Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Seyahat Fotoğrafçılığı Kursu

İyi Bir Seyyahın Gözleri Dünyanın En İyi Fotoğrafçısıdır!

Sürekli yollarda olmak, doğanın mucizelerine, muhteşem manzaralara, dağlara, denizlere, sevimli hayvanlara fotoğrafçı gözüyle bakmak istemez misiniz?

Son zamanların en ilgi çekici mesleklerinden olan seyahat bloggerlığı sizin de dikkatinizi çekiyorsa, çok sık geziyor ve karşılaştığınız güzellikleri fotoğraflarınızla ölümsüzleştirmek istiyorsanız, sosyal medya hesaplarınızda etkileyici kareler paylaşmak ve kişisel serginizi açma amacınız varsa bu atölye tam size göre! Çekim tekniğinizi geliştireceğiniz, Instagram beğenilerinizi arttıracak, portfolyonuzu destekleyecek Seyahat Fotoğrafçılığı Kursumuzun süresi 2 hafta 8 saattir. Uygulamalı seyahat fotoğrafçılığı eğitimi, sektörde deneyim sahibi hocaların öğrencilerimize işin inceliklerini öğrettiği butik bir atölyedir.

Seyahat Fotoğrafçılığı Atölyemize katılmak isteyenlerin 7 haftalık pro-fotoğrafçılık kursunu tamamlamış olmaları ya da temel fotoğrafçılık eğitimi almış olmaları gerekmektedir.

Seyahat Fotografciligi Kursu

Tüm Videolarımızı YouTube kanalımızdan Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Doğanın Hikayesini Kendi Dilinizden Anlatın!

Seyahat Fotografcilik Kursu 2

Seyahat Fotoğrafçılığı Kursu Programı 1.Hafta 1.Bölüm

Yollarda olmanın keyfi tarif edilmez, bu atölyede yaşanır! İçinizdeki seyyaha şans verin, yollara düşsün, unutulmaz hikayeler anlatsın…

Seyahat Fotoğrafçılığı Kursu 1.haftasında; Seyahat fotoğrafçısı olmak nedir? Dergilerde, kitaplarda, reklamlarda yer alan seyahat fotoğraflarının sırları neler? Doğanın ve hayatın mucizeleri nasıl fotoğraflanır? Seyahat fotoğrafçılığının en önemli kuralları nelerdir? Seyahat fotoğrafçılığı için hangi marka ve model fotoğraf makinesini tercih etmelisiniz? En çok tercih edilen fotoğraf makinesi markaları hangileri? Seyahat fotoğrafçılığında kullanılan objektif çeşitleri neler? Zoom objektif ne işinize yarar? Objektif nasıl ayarlanır? Ters lens tekniği nedir? Close-up filtre nasıl kullanılır? Tüp veya körük kullanımı nasıl olur? Agrandizör lensi nasıl kullanılır? Netleme ve odaklama nasıl yapılır? İhtiyaç duyacağınız fotoğraf makinesi yardımcı ekipmanları neler? Tripod, monopod, zamanlayıcı ya da uzaktan kumanda nasıl kullanılır? Makine ayarları ne olmalı? Konuya göre diyafram, enstantane, ISO ayarları neye göre yapılır ve nasıl olmalı? Ölçüm modları nasıl kullanılır ve fotoğrafa olan etkisi nedir? Histogram kullanılarak ölçüm nasıl yapılır? Beyaz ayarı nasıl yapılmalı? Hangi modda çekim yapılır? Manuel, diyafram, enstantane öncelikli modlar neye göre tercih edilmelidir? Ölçüm modları ışığa göre nasıl kullanılır? Poz kilitleme nedir? Sahneye göre AF yönetimi nasıl kullanılır? Poz telafisi nasıl yapılır? Doğru pozlama nedir? Görüntü titremesi nasıl önlenir? Zamanlayıcı neden kullanılır? Deklanşör hızı nasıl belirlenir? HDR çekim neden yapılır? konularını işleyerek makinemizi ve ekipmanlarımızı çekime hazırlıyoruz.

Hayatınızı bambaşka bir yöne çevirecek, sanatsal bakış açısı kazanacak, yaşamın içinden ayrıcalıklı bir hobi edinmiş olacaksınız!

