Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Motivasyon Eğitimi

İçinizdeki Gücü Keşfedin, Kendinize İnanın!

Mesleğinize daha bağlı olmak, işinizi severek yapmak, daha yüksek performans ve verimlilik kazanmak istiyorsanız bu eğitimi kaçırmayın!

Tutkuyla yaptığı fotoğrafçılık mesleğinden daha yüksek maddi ve manevi tatmin elde etmek, marka hedeflerini koyarak zayıf yönlerini geliştirmek, öz motivasyonunu arttırarak başarılı çalışma stratejileri inşa etmek isteyen fotoğrafçılara özel hazırladığımız Motivasyon Eğitimi 1 gün 6 saattir ve sektörün başarılı uzmanları tarafından verilmektedir. Motivasyon Kursu, amatör ya da profesyonel fotoğrafçılık yapan, markasını kurmak isteyen ya da yaptığı işte başarılı olmayı amaçlayan fotoğrafçıların katılabileceği, motivasyon engellerinden motivasyon türlerine, başarı engellerinden ekip ruhuna kadar motivasyonun A’dan Z’ye tüm detaylarını içermektedir.

Kurumsal hayatta karşılaşacağınız sıkıntıları aşmak için gerekli iç motivasyonu kazanacağınız, daha mutlu ve aktif çalışmanın yollarını öğreneceğiniz bir eğitim hazırladık!

Motivasyon Egitimi 2

Tüm Videolarımızı YouTube kanalımızdan Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

500+ Kendi İşini Kuran Öğrenci

Motivasyon Egitim

Motivasyon Eğitimi 1. Bölüm

Öncelikle motivasyon kavramını anlıyor, motivasyonu engelleyen etmenlere yakından bakıyoruz… Nasıl harekete geçeceğimizi öğrenerek eğitime başlıyoruz!

Motivasyon Eğitimi programında öncelikle; Motivasyon nedir? 21. yüzyılın motivasyonu nedir? Motivasyon teorileri nelerdir? Motivasyon döngüsü nedir? Katılım, Bağlılık, Başarı, Tanınma döngüsü nasıl işler? Motivasyonda yaygın hatalar neler? Motivasyonu engelleyen etmenler neler? Ücret, yetersiz kaynak, özendirme sistemi ve iletişim hataları nedir? İnsanları motive eden etkenler neler? Farklı kişilik tiplerine göre motivasyon yönleri nelerdir? İçsel ve dışsal motivasyon nedir? Motivasyonda geleneksel teoriler neler? İçinizdeki gücü nasıl keşfedersiniz? Kırılma noktası nasıl geçilir? Pozitif güç ve etki nedir? Harekete nasıl geçeriz? Her şey bir anda değişebilir mi? Kendi önünüzden çekilmeniz neden önemli? Güçlü yönlerimizi nasıl keşfederiz? Zayıf yönlerimizi nasıl geliştiririz? konularını işleyerek motivasyonun ne olduğunu anlıyor, kişisel motivasyon kaynaklarımızı buluyoruz.

Yüksek motivasyonla çalışmak ve verimliliğini arttırmak isteyen fotoğrafçılar için içlerindeki gücü keşfetmelerini sağlayan bir programımız var!

Alanında Uzman Eğitmenler

Motivasyon Eğitimi 2. Bölüm

İşinize dört elle sarılmanın yollarını öğretiyoruz! Fotoğraf tutkunuzu her zaman canlı tutacaksınız…

Motivasyon Kursu 2. bölümünde; Fotoğrafçı motivasyonu nasıl sağlar? Fotoğrafçılık mesleğinde motivasyon unsurları nelerdir? Maddi mi manevi mi? Yüksek iç motivasyon nasıl sağlanır? Öz motivasyon becerileri nasıl geliştirilir? “Her gün yeniden doğarım” yaklaşımı nasıl benimsenir? Tutku kaybını ve atalet duygusunu yenmek mümkün mü? Moral ve oto-motivasyon yönetimi nasıl çalışır? İç disiplinin gücü nasıl kullanılır? Motivasyon nasıl yönetilir? Sürdürebilir ve sürekli motivasyon yaratmak mümkün mü? Kişisel motivasyon profili nasıl belirlenir? Motivasyon sürecinin üçayağı: eyleme geçmek, sürdürmek ve sonuç almak nasıl işler? Çevre ve motivasyon ilişkisi nasıldır? Motive edici bir çevre nasıl yaratılır? Ofisiniz ya da stüdyonuz sizi nasıl motive eder? Negatif düşünce nasıl pozitife çevrilir? Olumlu düşünce nasıl geliştirilir? Yüksek duygusal enerji, hayata ve insanlara karşı olumlu bakış açısı geliştirme yöntemleri neler? Özgüven yönetimi nasıl uygulanır? konularını işleyerek fotoğrafçının motivasyon kaynaklarını tespit ediyoruz.

