Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Satış ve Pazarlama Eğitimi (Fotoğrafçılara Özel)

Hizmetlerinizi Satamazsanız İyi Bir Fotoğrafçı Olamazsınız!

Fotoğrafçılıkta satış ve pazarlama tekniklerini öğreneceğiniz, daha çok müşteriye ulaşarak satışlarınızı arttırmanın sırlarına erişeceğiniz bir eğitim sizi bekliyor!

Müşteri potansiyelini arttırarak sanatından daha fazla kazanç sağlamak isteyen, fotoğraf ve reklam ajansını büyüterek satış ekibini kurmayı amaçlayan ve adını Türkiye’nin en iyi fotoğrafçıları arasına yazdırmayı hayal eden fotoğrafçılar için hazırladığımız Satış ve Pazarlama Kursu, 4 hafta 10 saat süren ve başta kurucumuz Orhan Gürbüz olmak üzere sektörün başarılı girişimcileri tarafından işin inceliklerinin anlatıldığı bir atölyedir. Satış ve Pazarlama Eğitimi, amatör ya da profesyonel fotoğrafçılık yapan ve kendi stüdyosunu ya da markasını oluşturmak isteyen fotoğrafçıların katılabileceği satış türlerinden pazarlama yöntemlerine, satış ekibi yönetiminden müşteri ilişkilerine, ikna tekniklerinden zor müşterilerle başa çıkmaya kadar satış ve pazarlamanın A’dan Z’ye tüm detaylarını içermektedir.

Sanatından para kazanmak, adını tercih edilen fotoğrafçılar arasına yazdırmak isteyenler, bu eğitimi kaçırmayın!

Satis Ve Pazarlama Egitimi

Tüm Videolarımızı YouTube kanalımızdan Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

500+ Kendi İşini Kuran Öğrenci

Fotografcilar Icin Satis Ve Pazarlama Egitimi

Satış ve Pazarlama Eğitimi 1. Hafta 1.Bölüm

Fotoğrafçıdan satışçı olur mu? Markasını geniş kitlelere duyurmak ve daha çok kazanç sağlamak isteyen tüm fotoğrafçılardan başarılı satış ve pazarlama uzmanları yaratıyoruz!

Satış ve Pazarlama Eğitimi programında öncelikle; Fotoğrafçılıkta satış ve pazarlama nedir? Satış türleri (doğrudan satış, perakende satış) nedir? İnternet temelli satış ve e – ticaret nedir? Sıcak satış / soğuk satış nedir? Network satışları nedir? Yaratıcı satış nedir? Satış planlama öğeleri nelerdir? Ne satıyoruz? Kime satıyoruz? Nasıl satıyoruz? Durum analizi nasıl yapılır? Rekabet ve konumlanma nedir? Rakiplerinizi nasıl analiz edersiniz? Fotoğrafçılıkta pazar analizi nasıl yapılır? Hedef kitle nasıl belirlenir? Pazarlama hedefleri nasıl belirlenir? Hedef pazarlar, pazarlama karması, pazarlama yatırımları nedir? Pazarlama planı nasıl yapılır? Pazarlanacak hizmetler nasıl belirlenir? Bütçe nasıl hazırlanır? Kampanya bütçeleri ve Sponsorluk bütçesi nasıl oluşturulur? Planlama, aksiyon ve raporlama nedir? Fotoğrafçılık için aktif satış ve pazarlama stratejileri nasıl oluşturulur? konularını işleyerek satış ve pazarlamanın temel kavramlarını öğreniyoruz.

Fotoğraf sanatından kazanç sağlamanın yollarını öğreneceğiniz, markanızı büyüterek kazançlarınızı arttıracağınız, keyifli ve uygulamalı Satış ve Pazarlama Eğitimi sizi bekliyor!