Uygulamalı Fotoğrafçılık Eğitimi

Seyahat Fotoğrafçılığı Kursu Programı 1.Hafta 2.Bölüm

Ekipmanlar hazır, şimdi sıra fotoğraf çekmede! Keşfedilmemiş güzelliklere kadrajımızı doğrultmaya gidiyoruz!

Seyahat fotoğrafçılığı kursu 1.haftamızın devamında; Seyahat fotoğrafçılığında ışık kaynakları nasıl kullanılır? Yüksek ve düşük ışıkta nasıl çekim yapılır? Gündoğumu, günbatımı, mavi saatler, gece ve altın saatte nasıl çekimler yapılır? Işığın fotosanatsal kullanımı nasıl olur? Flaş ve ışık şekillendiriciler nasıl kullanılır? Seyahat çekimlerinde kompozisyon unsurları nelerdir? Daha etkili fotoğraflar üretmek için hangi kompozisyon kuralları kullanılmalıdır? Güçlü bir kompozisyon için renkler nasıl kullanılır? Çekim için en uygun zaman nasıl belirlenir? Yaratıcı seyahat fotoğrafları için nasıl mekanlar seçilir? Türkiye ve dünyadaki en egzotik ve ilginç seyahat çekim mekanları neler? Doğada karşılaşılacak zorluklar nelerdir? Yedek pilleriniz, tripodunuz ve yağmurluğunuz yanınızda mı? Ulaşımda karşılaşılacak zorluklar neler ve unutulan ekipmanların telafisi var mı? Yağmurlu ve soğuk havalarda fotoğraf makinenizi nasıl korumalısınız? Seyahat fotoğrafçılığında çekim iznine ihtiyacınız olacak yerler neler? gibi konuları işleyerek hatasız bir çekim için son hazırlıklarımızı yapıyoruz!

Seyahat fotoğrafçılığı kursu sonunda sahaya çıkmaya hazır hale gelecek, doğa şartları ile mücadele etmeyi, ekipmanlarınızı korumayı, hikaye oluşturmayı, gezi fotoğrafı çekmeyi öğrenmiş olacaksınız.

Uluslararası Eğitim Standardı
Seyahat Fotografciligi Egitimi 1
Seyahat Fotografcilik Kursu 1

Seyahat Fotoğrafçılığı Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol
Seyahat Fotografciligi 2

Seyahat Fotoğrafçılığı Kursu Programı 2.Hafta 1.Bölüm

Seyahat fotoğrafçılığında uygulama her şeydir! Farklı çekim temalarında doğanın ve hayatın güzelliklerini fotoğraflamaya devam ediyoruz.

Seyahat fotoğrafçılığı kursu 2.haftasında; Fotoğraf çekmeye nasıl hazırlanılır? Objektifler, tripod ve kumanda gibi ekipmanlar nasıl kurulur? Gerekli olan makine ayarları nasıl yapılır? Doğru ışığın yönü nasıl bulunur? Yatay ya da dikey kadraj kararı nasıl verilir? Işık kamera-konu eksenine kaç derece açıyla bakmalıdır? Doğa ve manzara çekim teknikleri neler? Gündoğumu ve günbatımı fotoğrafları nasıl çekilir? Güneşin doğuşu ve batışı nasıl çekilir? Siluet çekimi nasıl yapılır? Portreler nasıl çekilir? Havadan fotoğraf nasıl çekilir? Drone kullanarak seyahat fotoğrafları nasıl çekilir? Şelale ve nehir fotoğrafları nasıl çekilir? Dağ ve uçurum fotoğrafları nasıl çekilir? HDR çekim nasıl yapılır? Seri çekim nasıl yapılır? Spontane, ani ve planlı çekimler nasıl yapılır? Anı yakalamanın püf noktası nedir? sorularına cevap vererek keyifli bir uygulama çekimi gerçekleştiriyoruz.

2.haftayla birlikte manzaradan gün doğumuna, dağlardan nehirlere kadar farklı konuların seyahat fotoğrafçılığında nasıl değerlendirileceğini öğrenmiş oluyoruz.

