Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Sosyal Medya Eğitimi (Fotoğrafçılara Özel)

Fenomen Bir Fotoğrafçı Olmak İster Misiniz?

Sosyal medya hesaplarınızdan binlerce kişiye ulaşmak, daha etkileyici ve dikkat çeken paylaşımlar yapmak, takipçi sayınızı arttırmak istiyorsanız Fotoğrafçılara özel Sosyal Medya Kursu tam size göre!

Instagram, Facebook ve Youtube gibi sosyal mecralarda doğru bir paylaşım dili oluşturmak ve fotoğraflarıyla konuşulmak isteyen, takipçi sayısını ve beğenisini katlama amacı olan, satışlarını arttırmayı hedefleyen fotoğrafçılara özel hazırladığımız Sosyal Medya Eğitimi 4 hafta 20 saattir ve sektörün başarılı uzmanları tarafından işin inceliklerinin anlatıldığı bir eğitimdir. Sosyal Medya Eğitimi, amatör ya da profesyonel fotoğrafçılık yapan ve markasını kitlelere duyurmak isteyen fotoğrafçıların katılabileceği, sosyal medya stratejilerinden kriz yönetimine, görsel düzenlemeden içerik yazmaya, takipçi attırmaktan topluluk yönetimine kadar sosyal medyanın A’dan Z’ye tüm detaylarını öğrenebilecekleri özel bir atölyedir.

Sosyal medyayı başarılı bir şekilde kullanmak için fotoğrafçılara özel eğitimimizi kaçırmayın, dijital dünyanın nimetlerinden yararlanın!

Sosyal Medya Egitimi 1

Tüm Videolarımızı YouTube kanalımızdan Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

500+ Kendi İşini Kuran Öğrenci

Fotografcilar Icin Sosyal Medya Egitimi

Sosyal Medya Eğitimi (Fotoğrafçılara Özel) 1. Hafta 1.Bölüm

Bir fotoğrafçının adını duyurması için en önemli platform sosyal medya! Türkiye’de sosyal medya nasıl kullanılıyor ve kendinizi dijital dünyada nasıl konumlandıracaksınız bir bakalım…

Sosyal Medya eğitimi programında öncelikle; Sosyal medya nedir? Sosyal medya nasıl ortaya çıktı? Sosyal medya araçları nelerdir? Sosyal medyanın topluma etkileri nelerdir? Geleneksel iletişim ve dijital iletişim arasındaki farklar neler? Sosyal medyanın pazarlamaya etkisi nedir? İnternetin dünyadaki gelişimi nasıl olmuştur? Türkiye’de sosyal medya kullanım istatistikleri neler? Sosyal medya istatistikleri bize ne anlatır? Online kişiler ne yapıyor? Dijital dünyanın farkında mıyız? Dijital dünya fotoğrafçıya ve markasına ne katar? Dijital pazarlama stratejimiz var mı? Fotoğrafçıların dijital dönüşümü nasıl gerçekleşir? Dijital kimlik nasıl oluşturulur? Sosyal medyada mecra nasıl seçilir? Mecra yönetiminde başarılı kriterler nelerdir? Sosyal medya marka entegrasyonu nasıl sağlanır? Sosyal medyada marka duruşu nasıl geliştirilir? konularını işleyerek fotoğrafçı için sosyal medyanın öneminden bahsediyoruz.

Sanatını ve hizmetlerini daha çok kişiyle paylaşmak isteyen, beğenilerini ve takipçi sayılarını arttırma amacı olan fotoğrafçılar için bu eğitim kaçmaz!

Alanında Uzman Eğitmenler

Sosyal Medya Eğitimi (Fotoğrafçılara Özel) 1. Hafta 2.Bölüm

Başarılı bir fotoğrafçı olarak online itibarınızı nasıl yaratacağınızı ve dijital krizleri nasıl çözeceğinizi anlatıyoruz. Fenomen olmak o kadar kolay değil!