Alanında Uzman Eğitmenler

Satış ve Pazarlama Eğitimi 1. Hafta 2.Bölüm

İster siz ister satış ekibiniz olsun, iyi bir satışçının tüm özelliklerine sahip olmalısınız! Bu bölümde başarılı bir satış liderinin özelliklerini öğreneceğiz…

Fotoğrafçılara Özel Satış ve pazarlama Kursu 1. haftasında; Başarılı satıcının özellikleri nelerdir? Satış elemanının sahip olması gereken bilgiler neler? Fotoğrafçılıkta satış ekibi nasıl oluşturulur? Satışın temel fonksiyonları nelerdir? Zihinsel hazırlık ve fiziksel hazırlık nasıl yapılır? Satış süreci nelerden oluşur? Karşılama, ilk izlenim ve iletişim pastası nedir? Bilgi toplama ve dinleme nasıl olur? Etkin dinleme nasıl olur? Nasıl soru sorulur? Temel satış süreçleri nelerden oluşur? Satış yönetimi nasıl yapılır? Satış ekibi nasıl yönetilir? Satış liderliği nasıl yapılır? Satış ekiplerinde durumsal liderlik nedir? Satış örgütü yönetimi ve satışta liderlik nasıl yapılır? Satış sanatı ve satış teknikleri nelerdir? Satış ekibinin motivasyonu nasıl sağlanır? Satışçıların takibi ve kontrolü nasıl sağlanır? Satış ve pazarlama ekiplerinde takım becerileri nasıl geliştirilir? konularını işleyerek satış yapmanın püf noktalarını aktarıyoruz.

1.haftanın sonunda temel satış ve pazarlama türlerini öğrenmiş, satışçını sahip olması gereken niteliklere hakim olmuş, markanız için doğru pazarlama yöntemlerini seçmiş olacaksınız.

Uluslararası Eğitim Standardı
Satis Ve Pazarlama Egitimleri
Satis Ve Pazarlama Kursu

Satış ve Pazarlama Eğitimi 2. Hafta 1.Bölüm

Sıra geldi pazarlama stratejilerine… Zaman yönetiminden bütçe planlamaya kadar bir satışın tüm ayrıntılarına değiniyoruz!

Fotoğrafçılar İçin Satış ve Pazarlama Eğitimi programımızda; Satışçılar hizmeti nasıl pazarlamalı? Satış sunumunda iletişim engelleri nelerdir? Satışta dinleme neden önemli? Satışçılar için zaman yönetimi ve planlama nasıl olmalı? Satışta temel finans, bütçeleme ve planlama nasıl olmalı? Telefonda satış teknikleri (telemarketing) nelerdir? Telefonda iletişim nasıl sağlanır? Telefonda randevu alma teknikleri nelerdir? Potansiyel müşterilere ulaşma yolları nelerdir? Satış sunumu nasıl yapılır? Satış sunumunda yapılmaması gerekenler neler? Bir satış teklifinde avantaj olarak bahsedilebilecek konular nedir? Başarılı bir fiyatlandırmanın satışa etkisi nedir? Satış nasıl kapatılır? Satışın takibi nasıl yapılır? Satış sonrası hangi hizmetler sunulur? konularını işleyerek satış planınızı nasıl yapmanız gerektiği konusunda sizleri bilgilendiriyor, telefonda ve yüz yüze satış sırları veriyoruz.

2.haftayla birlikte; fotoğraf hizmetlerinizi satarken potansiyel müşterilerinize ulaşmanın yollarını ve onlarla nasıl iletişim kuracağınızı öğrenmiş olacaksınız.

Öğrenme Garantisi
Satis Ve Pazarlama Kursu Fiyatlari

Satış ve Pazarlama Eğitimi

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol
Satis Ve Pazarlama Kurslari

Satış ve Pazarlama Eğitimi 2. Hafta 2.Bölüm

Müşteri tipleri ve müşteri odaklı satışın sırlarını öğreniyoruz! Fotoğraflarınızdan para kazanmak için önce müşteri memnuniyeti yaratmalısınız!

Fotoğrafçılar İçin Satış ve Pazarlama Eğitimi 2.haftamızda; Satış psikolojisi nedir? İnsanlar neden ve ne zaman satın alırlar? Fotoğrafçılık sektöründe müşteri davranışları nasıl değerlendirilir? Müşteri davranışlarının tanımı ve alt ögeleri: nerede, ne zaman, niçin, nasıl? Müşteri tipleri ve iletişim şekilleri neler? Müşteriyi anlamak ve yakalamak mümkün mü? Müşteri ne ister? İlişki geliştirme aşamaları nelerdir? İletişimi engelleyen faktörler neler? İletişim türleri nelerdir? İletişimde konuşmanın yeri nedir? Empatinin müşteri ilişkilerine etkisi nedir? Aktif dinleme ve etkin konuşmanın müşteri iletişimine etkisi nedir? Satın alma kararını nasıl etkileriz? Müşteri odaklı pazarlama ve satış nasıl yapılır? Müşteriye nasıl uyum sağlamak gerekir? Müşterinin değer algısı nelerden oluşur? Müşteriye yaklaşma teknikleri neler? konularını işleyerek müşteri davranışları ve yaklaşımları hakkında bilgi sahibi oluyoruz.

