Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Zor İnsanlarla Başa Çıkma Eğitimi

Zor İnsan Yoktur Doğru İletişim Vardır!

Zor insan profillerini tanımak, iletişim kurma yöntemlerini öğrenmek ve zor durumları yönetebilmek için ihtiyacınız olan eğitim Foto Life Akademi’de!

İletişim becerilerini geliştirerek zor insanlarla çatışma durumlarını önlemek, kişilik tiplerini tanıyarak öfkeyle baş edebilmek, beklentilere doğru cevap vererek müşteri memnuniyeti sağlamak isteyen fotoğrafçılara özel hazırladığımız Zor İnsanlarla Başa Çıkma Eğitimi 1 gün 6 saattir ve sektörün başarılı uzmanları tarafından verilmektedir. Zor İnsanlarla Başa Çıkma Kursu, amatör ya da profesyonel fotoğrafçılık yapan, markasını kurmak isteyen ya da daha iyi insan ilişkileri kurarak iş yaşamında başarılı olmayı amaçlayan fotoğrafçıların katılabileceği, iletişim engellerinden zor insan tiplerine, stratejik yaklaşımlardan sakinleştirme tekniklerine, iknadan müşteri memnuniyetine kadar A’dan Z’ye tüm detayları içermektedir.

Zor durumlar karşısında kontrollü davranarak bu durumu hem kendiniz hem de müşterileriniz için kazanca çevirmek istiyorsanız bu eğitimi kaçırmayın!

Zor Insanlarla Basa Cikma Egitimi 1

Tüm Videolarımızı YouTube kanalımızdan Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

500+ Kendi İşini Kuran Öğrenci

Zor Insanlarla Basa Cikma Egitim

Zor İnsanlarla Başa Çıkma Eğitimi 1. Bölüm

Öncelikle iletişim engellerini inceliyor, zor insan tiplerini yakından tanıyarak iş ve sosyal yaşamımızda karşılaştığımız insan modellerini sorguluyoruz!

Zor İnsanlarla Başa Çıkma eğitimi programında öncelikle; İletişim nedir? İletişimin amacı nedir? İletişimin temel öğeleri neler? Çatışmalar ne zaman ortaya çıkar? İletişimin mümkün olmadığı durumlar neler? İletişimi engelleyen unsurlar nelerdir? Kişisel engeller, Dil ve anlatım engelleri, Beden dili engeli, Dinleme engeli, Algılama engeli, Önyargılar, Bilgi eksikliği, Statü farkı, Cinsiyet farkı iletişimi nasıl engeller? Savunma mekanizmaları neden kullanılır? İnsan davranışlarındaki farklılıkların nedenleri neler? Zor insan kimdir? Zor insan tipolojileri neler? Agresif, saklı agresif, çok bilmiş, ilgi isteyenler, kendinden emin olmayanlar, inatçılar, dedikoducular, tembeller, şikayetçiler ve psikolojik yardıma ihtiyacı olanlar kimler? Çoklu zeka türleri ve karakter şekilleri neler? Karakterlere göre iletişim kurma yöntemleri neler? Kimlerle iletişim kurmak durumundayız? konularını işleyerek zor insan modellerine yakından bakıyoruz.

Mesleğini yaparken karşılaşacağı müşteri modelleriyle doğru iletişim kurmak ve onları etkilemek isteyen fotoğrafçılara özel bir eğitim hazırladık!

Alanında Uzman Eğitmenler

Zor İnsanlarla Başa Çıkma Eğitimi 2. Bölüm

Herkesle iletişim kurmak kolay değildir! Müşterilerinizin zor insan olup olmadığını anlamanızı, güçlü yönlerinizi onlara karşı kullanmanızı sağlıyoruz!

Zor İnsanlarla Başa Çıkma Kursu 2. bölümünde; Zor davranışların nedenleri nelerdir? Geçinilmesi zor insan davranışları neler? Geçinilmesi zor insanların kişilik özellikleri neler? Geçinilmesi zor insanların algı ve tutumları nasıl işler? Zor davranışlar ne zaman ve ne şekilde karşınıza çıkar? Müşterinizin zor insan olduğunu nasıl anlarsınız? Beden dili, jest ve mimikler, ses tonu zor insan olduğunu nasıl belli eder? Zor insanların karakteristik beden dilleri nasıldır? Karşınızdaki insanın güçlü yönlerini neden keşfetmelisiniz? Zayıf yönlerini nasıl analiz edersiniz? Değerlerini anlamak size ne katar? Savunma mekanizmasını nasıl çözümlersiniz? Fotoğrafçı olarak kendi güçlü yanlarınızı bilmek ve bunu iletişimde kullanmak nasıl bir avantaj sağlar? İletişimde güçlü yanlarınızı nasıl kullanırsınız? konularını işleyerek hizmet verdiğiniz müşterilerinizi analiz etmenizi kolaylaştırıyoruz.

