Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Özel Wordpress Eğitimi

İnternetin Gücünden Yararlanmak İsteyen Fotoğrafçılar İçin Özel Eğitimler!

Potansiyel kitlesine ulaşmak ve tercih edilen bir fotoğrafçı olmak isteyenler için birebir VIP eğitimler hazırladık!

Fotoğrafçılıktan para kazanmak istiyor ancak nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, kendinizi geliştirmek için vakit bulamıyorsanız, tamamen size özel planlanan eğitimlerle mesleğinize katkı sağlayabilirsiniz. Özel Wordpress Eğitimimizle kişisel web sitenizi yaparak sanatınızı kazanca çevirebilirsiniz!

Wordpress Kursumuz 6 gün 12 saatlik bir program olup amatör ya da profesyonel fotoğrafçılık yapan ve markasını geniş kitlelere duyurmak isteyen fotoğrafçıların katılabileceği, WordPress site kurulumundan tema indirmeye, içerik hazırlamadan görsel etiketlemeye, site hızlandırmaktan tasarım SEO’suna kadar WordPress kullanımının A’dan Z’ye tüm detaylarını içermektedir.

Ozel Wordpress Egitimi

Tüm Videolarımızı YouTube kanalımızdan Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

500+ Kendi İşini Kuran Öğrenci

Ozel Wordpress Kursu

Kişiye Özel Eğitimler

Tamamen size özel planlanmış wordpress eğitimleriyle dilediğiniz gün ve saatlerde eğitim almanın avantajını yaşayın, kurs programından maksimum verim alın!

Özel Wordpress Eğitimi sayesinde kişisel web sitelerinizi yaparak başarıya olan motivasyonunuzu yükseltecek, mesleğinize daha sıkı sarılmanızı sağlayan inancı bulacak, bakış açınızı genişleterek sektörünüze yenilik katacaksınız.

Aklınızdaki tüm soruları sorabileceğiniz, ilginizi hep canlı tutan, yoğun pratik ve uygulamalarla öğrendiklerinizi pekiştireceğiniz bir eğitim hazırladık!

Eğitim İçeriğini İncele

Rakiplerin 1 Adım Önünde Ol!

Sanatını ve hizmetlerini daha çok kişiyle paylaşmak isteyen, web sitelerini yenileyerek gelirlerini arttırma amacı olan fotoğrafçılara özel bir eğitimimiz var!

Özel Wordpress eğitimi ile kendinizi ve hizmetlerinizi daha iyi anlatabilecek, potansiyel müşterilerinize ulaşarak rakiplerinize fark atacaksınız. Edindiğiniz bilgi ve deneyimle online dünyayı daha verimli kullanacak, kazancınızı arttıracaksınız.

Türkiye’nin ünlü fotoğrafçıları arasına adınızı yazdırmak istiyorsanız bu eğitimi kaçırmayın! Web sitenizi yapın, farkınızı gösterin, işinizle konuşulun!

Eğitim İçeriğini İncele
Ozel Wordpress Dersi

Özel Wordpress Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Özel WordPress Eğitimi alan ve kendini geliştirerek mesleğini daha iyi yapmak isteyen öğrencilerimiz Marka Yaratma ve Yönetimi, Satış ve Pazarlama, Dijital Pazarlama, SEO, Girişimcilik, Sosyal Medya ve Adwords gibi eğitimlerden de yararlanıyorlar. İşine hakim ve her alanda yetkin bir fotoğrafçı olmak istiyorsanız kendinizi geliştirmeye, öğrenmeye ve bakış açınızı değiştirmeye devam edin!

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30