Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

WordPress Eğitimi (Fotoğrafçılara Özel)

Web Sitelerinizi Kendiniz Yapmak İster Misiniz?

İnternetin gücünden yararlanmak isteyen fotoğrafçılar, size özel bir eğitim hazırladık! Web sitelerinizi hazırlayarak potansiyel kitlenize ulaşabilirsiniz!

Temel düzeyde web sitesi yapacak bilgi ve deneyime ulaşmak isteyen, kişisel web sitelerini yaparak mesleğinden daha çok kazanç sağlama amacı olan, portföyünü geniş kitlelere duyurmayı düşünen fotoğrafçılara özel hazırladığımız WordPress Eğitimi 6 hafta 12 saattir ve sektörün başarılı uzmanları tarafından işin inceliklerinin anlatıldığı bir eğitimdir. WordPress Kursu, amatör ya da profesyonel fotoğrafçılık yapan ve markasını geniş kitlelere duyurmak isteyen fotoğrafçıların katılabileceği, WordPress site kurulumundan tema indirmeye, içerik hazırlamadan görsel etiketlemeye, site hızlandırmaktan tasarım SEO’suna kadar WordPress kullanımının A’dan Z’ye tüm detaylarını içermektedir.

Web sitenizi hazırlayarak hizmetlerinizi ve çalışmalarınızı paylaşmak istiyorsanız Wordpress eğitimimizi kaçırmayın

Wordpress Egitimi 1

Tüm Videolarımızı YouTube kanalımızdan Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

500+ Kendi İşini Kuran Öğrenci

Fotografcilar Icin Wordpress Egitimi

WordPress Eğitimi (Fotoğrafçılara Özel) 1. Hafta

Kendi web sitenizi yapmak için ilk önce Wordpress nedir, nasıl kurulur öğrenmelisiniz! İlk haftamızda alan adımızı belirliyor, web sitemizde neler olacağına karar veriyoruz…

WordPress eğitimi programında öncelikle; Wordpress nedir, ne işe yarar? WordPress nerelerde kullanılıyor? WordPress site yapısı nasıldır? WordPress’in faydaları nelerdir? WordPress neden bu kadar başarılı? Temel düzeyde web sitesi tasarımı nasıl yapılır? Fotoğrafçılar için web site yapmak kolay mı? Başarılı bir fotoğraf sitesi nasıl olur? En iyi fotoğraf web siteleri hangileri? Doğum, düğün, ürün gibi web sitelerinin tasarım mantığı nedir? Statik ve dinamik web site nedir? Alan adı, hosting nedir? Fotoğrafçılar nasıl alan adı almalılar? Hosting türleri nelerdir? Hosting nasıl alınır? http ve https arasındaki farklar neler? SSL sertifikaları ve kullanımı nasıldır, neden gereklidir? Web sitesi yapmak için Cpanel panel nasıl kullanılır? Veritabanı (mysql) nasıl tanımlanır? E-mail hesapları nasıl oluşturulur? Filezilla ile ftp işlemleri nasıl yapılır? Web sitenizde hangi konu başlıkları olacak? Menünüzü nasıl tasarlamalısınız? Yeterince içerik, fotoğraf ve videonuz var mı? konularını işleyerek web sitesi yapmaya hazırlanıyoruz.

Sanatını ve hizmetlerini daha çok kişiyle paylaşmak isteyen, web sitelerini yenileyerek gelirlerini arttırma amacı olan fotoğrafçılara özel bir eğitimimiz var!

Alanında Uzman Eğitmenler

WordPress Eğitimi (Fotoğrafçılara Özel) 2.Hafta

Sıra geldi Wordpress kurulumu yapmaya! Kullanıcı oluşturmayı, eklenti kurmayı ve panel yönetimini öğreneceksiniz…