Fotoğrafçılara Özel Sosyal Medya Kursu 1. haftasında; Online itibar nasıl oluşturulur? Marka ve fotoğrafçı imajı nasıl sağlamlaştırılır? Bir fotoğraf stüdyosunun ve fotoğrafçının bilinirliği nasıl arttırılır? Markayı dijitale taşıma süreci nasıl planlanır? Online itibarın korunması için stratejiler neler? Online itibar yönetimi araçları nelerdir? Online lider iletişimi nasıl sağlanır? Sosyal medya krizleri nasıl çözüme kavuşturulur? Krizlerin fotoğrafçı ve marka imajını sarsmasının engellenmesi nasıl sağlanır? Sosyal medya krizi nedir? Sosyal medya krizleri nasıl oluşur? Sosyal medya krizlerine nasıl müdahale edilir? Sosyal medya krizi için genel stratejiler neler? Sosyal medya krizi sonrası marka iletişimi nasıl sağlanır? Büyük krizler nasıl ortaya çıkıyor? Krizlerin fotoğrafçının prestijine etkileri neler? Krizlerin yaşanmaması için alınacak önlemler neler? konularını işleyerek sosyal medyada var olmak için gerekli online itibarınızı oluşturmanızı sağlıyoruz.

1.hafta ile birlikte sosyal medya hesaplarınızı nasıl kurumsallaştıracağınızı ve kişiselleştireceğinizi öğrenecek, doğru paylaşımlardan önce iyi bir itibar oluşturmanın önemini fark edeceksiniz.

Uluslararası Eğitim Standardı
Sosyal Medya Egitimleri
Sosyal Medya Kursu 1

Sosyal Medya Eğitimi (Fotoğrafçılara Özel) 1. Hafta 3.Bölüm

Sıra geldi sosyal medya stratejinizi oluşturmaya! Başarılı bir fotoğrafçı profili için paylaşımlarınızı planlamalı, neyi ne zaman yapacağınızı bilmelisiniz!

Fotoğrafçılar İçin Sosyal Medya Eğitimi programımızda; Fotoğrafçılıkta hedef kitle nasıl belirlenir? Hizmeti alacak kitle nasıl araştırılır? Sosyal medya kanalları nasıl seçilir? Sosyal medya sayfalarının ve paylaşımların tasarımı ve optimizasyonu nasıl yapılmalı? Fotoğrafçılar hangi sosyal medya kanallarını kullanmalı? Sosyal medya profil, kapak ve paylaşım görsellerinin ölçüleri neler? Instagram, Facebook, Linkedin, Twitter, Youtube, Google Plus sayfalarının profil ve paylaşım görselleri markanın sektörde konumlanmak istediği yere ve tanıtım stratejisine göre hedef kitlenin ilgisini çekmek ve etkileşimi artırmak için nasıl tasarlanır, tasarım stratejileri nasıl belirlenir ve hazırlanırken kullanılan programlar nelerdir, nelere dikkat edilir? Görsellerin oluşturulması ve kurumsallaştırılması nasıl sağlanır? sorularını yanıtlayarak en çok kullanılan sosyal medya platformlarında profilinizi düzenliyoruz.

1.haftanın sonunda; fotoğrafçı için sosyal medya kullanmanın ne kadar önemli olduğunu öğrenecek, paylaşımların görsel standartları ve tasarım kriterleri hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

Öğrenme Garantisi
Sosyal Medya Kurslari

Sosyal Medya Eğitimi

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol
Sosyal Medya Dersi 1

Sosyal Medya Eğitimi (Fotoğrafçılara Özel) 2. Hafta 1.Bölüm

Paylaşımlarımız için doğru içerikleri ve reklam spotlarını hazırlıyoruz! Çektiğiniz en güzel fotoğrafları daha çok kişiye ulaştırmanın yollarını öğretiyoruz…

Fotoğrafçılar İçin Sosyal Medya Eğitimi 2.haftamızda; Facebook, Instagram, Linkedin, Youtube, Twitter, Google Plus paylaşımları için dil nasıl belirlenir? Sosyal medyada nasıl hitap edilir? “Content İs The King” nedir? İçeriğin gücü ve etkisi nedir? Etkisi yüksek sosyal medya kampanyaları için içerik nasıl yaratılır? Fotoğrafçı için kişisel ve kurumsal içerik yönetimi nasıl olur? Reklam spotları nasıl hazırlanır? Sosyal medya içerikleri nasıl oluşturulur? Paylaşılır içerik nasıl yazılır? İçerik tipleri nelerdir? İçerik hazırlarken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? Sosyal medyada tanıtım yöntemleri nasıl belirlenir? Satın almaya ikna etme nasıl olur? Fotoğrafçıya ve markasına nasıl güven duyulur? Hizmetin diğerlerinden farklılıkları nasıl gösterilir? Marka imajı ve bilinirlik nasıl arttırılır? Sayfanın etkileşimini ve takipçisini arttırma nedir? Gönderim etkileşimi nasıl arttırılır? konularını işleyerek başarılı bir sosyal medya çalışması için içeriklerin gücünü kullanıyoruz.