Öğrenme Garantisi

Seyahat Fotoğrafçılığı Kursu Programı 2.Hafta 2.Bölüm

Uygulamaya devam… Seyahat fotoğrafçılığının zorluğunu ve heyecanını sahada deneyimlemeyi sürdürüyoruz…

Seyahat fotoğrafçılığı Kursu 2.Hafta 2.Bölümünde; yaratıcı seyahat fotoğraflar için rotamız üzerinde yer alan çekim mekanlarımızda manuel, diyafram ve enstantane öncelikli modlarda çekim yapıyor, bu modların fotoğrafa etkisini deneyimliyoruz. Etkileyici macro fotoğraflar çekiyor, çiçek ve böcek kareleri yakalıyor, geniş ormanları fotoğraf karelerine yansıtıyoruz. Mimari çekim tekniğini deniyor, gezip gördüğümüz yerleri nasıl ölümsüzleştireceğimizi görüyoruz. Uzun pozlamadan siyah beyaza kadar farklı fotoğraf çekim tekniklerinin seyahat fotoğrafçılığında nasıl kullanıldığını uygulamalı olarak öğreniyoruz. Kameramızı titretmeden fotoğraf çekmeyi, beyaz ayarı yapmayı, ışık patlamalarını engellemeyi, en iyi açıyı bulmayı, keskinlik ve netlik yaratmayı öğreniyoruz. Doğada ve farklı ülkelerde zor şartlarda çekim yapma deneyimi kazanıyoruz. Son olarak fotoğraflarınızı yorumlayarak değerlendiriyor, eksiklerinizi gideriyoruz.

Artık bir gezgin fotoğrafçısınız! Makinenizi en güzel manzaralara, muhteşem anlara çevirmenin sırası! Seyahat fotoğrafçısı olarak ünlü dergilerde çalışabilir, kişisel bloğunuzu açabilirsiniz…

Makine ve Ekipman Danışmanlığı
Seyahat Fotografcilik

Türkiye’nin En Kapsamlı Fotoğraf ve Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarda görsel materyal ağırlıklı ders anlatımları, eğitim sırasında uygulamalı fotoğraf çekimleri, tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek ödevler ve uzman eğitmenlerden fotoğraflarınıza yorumlar, kaçırdığınız derslerin telafisi, günübirlik ya da konaklamalı yurt içi ve yurt dışı keyifli geziler, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile her zaman yanınızdayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz! Her yıl mezun verdiğimiz hobi kursu öğrencilerimizin %65’i mesleki eğitim alarak hem mevcut işlerinin yanında ek iş yapıp kazanç sağlıyor hem de yeni bir kariyere sahip olup sevdikleri işi yapmanın hazzını yaşıyorlar.

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sistemimiz Avrupa standartlarında olup uygulama ağırlıklı bir programdır.

Alanında Ünlü Fotoğrafçılar

Her biri alanında ünlü, fotoğrafçılık sanatına kendini adamış ve Türkiye’nin önde gelen fotoğraf sanatçıları arasında yer alan isimlerden eğitim alma fırsatı sunuyoruz.

%100 Öğrenme Garantisi

Kursun sonunda fotoğrafçılık eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimize, herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı veriyoruz.

Seyahat Fotografciligi 1

Makine Ekipman Danışmanlığı

Fotoğraf makinesi almamış ya da fotoğraf makinesini değiştirmek isteyen öğrencilerimize danışmanlık yapıyor, makine ve ekipman üreticisi firmalardan uygun fiyatlara tedarik imkanı sunuyoruz.

Kariyer Fırsatları

Mesleki atölyemizi ve görüntü işleme kurslarımızı bitiren kursiyerlerimize Foto Life bünyesinde veya partnerlerimiz işbirliğiyle iş imkanı, kendi işini yapması konusunda destek sağlıyoruz.

Online Destek

Telefon ve whatsapp aracılığıyla eğitim koordinatörlerimiz ve eğitmenlerimiz ile öğrencilerimizin sorularını 7/24 cevaplıyor, eğitim sonrası destek sunuyoruz.