Fotoğrafçılara Özel WordPress Kursu 1. haftasında; Wordpress kurulumu nasıl yapılır? Kurulum dosyaları nasıl indirilir? Mysql ile veritabanı nasıl tanımlanır? FTP ile wordpress kurulum dosyaları sunucuya nasıl aktarılır? Wordpress kurulumu yapılarak çalışmaya hazır hale getirme işlemi ne kadar sürer? Wordpress yönetim paneli nasıl kullanılır? Başlangıç sekmesinde neler var? Genel ayarlar, yazma ayarları, okuma ve tartışma ayarları, ortam ayarları nasıl kullanılır? Kalıcı bağlantılar nasıl ayarlanır? Wordpress eklentileri nedir? Eklenti nasıl yüklenir? Fotoğrafçılar için olmazsa olmaz eklentiler nelerdir? Fotoğraf web sitelerinde kullanım kolaylığı sağlayan eklentiler neler? Eklenti ayarları nasıl yapılır? Wordpress kullanıcısı nasıl oluşturulur? Profil nasıl yönetilir? Kullanıcılar nasıl silinir? İçe ve dışa aktarma nasıl yapılır? Blogroll, Tumblr, Blogger gibi bloglardan direkt aktarım nasıl yapılır? konularını işleyerek web sitenizi inşa etmenizi sağlıyoruz.

2.haftanın sonunda bir fotoğraf web sitesi için Wordpress kurulumu yapmış olacak, menü kullanımını öğrenecek, fotoğrafçılar için önemli eklentileri sitenize ekleyeceksiniz.

Uluslararası Eğitim Standardı
Wordpress Egitimleri 1
Wordpress Kursu

WordPress Eğitimi (Fotoğrafçılara Özel) 3. Hafta

En güzel fotoğraf sitesi temalarını seçiyoruz! Sizi ve hizmetlerinizi en iyi şekilde anlatacak, dinamik ve kullanışlı fotoğraf temaları indiriyoruz…

Fotoğrafçılar İçin WordPress Eğitimi programımızda; Tema nasıl yüklenir? Ücretsiz ve ücretli temalar nerelerde bulunur? Fotoğrafçılar için tema alınabilecek güvenilir siteler hangileri? Tema seçimi nasıl yapılır? Nelere dikkat edilmelidir? Fotoğrafçılar için en uygun temalar nasıl bulunur? Tema nasıl satın alınır ve indirilir? Tema özelleştirme nasıl yapılır? Temaya sayfa nasıl eklenir? Slider nasıl yüklenir? Tema kullanılarak yazı ve bloglar nasıl oluşturulur? Temaya contact form (iletişim formu) nasıl eklenir? Tema menüleri nasıl oluşturulur? Ücretli temalarda aktivasyon nasıl yapılır? Premium temalarla birlikte gelen eklentiler nasıl yüklenir? Import hataları nasıl çözülür? Demo içeriği nasıl yüklenir ve özelleştirilir? Sayfa, yazı, ürün, menü, kullanıcı, portfolyo nasıl düzenlenir? Ekstra bileşenler nasıl yüklenir? Çoklu dil nasıl ayarlanır? Bileşenler sekmesi nasıl kullanılır? Site nasıl yayına verilir? Temanın renkleri nasıl değiştirilir? Logo nasıl eklenir? İkon nasıl eklenir? sorularını cevaplayarak sitenizi kullanıma hazır hale getiriyoruz.

3.haftanın sonunda; web siteniz için dikkat çekici bir tema seçmiş olacak, temanızın kurulum ayarlarını yaparak menülerinizi özelleştirmeye başlayacaksınız…

Öğrenme Garantisi
Wordpress Kurslari

WordPress Eğitimi

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol
Wordpress Dersi

WordPress Eğitimi (Fotoğrafçılara Özel) 4. Hafta

Hizmetlerimizi ve yazılarımızı eklemeyi öğreniyoruz! Ziyaretçilerinize ve potansiyel müşterilerinize ulaşmak için dikkat çekici içerikler yayınlamalısınız…

Fotoğrafçılar İçin WordPress Eğitimi 2.haftamızda; Menü nasıl düzenlenir? Üst ve alt menüler nasıl hazırlanır? Mega menü nasıl oluşturulur? Ana menünüzde hangi hizmetleriniz olmalı? Menülere ikon nasıl eklersiniz? Menülere kategori, yazı, sayfa nasıl yerleştirirsiniz? Yeni yazı ve sayfa nasıl eklenir? Yazı kategorileri nasıl oluşturulur? Sayfa yapısı nasıl oluşturulur? İçerik eklerken nelere dikkat edilir? Hizmet sayfaları nasıl oluşturulur? Blog sayfası nasıl oluşturulur? Taslak nasıl oluşturulur? Zamanlama ile yayınlama nasıl yapılır? Yazar, tarih ve saat nasıl eklenir? Çok yazarlı blog nasıl oluşturulur? Son yazılar nasıl gösterilir? Sayfa sabitleme nasıl yapılır? Etkileyici içerikler yazmanın sırrı nedir? Doğum, düğün, ürün, yemek ve moda fotoğrafçılığı gibi hizmetleriniz için nasıl içerikler üretmelisiniz? Ziyaretçilerin sevdiği ve paylaştığı içerik türleri neler? Okunabilir içerikler için sayfa nasıl tasarlanmalıdır? konularını işleyerek fotoğraf tutkunlarına ulaşmanızı sağlayacak içerik ekleme ve yazma stratejileri üzerine konuşuyoruz.

