Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Özel Mimari Fotoğrafçılık Kursu

Ezberi Değil Öğrenmeyi Sağlıyoruz! Uygulamalı Eğitimin Avantajını Yaşayın!

Kişisel programına ve öğrenme hızına göre eğitim almak isteyenler, daha çok uygulama yaparak kendini geliştirmeyi amaçlayan fotoğrafçılar, Özel Mimari Fotoğrafçılık Eğitimimiz sayesinde artık hayallerinizi ertelemeyeceksiniz!

Profesyonel bir fotoğrafçı olmak istiyor ancak eğitime ayıracak zamanım kısıtlı diyorsanız, eğitiminizi birebir alarak mimari fotoğrafçılığa dair tüm teknik ve pratik detayları öğrenmeyi istiyorsanız, daha çok müşteriye ulaşarak sanatınızdan para kazanmayı amaçlıyorsanız Özel Mimari Fotoğrafçılık Eğitimimiz sayesinde dergilerden billboardlara, web sitelerinden sosyal medya hesaplarına kadar fotoğraflarınız tüm tanıtım mecralarını süsleyebilir!

Özel Mimari Fotoğrafçılık Eğitimi ile tamamen size özel derslerle alanınıza olan hakimiyetinizi arttıracak, yüksek konsantrasyonla beraber öğrenme düzeyinizi geliştirecek, yoğun uygulamalarla fotoğraf çekme becerilerinizi arttıracaksınız. Daha çok öğrenmeye motive olacaksınız!

Ozel Mimari Fotografcilik Kursu

Tüm Videolarımızı YouTube kanalımızdan Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

500+ Kendi İşini Kuran Öğrenci

Ozel Mimari Fotografcilik Egitimi

Özel Mimari Fotoğrafçılığı Kursu

Fotoğraf sanatının usta isimlerinden mimari çekim tekniklerinin sırlarını öğrenecek, perspektifinizi ve bakış açınızı geliştirerek mükemmel kareler yakalayacaksınız!

Mimari Fotoğrafçılığı Kursumuz uygulama ağırlıklı olup sektörde deneyim sahibi hocaların öğrencilerimize işin inceliklerinin öğrettiği butik bir atölyedir ve 2 gün 8 saatlik bir programdır. Uygulamalı mimari fotoğrafçılık atölyesi sektörde iş yapan ve kendini geliştirmek isteyen fotoğrafçılar için idealdir.

Bu eğitim programı fotoğrafçılık bilgisine sahip veya temel fotoğrafçılık eğitimi almış fotoğrafçılar için geçerlidir. Temel fotoğrafçılık bilginiz yoksa önce özel pro fotoğrafçılık eğitimi almanız gerekmektedir.

Eğitim İçeriğini İncele

Özel Pro-Mimari Fotoğrafçılığı Kursu

Profesyonel mimari çekimler yapabilmek için ihtiyacınız olan makine ve ekipman kullanım bilgisi edinecek, ışık ve kompozisyonda ustalaşacaksınız!

Pro Mimari Fotoğrafçılık Eğitiminin süresi 6 gün 20 saatlik bir program olup sektöre yeni giren ve mimari fotoğrafçılığı yapmak isteyen her seviyeden fotoğrafçının katılabileceği, çekim tekniklerinden perspektif unsurlarına, ışık kullanımından kompozisyon yaratmaya, Photoshop ile fotoğraf düzenlemekten tanıtım broşürü yapmaya, marka yaratmaktan müşteri bulmaya, sosyal medya pazarlamasından bilinirlik arttırmaya kadar A’dan Z’ye tüm detayları öğrenebilecekleri özel bir atölyedir.

Bu eğitim programı fotoğrafçılık bilgisine sahip veya temel fotoğrafçılık eğitimi almış fotoğrafçılar için geçerlidir. Temel fotoğrafçılık bilginiz yoksa önce özel pro fotoğrafçılık eğitimi almanız gerekmektedir.

Eğitim İçeriğini İncele
Ozel Mimari Fotografcilik Dersi

Özel Mimari Fotoğrafçılık Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Özel Mimari Fotoğrafçılık Eğitimini bitirdikten sonra tekniğini geliştirmek ve pratiğini arttırmak isteyen öğrencilerimiz Hava Fotoğrafçılığı, Panoramik Fotoğrafçılık, Photoshop, Lightroom eğitimlerimiz ile Girişimcilik, Marka Yaratma ve Yönetimi, Dijital Pazarlama kurslarımızı da alarak mesleki bilgi ve becerilerini arttırmaya, başarılı işlere imza atmaya devam ediyorlar! Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği fotoğrafçılık kurslarına bir göz atın, tutkunuzu hemen bırakmayın, işinizi başarıyla yapın!

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30