Foto Life Akademi Egitmenler 3

Alanında Uzman Eğitmenlerimiz

Seyahat Fotoğrafçılığı eğitimlerinde uzman, eğitim alanındaki en yeni yöntemleri takip eden ve uygulayan Türkiye’nin en iyi fotoğrafçılık eğitmenleri tek çatı altında!

Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı Seyahat Fotoğrafçılığı eğitimimize vakıf, pedagojik eğitim ilkelerini bilen, fotoğraf sanatının gelişmesine kendini adamış Türkiye’nin ünlü fotoğraf sanatçıları ile temelden profesyonele en iyi fotoğrafçılık eğitimlerini sizlerle buluşturuyoruz.

Unutmayın, bakmak ile görmek arasındaki fark çok büyük. Fotoğrafınıza anlam kazandırmak için doğru eğitmenlerle doğru adımları atın.

Eğitmenler

Öğrenci Yorumları

Öğrencilerimizin web sitemizden, sosyal medya hesaplarımızdan ve yüz yüze yaptıkları yorumlarla fotoğrafçılık eğitimi alanında en yüksek memnuniyet oranına sahibiz!

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize fotoğraf sanatının tekniğini ve pratiğini aktardık. Her birini ailemizin bir parçası olarak gördük ve memnuniyetleri için son teknoloji ile donatılmış sınıflardan sanat aktivitelerine, kurs tekrarından ders telafiye kadar farklı imkanlar tanıdık.

Sizinle her koşulda ilgilenecek, sadece eğitim sürecinde değil sonrasında da yanınızda olacak bir fotoğrafçılık kursu arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

Öğrenci Yorumları
Fotografcilik Kursu Yorumlari 6
Fotograf Gezisi 12

Eğlenceli Geziler

Fotoğrafçılık kitaplardan öğrenilmez, sahaya iniyoruz! Bol bol fotoğraf çekiyor, yorumluyor, eleştiriyor ve kendimizi geliştiriyoruz!

Amatör olarak gezip çekim yapmak isteyen fotoğraf tutkunu öğrencilerimiz, grup şirketimiz olan turizm seyahat acentemiz Tatil Home işbirliği ile düzenlediğimiz günübirlik veya konaklamalı yurtiçi ve yurtdışı fotoğraf gezilerimize katılabilirler. Her ay İstanbul içi ücretsiz fotoğraf gezilerimiz veya ayda bir yurt içi ve yurt dışı fotoğraf turlarımız var!

Türkiye’nin ve dünyanın en fotojenik kentlerinde; modele, ürünle, stüdyo ve açık alanlarda ışığı ve ekipmanlarımızı kullanmayı öğreniyor, çokça eğlenmeyi de ihmal etmiyoruz!

Fotoğraf Gezileri

Eğitimden Önce, Eğitimden Sonra!

Çektiğim fotoğraflar istediğim gibi olmuyor, tekniğimi ve bakış açımı değiştirmem lazım diyorsanız doğru adrestesiniz! İyi bir fotoğrafçı, yaratıcılığını, ışık ve gölgelerle olan ilişkisini, kendini ve bakış açısını daima geliştirmelidir. Foto Life Akademi seyahat fotoğrafçılığı kursu ile değişmeye ve gelişmeye hazır olun!

)) Fotografcilik Egitimi 79 Fotografcilik Egitimi 80
Fotografcilik Egitimleri 28 Fotografcilik Egitimleri 29
Fotografcilik Egitim 1 Fotografcilik Egitim 2
Seyahat Fotografciligi Egitimi

Ustalardan Öğren!

Amatörler ekipmanı, profesyoneller zamanı, ustalar ışığı düşünür! Fotoğraf sanatının sırlarını ve inceliklerini fotoğrafçılığın duayenlerinden öğrenmek ister misiniz?

Usta fotoğraf sanatçıları ile keyifli workshop etkinlikleri ve eğitimler düzenliyor; haber fotoğrafçılığı, sokak fotoğrafçılığı, moda, ürün ve doğum fotoğrafçılığı gibi alanlarda tanınan isimlerden çektiğimiz fotoğraflara yorumlar alıyor, teknik ve uygulama hatalarımızı değerlendiriyor, eksik kalan becerilerimizi geliştiriyoruz.