Mükemmel fotoğraf çekmek yetmez! Bu fotoğrafları doğru içeriklerle paylaşmalısınız… 2.haftamızda sosyal medyada reklam dilinizi oluşturmayı öğreneceksiniz.

İş İmkanı

Sosyal Medya Eğitimi (Fotoğrafçılara Özel) 2. Hafta 2.Bölüm

Hangi fotoğraf ne zaman beğeni alır, sponsorlu paylaşımlarınıza ne kadar bütçe ayırmalısınız? Sorularınızın cevabı bu bölümde…

Fotoğrafçılar İçin Sosyal Medya Eğitimi programımızda; Facebook, Instagram, Linkedin, Youtube, Twitter, Google Plus tanıtım zamanlamasının nasıl belirlenir? Fotoğrafçı için sosyal medya içerik takvimi nasıl oluşturulur? Sosyal medya post ve story paylaşımı için en iyi saatler ve günler neler? Paylaşılan gün ve saatlere göre hedef kitlede oluşturulması gereken etki nedir? Tanıtım bütçesi nasıl belirlenir? Sponsorlu paylaşım fotoğrafçılar için önemli mi? Sosyal medya platformlarına ne kadar bütçe ayrılmalı? Tüm hesaplarda reklam verilmeli mi? Sosyal medya hesaplarında hangi reklam modelini kullanmalı? Özel kampanya kurgusu nasıl geliştirilir? Etkinlik, anket, soru – cevap yöntemlerini nasıl kullanırsınız? Kampanyaları destekleyecek özel gün etkinlikleri nasıl hazırlanır? Fotoğraflarınızı nasıl paylaşacaksınız? Fotoğrafçılıkta kurumsal, eğitici, eğlenceli görsel paylaşımı nasıl olur? konularını işleyerek hizmetlerinizi müşterilerinize ne zaman ve hangi yöntemlerle ulaştıracağınızı anlatacağız.

2.haftamızda sosyal medyada fotoğraflarınız için etkili bir paylaşım takvimi oluşturabilecek bilgi ve deneyime ulaşacaksınız. Hangi kampanyanın size gelir getireceğini öğreneceksiniz.

Kişisel Gelişim Eğitimleri
Sosyal Medya Kursu Fiyatlari
Uygulamali Sosyal Medya Kursu

Sosyal Medya Eğitimi (Fotoğrafçılara Özel) 3. Hafta 1.Bölüm

Takipçi ve beğeni arttırmanın sırlarını paylaşıyoruz! Fotoğrafçı olarak topluluklarınızı nasıl yöneteceğinizi ve sosyal medyayı nasıl okuyacağınızı öğreneceksiniz…

Fotoğrafçılara Özel Sosyal Medya Eğitimi programımızda; Fotoğrafçılar için sosyal medya platformlarında takipçi, beğeni ve paylaşım sayısını artıracak çözümler neler? Topluluk yönetimi nasıl yapılır? Etkileşimi arttıran faktörler ne? Topluluk yaratma nedir? Kimler topluluk yaratabilir ve yönetebilir? Kullanıcılarda aidiyet hissi yaratma metodları nelerdir? Doğal takipçi kazanma yöntemleri neler? Doğal beğeni alma yöntemleri nedir? Sponsorlu ve Ücretsiz takipçi arttırma yöntemleri ne? Tanıtım sonuçları nasıl ölçülür ve değerlendirilir? Hedef kitle, bütçe, plan, reklam nasıl değiştirilir? Sosyal medya kanalları nasıl izlenir? Geri dönüşlerin takibi nasıl yapılır? Beğeni, yorum ve paylaşım sayılarının analizi nasıl yapılır? Ayın hedeflerini optimize etme nedir? Dijital medya takibi nasıl yapılır? Neden raporluyoruz? Neyi raporlamalıyız? Sosyal medya takibi ne için kullanılır? A/B testing after-before raporlama nasıl yapılır? konularını işleyerek binlerce kişiye ulaşmanızı sağlıyoruz.