Fotoğraf çekmeyi her geçen gün daha çok sevecek, işinize olan inancınızı arttıracak, içsel motivasyonunuzu geliştirerek başarınızı katlayacaksınız!

Uluslararası Eğitim Standardı
Motivasyon Egitimleri
Motivasyon Kursu Fiyatlari

Motivasyon Eğitimi

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol
Motivasyon Kursu

Motivasyon Eğitimi 3. Bölüm

Motivasyon ve başarı ilişkisine odaklanıyor, yüksek motivasyonla kazancı yüksek, adından söz ettiren bir fotoğrafçı olmanın imkansız olmadığını öğretiyoruz!

Fotoğrafçılar İçin Motivasyon Eğitimi programımızda; Başarıyı sınırlandıran davranışlar neler? Kariyer hayatında en sık yapılan hatalar neler? Kazanmanın ve kaybetmenin psikolojisi nedir? Kişisel başarı tanımı nasıl yapılır? Kişisel yetkinlikler nasıl belirlenir? İçselleştirilen dış etkenler başarıya nasıl etki eder? Başarıya giden yol nedir? Başarının iç ve dış engelleri neler? Başarı güdüsü yüksek fotoğrafçıların özellikleri nelerdir? Azimli insanların ortak özellikleri neler? Kişilik yapıları neler? Başarı merkezli yaşamak kötü mü? Başarıya yönelik tutum ve davranışlar neler? Zorlayıcı hedefler nasıl belirlenir? Hesaplanmış risk nasıl alınır? Sonuç odaklılık nedir? Geribildirim arayışı nedir? Sürdürülebilir başarı nasıl sağlanır? Hayaller hedefe nasıl dönüşür? Hedeflere olan inanç nasıl arttırılır? Fotoğrafçılık mesleğinde hayallerinizi nasıl gerçekleştirirsiniz? konularını işleyerek fotoğrafçılık sektöründe motivasyon unsuru olmadan başarının mümkün olmadığını fark ediyoruz.

3.bölümün sonunda; mesleğinizi yaparken kendinize inanmanın ve motive olmanın başarıyı beraberinde getirdiğini öğrenmiş olacaksınız.

Kariyer Fırsatları

Motivasyon Eğitimi 4. Bölüm

Takım olmanın motivasyon üzerindeki etkisini öğrenecek, ekip çalışmasının başarılı olmada ne kadar önemli olduğunu fark edeceğiz!

Fotoğrafçılar İçin Motivasyon Eğitimi programında; Motivasyon ve başarı ilişkisi nedir? Motivasyonun iş sonuçları üzerindeki etkisi nedir? Takım olmak motivasyona ne katar? Fotoğrafçı, asistan, ışıkçı, model ilişkisi nasıl olmalı? İş koşullarını geliştirmek motivasyonu nasıl etkiler? Stüdyo imkanlarını arttırmak motivasyona katkı sağlar mı? Çalışanları geliştirmek motivasyonu nasıl etkiler? İşe bağlılık nasıl sağlanır? Paylaşma neden gereklidir? Bakış açınızı nasıl geliştirirsiniz? Ekip çalışması ve takım ruhu nasıl oluşturursunuz? Stüdyonuzun lideri nasıl olursunuz? İletişimin motivasyona etkisi nedir? Sorunları fırsata dönüştürmek mümkün mü? Duygu ve düşünceleri hedefe nasıl yönlendirirsiniz? İş stresi ve diğer kaygılardan kurtulmak motivasyonu nasıl etkiler? Zihinde canlandırmanın motivasyon üzerindeki olumlu etkisi ne? İş yaşamında ileri motivasyon teknikleri neler? konularını işleyerek motivasyon geliştirici role-play çalışmaları yapıyoruz.

4.bölümle birlikte fotoğrafçı olarak içsel motivasyonunuzu yükseltmenin yollarını öğrenmiş olacak, olumlu düşünme becerilerinizi geliştirecek, hedeflerinize olan inancınızı arttıracaksınız.

Mesleki Gelişim Eğitimleri
Motivasyon Kurslari

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Fotoğrafçılık Kursu Foto Life Akademi

Profesyonel kariyerinize katkıda bulunmak, iletişim ve satış becerilerinizi geliştirmek, müşteri ilişkilerinde uzmanlaşmak ve kişisel imaj yaratmak için Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel kişisel gelişim eğitimleriyle öğrenme hızınıza, bilginize ve ihtiyaçlarınıza göre fark yaratan eğitimler alın!