2.haftanın sonunda müşterilerinizi doğru dinlemeyi ve onlarla empati kurmayı öğrenirken ne istediklerini daha iyi anlayacaksınız…

İş İmkanı

Satış ve Pazarlama Eğitimi 3. Hafta 1.Bölüm

İkna ve müzakere tekniklerini öğrenerek satış yapmada ustalaşacaksınız! Zor müşterilerle başa çıkmak sizin için çok kolay olacak…

Fotoğrafçılar İçin Satış ve Pazarlama Eğitimi programımızda; Satışta müzakere, pazarlık ve ikna teknikleri nelerdir? Müşteriler neden sizden alsınlar? Müşteriyi nasıl etkilersiniz? Satışta beden dili nasıl kullanılır? İnsanlar arası mesafe ve temas nedir? Jest, mimikler, bakışlar, el ve ayaklarla nasıl mesajlar verilir? Doğru hitabet nasıl olur ve müşteri nasıl etkilenir? Negatif müşterileri ikna etme yöntemi nelerdir? Müşteri kaybettiren davranışlar nelerdir? Müşteri itirazlarının türleri ve başa çıkma yolları neler? Erteleme stratejileri nelerdir? Konuyu değiştirme, Dengeleme, Geri çevirme, İspatlama teknikleri neler? Satışta ikna teknikleri nelerdir? Önce küçük sonra büyük rica tekniği, Önce büyük sonra küçük rica tekniği nedir? Müşteri şikâyet yönetimi nasıl yapılır? Müşteri şikayetleri nasıl çözülür? Memnuniyeti nasıl ölçülür? Müşterilerin satın alma kararlarına etki eden faktörler nelerdir? Satın alma sinyalleri nelerdir? Satışta güven nasıl oluşturulur? Güven türleri nelerdir? Güvenirliği nasıl arttırırız? Kişiler arası ilişkilerde güveni nasıl arttırırız? konularını işleyerek müşterilerinizi satışa nasıl ikna edeceğinizi anlatacağız.

3.haftayla birlikte beden dilinizi satışta etkin bir şekilde kullanmayı öğrenmiş olacak, müşterileri ile sağlıklı ilişkiler kuran bir fotoğrafçı haline geleceksiniz…

Kişisel Gelişim Eğitimleri
Satis Ve Pazarlama Dersi

Türkiye’nin En Kapsamlı Fotoğraf ve Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarda görsel materyal ağırlıklı ders anlatımları, eğitim sırasında uygulamalı fotoğraf çekimleri, tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek ödevler ve uzman eğitmenlerden fotoğraflarınıza yorumlar, kaçırdığınız derslerin telafisi, günübirlik ya da konaklamalı yurt içi ve yurt dışı keyifli geziler, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile her zaman yanınızdayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz! Her yıl mezun verdiğimiz hobi kursu öğrencilerimizin %65’i mesleki eğitim alarak hem mevcut işlerinin yanında ek iş yapıp kazanç sağlıyor hem de yeni bir kariyere sahip olup sevdikleri işi yapmanın hazzını yaşıyorlar.

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sistemimiz Avrupa standartlarında olup uygulama ağırlıklı bir programdır.

Alanında Ünlü Fotoğrafçılar

Her biri alanında ünlü, fotoğrafçılık sanatına kendini adamış ve Türkiye’nin önde gelen fotoğraf sanatçıları arasında yer alan isimlerden eğitim alma fırsatı sunuyoruz.

%100 Öğrenme Garantisi

Satış ve Pazarlama Eğitimi sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Uygulamali Satis Ve Pazarlama Programi

Makine Ekipman Danışmanlığı

Fotoğraf makinesi almamış ya da fotoğraf makinesini değiştirmek isteyen öğrencilerimize danışmanlık yapıyor, makine ve ekipman üreticisi firmalardan uygun fiyatlara tedarik imkanı sunuyoruz.