4.haftayla birlikte içeriklerinizi web sitenize eklerken nelere dikkat etmeniz gerektiğini öğrenecek, ziyaretçilerinizin sayfalarınızda vakit geçirmesi için sayfa tasarımına dair püf noktaları edineceksiniz.

İş İmkanı

WordPress Eğitimi (Fotoğrafçılara Özel) 5. Hafta

En iyi fotoğraflarınızı ve videolarınızı hazırlayın! Web sitenizi portföyünüzle zenginleştirecek, ziyaretçilerinize görsel bir şölen sunacaksınız!

Fotoğrafçılar İçin WordPress Eğitimi programımızda; Ortam sekmesi nasıl kullanılır? Kütüphaneye fotoğraf ve video nasıl eklenir? Ses ve diğer görsel dosyalar nasıl yüklenir? Çektiğiniz fotoğrafları galeri ve portföy şeklinde nasıl ekleyeceksiniz? Menüde ayrı bir portföy nasıl oluşturacaksınız? Portfolyo ve çekimleriniz için sayfa tasarımında nelere dikkat etmelisiniz? Dikkat çekici web site portfolyosu nasıl hazırlanır? Fotoğraf ve videolarınızın boyut sorunlarını nasıl çözeceksiniz? Fotoğraflarınızı hangi formatta ve büyüklükte eklemelisiniz? Videolarınız için yükleme mi Youtube bağlantısı mı? Yazı içine fotoğraf nasıl eklemelisiniz? Hangi fotoğraflarınızı seçmelisiniz? Öne çıkan görseli nasıl belirlersiniz? Toplu seçim nasıl yapılır? Ortam dosyaları nasıl filtrelenir? Ortam dosyaları nasıl kırpılır? Ortam klasörü nasıl oluşturulur? Etiketler nasıl kullanılır? Görsel etiketlemede anahtar kelime neden önemlidir? sorularıyla birlikte web sitelerinize görsellik kazandırıyoruz.

5.haftanın sonunda düğün, doğum, ürün, moda, belgesel ve diğer fotoğrafçılık branşlarında verdiğiniz hizmetlere dair portföyünüzü web sitenize eklemeyi öğrenecek, dikkat çekici bir site tasarlayacaksınız.

Kişisel Gelişim Eğitimleri
Wordpress Kursu Fiyatlari

Türkiye’nin En Kapsamlı Fotoğraf ve Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarda görsel materyal ağırlıklı ders anlatımları, eğitim sırasında uygulamalı fotoğraf çekimleri, tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek ödevler ve uzman eğitmenlerden fotoğraflarınıza yorumlar, kaçırdığınız derslerin telafisi, günübirlik ya da konaklamalı yurt içi ve yurt dışı keyifli geziler, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile her zaman yanınızdayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz! Her yıl mezun verdiğimiz hobi kursu öğrencilerimizin %65’i mesleki eğitim alarak hem mevcut işlerinin yanında ek iş yapıp kazanç sağlıyor hem de yeni bir kariyere sahip olup sevdikleri işi yapmanın hazzını yaşıyorlar.

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sistemimiz Avrupa standartlarında olup uygulama ağırlıklı bir programdır.

Alanında Ünlü Fotoğrafçılar

Her biri alanında ünlü, fotoğrafçılık sanatına kendini adamış ve Türkiye’nin önde gelen fotoğraf sanatçıları arasında yer alan isimlerden eğitim alma fırsatı sunuyoruz.

%100 Öğrenme Garantisi

WordPress Eğitimi sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Uygulamali Wordpress Kursu

Makine Ekipman Danışmanlığı

Fotoğraf makinesi almamış ya da fotoğraf makinesini değiştirmek isteyen öğrencilerimize danışmanlık yapıyor, makine ve ekipman üreticisi firmalardan uygun fiyatlara tedarik imkanı sunuyoruz.

