Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Özel Pro-Plus Fotoğrafçılık Kursu

Birebir Uygulamalı Eğitimlerle Kariyerinize Sağlam Temeller Atın!

Fotoğrafçılık eğitimi aldım ancak uygulamada eksiğim var diyenler, kendini geliştirmeye ve hayalindeki işi yapmaya fırsat bulamayanlar, Özel Pro-plus Fotoğrafçılık Eğitimimiz tam size göre!

Profesyonel fotoğrafçı olmak istiyor ancak eğitime ayıracak zamanım kısıtlı diyorsanız, eğitiminizi birebir alarak daha çok uygulama yapabilir, fotoğrafçılık branşının farklı alanlarında kendinizi geliştirerek adından söz ettiren bir isim haline gelebilirsiniz.

İstediğiniz gün ve saatlerde planlanacak Özel Pro-plus Fotoğrafçılık Eğitimimizde 7 farklı lokasyonda temel fotoğrafçılık eğitiminde öğrendiğiniz fotoğraf makinesi ayarları, ışık bilgisi ve kompozisyon kuralları, fotoğraf temaları ve duygularını pratiğe dökeceğiniz, tekniğinizi geliştireceğiniz ve yeteneklerinizi pekiştireceğiniz toplamda 21 saatlik bir eğitim alacaksınız.

Ozel Pro Plus Fotografcilik Kursu

Tüm Videolarımızı YouTube kanalımızdan Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

500+ Kendi İşini Kuran Öğrenci

Ozel Pro Plus Fotografcilik Egitimi

Kişiye Özel Eğitimler

Fotoğraf sanatında uzmanlaşmak, farklı çekim tekniklerini öğrenmek isteyen öğrencilerimiz, birebir eğitimlerin avantajını yaşayın!

Özel eğitim sayesinde alanınıza olan hakimiyetinizi arttırarak başarıya karşı motivasyonunuzu yükseltecek, yoğun pratik ve tekrar imkanı sunan bir programla öğrenme hızınızı arttıracak, mesleğinize olan bakış açınızı değiştirerek daha iyi fotoğraflar çekebileceksiniz. Unutmayın, birebir ders almak eğitim kalitesini yükseltir!

Bu eğitim programı fotoğrafçılık bilgisine sahip veya temel fotoğrafçılık eğitimi almış fotoğrafçılar için geçerlidir. Temel fotoğrafçılık bilginiz yoksa ilk olarak özel pro fotoğrafçılık eğitimi almanız gerekmektedir.

Eğitim İçeriğini İncele

Daha İyi Bir Fotoğrafçı!

Mesleğini en ince detaylarına kadar bilen bir fotoğrafçı olmak, rakiplerinize fark atmak istiyorsanız bu eğitimi kaçırmayın!

Bol uygulamalı özel pro-plus eğitimimizle kent manzaraları, mimari yapılar, müze ve kutsal mekanlar, cadde ve sokaklar, hayatın enerjisi, sokak satıcıları gibi fotoğraf temalarıyla çerçeveleme, ilgi merkezi, yalınlık, derinlik, perspektif, uyum gibi kompozisyon kurallarını kullanarak üzüntü, umutsuzluk, şaşkınlık, şefkat, heyecan ve sevinç gibi duyguları fotoğraf karelerimize yansıtıyoruz. Alanınızda uzmanlaşmanızı sağlayan bilgi ve beceriyi sizlere kazandırıyoruz. Senin kadrajın, senin hikâyen! Fotoğrafla anlat!

Bu program; sokak, manzara, mimari, portre, silüet ve doğa fotoğrafçılığında kendini geliştirmek isteyen fotoğrafçılar için özel olarak hazırlanmıştır.

Eğitim İçeriğini İncele
Ozel Pro Plus Fotografcilik Dersi

Özel Pro-Plus Fotoğrafçılık Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Özel Pro-Plus Fotoğrafçılık Eğitimini alan öğrencilerimiz, yeteneklerini ve çekim tekniklerini geliştirecekleri, uzmanlık seviyesinde bilgi ve deneyim kazanacakları moda, ürün, doğum, düğün, stüdyo fotoğrafçılığı, photoshop ve lightroom kursları başta olmak üzere farklı mesleki ve ileri fotoğrafçılık eğitimlerimizden yararlanıyorlar. Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği fotoğrafçılık kurslarına bir göz atın, tutkunuzu hemen bırakmayın!

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30