Kariyer Fırsatları

Mesleki atölyemizi ve görüntü işleme kurslarımızı bitiren kursiyerlerimize Foto Life bünyesinde veya partnerlerimiz işbirliğiyle iş imkanı, kendi işini yapması konusunda destek sağlıyoruz.

Online Destek

Telefon ve whatsapp aracılığıyla eğitim koordinatörlerimiz ve eğitmenlerimiz ile öğrencilerimizin sorularını 7/24 cevaplıyor, eğitim sonrası destek sunuyoruz.

Satis Ve Pazarlama Programi

Satış ve Pazarlama Eğitimi 3. Hafta 2.Bölüm

Satış ve pazarlamada stres faktörlerine değinerek stüdyonuzu ayakta tutmanız için bir miktar strese ihtiyacınız olduğunu öğretiyoruz!

Fotoğrafçılara Özel Satış ve Pazarlama Eğitimi programımızda; Stres nedir? Ne değildir? Stresin belirtileri nelerdir? Fiziksel, davranışsal ve psikolojik belirtileri neler? Stres kaynakları nelerdir? Fotoğrafçılık sektöründe stres kaynakları neler? Stres ve kişilik özellikleri arasındaki ilişki nelerdir? Stres ile nasıl başa çıkarız? Stres yönetiminde problem çözme nasıl olur? Stres yönetiminde öfke kontrolü nasıl sağlanır? Satış yaparken stresle nasıl başa çıkarsınız? Satışçının motivasyonunu aktif tutacak faktörler nelerdir? Stresi pozitif bir etkiye dönüştürmek nedir? Stres nasıl avantaja çevrilir? Fotoğrafçı satışçı mı yoksa işi yapan mı? Fotoğraf hizmetleri nasıl satılır? konularını işleyerek satış stresini olumlu bir stres etkenine dönüştürmenin yollarından bahsedeceğiz…

3.haftanın sonunda fotoğrafçılık sektöründen payınıza düşeni alabilmeniz için satış yönetiminizi nasıl yapmanız gerektiğini öğrenmiş olacak, kazancınızı arttırmanın yolları hakkında fikir edineceksiniz.

Dijital Pazarlama Eğitimleri

Satış ve Pazarlama Eğitimi 4. Hafta

Geleneksel ve dijital pazarlamayla satışlarınızı nasıl arttıracağınızı konuşuyoruz. Satış, sadece yüz yüze olmaz!

Satış ve Pazarlama Eğitimi programımızda; Pazarlama teknikleri nelerdir? Rekabetçi pazarlama nedir? Reklam ve promosyon nasıl yapılır? Öncelik reklam mı? Halkla ilişkiler nasıl yönetilir? Sponsorluk ve promosyon gerekli mi? Sem, e-mail & sms pazarlaması tarih mi oldu? Internet reklamları, mikro siteler, advergaming ne işe yara? Viral pazarlama nasıl yapılır? NLP teknikleri ile satış ve pazarlama nasıl yapılır? Nöromarketing ve bilinç altı pazarlama nedir? İnternette var olma stratejileri nelerdir? Internet’te uluslararası pazar araştırması nasıl yapılır? Yeni pazarlar nasıl bulunur? Web sitesi ve sosyal medya hesaplarından satış ve pazarlama nasıl yapılır? Online olmak pazarlama stratejimize ne katar? Reklam, tanıtım ve sponsorlu yayın çalışmalarınızı kimlerle, nasıl yapmalısınız? Post ve story için sponsorlu yayın oluşturmanın sırları neler? En fazla ve en doğru kitleye ulaştıracak reklam modelleri neler? Paylaşımlarda dikkat çekecek fotoğraf ve metin nasıl seçilir? Hedef kitlemizin etkin olduğu sosyal mecraları nasıl bulacağız? Hedef kitlenin ilgisini çekmek ve etkileşimi arttırmak için Instagram, Facebook, Linkedin, Youtube nasıl kullanılır? konularını da işliyoruz.

4.haftanın sonunda fotoğrafçılık sektöründe dijital pazarlama yöntemlerini de kullanabilir hale gelecek, potansiyel müşterilerinize farklı kanallardan ulaşabileceksiniz.