3. haftada sosyal medyada doğal takipçi ve beğeni kazanmanın yöntemlerine hakim olacak, fotoğraflarınızı daha geniş kitlelere ulaştırabileceksiniz!

Dijital Pazarlama Eğitimleri

Türkiye’nin En Kapsamlı Fotoğraf ve Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarda görsel materyal ağırlıklı ders anlatımları, eğitim sırasında uygulamalı fotoğraf çekimleri, tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek ödevler ve uzman eğitmenlerden fotoğraflarınıza yorumlar, kaçırdığınız derslerin telafisi, günübirlik ya da konaklamalı yurt içi ve yurt dışı keyifli geziler, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile her zaman yanınızdayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz! Her yıl mezun verdiğimiz hobi kursu öğrencilerimizin %65’i mesleki eğitim alarak hem mevcut işlerinin yanında ek iş yapıp kazanç sağlıyor hem de yeni bir kariyere sahip olup sevdikleri işi yapmanın hazzını yaşıyorlar.

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sistemimiz Avrupa standartlarında olup uygulama ağırlıklı bir programdır.

Alanında Ünlü Fotoğrafçılar

Her biri alanında ünlü, fotoğrafçılık sanatına kendini adamış ve Türkiye’nin önde gelen fotoğraf sanatçıları arasında yer alan isimlerden eğitim alma fırsatı sunuyoruz.

%100 Öğrenme Garantisi

Sosyal Medya Eğitimi sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Sosyal Medya Programi

Makine Ekipman Danışmanlığı

Fotoğraf makinesi almamış ya da fotoğraf makinesini değiştirmek isteyen öğrencilerimize danışmanlık yapıyor, makine ve ekipman üreticisi firmalardan uygun fiyatlara tedarik imkanı sunuyoruz.

Kariyer Fırsatları

Mesleki atölyemizi ve görüntü işleme kurslarımızı bitiren kursiyerlerimize Foto Life bünyesinde veya partnerlerimiz işbirliğiyle iş imkanı, kendi işini yapması konusunda destek sağlıyoruz.

Online Destek

Telefon ve whatsapp aracılığıyla eğitim koordinatörlerimiz ve eğitmenlerimiz ile öğrencilerimizin sorularını 7/24 cevaplıyor, eğitim sonrası destek sunuyoruz.

Mesleki Gelisim Kurslari 6

Sosyal Medya Eğitimi (Fotoğrafçılara Özel) 3. Hafta 2.Bölüm

Sosyal medyada nasıl reklam vereceğinizi uygulamalı olarak öğreneceğiniz bir eğitim başlıyor!

Sosyal Medya Eğitimimizin uygulama bölümünde 4 ayrı yaş ve demografik özelliklerde reklam grubu oluşturarak ve A/B testi yapıyor, Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin için marka ve yerel bilinirlik, erişim, trafik, etkileşim, uygulama yüklemeleri, video görüntülemeleri, potansiyel müşteri bulma, dönüşüm konularını işliyoruz. Youtube reklam biçimleriyle açık arttırma video reklamları, görüntü başı maliyet, gün başına maliyet, etkileşim başına maliyet, gösterim başına maliyet konularını uygulamalı görüyoruz. Etkinlik öncesi - Nerede olacağım? Orada ne yapacağız? Lokasyon bazlı iletişim nasıl olur? Anlık iletişim - Ne yapıyorum? Görsel iletişim - Nasıl yapıyorum? Etkinlik sonrası iletişim - Biz orada ne yaptık? Etkinlik grupları nasıl oluşturulur? Hizmet ve markanızla ilgili konuşanları hedef kelimeler üzerinden nasıl takip edersiniz? Krize dönüşebilecek durumları nasıl engellersiniz? konularını da işleyerek fotoğrafçı olarak nasıl etkinlik planlayacağınızı ve yöneteceğinizi öğretiyoruz.

3.haftanın sonunda sosyal medyada etkili kampanyalara imza atacak, sosyal medya verilerini takip etme ve yorumlama becerisi kazanarak işinizi geliştirme fırsatı bulacaksınız.

