Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Özel Motivasyon Eğitimi

Özel Eğitimler Başarıya Motivasyonunuzu Arttıracak!

Mesleğinize daha çok bağlanmak, işinizi aşkla ve tutkuyla yapmak istiyorsanız birebir eğitim almanın ayrıcalığını yaşayın!

Kendimi geliştirmek istiyorum ancak eğitim için vakit bulamıyorum diyorsanız iş ve sosyal hayatınıza göre planlayacağımız Özel Motivasyon Eğitimi ile hem kurs programından yüksek verim alabilir hem de aklınızdaki her sorunun yanıtını bulabilirsiniz. Markanıza olan inancınızı güçlendirecek, çalışma performansınızı ve veriminizi arttıracaksınız!

Motivasyon Kursumuz 1 gün 6 saatlik bir program olup amatör ya da profesyonel fotoğrafçılık yapan, markasını kurmak isteyen ya da yaptığı işte başarılı olmayı amaçlayan fotoğrafçıların katılabileceği, motivasyon engellerinden motivasyon türlerine, başarı engellerinden ekip ruhuna kadar motivasyonun A’dan Z’ye tüm detaylarını içermektedir.

Ozel Motivasyon Egitimi

Tüm Videolarımızı YouTube kanalımızdan Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

500+ Kendi İşini Kuran Öğrenci

Ozel Motivasyon Kursu

Kişiye Özel Eğitimler

Vakitsizlik artık sorun olmayacak! Çekimlerinize, katılmanız gereken etkinliklere ve iş hayatınıza göre eğitiminizi planlıyoruz!

Özel Motivasyon Eğitimi sayesinde stüdyonuzu ya da reklam ajansınızı açmak için aradığınız özgüveni ve kişisel inancı bulacak, daha verimli çalışabilecek ve farklı bakış açıları geliştireceksiniz. Kurs programınızdan maksimum verim alacaksınız!

Özel eğitimlerin avantajı olan bol uygulama ve tekrarla öğrendiklerinizi pekiştirecek, eğitmeninize istediğiniz kadar soru sorabilecek, anında geribildirim alarak yanlışlarınızı düzeltme fırsatı bulacaksınız!

Eğitim İçeriğini İncele

Rakiplerin 1 Adım Önünde Ol!

Yüksek motivasyonla çalışmak ve verimliliğini arttırmak isteyen fotoğrafçılar için içlerindeki gücü keşfetmelerini sağlayan bir programımız var!

Yerinde sayan bir fotoğrafçı olmayın, sektörünüze farkındalık kazandırın, rakiplerinizin hep 1 adım önünde yer alın! Avrupa standartlarında eğitim almanın ayrıcalığını yaşarken edindiğiniz bilgi ve deneyimle işinizde fark edilebilir olun, müşteri potansiyelinizi arttırın!

Ne kadar kendinizi geliştirirseniz o kadar iyi bir fotoğrafçı olursunuz! Türkiye’nin ünlü fotoğrafçıları arasına adınızı yazdırmak istiyorsanız bu eğitimi kaçırmayın!

Eğitim İçeriğini İncele
Ozel Motivasyon Dersi

Özel Motivasyon Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Özel Motivasyon Eğitimi alan, bilgi ve deneyimini arttırarak mesleğini daha iyi yapmak isteyen öğrencilerimiz Etkili İletişim ve İmaj, Diksiyon ve Beden Dili, Algı ve İkna Teknikleri, Zor İnsanlarla Başa Çıkma, Stres Yönetimi ve Liderlik gibi eğitimlerden de yararlanıyorlar. Fotoğrafçılıkta adından söz ettiren bir isim olmak ve sanatınıza değer katmak istiyorsanız kendinizi geliştirmeye, öğrenmeye ve üretmeye devam edin!

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30