Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Özel Zor İnsanlarla Başa Çıkma Eğitimi

Müşterilerinizin Kalbine Giden Yolu Öğrenin, İşinizi Daha İyi Yapın!

Zor insan profillerini tanıyarak beklentilere doğru cevap vermek, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak isteyen fotoğrafçılara özel Zor İnsanlarla Başa Çıkma Eğitimi hazırladık!

Kendimi geliştirmeye vaktim yok, çekimden çekime koşturuyorum diyen, eğitmeniyle birebir çalışarak kurs programından verim almak isteyen fotoğrafçılar, aklınızdaki tüm soruları sorabileceğiniz, başarıya olan motivasyonunuzu yükseltecek Zor İnsanlarla Başa Çıkma Eğitimimizi kaçırmayın!

Zor İnsanlarla Başa Çıkma Kursumuz 1 gün 6 saatlik bir program olup amatör ya da profesyonel fotoğrafçılık yapan, markasını kurmak isteyen ya da daha iyi insan ilişkileri kurarak iş yaşamında başarılı olmayı amaçlayan fotoğrafçıların katılabileceği, iletişim engellerinden zor insan tiplerine, stratejik yaklaşımlardan sakinleştirme tekniklerine, iknadan müşteri memnuniyetine kadar A’dan Z’ye tüm detayları içermektedir.

Ozel Zor Insanlarla Basa Cikma Egitimi

Tüm Videolarımızı YouTube kanalımızdan Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

500+ Kendi İşini Kuran Öğrenci

Ozel Zor Insanlarla Basa Cikma Kursu

Kişiye Özel Eğitimler

İş ve sosyal hayatınızın yoğunluğu kendinizi geliştirmenize engel olmayacak! İstediğiniz gün ve saatlerde planlanacak eğitimlerle VIP kurslarımızın avantajını yaşayın.

Özel Zor İnsanlarla Başa Çıkma Eğitimi sayesinde kurs programından maksimum verim alacak, eğitmeninize istediğiniz kadar soru sorabilecek, işinizi başarıyla yapmak için ihtiyacınız olan özgüveni ve kişisel inancı bulacaksınız!

İlgi çekici içeriklerle hazırlanan, uygulama ağırlıklı derslerde zor insanları tarafınıza çekmenin püf noktalarını öğrenecek, mesleğinize katkıda bulunacaksınız!

Eğitim İçeriğini İncele

Rakiplerin 1 Adım Önünde Ol!

Kişisel gelişiminize ve mesleğinize katkıda bulunun, sektörünüze farkındalık katarak rakiplerinizden sıyrılın!

Özel Zor İnsanlarla Başa Çıkma eğitimi ile siz de sıradan bir fotoğrafçı olmaktan kurtulabilir, iletişim becerilerinizi geliştirerek müşteri memnuniyetinizi arttırabilir, alanında tercih edilen bir fotoğrafçı olarak mesleğinizden daha çok kazanç sağlayabilirsiniz.

Türkiye’nin ünlü fotoğrafçıları arasına adınızı yazdırmak istiyorsanız eğitmenlerinizle birebir kendinizi geliştirme fırsatını kaçırmayın, hem fotoğrafçılıkta uzmanlaşın hem de imajınızı güçlendirin!

Eğitim İçeriğini İncele
Ozel Zor Insanlarla Basa Cikma Dersi

Özel Zor İnsanlarla Başa Çıkma Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Zor İnsanlarla Başa Çıkma Eğitimi alan, bilgi ve deneyimini arttırarak mesleğini daha iyi yapmak isteyen öğrencilerimiz Etkili İletişim ve İmaj, Diksiyon ve Beden Dili, Algı ve İkna Teknikleri, Stres Yönetimi, Motivasyon ve Liderlik gibi eğitimlerden de yararlanıyorlar. Fotoğrafçılıkta adından söz ettiren bir isim olmak ve sanatınıza değer katmak istiyorsanız kendinizi geliştirmeye, öğrenmeye ve üretmeye devam edin!

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30