Kariyer Fırsatları

Mesleki atölyemizi ve görüntü işleme kurslarımızı bitiren kursiyerlerimize Foto Life bünyesinde veya partnerlerimiz işbirliğiyle iş imkanı, kendi işini yapması konusunda destek sağlıyoruz.

Online Destek

Telefon ve whatsapp aracılığıyla eğitim koordinatörlerimiz ve eğitmenlerimiz ile öğrencilerimizin sorularını 7/24 cevaplıyor, eğitim sonrası destek sunuyoruz.

Wordpress Programi

WordPress Eğitimi (Fotoğrafçılara Özel) 6. Hafta 1.Bölüm

Sitemizin hızını ölçüyor ve yayına almaya hazır hale getiriyoruz! Sitemizin güvenliğini nasıl sağlayacağımızı ve ziyaretçilerimizle nasıl iletişim kuracağımızı da öğreniyoruz…

Fotoğrafçılara Özel WordPress Eğitimi programımızda; Site hızı nasıl ölçülür? Tema hızı nasıl arttırılır? Görselleri optimize etmenin site hızına etkisi nedir? HTML, CSS ve JS optimizesi yapabilir misiniz? Veritabanı optimizasyonu nasıl yapılır? Cache bileşenleri ve kullanımı nasıl olur? Mobil uyumlu tasarım nasıl yapılır? Mobile uygun tema nasıl seçilir? Mobil uyumlu tasarımın avantajları nelerdir? Mobil uyumlu tasarımda dikkat etmeniz gerekenler nedir? Google haritası nasıl eklenir? Web sitesi nasıl yedeklenir? Sitenin güvenliği nasıl sağlanır? Saldırıları önlemek için neleri bilmeniz gerek? Yorumlar nasıl açılır ve kapatılır? Spam yorumlar nasıl engellenir? Yorumları kapatmak için hangi eklentiler kullanılır? Ziyaretçilerin yorumlarına nasıl cevap verilmeli? Ziyaretçilerle iletişimde dikkat edilmesi gerekenler neler? Site yayına nasıl alınır? Site Google’a nasıl bildirilir? Site haritası nasıl gönderilir? Wordpress güncellemeleri nasıl takip edilir? Siteye güncelleme nasıl yapılır? Güncelleme hataları nasıl çözülür? Sitenin güncel kalması neden önemlidir? İçerik ve görsel güncelleme hangi sıklıkla yapılır? konularını işleyerek başarılı bir web tasarımı yapıyoruz.

6. haftada web sitenizin kullanıcı deneyimini arttıracak hız ve mobil teknikler hakkında bilgi sahibi olacak, sitenizi güncel tutmanın önemini kavrayacaksınız…

Dijital Pazarlama Eğitimleri

WordPress Eğitimi (Fotoğrafçılara Özel) 6. Hafta 2.Bölüm

Hazırladığımız web sitesi için SEO ve sosyal medya eklentilerimizi de kuruyor, daha çok kişiye ulaşıyoruz!

Fotoğrafçılara Özel WordPress Eğitimi programımızda; Fotoğrafçı web siteleri için SEO ve sosyal medya eklentileri nelerdir? Yoast SEO eklentisi nasıl kullanılır, ayarları nasıl yapılır? Wordpress için SEO nasıl yapılır? Görsellere SEO nasıl yapılır? Sosyal medya entegrasyonu nasıl sağlanır? Facebook, Twitter, Instagram ve diğer sosyal ağ butonları nasıl eklenir? Sosyal kutular nasıl oluşturulur? Facebook ile yorum eklentisi nasıl eklenir? WordPress reklam yerleşimi nasıl yapılır? Wordpress ile karşılaşılan temel teknik sorunlar nasıl çözülür? Web sitesinden nasıl para kazanılır? Web site dönüşümleri ve trafiği nasıl arttırılır? Siteye bağlantı nasıl alınır? Adwords reklamı nasıl verilir? Facebook ve Instagram reklamlarıyla siteye ziyaretçi nasıl çekilir? WordPress siteye Analytics kodu nasıl eklenir? konularını işleyerek dört dörtlük bir web sitesini tamamlıyoruz!