Kurumsal Eğitimler
Mesleki Gelisim Kurslari 2

Satış ve Pazarlama Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Satış ve Pazarlama Eğitimi alan ve kendini geliştirerek mesleğini daha iyi yapmak isteyen öğrencilerimiz Marka Yaratma ve Yönetimi, Girişimcilik, Dijital Pazarlama, SEO, Sosyal Medya, Adwords ve Web Tasarımı gibi eğitimlerden de yararlanıyorlar. İşine hakim ve her alanda yetkin bir fotoğrafçı olmak istiyorsanız kendinizi geliştirmeye, öğrenmeye ve bakış açınızı değiştirmeye devam edin!

Satis Ve Pazarlama Egitmenleri

Alanında Uzman Eğitmenlerimiz

Satış ve pazarlama eğitimlerinde uzman, eğitim alanındaki güncel yöntem ve teknikleri takip eden ve uygulayan, Türkiye’nin en iyi mesleki gelişim eğitmenleri tek çatı altında!

Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı Satış ve Pazarlama Eğitimimize vakıf, pedagojik eğitim ilkelerini bilen, alanında başarılı çalışmalara imza atmış, Türkiye’nin ünlü eğitmenleri ile profesyonel kariyerinize katkı sağlayacak en iyi mesleki gelişim eğitimlerini sizlerle buluşturuyoruz.

İşine hakim ve her alanda yetkin bir fotoğrafçı olmak istiyorsanız doğru eğitmenlerle doğru adımları atın. Başarılı bir fotoğrafçı olarak adınızdan söz ettirin!

Eğitmenler

500+ Kendi İşini Kuran Öğrenci

Satış ve Pazarlama Eğitimimizi alan 500’den fazla öğrencimiz kendi stüdyosunu açarak profesyonel hayata adım attı!

Satış ve pazarlama eğitimlerimizden mezun olan öğrencilerimiz, edindikleri bilgi ve deneyimle fotoğraf tutkularını hayata geçirerek Foto Life Akademi partnerlerimizin işbirliğinde, sektörün ünlü markalarıyla çalışmaya başladılar ve kendi stüdyolarını açarak başarılı girişimlere imza attılar. Kendini geliştiren ve fotoğrafçılığa gönül veren öğrencilerimizin her zaman yanında olmaya devam ediyoruz!

Foto Life Akademi ailesine girdiniz mi bir daha çıkamazsınız! Her zaman ve her koşulda sizleyiz! Başarılı bir fotoğrafçı olmanız için tüm imkanları sağlıyoruz!

Başarı Hikayeleri
Profesyonel Fotografcilar 5
Egitim Sonrasi Destek 6

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, değişmeye, öğrenmeye devam et! Fotoğrafçılıkta uzmanlaş, kendi işini kur, daha çok para kazan, işini aşkla yap!

Mesleki branş eğitimlerimizden sonra fotoğrafçılara özel satış ve pazarlama, dijital pazarlama, sosyal medya eğitimlerimize katılarak iş yeri açma süreçlerinden teklif verme stratejilerine, müşteri bulma çalışmalarından marka imajı ve bilinirlilik artırmaya kadar profesyonel hayatta karşınıza çıkacak tüm sorunların çözümünü öğrenebilir, rakiplerinizin 1 adım önünde olabilirsiniz.

Foto Life Akademi olarak sizlere mesleğinizi yaparken destek olmaya devam ediyor, istediğiniz zaman çekim stüdyomuzu ve ekipmanlarımızı uygun fiyatlarla kiralamalarına olanak tanıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Biz, büyük bir aileyiz!

Öğrenci Yorumları

15+

Yıllık Deneyim

Fotoğrafçılık eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

Taksim, Bakırköy, Beylikdüzü, Kadıköy, Maslak ve Beşiktaş eğitim merkezleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

12.800+

Mezun Öğrenci

Profesyonel fotoğrafçılığa adım atmış binlerce mezun öğrenci.

İlham Al, Harekete Geç!

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Kariyerinizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik fotoğrafçılık eğitimini belirleyelim, kariyer planınızı yapalım, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Başarılı İşlere İmza Atın!

Kendi fotoğraf stüdyonuzu açarak ya da başarılı firmalarda çalışarak deneyim kazanın, adından söz ettiren bir fotoğraf sanatçısı olun.

