Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Özel Sosyal Medya Eğitimi

Daha Etkili ve Beğenilen Paylaşımlar Yapmak İster Misiniz?

Fotoğrafçı olarak sosyal medyayı verimli kullanmak isteyen ancak eğitim almaya vakti olmayanlar için butik eğitimler hazırladık!

Sosyal medya hesaplarınızdan binlerce kişiye ulaşmak, daha etkileyici ve dikkat çeken paylaşımlar yapmak, takipçi sayınızı arttırmak istiyorsanız eğitmeninizle birebir çalışarak hem kurs programından verim alacağınız hem de aklınızdaki tüm soruları sorabileceğiniz, başarıya olan motivasyonunuzu yükseltecek Özel Sosyal Medya Eğitimimizle fotoğraflarıyla konuşulan bir isim haline gelebilirsiniz.

Sosyal Medya Kursumuz 4 gün 20 saatlik bir program olup amatör ya da profesyonel fotoğrafçılık yapan ve markasını kitlelere duyurmak isteyen fotoğrafçıların katılabileceği, sosyal medya stratejilerinden kriz yönetimine, görsel düzenlemeden içerik yazmaya, takipçi attırmaktan topluluk yönetimine kadar sosyal medyanın A’dan Z’ye tüm detaylarını öğrenebilecekleri özel bir eğitimdir.

Ozel Sosyal Medya Kursu

Tüm Videolarımızı YouTube kanalımızdan Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

500+ Kendi İşini Kuran Öğrenci

Ozel Sosyal Medya Egitimi

Kişiye Özel Eğitimler

Vakitsizlik artık problem olmayacak! Size özel gün ve saatlerde planlanan Sosyal Medya eğitimleriyle iş ve özel hayatınıza engel olmadan eğitim almanın avantajını yaşayacaksınız!

Özel Sosyal Medya Eğitimi ile fotoğrafçının olmazsa olmazı sosyal medyanın tüm sırlarını detaylı bir şekilde öğrenirken eğitmeninizle birebir uygulamalar yapacak, daha detaylı bilgiler edinerek kendinizi geliştirmenin mesleğinize katkısını görecek, grup eğitimlerinin kargaşasından etkilenmeyeceksiniz.

İstediğiniz kadar soru sorabileceğiniz, öğrendiklerinizi anında pekiştirerek kalıcı hale getirecek, geribildirim alarak yanlışlarınızı düzeltme fırsatı bulacağınız bu eğitimi kaçırmayın!

Eğitim İçeriğini İncele

Rakiplerin 1 Adım Önünde Ol!

Sanatını ve hizmetlerini daha çok kişiyle paylaşmak isteyen, beğenilerini ve takipçi sayılarını arttırma amacı olan fotoğrafçılar için bu eğitim kaçmaz!

Özel Sosyal Medya eğitimi sayesinde sosyal medya hesaplarınızı nasıl kullanmanız gerektiğini öğrenerek mesleğinizde fark yaratacak, başarılı sosyal medya kampanyalarıyla işinizde öne çıkacak, sanatınızdan daha çok kazanç sağlayabileceksiniz.

Türkiye’nin ünlü fotoğrafçıları arasına adınızı yazdırmak istiyorsanız online olmanın gücünden yararlanın, rakiplerinizden 1 adım önde olun!

Eğitim İçeriğini İncele
Ozel Sosyal Medya Dersi

Özel Sosyal Medya Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Özel Sosyal Medya Eğitimi alan ve kendini geliştirerek mesleğini daha iyi yapmak isteyen öğrencilerimiz Marka Yaratma ve Yönetimi, Satış ve Pazarlama, Dijital Pazarlama, SEO, Girişimcilik, Adwords ve Web Tasarımı gibi eğitimlerden de yararlanıyorlar. İşine hakim ve her alanda yetkin bir fotoğrafçı olmak istiyorsanız kendinizi geliştirmeye, öğrenmeye ve bakış açınızı değiştirmeye devam edin!

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30