Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Özel Satış ve Pazarlama Eğitimi

VIP Eğitimlerle Satışları Katlamanın Yollarını Öğrenin!

Fotoğrafçılıktan para kazanmak istiyor ancak hangi tekniklerle müşteri potansiyelinizi arttıracağınızı bilmiyor musunuz? Özel Satış ve Pazarlama Eğitimi ile birebir derslerde satış yapmanın tüm sırlarını öğreneceksiniz!

İstediğiniz gün ve saatte eğitim almanın avantajını yaşayacağınız, satış ve pazarlama hakkında sormak istediğiniz her şeyin cevabını detaylı şekilde alabileceğiniz, başarıya olan motivasyonunuzu ve kendinize olan inancınızı yükseltecek Özel Satış ve Pazarlama Eğitimimizle sanatınızdan daha fazla kazanç sağlayabilir, fotoğraf ve reklam ajansınızı büyüterek satış ekibinizi kurabilirsiniz.

Satış ve Pazarlama Kursumuz 4 gün 10 saatlik bir program olup amatör ya da profesyonel fotoğrafçılık yapan ve stüdyosunu açmak ya da markasını oluşturmak isteyen fotoğrafçıların katılabileceği satış türlerinden pazarlama yöntemlerine, satış ekibi yönetiminden müşteri ilişkilerine, ikna tekniklerinden zor müşterilerle başa çıkmaya kadar satış ve pazarlamanın A’dan Z’ye tüm detaylarını içermektedir.

Ozel Satis Ve Pazarlama Egitimi 1

Tüm Videolarımızı YouTube kanalımızdan Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

500+ Kendi İşini Kuran Öğrenci

Ozel Satis Ve Pazarlama Kursu

Kişiye Özel Eğitimler

VIP derslerle eğitmeniniz tamamen size özel! Grup eğitimlerinden alamadığınız verimi özel eğitimlerle alacaksınız…

İstediğiniz gün ve saatlerde planlanan, daha fazla uygulama ve yoğun tekrar içeren Özel Satış ve Pazarlama Eğitimi sayesinde markanızı daha çok kişiye duyuracak, satışlarınızı arttırarak bilinirlik kazanacaksınız. İlginizin hep canlı kalacağı, öğrendiklerinizi pekiştireceğiniz bir program hazırladık!

Satışlarınızı arttırmak için ihtiyacınız olan özgüveni ve kişisel inancı bulacak, daha verimli çalışabilecek ve farklı bakış açıları geliştireceksiniz.

Eğitim İçeriğini İncele

Rakiplerin 1 Adım Önünde Ol!

Markasını geniş kitlelere duyurmak ve daha çok kazanç sağlamak isteyen tüm fotoğrafçılardan başarılı satış ve pazarlama uzmanları yaratıyoruz!

Özel Satış ve Pazarlama eğitimi ile siz de mesleğinizi profesyonel anlamda yapabilir, sektörünüze yeni bir soluk getirerek rakiplerinizden 1 adım önde olabilirsiniz. Avrupa standartlarında eğitim almanın ayrıcalığını yaşarken edindiğiniz bilgi ve deneyimle aktif satış ve pazarlama yapabilecek, satış lideri olarak ekibinize yol göstereceksiniz!

Zaman yönetiminden bütçe planlamaya kadar bir satışın tüm ayrıntılarına değiniyoruz! Size kalan sadece farkınızı göstermek…

Eğitim İçeriğini İncele
Ozel Satis Ve Pazarlama Dersi

Özel Satış ve Pazarlama Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Özel Satış ve Pazarlama Eğitimi alan ve kendini geliştirerek mesleğini daha iyi yapmak isteyen öğrencilerimiz Marka Yaratma ve Yönetimi, Girişimcilik, Dijital Pazarlama, SEO, Sosyal Medya, Adwords ve Web Tasarımı gibi eğitimlerden de yararlanıyorlar. İşine hakim ve her alanda yetkin bir fotoğrafçı olmak istiyorsanız kendinizi geliştirmeye, öğrenmeye ve bakış açınızı değiştirmeye devam edin!

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30