Kurumsal Eğitimler

Sosyal Medya Eğitimi (Fotoğrafçılara Özel) 4. Hafta 1.Bölüm

Viral reklam nasıl yapılır merak ettiniz mi hiç? Fotoğraflarınızda gizli mesajlar vermeyi ve takipçilerinizin algılarıyla oynamayı bu eğitimde öğreneceksiniz!

Fotoğrafçılar İçin Sosyal Medya Eğitiminde; Viral reklam nedir ve nasıl hazırlanır? Viral pazarlama nedir? Nasıl yapılır? Viral kampanya süreçleri nelerdir? Çapraz kanal marketing stratejileri (media allocations) nedir? Viral pazarlamanın sosyal medyaya katkısı nedir? Viral pazarlamanın avantajları nedir? Viral reklam oluşturma sürecinde nelere dikkat edilmeli? Nöropazarlama nedir? Neden gereklidir? Tüketici nasıl karar alır? Kullanıcı davranışlarını ve algıyı etkileyen faktörler nelerdir? Sosyal medyada nöropazarlamadan nasıl faydalanılır? Subliminal ile nöro pazarlama teknikleri arasındaki fark nedir? Web ve sosyal medyada pazarlama psikolojisi nedir? Neden gerekli ve önemlidir? Beynin yapısı ve işleyişi nasıldır? Online ihtiyaçlar hiyerarşisi nedir? Görsel iletişim unsurları ve renklerin bilinçaltında yarattığı etkiler ne? Online ortamda kullanıcıları nasıl ikna edersiniz? Duygusal pazarlama nasıl yapılır? İçeriğinizi ya da kampanyanızı nasıl virale dönüştürürsünüz? konularını işleyerek sıra dışı kampanyalara imza atıyoruz.

Sosyal Medya Eğitimi ile sıradan paylaşımlar yapmanın dışına çıkacak, viral reklamlarla hizmetlerinizi nasıl daha çok satabileceğinizi öğreneceksiniz.

Workshoplar
Meslek Edindirme Kurslari 16
Sosyal Medya Eitimi

Sosyal Medya Eğitimi (Fotoğrafçılara Özel) 4. Hafta 2.Bölüm

Sosyal medya hesaplarımızı optimize ediyor, müşteri ilişkilerimizi geliştiriyoruz! Fenomen olmak için son birkaç husus kaldı...

Sosyal Medya Eğitimi son bölümünde; En çok kullanılan sosyal medya araçları nedir? Seo için sosyal medyayı nasıl kullanırız? Sosyal seo nedir? Sosyal medyanın seo üzerindeki etkileri nelerdir? Facebook, Twitter, Instagram, Facebook, Youtube SEO nasıl yapılır? Facebook reklamlarının sitemize katkısı var mı? Youtube video açıklamalarının faydası nedir? Beğeni ve takipçi sayısı nasıl artırılır? Sosyal medya hesapları nasıl markalaştırılır? Fotoğrafçı fenomen olur mu? Hangi sosyal medya ağlarında fenomen olunur? Nasıl fenomen olunur? Online iletişim stratejileri nedir? Nasıl takipçi kazanılır? Ücretli ve ücretsiz takipçi kazanmak nedir? Takipçiler nasıl sadık hale getirilir? Nasıl paylaşım yapılır? Ne sıklıkta paylaşım yapılır? Hangi konularda paylaşım yapılır? Nasıl komik olursunuz? Instagram fenomeni olmanın yolları nedir? Sosyal medyada takipçi ve müşteri yönetimi nedir? CRM nasıl kullanılır? Veriler nasıl analiz edilir? Sosyal medyada marka bir fotoğrafçı nasıl olursunuz? Rakiplerinizi nasıl egale edersiniz? konularını işleyeceğiz.

4.haftanın sonunda fotoğraflarınızı nasıl paylaşmanız gerektiğine dair tüm teknik ve pratik detayları öğrenerek daha fazla takipçiye ulaşabilecek bilgi ve beceriye sahip olacaksınız. Fenomen bir fotoğrafçı haline gelecek, paylaşımlarınızla konuşulacaksınız!

