüm imkanları sağlıyoruz!

Başarı Hikayeleri
Profesyonel Fotografcilar 2
Egitim Sonrasi Destek 2

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, değişmeye, öğrenmeye devam et! Fotoğrafçılıkta uzmanlaş, kendi işini kur, daha çok para kazan, işini aşkla yap!

Mesleki branş eğitimlerimizden sonra diksiyon ve beden dili, etkili iletişim ve imaj, girişimcilik, dijital pazarlama, sosyal medya eğitimlerimize katılarak iş yeri açma süreçlerinden teklif verme stratejilerine, müşteri bulma çalışmalarından marka imajı ve bilinirlilik artırmaya kadar profesyonel hayatta karşınıza çıkacak tüm sorunların çözümünü öğrenebilir, rakiplerinizin 1 adım önünde olabilirsiniz.

Foto Life Akademi olarak sizlere mesleğinizi yaparken destek olmaya devam ediyor, istediğiniz zaman çekim stüdyomuzu ve ekipmanlarımızı uygun fiyatlarla kiralamalarına olanak tanıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Biz, büyük bir aileyiz!

Öğrenci Yorumları

Liderlik Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Liderlik Eğitimi alan, bilgi ve deneyimini arttırarak mesleğini daha iyi yapmak isteyen öğrencilerimiz Etkili İletişim ve İmaj, Diksiyon ve Beden Dili, Algı ve İkna Teknikleri, Zor İnsanlarla Başa Çıkma, Stres Yönetimi ve Motivasyon gibi eğitimlerden de yararlanıyorlar. Fotoğrafçılıkta adından söz ettiren bir isim olmak ve sanatınıza değer katmak istiyorsanız kendinizi geliştirmeye, öğrenmeye ve üretmeye devam edin!

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30