Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Özel Belgesel Fotoğrafçılığı Kursu

Vahşi Doğayı Tanımak İçin Sahaya İniyoruz!

Vakitsizlikten şikayet ediyor ama yine de kendinizi geliştirmenin fırsatını mı kolluyorsunuz? Sıradan fotoğrafçı kalıbından sıyrılmayı mı amaçlıyorsunuz? Özel Belgesel Fotoğrafçılığı Eğitimimiz sayesinde istediğiniz gün ve saatte eğitim alabilirsiniz!

Belgesel fotoğrafçısı olmak istiyor ancak eğitime ayıracak zamanım kısıtlı diyorsanız, grup eğitimlerinden verim alamayacağınızı mı düşünüyorsunuz, işinizi profesyonel standartlarda yapmayı amaçlıyorsanız Özel Belgesel Fotoğrafçılığı Eğitimimizi alarak esnek eğitim saatlerinden yararlanabilir, kendinizi geliştirmeye devam edebilirisiniz!

Özel Belgesel Fotoğrafçılığı Eğitimi sayesinde ilgi çekici içeriklerle öğrenmeye karşı teşvik olacak, eğitmeninizin tüm bilgi birikimi ve deneyiminden yararlanabilecek, alanınıza olan hakimiyetinizi arttırarak daha iyi fotoğraflar çekebileceksiniz. Unutmayın, birebir ders almak eğitim kalitesini yükseltir!

Ozel Belgesel Fotografciligi Kursu

Tüm Videolarımızı YouTube kanalımızdan Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

500+ Kendi İşini Kuran Öğrenci

Ozel Belgesel Fotografciligi Egitimi

Özel Belgesel Fotoğrafçılığı Kursu

Türkiye’nin en iyi belgesel fotoğrafçılarından bu zor ama keyifli tekniğin sırlarını öğrenecek, çekim becerilerinizi geliştirme imkanı bulacaksınız!

Belgesel Fotoğrafçılığı Kursumuz uygulama ağırlıklı olup sektörde deneyim sahibi hocaların öğrencilerimize işin inceliklerinin öğrettiği butik bir atölyedir ve 2 gün 8 saatlik bir programdır. Uygulamalı belgesel fotoğrafçılığı atölyesi sektörde iş yapan ve kendini geliştirmek isteyen fotoğrafçılar için idealdir.

Bu eğitim programı fotoğrafçılık bilgisine sahip veya temel fotoğrafçılık eğitimi almış fotoğrafçılar için geçerlidir. Temel fotoğrafçılık bilginiz yoksa önce özel pro fotoğrafçılık eğitimi almanız gerekmektedir.

Eğitim İçeriğini İncele

Özel Pro-Belgesel Fotoğrafçılığı Kursu

Vahşi yaşamda çekim yapmanın zorluklarını tadacağınız, makine ve ekipman kullanımında ustalaşacağınız, etkileyici kompozisyonlar yaratacağınız bir eğitim programı hazırladık!

Pro Belgesel Fotoğrafçılığı Eğitiminin süresi 6 gün 20 saatlik bir program olup sektöre yeni giren ve belgesel fotoğrafçılığı yapmak isteyen her seviyeden fotoğrafçının katılabileceği, çekim tekniklerinden doğada ihtiyaç duyulacak ekipmanlara, ışık kullanımından anı yakalamaya, kompozisyon oluşturmaktan Photoshop kullanmaya, marka yaratmaktan müşteri bulmaya, sosyal medya pazarlamasından bilinirlik arttırmaya kadar A’dan Z’ye tüm detayları öğrenebilecekleri özel bir atölyedir.

Bu eğitim programı fotoğrafçılık bilgisine sahip veya temel fotoğrafçılık eğitimi almış fotoğrafçılar için geçerlidir. Temel fotoğrafçılık bilginiz yoksa önce özel pro fotoğrafçılık eğitimi almanız gerekmektedir.

Eğitim İçeriğini İncele
Ozel Belgesel Fotografciligi Dersi

Özel Belgesel Fotoğrafçılığı Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Özel Belgesel Fotoğrafçılığı Eğitimini tamamlayan, doğanın ve hayatın en güzel anlarının fotoğraflarını çekmeyi öğrenen öğrencilerimiz Hava Fotoğrafçılığı, Panoramik Fotoğrafçılık, Sualtı Çekim Tekniği, Kış Fotoğrafı Çekimi, Photoshop gibi eğitimlerimiz ile Girişimcilik, Marka Yaratma ve Yönetimi, Dijital Pazarlama kurslarımızı da alarak mesleki bilgi ve becerilerini arttırmaya, başarılı işlere imza atmaya devam ediyorlar! En çok tercih edilen eğitimlerimize göz atın, merak ettiğiniz eğitimlere katılarak adından söz ettiren bir fotoğrafçı olun!

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30