Kişiye Özel Dersler

Sosyal Medya Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Sosyal Medya Eğitimi alan ve kendini geliştirerek mesleğini daha iyi yapmak isteyen öğrencilerimiz Marka Yaratma ve Yönetimi, Satış ve Pazarlama, Dijital Pazarlama, SEO, Girişimcilik, Adwords ve Web Tasarımı gibi eğitimlerden de yararlanıyorlar. İşine hakim ve her alanda yetkin bir fotoğrafçı olmak istiyorsanız kendinizi geliştirmeye, öğrenmeye ve bakış açınızı değiştirmeye devam edin!

Sosyal Medya Egitmenleri

Alanında Uzman Eğitmenlerimiz

Sosyal Medya eğitimlerinde uzman, eğitim alanındaki güncel yöntem ve teknikleri takip eden ve uygulayan, Türkiye’nin en iyi mesleki gelişim eğitmenleri tek çatı altında!

Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı Sosyal Medya eğitimimize vakıf, pedagojik eğitim ilkelerini bilen, alanında başarılı çalışmalara imza atmış, Türkiye’nin ünlü eğitmenleri ile profesyonel kariyerinize katkı sağlayacak en iyi mesleki gelişim eğitimlerini sizlerle buluşturuyoruz.

İşine hakim ve her alanda yetkin bir fotoğrafçı olmak istiyorsanız doğru eğitmenlerle doğru adımları atın. Başarılı bir fotoğrafçı olarak adınızdan söz ettirin!

Eğitmenler

500+ Kendi İşini Kuran Öğrenci

Sosyal Medya eğitimimizi alan 500’den fazla öğrencimiz kendi stüdyosunu açarak profesyonel hayata adım attı!

Sosyal Medya eğitimlerimizden mezun olan öğrencilerimiz, edindikleri bilgi ve deneyimle fotoğraf tutkularını hayata geçirerek Foto Life Akademi partnerlerimizin işbirliğinde, sektörün ünlü markalarıyla çalışmaya başladılar ve kendi stüdyolarını açarak başarılı girişimlere imza attılar. Kendini geliştiren ve fotoğrafçılığa gönül veren öğrencilerimizin her zaman yanında olmaya devam ediyoruz!

Foto Life Akademi ailesine girdiniz mi bir daha çıkamazsınız! Her zaman ve her koşulda sizleyiz! Başarılı bir fotoğrafçı olmanız için tüm imkanları sağlıyoruz!

Başarı Hikayeleri
Profesyonel Fotografcilar 8
Egitim Sonrasi Destek 9

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, değişmeye, öğrenmeye devam et! Fotoğrafçılıkta uzmanlaş, kendi işini kur, daha çok para kazan, işini aşkla yap!

Mesleki branş eğitimlerimizden sonra fotoğrafçılara özel Sosyal Medya, dijital pazarlama, sosyal medya eğitimlerimize katılarak iş yeri açma süreçlerinden teklif verme stratejilerine, müşteri bulma çalışmalarından marka imajı ve bilinirlilik artırmaya kadar profesyonel hayatta karşınıza çıkacak tüm sorunların çözümünü öğrenebilir, rakiplerinizin 1 adım önünde olabilirsiniz.

Foto Life Akademi olarak sizlere mesleğinizi yaparken destek olmaya devam ediyor, istediğiniz zaman çekim stüdyomuzu ve ekipmanlarımızı uygun fiyatlarla kiralamalarına olanak tanıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Biz, büyük bir aileyiz!

Öğrenci Yorumları

15+

Yıllık Deneyim

Fotoğrafçılık eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

Taksim, Bakırköy, Beylikdüzü, Kadıköy, Maslak ve Beşiktaş eğitim merkezleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

12.800+

Mezun Öğrenci

Profesyonel fotoğrafçılığa adım atmış binlerce mezun öğrenci.

İlham Al, Harekete Geç!

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Kariyerinizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik fotoğrafçılık eğitimini belirleyelim, kariyer planınızı yapalım, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Başarılı İşlere İmza Atın!

Kendi fotoğraf stüdyonuzu açarak ya da başarılı firmalarda çalışarak deneyim kazanın, adından söz ettiren bir fotoğraf sanatçısı olun.

