Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Özel Drone Kursu

Mesleğinizin Sınırlarını Zorlamak İster Misiniz?

Müşterilerine daha iyi hizmet vermek isteyen fotoğrafçılar, kendini geliştirmeye vakit bulamayan amatörler Özel Drone Kursumuz ile istediğiniz gün ve saatlerde eğitim almanın avantajını yaşayın!

Firmamızın tanıtım filmlerini çekmek istiyoruz diyorsanız ya da müşterileri için mükemmel videolara imza atmayı düşünen bir fotoğrafçıysanız Özel Drone Eğitimimizi alarak fotoğrafçılığın en zor tekniklerinden birini öğrenme hızınıza, bilgi ve becerilerinize uygun bir şekilde öğrenebilir, kendinizi geliştirerek başarılı bir portföy oluşturabilirsiniz.

Özel Drone Kursu sayesinde fotoğrafçılığa bakış açınızı ve yetkin olduğunuz alanları geliştirecek, alanınıza olan hakimiyetinizi arttırarak başarıya karşı motivasyonunuzu yükseltecek, yoğun pratik ve tekrar imkanı sunan bir programla drone kullanmayı öğreneceksiniz. Hızlı geribildirimlerle aklınıza takılan tüm soruların yanıtlarını alacaksınız!

Ozel Drone Kursu

Tüm Videolarımızı YouTube kanalımızdan Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

500+ Kendi İşini Kuran Öğrenci

Ozel Drone Egitimi

Özel Drone Kursu

Türkiye’nin en başarılı fotoğrafçılarından sınırlarınızı zorlayacak, havadan video ve fotoğraf çekimlerinde uzmanlaşacağınız bir eğitim alacaksınız!

Drone Kursumuz uygulama ağırlıklı olup sektörde deneyim sahibi hocaların öğrencilerimize işin inceliklerinin öğrettiği butik bir atölyedir ve 2 gün 8 saatlik bir programdır. Uygulamalı drone atölyesi sektörde iş yapan ve kendini geliştirmek isteyen fotoğrafçılar için idealdir.

Bu eğitim programı fotoğrafçılık bilgisine sahip veya temel fotoğrafçılık eğitimi almış fotoğrafçılar için geçerlidir. Temel fotoğrafçılık bilginiz yoksa önce özel pro fotoğrafçılık eğitimi almanız gerekmektedir.

Eğitim İçeriğini İncele

Özel Pro-Drone Kursu

Drone’u havalandırmakla başlıyor, çekim rotanızı çıkararak devam ediyor ve hayatı kuş bakışı anlatacak bilgi ve beceriye sahip olmanızı sağlıyoruz!

Pro Drone Eğitiminin süresi 6 gün 20 saatlik bir program olup sektöre yeni giren ve profesyonel drone çekimi yapmak isteyen her seviyeden fotoğrafçının katılabileceği, drone kullanma tekniklerinden havadan çekim yapmaya, video kurgusundan kompozisyon yaratmaya, sahne düzenlemeden kesip birleştirmeye, marka yaratmaktan müşteri bulmaya, sosyal medya pazarlamasından bilinirlik arttırmaya kadar A’dan Z’ye tüm detayları öğrenebilecekleri özel bir atölyedir.

Bu eğitim programı fotoğrafçılık bilgisine sahip veya temel fotoğrafçılık eğitimi almış fotoğrafçılar için geçerlidir. Temel fotoğrafçılık bilginiz yoksa önce özel pro fotoğrafçılık eğitimi almanız gerekmektedir.

Eğitim İçeriğini İncele
Ozel Drone Dersi

Drone Eğitimi Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Özel Drone Kursunu tamamlayan, tekniğini geliştirerek daha iyi işlere imza atmak isteyen öğrencilerimiz Hava Fotoğrafçılığı, Panoramik Fotoğrafçılık, Mimari Fotoğrafçılık, Photoshop eğitimlerimiz ile Girişimcilik, Marka Yaratma ve Yönetimi, Dijital Pazarlama kurslarımızı da alarak mesleki bilgi ve becerilerini arttırmaya, başarılı işlere imza atmaya devam ediyorlar! Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği fotoğrafçılık kurslarına bir göz atın, tutkunuzu hemen bırakmayın, işinizi başarıyla yapın!

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30