Sıkça Sorulan Sorular

Foto Life Akademi olarak Hobi Fotoğrafçılık Kursları, Mesleki Kurslar, Fotoğraf ve Video İşleme Eğitimleri, Workshop Atölyeler, Destekleyici Eğitimler, Kişisel Gelişim Kursları ve Özel Derslerimizin tamamında Kurum Onaylı Sertifika vermekteyiz. MEB Onaylı Fotoğrafçılık Kursu Sertifikası almak isteyen öğrencilerimizin, MEB Onaylı Fotoğrafçılık Kursumuza katılmaları gerekir. MEB Onaylı Sertifika almaya hak kazanmak için kurs sonunda yapılacak olan bitirme sınavından geçer not almaları ve %10 devamsızlık haklarını doldurmamaları gerekmektedir.

Verdiğimiz sertifika, bu işin eğitimini aldığınıza dair bir belgedir ve sertifikalarla işyeri açılmaz. Aldığınız sertifika; işinizi yaparken müşterilerinize işin uzmanı olduğunuzu anlatmanız ve rakiplerinizden ayrılmanız açısından avantaj sağlamaktadır. İş yeri açmak isteğiniz alanda ustalık belgesi almanız gerekmektedir.

Temel Fotoğrafçılık Kursu sonrasında Mesleki Kursları ve Görüntü İşleme (Video Kurgu, Photoshop, Lightroom) kurslarımızı alan yetenekli ve başarılı kursiyerlerimize Foto Life Akademi bünyesinde veya partnerlerimiz işbirliği ile iş imkanı sağlamakta veya fotoğraf çekim projeleri yönlendirilerek sektörde iş bulmaları ve kendi işlerini yapmaları konusunda destek olmaktayız. Stüdyosunu açmak isteyen öğrencilerimize marka koçluğu yapıyor, stüdyo açmak için gerekli olan makine ve ekipman temininden dekorasyona, iş planı hazırlamaktan durum analizine, finansal yönetimden işe alma süreçlerine, ekip koordinasyonundan pazarlamaya kadar A’dan Z’ye eğitim ve danışmanlık sunuyoruz. Ayrıca kendi web sitesini yaptırmak isteyen fotoğrafçılar için; Web Home İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri markamızla web sitesi tasarımında 2000 TL’ye kadar destek vermekteyiz.

Satış ve Pazarlama Kursu eğitmen kadromuz, Türkiye’nin en iyi üniversitelerinde Mesleki ve Kişisel Gelişim Eğitimleri veren, kitap ve makaleleriyle kişisel gelişim alanında meraklılarına faydalı bilgiler sunan, kariyer günlerinin ve organizasyonların tercih edilen konuşmacıları arasında yer alan, girişimleri ile ülkemize değer katan, sektöründe lider isimlerden oluşmaktadır.

Foto Life Akademi olarak en büyük hassasiyetimiz; kurumumuzdan eğitim alan öğrencilerimizin ailemizin bir parçası olmaları ve eğitimden sonra sormak istedikleri her soruda veya içinden çıkamadıkları her işte yanlarında olmaktır. Türkiye’nin en büyük fotoğraf ailesi olarak eğitim sonrasında da öğrencilerimizin her zaman yanında oluyor, kariyerlerine katkı sağlayacak her türlü desteği sunuyoruz. Stüdyo ve ekipman kiralama, kariyer danışmanlığı hizmetleri veriyor, kişisel ve mesleki gelişim eğitimleriyle sektörde fark edilen ve tercih edilen bir fotoğrafçı olmalarını sağlıyoruz.

Evet. Yurt içi ya da İtalya, İngiltere, Fransa, Amerika, Almanya, Polonya gibi güzel sanatlarda ilk akla gelen ülkelerde eğitim almak isteyen veya tamamen profesyonel kariyerine katkı sağlayarak müşteri portföyünü arttırma amacı olan öğrencilerimize özel olarak Portfolyo Hazırlık danışmanlığı yapıyoruz. Firma ve müşteri sunumlarında kullanmanız, kişisel serginizde ziyaretçilerinize ulaştırmanız amacıyla en iyi çalışmalarınızı da bir araya getiriyoruz.

Testi Çöz, Seviyeni Öğren!

Online Fotografcilik Testi 2
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30