6.haftanın sonunda WordPress web sitesi kurulumunu yapmayı, yazı, fotoğraf ve video eklemeyi, kullanıcı ayarlarını yapmayı, görsellerinizi optimize etmeyi, tema ve eklenti kullanmayı, hizmetlerinizi daha çok kişiye ulaştırmayı öğrenmiş olacaksınız!

Kurumsal Eğitimler
Mesleki Gelisim Kurslari 8

WordPress Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

WordPress Eğitimi alan ve kendini geliştirerek mesleğini daha iyi yapmak isteyen öğrencilerimiz Marka Yaratma ve Yönetimi, Satış ve Pazarlama, Dijital Pazarlama, SEO, Girişimcilik, Sosyal Medya ve Adwords gibi eğitimlerden de yararlanıyorlar. İşine hakim ve her alanda yetkin bir fotoğrafçı olmak istiyorsanız kendinizi geliştirmeye, öğrenmeye ve bakış açınızı değiştirmeye devam edin!

Wordpress Egitmenleri

Alanında Uzman Eğitmenlerimiz

WordPress eğitimlerinde uzman, eğitim alanındaki güncel yöntem ve teknikleri takip eden ve uygulayan, Türkiye’nin en iyi mesleki gelişim eğitmenleri tek çatı altında!

Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı WordPress eğitimimize vakıf, pedagojik eğitim ilkelerini bilen, alanında başarılı çalışmalara imza atmış, Türkiye’nin ünlü eğitmenleri ile profesyonel kariyerinize katkı sağlayacak en iyi mesleki gelişim eğitimlerini sizlerle buluşturuyoruz.

İşine hakim ve her alanda yetkin bir fotoğrafçı olmak istiyorsanız doğru eğitmenlerle doğru adımları atın. Başarılı bir fotoğrafçı olarak adınızdan söz ettirin!

Eğitmenler

500+ Kendi İşini Kuran Öğrenci

WordPress eğitimimizi alan 500’den fazla öğrencimiz kendi stüdyosunu açarak profesyonel hayata adım attı!

WordPress eğitimlerimizden mezun olan öğrencilerimiz, edindikleri bilgi ve deneyimle fotoğraf tutkularını hayata geçirerek Foto Life Akademi partnerlerimizin işbirliğinde, sektörün ünlü markalarıyla çalışmaya başladılar ve kendi stüdyolarını açarak başarılı girişimlere imza attılar. Kendini geliştiren ve fotoğrafçılığa gönül veren öğrencilerimizin her zaman yanında olmaya devam ediyoruz!

Foto Life Akademi ailesine girdiniz mi bir daha çıkamazsınız! Her zaman ve her koşulda sizleyiz! Başarılı bir fotoğrafçı olmanız için tüm imkanları sağlıyoruz!

Başarı Hikayeleri
Profesyonel Fotografcilar 10
Egitim Sonrasi Destek 11

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, değişmeye, öğrenmeye devam et! Fotoğrafçılıkta uzmanlaş, kendi işini kur, daha çok para kazan, işini aşkla yap!

Mesleki branş eğitimlerimizden sonra fotoğrafçılara özel SEO, dijital pazarlama, sosyal medya eğitimlerimize katılarak iş yeri açma süreçlerinden teklif verme stratejilerine, müşteri bulma çalışmalarından marka imajı ve bilinirlilik artırmaya kadar profesyonel hayatta karşınıza çıkacak tüm sorunların çözümünü öğrenebilir, rakiplerinizin 1 adım önünde olabilirsiniz.

Foto Life Akademi olarak sizlere mesleğinizi yaparken destek olmaya devam ediyor, istediğiniz zaman çekim stüdyomuzu ve ekipmanlarımızı uygun fiyatlarla kiralamalarına olanak tanıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Biz, büyük bir aileyiz!

Öğrenci Yorumları

15+

Yıllık Deneyim

Fotoğrafçılık eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

Taksim, Bakırköy, Beylikdüzü, Kadıköy, Maslak ve Beşiktaş eğitim merkezleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

12.800+

Mezun Öğrenci

Profesyonel fotoğrafçılığa adım atmış binlerce mezun öğrenci.

İlham Al, Harekete Geç!

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Kariyerinizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik fotoğrafçılık eğitimini belirleyelim, kariyer planınızı yapalım, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Başarılı İşlere İmza Atın!

Kendi fotoğraf stüdyonuzu açarak ya da başarılı firmalarda çalışarak deneyim kazanın, adından söz ettiren bir fotoğraf sanatçısı olun.

