Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Özel Panoramik Fotoğrafçılığı Kursu

Birebir Eğitimlere Bakış Açımızı 360 Derece Genişletiyoruz!

Mesleğimde kendimi geliştirmek istiyorum ancak zamanım kısıtlı diyorsanız, daha çok soru sorarak panoramik fotoğrafçılığa dair tüm teknik ve pratik detayları öğrenmeyi istiyorsanız bu eğitimi kaçırmayın!

Otellerin, şehirlerin ve mekanların tanıtımı için kullanılan panoramik çekim tekniğini öğrenmek, hayalindeki mesleği yaparak fotoğraf sanatına katkıda bulunmak, müşteri portföyünü genişletmek isteyenler için hazırladığımız Özel Panoramik Fotoğrafçılığı Kursu sayesinde dilediğiniz gün ve saatlerde eğitim alabilir, kendinizi geliştirmeye devam edebilirsiniz!

Özel Panoramik Fotoğrafçılık Eğitimi ile eğitmeninizle maksimum düzeyde etkileşim kurarak tüm sorularınıza yanıt alabilecek, alanınıza olan hakimiyetinizi arttırarak daha iyi fotoğraflar çekecek, motivasyonunuzu yüksek tutmayı öğrenerek işinizden daha fazla verim alacaksınız.

Ozel Panoramik Fotografcilik Kursu

Tüm Videolarımızı YouTube kanalımızdan Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

500+ Kendi İşini Kuran Öğrenci

Ozel Panoramik Fotografciligi Egitimi 1

Özel Panoramik Fotoğrafçılık Kursu

Fotoğrafları, sergileri ve markalarıyla Türkiye’nin en iyi fotoğrafçıları arasında yer alan isimlerden panoramik çekim tekniğinin önemli detaylarını öğreneceksiniz!

Panoramik Fotoğrafçılık Kursumuz uygulama ağırlıklı olup sektörde deneyim sahibi hocaların öğrencilerimize işin inceliklerinin öğrettiği butik bir atölyedir ve 2 gün 8 saatlik bir programdır. Uygulamalı panoramik fotoğrafçılık atölyesi sektörde iş yapan ve kendini geliştirmek isteyen fotoğrafçılar için idealdir.

Bu eğitim programı fotoğrafçılık bilgisine sahip veya temel fotoğrafçılık eğitimi almış fotoğrafçılar için geçerlidir. Temel fotoğrafçılık bilginiz yoksa önce özel pro fotoğrafçılık eğitimi almanız gerekmektedir.

Eğitim İçeriğini İncele

Özel Pro-Panoramik Fotoğrafçılık Kursu

Profesyonel panoramik çekimler için makine ve ekipman kullanımını öğreneceğiniz, gün ışığından maksimum düzeyde yararlanarak etkileyici fotoğraflar çekeceğiniz detaylı bir eğitimimiz var!

Pro Panoramik Fotoğrafçılığı Eğitiminin süresi 6 gün 20 saatlik bir program olup sektöre yeni giren ve profesyonel fotoğrafçılık yapmak isteyen her seviyeden fotoğrafçının katılabileceği, panoramik çekim tekniklerinden makine kullanımına, doğal ve yapay ışık kaynaklarından kompozisyon yaratmaya, Photoshop ile düzenleme yapmaktan panorama oluşturmaya, bir girişimi hayata geçirmekten müşteri bulmaya, sosyal medya pazarlamasından bilinirlik arttırmaya kadar A’dan Z’ye tüm detayları öğrenebilecekleri özel bir atölyedir.

Bu eğitim programı fotoğrafçılık bilgisine sahip veya temel fotoğrafçılık eğitimi almış fotoğrafçılar için geçerlidir. Temel fotoğrafçılık bilginiz yoksa önce özel pro fotoğrafçılık eğitimi almanız gerekmektedir.

Eğitim İçeriğini İncele
Ozel Panoramik Fotografciligi Dersi

Özel Panoramik Fotoğrafçılık Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Özel Panoramik Fotoğrafçılık eğitimini tamamlayan, bakış açısını genişleterek daha iyi fotoğraflar çekmek isteyen Hava Fotoğrafçılığı, Drone Kursu, Gün Doğumu ve Gün Batımı, Photoshop eğitimlerimiz ile Girişimcilik, Marka Yaratma ve Yönetimi, Dijital Pazarlama kurslarımızı da alarak mesleki bilgi ve becerilerini arttırmaya, başarılı işlere imza atmaya devam ediyorlar! Fotoğrafçılığa dair keyifli ayrıntılar öğrenmek, sanatınızı ve tekniğinizi geliştirmek istiyorsanız en çok tercih edilen eğitimlerimize bir göz atın!

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30