Müşterilerinizi, öğrencilerinizi ve ekip arkadaşlarınızı doğru analiz ederek geçinilmesi zor özelliklerini kolaya çevirmenin yollarını öğreneceksiniz…

Uluslararası Eğitim Standardı
Zor Insanlarla Basa Cikma Kursu
Zor Insanlarla Basa Cikma Kursu Fiyat

Zor İnsanlarla Başa Çıkma Eğitimi

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol
Zor Insanlarla Basa Cikma Kurslari

Zor İnsanlarla Başa Çıkma Eğitimi 3. Bölüm

Memnuniyetsiz ve iletişime kapalı müşterilerinize nasıl yaklaşacağınızı bu bölümde öğreneceksiniz! Her insanın bir savunmasız yönü vardır…

Fotoğrafçılar İçin Zor İnsanlarla Başa Çıkma Eğitimi programımızda; Zor insanlara yaklaşım nasıl olmalıdır? Hiç tanımadığımız zor insanlara nasıl yaklaşırız? Tanıdığımız zor insanlara nasıl yaklaşırız? Zor insanlarla baş etmede yapılacaklar neler? Zor insanlarla nasıl iletişim kurabilirsiniz? Zor insanlara karşı tutumumuz nasıl olmalı? Zor insanları sakinleştirme teknikleri neler? Hangi cümleleri kullanmalısınız? Beden diliniz nasıl olmalı? Güç kullanan kişiye karşı davranış tarzımız nasıl olmalı? Sözel ve davranışsal başa çıkma teknikleri neler? Memnuniyetsiz kişileri nasıl memnun edersiniz? Güven duygusu nasıl yaratılır? En zor 10 tipolojiyle başa etme yöntemleri neler? Mücadele etmek zorunda olmadan zor insanları nasıl kontrol edersiniz? Olumsuz duygularınızı boşaltmak size ne katar? Tepki vermemek neden gerekli? Bambu ağacı gibi olun! konu başlıklarıyla iş ve sosyal hayatta karşılaşacağınız zor patronlar, iletişime açık olmayan müşteriler, yönetilmesi zor ekip arkadaşları gibi sorunlarınızı çözüme kavuşturuyoruz!

3.bölümün sonunda; fotoğrafçılık mesleğinde müşteri, ajans, model ve öğrenci ilişkilerinizde zor insanlara nasıl yaklaşacağınızı ve onlarda nasıl güven oluşturacağınızı öğrenmiş olacaksınız.

Kariyer Fırsatları

Zor İnsanlarla Başa Çıkma Eğitimi 4. Bölüm

Bol bol uygulama yaparak öğrendiklerimizi pekiştiriyoruz! Karşımıza zor insanları alıyor, onları olumluya çevirmeyi öğreniyoruz…

Fotoğrafçılar İçin Zor İnsanlarla Başa Çıkma Eğitimi programında; İş yerinde zor insanlarla nasıl baş ederiz? Ast – üst ilişkilerinde zorluklar neler? Olumsuzluğa nasıl yaklaşılır? Geribildirimin zor insanlarla başa çıkmadaki gücü nedir? Empati zor insanlarla iletişimde nasıl bir etki yaratır? Müşterilerle iletişim kurarken bizi bekleyen zor durumlar neler? Karşımızdaki insan ne bekler? Sizin bakış açınız nedir? Sık karşılaşılan hoşnutsuzluk durumları neler? Sorunlu profiller neler? Sorun çıkaran müşteriye ne söylemeli, ne söylememeli? Çatışma durumunda durum yönetimi nasıl sağlanır ve kişi nasıl ikna edilir? Zor insanları ikna yöntemleri neler? Kazan – Kazan ilkesi nasıl uygulanır? Zor durumlarda pozitif yaklaşımı korumak nasıl olur? Motivasyonunuzu nasıl sağlarsınız? sorularını cevaplayarak örnek uygulamalar yapıyor, grup çalışmaları ve role-play tekniğiyle zor insanlarla karşılaşınca neler yapabileceğimizi uygulamalı olarak gözlemliyoruz.

4.bölümle birlikte zor insan tiplerini tanımış, sözlü ve sözsüz iletişim kanallarıyla onlara nasıl yaklaşmanız gerektiğini öğrenmiş, çatışmaları yönetmede ustalaşmış ve ikna becerilerinizi geliştirmiş olarak eğitiminizi tamamlayacaksınız!

Mesleki Gelişim Eğitimleri
Zor Insanlarla Basa Cikma Kurs

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Fotoğrafçılık Kursu Foto Life Akademi

Profesyonel kariyerinize katkıda bulunmak, iletişim ve satış becerilerinizi geliştirmek, müşteri ilişkilerinde uzmanlaşmak ve kişisel imaj yaratmak için Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel kişisel gelişim eğitimleriyle öğrenme hızınıza, bilginize ve ihtiyaçlarınıza göre fark yaratan eğitimler alın!