Sıkça Sorulan Sorular

Foto Life Akademi olarak Hobi Fotoğrafçılık Kursları, Mesleki Kurslar, Fotoğraf ve Video İşleme Eğitimleri, Workshop Atölyeler, Destekleyici Eğitimler, Kişisel Gelişim Kursları ve Özel Derslerimizin tamamında Kurum Onaylı Sertifika vermekteyiz. MEB Onaylı Fotoğrafçılık Kursu Sertifikası almak isteyen öğrencilerimizin, MEB Onaylı Fotoğrafçılık Kursumuza katılmaları gerekir. MEB Onaylı Sertifika almaya hak kazanmak için kurs sonunda yapılacak olan bitirme sınavından geçer not almaları ve %10 devamsızlık haklarını doldurmamaları gerekmektedir.

Verdiğimiz sertifika, bu işin eğitimini aldığınıza dair bir belgedir ve sertifikalarla işyeri açılmaz. Aldığınız sertifika; işinizi yaparken müşterilerinize işin uzmanı olduğunuzu anlatmanız ve rakiplerinizden ayrılmanız açısından avantaj sağlamaktadır. İş yeri açmak isteğiniz alanda ustalık belgesi almanız gerekmektedir.

Temel Fotoğrafçılık Kursu sonrasında Mesleki Kursları ve Görüntü İşleme (Video Kurgu, Photoshop, Lightroom) kurslarımızı alan yetenekli ve başarılı kursiyerlerimize Foto Life Akademi bünyesinde veya partnerlerimiz işbirliği ile iş imkanı sağlamakta veya fotoğraf çekim projeleri yönlendirilerek sektörde iş bulmaları ve kendi işlerini yapmaları konusunda destek olmaktayız. Stüdyosunu açmak isteyen öğrencilerimize marka koçluğu yapıyor, stüdyo açmak için gerekli olan makine ve ekipman temininden dekorasyona, iş planı hazırlamaktan durum analizine, finansal yönetimden işe alma süreçlerine, ekip koordinasyonundan pazarlamaya kadar A’dan Z’ye eğitim ve danışmanlık sunuyoruz. Ayrıca kendi web sitesini yaptırmak isteyen fotoğrafçılar için; Web Home İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri markamızla web sitesi tasarımında 2000 TL’ye kadar destek vermekteyiz.

Sosyal Medya Kursu eğitmen kadromuz, Türkiye’nin en iyi üniversitelerinde Mesleki ve Kişisel Gelişim Eğitimleri veren, kitap ve makaleleriyle dijital pazarlama meraklılarına faydalı bilgiler sunan, kariyer günlerinin ve organizasyonların tercih edilen konuşmacıları arasında yer alan, girişimleri ile ülkemize değer katan lider isimlerden, sosyal medya fenomenlerinden, satış-pazarlama ve SEO uzmanlarından oluşmaktadır.

Foto Life Akademi olarak en büyük hassasiyetimiz; kurumumuzdan eğitim alan öğrencilerimizin ailemizin bir parçası olmaları ve eğitimden sonra sormak istedikleri her soruda veya içinden çıkamadıkları her işte yanlarında olmaktır. Türkiye’nin en büyük fotoğraf ailesi olarak eğitim sonrasında da öğrencilerimizin her zaman yanında oluyor, kariyerlerine katkı sağlayacak her türlü desteği sunuyoruz. Stüdyo ve ekipman kiralama, kariyer danışmanlığı hizmetleri veriyor, kişisel ve mesleki gelişim eğitimleriyle sektörde fark edilen ve tercih edilen bir fotoğrafçı olmalarını sağlıyoruz.

Evet. Yurt içi ya da İtalya, İngiltere, Fransa, Amerika, Almanya, Polonya gibi güzel sanatlarda ilk akla gelen ülkelerde eğitim almak isteyen veya tamamen profesyonel kariyerine katkı sağlayarak müşteri portföyünü arttırma amacı olan öğrencilerimize özel olarak Portfolyo Hazırlık danışmanlığı yapıyoruz. Firma ve müşteri sunumlarında kullanmanız, kişisel serginizde ziyaretçilerinize ulaştırmanız amacıyla en iyi çalışmalarınızı da bir araya getiriyoruz.

Testi Çöz, Seviyeni Öğren!

Online Fotografcilik Testi 5
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30