Kisisel Gelisim Egitmenleri 1

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında ünlü, mesleki gelişim eğitimlerinde uzman, üniversitelerde eğitim veren, Türkiye’nin başarılı profesyonellerinden eğitim alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
Kisisel Gelisim Egitimi 4

%100 Öğrenme Garantisi

Stres Yönetimi Eğitimi sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
Kisisel Gelisim Egitim 4

Avrupa Standardında Eğitim

15 yıllık deneyimle geliştirilen, Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı eğitim sistemi.

Uluslararası Eğitim Standardı »

Kariyer Fırsatlarını Kaçırma!

Mesleki atölyelerimizi ve görüntü işleme kurslarımızı bitiren kursiyerlerimize Foto Life bünyesinde veya partnerlerimiz işbirliğiyle iş imkanı, kendi işini yapması konusunda destek sağlıyoruz!

Motivasyon Egitmenleri

Alanında Uzman Eğitmenlerimiz

Motivasyon eğitimlerinde uzman, eğitim alanındaki güncel yöntem ve teknikleri takip eden ve uygulayan, Türkiye’nin en iyi kişisel gelişim eğitmenleri tek çatı altında!

Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı Motivasyon eğitimimize vakıf, pedagojik eğitim ilkelerini bilen, alanında başarılı çalışmalara imza atmış, Türkiye’nin ünlü eğitmenleri ile profesyonel kariyerinize katkı sağlayacak en iyi kişisel gelişim eğitimlerini sizlerle buluşturuyoruz.

İşine hakim ve her alanda yetkin bir fotoğrafçı olmak istiyorsanız doğru eğitmenlerle doğru adımları atın. Başarılı bir fotoğrafçı olarak adınızdan söz ettirin!

Eğitmenler

500+ Kendi İşini Kuran Öğrenci

Mesleki ve kişisel gelişim eğitimlerimizi alan 500’den fazla öğrencimiz kendi stüdyosunu açarak profesyonel hayata adım attı!

Fotoğrafçılık, kişisel ve mesleki gelişim eğitimlerimizden mezun olan öğrencilerimiz, edindikleri bilgi ve deneyimle fotoğraf tutkularını hayata geçirerek Foto Life Akademi partnerlerimizin işbirliğinde, sektörün ünlü markalarıyla çalışmaya başladılar ve kendi stüdyolarını açarak başarılı girişimlere imza attılar. Kendini geliştiren ve fotoğrafçılığa gönül veren öğrencilerimizin her zaman yanında olmaya devam ediyoruz!

Foto Life Akademi ailesine girdiniz mi bir daha çıkamazsınız! Her zaman ve her koşulda sizleyiz! Başarılı bir fotoğrafçı olmanız için tüm imkanları sağlıyoruz!

Başarı Hikayeleri
Profesyonel Fotografcilar 1
Egitim Sonrasi Destek 1

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, değişmeye, öğrenmeye devam et! Fotoğrafçılıkta uzmanlaş, kendi işini kur, daha çok para kazan, işini aşkla yap!

Mesleki branş eğitimlerimizden sonra diksiyon ve beden dili, etkili iletişim ve imaj, girişimcilik, dijital pazarlama, sosyal medya eğitimlerimize katılarak iş yeri açma süreçlerinden teklif verme stratejilerine, müşteri bulma çalışmalarından marka imajı ve bilinirlilik artırmaya kadar profesyonel hayatta karşınıza çıkacak tüm sorunların çözümünü öğrenebilir, rakiplerinizin 1 adım önünde olabilirsiniz.

Foto Life Akademi olarak sizlere mesleğinizi yaparken destek olmaya devam ediyor, istediğiniz zaman çekim stüdyomuzu ve ekipmanlarımızı uygun fiyatlarla kiralamalarına olanak tanıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Biz, büyük bir aileyiz!

Öğrenci Yorumları

Motivasyon Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Motivasyon Eğitimi alan, bilgi ve deneyimini arttırarak mesleğini daha iyi yapmak isteyen öğrencilerimiz Etkili İletişim ve İmaj, Diksiyon ve Beden Dili, Algı ve İkna Teknikleri, Zor İnsanlarla Başa Çıkma, Stres Yönetimi ve Liderlik gibi eğitimlerden de yararlanıyorlar. Fotoğrafçılıkta adından söz ettiren bir isim olmak ve sanatınıza değer katmak istiyorsanız kendinizi geliştirmeye, öğrenmeye ve üretmeye devam edin!

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30