Fotoğrafın tarihine ışık tutan isimlerle geleceğin fotoğraf sanatçılarını yetiştiriyoruz! Neden siz de onlardan biri olmayasınız?

Ustalarla Fotoğraf Semineri

Tekniğini Geliştir!

“Fotoğrafı makine değil, insan çeker.” Henri Cartier-Bresson

İnsan ve portre, fotoğrafta kompozisyon, fotoğrafla anlatmak, Canon ve Nikon makine kullanımı, Retouch, ışıkla boyama, siluet çekimi, kuş ve çiçek fotoğrafçılığı, sualtı çekimi ve fotoğraf seçme atölyelerimiz ile sizleri daha iyi bir fotoğrafçı haline getirecek tüm teknik ve pratik beceriyi kazandırıyoruz. Diğer fotoğrafçılardan ayırt edilecek özgün tekniğinizi geliştirmenizi sağlıyor, kadrajınızı güçlendiriyor, yeteneğinize yetenek katıyor, müşteri portföyünüzü geliştiriyoruz!

Unutmayın, doğru altyapı, iyi bir fotoğrafçı yetiştirir. Fotoğraf sanatında sağlam adımlarla ilerlemek istiyorsanız işin uzmanından eğitim alın!

İleri Seviye Eğitimler
Fotografcilik Egitimleri 30
Fotografcilik Egitimi 81

Hikâyeni Kadrajından Anlat!

“Eğer hikâyeyi sözcüklerle anlatabilseydim, yanımda sürekli bir fotoğraf makinesi taşımaya ihtiyaç duymazdım.” Lewis Hine

Hikâyelere hayat veren bir fotoğrafçı olarak hayatı fotoğraf karelerine sığdırmak için ihtiyacınız olan her şeyi, fotoğraf sanatının derinliklerine ineceğimiz eğitimlerle öğrenmenizi sağlıyoruz. Fotoğrafın zengin anlatım dilini yaratıcı bir şekilde kullanmayı, doğayı ve hayatı anlatmayı, kişisel bakış açınızı ve tekniğinizi oluşturmayı, yaşamın güzel anlarını ölümsüzleştirmeyi, yalın ve güçlü bir şekilde fotoğraflarınızı sunmayı öğreneceksiniz!

İyi bir fotoğraf, bir hakikati anlatan, ruha dokunan ve insanı farklı kılan fotoğraftır! Başarılı bir fotoğrafçı olmak için doğru adrestesiniz!

Fotoğraf Tutkunları

Seyahat Fotoğrafçılığı Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Seyahat fotoğrafçılığı eğitimini tamamlayan, sanatını ve tekniğini geliştirmek isteyen öğrencilerimiz Hava Fotoğrafçılığı, Drone Kursu, Panaromik Fotoğrafçılık, Kış Fotoğrafı Çekim Atölyesi, Gündoğumu ve Günbatımı Çekim Atölyesi gibi eğitimler alarak bilgi ve becerilerini arttırmaya, başarılı işlere imza atmaya devam ediyorlar! Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği fotoğrafçılık kurslarına bir göz atın, tutkunuzu hemen bırakmayın, işinizi başarıyla yapın!

Öğrenci Yorumları

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Sıradanlıktan Kurtulun!

Fotoğraf tutkunuza uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik fotoğrafçılık eğitimini belirleyelim, hayatın sıradan akışına kapılmaktan kurtulun!

Yeni Maceralara Yelken Açın!

Eğlenceli fotoğraf gezileri, sosyal etkinlikler, sergiler, sanat aktiviteleri ve unutulmaz dostluklarla dolu bir serüvene katılın!

Uzman Eğitmenler
Her biri alanında uzmanlaşmış, deneyimli fotoğraf eğitmenleri.
Merkezi Lokasyon
Şehrin merkezinde, kolay ulaşım çözümlerinin kesiştiği fotoğraf kursları.
Kredi Kartıyla Ödeme
Kurs ücretlerinde kredi kartı ile ödeme ve taksit avantajları.
Ders Telafi
Herhangi bir sebep aranmaksızın kaçırılan dersin telafisi.
Online Danışmanlık
Eğitim öncesi ve sonrası danışmanlık, kariyer koçluğu.

