Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Özel Stres Yönetimi Eğitimi

İş Hayatının Stresini Kontrol Etmeyi Öğreniyoruz!

Kurumsal hayatın getirdiği stres unsurlarına karşı psikolojisini güçlendirmek, imajını ve marka itibarını güçlü tutmak isteyen fotoğrafçılara Özel Stres Yönetimi Eğitimi eğitimimiz var!

Kendini geliştirmek isteyen ama iş hayatının yoğunluğundan vakit bulamayan fotoğrafçılar için eğitmenleriyle birebir çalışarak hem kurs programından verim alacakları hem de bol uygulama yapacakları bir eğitim programı hazırladık. Özel Stres Yönetimi Kursumuzla istediğiniz gün ve saatlerde kendinizi geliştirmenin ayrıcalığını yaşayın…

Stres Yönetimi Kursumuz 1 gün 6 saatlik bir program olup amatör ya da profesyonel fotoğrafçılık yapan, markasını kurmak isteyen ya da iş yaşamında stresten arınmayı amaçlayan fotoğrafçıların katılabileceği, stres nedenlerinden fizyolojik ve psikolojik etkilerine, kurumsal stres kavramından zihinsel egzersizlere, nefes çalışmalarından yaratıcı drama uygulamalarına kadar A’dan Z’ye tüm detayları içermektedir.

Ozel Stres Yonetimi Egitimi

Tüm Videolarımızı YouTube kanalımızdan Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

500+ Kendi İşini Kuran Öğrenci

Ozel Stres Yonetimi Kursu

Kişiye Özel Eğitimler

Kişisel konsantrasyonu geliştiren, ilgi çekici içeriklerle stresinizi nasıl yeneceğinizi uygulamalı olarak öğreneceğiniz tamamen size özel eğitim almanın avantajını yaşayın!

Dilediğiniz gün ve saatlerde planlanan, grup eğitimlerinin karmaşasından uzak, kurs programından maksimum verim alacağınız özel eğitimlerle mesleğinizi yaparken karşınıza çıkacak stres unsurlarını bertaraf edebilecek, çalışma performansınızı arttıracak ve farklı bakış açıları geliştireceksiniz.

Kişiye özel bu eğitimlerde istediğiniz kadar soru sorabilecek, öğrendiklerinizi pekiştirecek ve öğrenme hızınıza uygun ilerleyeceksiniz…

Eğitim İçeriğini İncele

Rakiplerin 1 Adım Önünde Ol!

Mesleğinize ve kendinize katkıda bulunun, klasik fotoğrafçıların arasından sıyrılarak rakiplerinizi geride bırakın…

Özel Stres Yönetimi eğitimi ile sadece fotoğraf çekmekle kalmaz, markanızı geliştirmek için sahip olmanız gereken profesyonelliğe ulaşırsınız. Avrupa standartlarında eğitim almanın ayrıcalığını yaşarken edindiğiniz bilgi ve deneyimle özgüveninizi arttırarak çalışma hayatının gerginliğinden kurtulabilirsiniz.

Türkiye’nin ünlü fotoğrafçıları arasına adınızı yazdırmak istiyorsanız kendinizi geliştirmeye devam edin, farkınızı gösterin…

Eğitim İçeriğini İncele
Ozel Stres Yonetimi Dersi

Özel Stres Yönetimi Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Özel Stres Yönetimi Eğitimi alan, bilgi ve deneyimini arttırarak mesleğini daha iyi yapmak isteyen öğrencilerimiz Etkili İletişim ve İmaj, Diksiyon ve Beden Dili, Algı ve İkna Teknikleri, Zor İnsanlarla Başa Çıkma, Motivasyon ve Liderlik gibi eğitimlerden de yararlanıyorlar. Fotoğrafçılıkta adından söz ettiren bir isim olmak ve sanatınıza değer katmak istiyorsanız kendinizi geliştirmeye, öğrenmeye ve üretmeye devam edin!

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30