Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Özel Hava Fotoğrafçılığı Kursu

Çıtayı Göklere Çıkarmak İsteyenlere Kişiye Özel Eğitimler!

Son yılların en etkili tanıtım araçlarından biri olan hava fotoğrafçılığı alanında uzmanlaşmak istiyor ancak eğitim almak için kısıtlı zamanım var diyorsanız profesyonel düzeyde fotoğraf çekmenizi sağlayacak Özel Hava Fotoğrafçılığı Eğitimimizi kaçırmayın!

Grup eğitimlerinden istediği verimi alamayacağını düşünenler, bireyselleştirilmiş programlarla öğrenme hızına ve becerisine uygun ilerlemek isteyenler, fotoğrafçılıkta kendini geliştirerek müşteri portföyünü arttırma amacı olanlar Özel Hava Fotoğrafçılığı Eğitimimizi alarak fotoğrafçılığın sınırlarını zorlayabilir, sektörünüzün başarılı isimlerinden biri olabilirsiniz!

Özel Hava Fotoğrafçılığı sayesinde eğitiminizi birebir alarak hava fotoğrafçılığının tekniklerini daha detaylı öğrenecek, dilediğiniz kadar soru sorarak merak ettiğiniz her şeyin cevabını alacaksınız. Alanına hakim bir fotoğrafçı olarak mezun olurken özgüveninizi ve kendinize olan inancınızı da arttırmış olacaksınız!

Ozel Hava Fotografciligi Kursu 1

Tüm Videolarımızı YouTube kanalımızdan Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

500+ Kendi İşini Kuran Öğrenci

Ozel Hava Fotografciligi Egitimi 1

Özel Hava Fotoğrafçılığı Kursu

Fotoğraflarıyla adından söz ettiren, alanının ünlü isimlerinden uzmanlarla hava fotoğrafçılığına özel teorik ve pratik deneyim kazanacaksınız!

Hava Fotoğrafçılığı Kursumuz uygulama ağırlıklı olup sektörde deneyim sahibi hocaların öğrencilerimize işin inceliklerinin öğrettiği butik bir atölyedir ve 2 gün 8 saatlik bir programdır. Uygulamalı hava fotoğrafçılığı atölyesi sektörde iş yapan ve kendini geliştirmek isteyen fotoğrafçılar için idealdir.

Bu eğitim programı fotoğrafçılık bilgisine sahip veya temel fotoğrafçılık eğitimi almış fotoğrafçılar için geçerlidir. Temel fotoğrafçılık bilginiz yoksa önce özel pro fotoğrafçılık eğitimi almanız gerekmektedir.

Eğitim İçeriğini İncele

Özel Pro-Hava Fotoğrafçılığı Kursu

Drone ayalarınızı yapacak, perspektifinizi belirleyecek, hava fotoğrafçılığına özgü teknik çekim bilgisi edineceksiniz. Doğal güzelliklere tanık olacak profesyonel tanıtım filmleri çekeceksiniz!

Pro Hava Fotoğrafçılığı Eğitiminin süresi 6 gün 20 saatlik bir program olup sektöre yeni giren ve havadan çekim yapmak isteyen her seviyeden fotoğrafçının katılabileceği, çekim tekniklerinden drone kullanmaya, doğal ışıkta fotoğraf çekmekten kompozisyon unsurlarına, Photoshop ile fotoğraf düzenlemekten portföy oluşturmaya, marka yaratmaktan müşteri bulmaya, sosyal medya pazarlamasından bilinirlik arttırmaya kadar A’dan Z’ye tüm detayları öğrenebilecekleri özel bir atölyedir.

Bu eğitim programı fotoğrafçılık bilgisine sahip veya temel fotoğrafçılık eğitimi almış fotoğrafçılar için geçerlidir. Temel fotoğrafçılık bilginiz yoksa önce özel pro fotoğrafçılık eğitimi almanız gerekmektedir.

Eğitim İçeriğini İncele
Ozel Hava Fotografciligi Dersi

Özel Hava Fotoğrafçılığı Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Özel Hava Fotoğrafçılığı eğitimini tamamlayan, fotoğraf sanatının farklı dallarında uzmanlaşarak kendini geliştirmeyi hedefleyen öğrencilerimiz Drone Kursu, Panoramik Fotoğrafçılık, Mimari Fotoğrafçılık, Photoshop eğitimlerimiz ile Girişimcilik, Marka Yaratma ve Yönetimi, Dijital Pazarlama kurslarımızı da alarak mesleki bilgi ve becerilerini arttırmaya, başarılı işlere imza atmaya devam ediyorlar! En çok tercih edilen fotoğrafçılık kurslarımıza bir göz atın, bakış açınızı genişletmeye ve işinizi aşkla yapmaya devam edin!

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30