Seyahat Fotoğrafçılığı Kursu Fiyatları

Fotoğrafçılık Eğitimi Ücretleri

Seyahat Fotoğrafçılığı Eğitim fiyatları; yapmak istediğiniz fotoğrafçılık alanına, beklentileriniz doğrultusunda ne kadar süreyle hangi eğitimleri almanız gerektiğine göre değişir.

Her yıl analog fotoğrafçılığı eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor.

Buyrun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı görün, fotoğraf çekim stüdyolarını inceleyin, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi daha yakından tanıyıp, beklentilerinizi doğru analiz ederek, temel fotoğraf bilginize, seviyenize ve yapmak istediğiniz fotoğrafçılık alanına göre size en uygun kurs programını belirleyip fiyatlandıralım.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın

Sıkça Sorulan Sorular

Seyahat fotoğrafçılığı kursu sonunda kurum onaylı Katılım Sertifikası vermekteyiz. Ancak MEB onaylı fotoğrafçılık sertifikası almak isteyen öğrencilerimiz 15 haftalık MEB onaylı fotoğrafçılık eğitimini tamamladıklarında ve eğitim sonunda yapılacak sınavda başarılı olmaları durumunda MEB Onaylı sertifika alabilirler.

Evet. Grup şirketimiz olan turizm seyahat acentemiz Tatil Home işbirliği ile amatör ya da profesyonel olarak çekim yapmak isteyen fotoğraf tutkunu öğrencilerimizin katılabileceği yurt içi ve yurt dışı, günübirlik ve konaklamalı fotoğraf gezileri düzenliyoruz. Her ay İstanbul içi ücretsiz fotoğraf gezilerimiz ve ayda bir yurt içi ve yurt dışı fotoğraf turlarımız var. Türkiye’nin en aktif fotoğrafçılık kursu olarak farklı lokasyonlarda fotoğraf gezisi düzenleyerek öğrencilerimizin eğitimlerde öğrendiklerini pekiştirmelerini sağlıyor, fotoğraf çekme deneyimlerini arttırıyoruz.

Evet. Eğitim programına dahil olan fotoğraf gezilerimiz ücretsizdir. Bunun dışında İstanbul içi ayda 2 defa fotoğraf gezisi, günübirlik veya konaklamalı yurtiçi ve yurtdışı fotoğraf turları düzenliyoruz. Gezinin yapılacağı şehre, gezinin süresine, ulaşım türüne, konaklamalı olup olmadığına bağlı olarak fotoğraf gezisi fiyatları belirlenmektedir. Fotoğraf gezi takvimi ve fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak için eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Düzenlediğimiz fotoğraf gezilerini internet sitemizde yer alan Duyurular ve Fotoğraf Gezileri sayfamızdan ya da sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Eğitim danışmanlarımıza ulaşarak fotoğraf gezileri ve yarışma takvimimizle ilgili daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Seyahat fotoğrafçılığı eğitmenlerimiz; başta kurucumuz Orhan Gürbüz olmak üzere üniversitelerin Fotoğrafçılık ve Kameramanlık, Görsel Sanatlar, Video Kurgu ve Montaj, Radyo Sinema TV bölümlerinden mezun, yüksek lisans yapmış, moda, stüdyo, düğün, doğum, ürün ve hava fotoğrafçılığı gibi farklı fotoğrafçılık branşlarında deneyimli, fotoğraf sanatının gelişmesine kendini adamış Türkiye’nin en iyi fotoğrafçılarından oluşmaktadır. Kadromuzda; üniversitelerde akademisyen olan, fotoğrafçılıkla ilgili kitapları ve makaleleri bulunan, sergi çalışmaları gerçekleştirmiş, TV kanallarında ve dergilerde haber fotoğrafçılığı, savaş fotoğrafçılığı, sokak fotoğrafçılığı, doğa ve seyahat fotoğrafçılığı, belgesel fotoğrafçılığı yapmış profesyonel fotoğrafçılar yer almaktadır.

Testi Çöz, Seviyeni Öğren!

Online Fotografcilik Testi 110
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30