Sıkça Sorulan Sorular

Foto Life Akademi olarak Hobi Fotoğrafçılık Kursları, Mesleki Kurslar, Fotoğraf ve Video İşleme Eğitimleri, Workshop Atölyeler, Destekleyici Eğitimler, Kişisel Gelişim Kursları ve Özel Derslerimizin tamamında Kurum Onaylı Sertifika vermekteyiz. MEB Onaylı Fotoğrafçılık Kursu Sertifikası almak isteyen öğrencilerimizin, MEB Onaylı Fotoğrafçılık Kursumuza katılmaları gerekir. MEB Onaylı Sertifika almaya hak kazanmak için kurs sonunda yapılacak olan bitirme sınavından geçer not almaları ve %10 devamsızlık haklarını doldurmamaları gerekmektedir.

Verdiğimiz sertifika, bu işin eğitimini aldığınıza dair bir belgedir ve sertifikalarla işyeri açılmaz. Aldığınız sertifika; işinizi yaparken müşterilerinize işin uzmanı olduğunuzu anlatmanız ve rakiplerinizden ayrılmanız açısından avantaj sağlamaktadır. İş yeri açmak isteğiniz alanda ustalık belgesi almanız gerekmektedir.

Temel Fotoğrafçılık Kursu sonrasında Mesleki Kursları ve Görüntü İşleme (Video Kurgu, Photoshop, Lightroom) kurslarımızı alan yetenekli ve başarılı kursiyerlerimize Foto Life Akademi bünyesinde veya partnerlerimiz işbirliği ile iş imkanı sağlamakta veya fotoğraf çekim projeleri yönlendirilerek sektörde iş bulmaları ve kendi işlerini yapmaları konusunda destek olmaktayız. Stüdyosunu açmak isteyen öğrencilerimize marka koçluğu yapıyor, stüdyo açmak için gerekli olan makine ve ekipman temininden dekorasyona, iş planı hazırlamaktan durum analizine, finansal yönetimden işe alma süreçlerine, ekip koordinasyonundan pazarlamaya kadar A’dan Z’ye eğitim ve danışmanlık sunuyoruz. Ayrıca kendi web sitesini yaptırmak isteyen fotoğrafçılar için; Web Home İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri markamızla web sitesi tasarımında 2000 TL’ye kadar destek vermekteyiz.

WordPress Kursu eğitmen kadromuz, Türkiye’nin en iyi üniversitelerinde Mesleki ve Kişisel Gelişim Eğitimleri veren, kitap ve makaleleriyle meraklılarına faydalı bilgiler sunan, kariyer günlerinin ve organizasyonların tercih edilen konuşmacıları arasında yer alan, girişimleri ile ülkemize değer katan lider isimlerden, web tasarımcılardan, sosyal medya fenomenlerinden, satış-pazarlama ve SEO uzmanlarından oluşmaktadır.

Foto Life Akademi olarak en büyük hassasiyetimiz; kurumumuzdan eğitim alan öğrencilerimizin ailemizin bir parçası olmaları ve eğitimden sonra sormak istedikleri her soruda veya içinden çıkamadıkları her işte yanlarında olmaktır. Türkiye’nin en büyük fotoğraf ailesi olarak eğitim sonrasında da öğrencilerimizin her zaman yanında oluyor, kariyerlerine katkı sağlayacak her türlü desteği sunuyoruz. Stüdyo ve ekipman kiralama, kariyer danışmanlığı hizmetleri veriyor, kişisel ve mesleki gelişim eğitimleriyle sektörde fark edilen ve tercih edilen bir fotoğrafçı olmalarını sağlıyoruz.

Evet. Yurt içi ya da İtalya, İngiltere, Fransa, Amerika, Almanya, Polonya gibi güzel sanatlarda ilk akla gelen ülkelerde eğitim almak isteyen veya tamamen profesyonel kariyerine katkı sağlayarak müşteri portföyünü arttırma amacı olan öğrencilerimize özel olarak Portfolyo Hazırlık danışmanlığı yapıyoruz. Firma ve müşteri sunumlarında kullanmanız, kişisel serginizde ziyaretçilerinize ulaştırmanız amacıyla en iyi çalışmalarınızı da bir araya getiriyoruz.

Testi Çöz, Seviyeni Öğren!

Online Fotografcilik Testi 7
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30