Kisisel Gelisim Egitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında ünlü, mesleki gelişim eğitimlerinde uzman, üniversitelerde eğitim veren, Türkiye’nin başarılı profesyonellerinden eğitim alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
Kisisel Gelisim Egitimi 1

%100 Öğrenme Garantisi

Zor İnsanlarla Başa Çıkma Kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
Kisisel Gelisim Egitim 1

Avrupa Standardında Eğitim

15 yıllık deneyimle geliştirilen, Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı eğitim sistemi.

Uluslararası Eğitim Standardı »

Kariyer Fırsatlarını Kaçırma!

Mesleki atölyelerimizi ve görüntü işleme kurslarımızı bitiren kursiyerlerimize Foto Life bünyesinde veya partnerlerimiz işbirliğiyle iş imkanı, kendi işini yapması konusunda destek sağlıyoruz!

Zor Insanlarla Basa Cikma Egitmenleri

Alanında Uzman Eğitmenlerimiz

Zor İnsanlarla Başa Çıkma eğitimlerinde uzman, eğitim alanındaki güncel yöntem ve teknikleri takip eden ve uygulayan, Türkiye’nin en iyi kişisel gelişim eğitmenleri tek çatı altında!

Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı Zor İnsanlarla Başa Çıkma eğitimimize vakıf, pedagojik eğitim ilkelerini bilen, alanında başarılı çalışmalara imza atmış, Türkiye’nin ünlü eğitmenleri ile profesyonel kariyerinize katkı sağlayacak en iyi kişisel gelişim eğitimlerini sizlerle buluşturuyoruz.

İşine hakim ve her alanda yetkin bir fotoğrafçı olmak istiyorsanız doğru eğitmenlerle doğru adımları atın. Başarılı bir fotoğrafçı olarak adınızdan söz ettirin!

Eğitmenler

500+ Kendi İşini Kuran Öğrenci

Mesleki ve kişisel gelişim eğitimlerimizi alan 500’den fazla öğrencimiz kendi stüdyosunu açarak profesyonel hayata adım attı!

Fotoğrafçılık, kişisel ve mesleki gelişim eğitimlerimizden mezun olan öğrencilerimiz, edindikleri bilgi ve deneyimle fotoğraf tutkularını hayata geçirerek Foto Life Akademi partnerlerimizin işbirliğinde, sektörün ünlü markalarıyla çalışmaya başladılar ve kendi stüdyolarını açarak başarılı girişimlere imza attılar. Kendini geliştiren ve fotoğrafçılığa gönül veren öğrencilerimizin her zaman yanında olmaya devam ediyoruz!

Foto Life Akademi ailesine girdiniz mi bir daha çıkamazsınız! Her zaman ve her koşulda sizleyiz! Başarılı bir fotoğrafçı olmanız için tüm imkanları sağlıyoruz!

Başarı Hikayeleri
Profesyonel Fotografcilar
Egitim Sonrasi Destek

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, değişmeye, öğrenmeye devam et! Fotoğrafçılıkta uzmanlaş, kendi işini kur, daha çok para kazan, işini aşkla yap!

Mesleki branş eğitimlerimizden sonra diksiyon ve beden dili, etkili iletişim ve imaj, girişimcilik, dijital pazarlama, sosyal medya eğitimlerimize katılarak iş yeri açma süreçlerinden teklif verme stratejilerine, müşteri bulma çalışmalarından marka imajı ve bilinirlilik artırmaya kadar profesyonel hayatta karşınıza çıkacak tüm sorunların çözümünü öğrenebilir, rakiplerinizin 1 adım önünde olabilirsiniz.

Foto Life Akademi olarak sizlere mesleğinizi yaparken destek olmaya devam ediyor, istediğiniz zaman çekim stüdyomuzu ve ekipmanlarımızı uygun fiyatlarla kiralamalarına olanak tanıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Biz, büyük bir aileyiz!

Öğrenci Yorumları

Zor İnsanlarla Başa Çıkma Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Zor İnsanlarla Başa Çıkma Eğitimi alan, bilgi ve deneyimini arttırarak mesleğini daha iyi yapmak isteyen öğrencilerimiz Etkili İletişim ve İmaj, Diksiyon ve Beden Dili, Algı ve İkna Teknikleri, Stres Yönetimi, Motivasyon ve Liderlik gibi eğitimlerden de yararlanıyorlar. Fotoğrafçılıkta adından söz ettiren bir isim olmak ve sanatınıza değer katmak istiyorsanız kendinizi geliştirmeye, öğrenmeye ve üretmeye devam edin!

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30