Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Youtube İçin Video Nasıl Düzenlenir?

Sanatınızdan Para Kazanın! 

Dijital dünyanın giderek hayatımıza yerleşmesi ile birlikte Youtube videoları çekmek ve bu videolardan para kazanmak popüler hale geldi. Özellikle Instagram fenomenleri, ünlüler ve ünlü olmak isteyenler soluğu Youtube’da alıyor. Makyaj videoları, güzellik ve bakım videoları, teknolojik incelemeler, oyun videoları, ürün tavsiyeleri, yemek tarifleri gibi pek çok alanda videolar ile herkes kendi ilgi alanına göre videolar çekiyor. 

Youtube takipçi sayınızı arttıracak, takipçilerinizin de videolarınıza hayran kalacağı videolar oluşturmak ve videolarınızı düzenlemek istiyorsanız youtube için video nasıl düzenlenir yazımızı okumaya devam edebilir ve youtube videosu düzenleme konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Youtube İçin Video Nasıl Düzenlenir? – Ücretsiz Video Düzenleme Programı 

Youtube videosu çekerek para kazanmak isteyenler videoyu çektikten sonra youtube için video nasıl düzenlenir sorusunu sormaktadır. Farklı platformdaki takipçilerinizi Youtube kanalınıza çekme niyetiniz varsa, ünlü markalarla reklam işbirliği yapmak istiyorsanız, gezip gördüğünüz yerleri anlatacaksanız öncelikle youtube videosu düzenleme konusuna hakim olmanız gerekmektedir.  İşte videolarınızı düzenleyebileceğiniz uygulamalar:

  • DaVinci Resolve

Ücretsiz video düzenleme programları arasında yer alan DaVinci resolve programı proje için kullanılan edit programlar arasında sayılmaktadır. Bu uygulama ile oldukça profesyonel youtube videolarınızı düzenleyebilirsiniz. DaVinci resolve programı geliştiricinin internet sitesinde ki yer alan formu doldurarak ücretsiz bir şekilde indirip kullanmaya başlayabilirsiniz. 

  • Hitfilm Express

Youtube için video nasıl düzenlenir diye soruyorsanız kullanmanız gereken uygulamalardan biri de Hitfilm Express’tir. Hitfilm Express programı ile videonuz ne kadar uzun olursa olsun videoları program ara yüzünde düzenlemek mümkündür. Ayrıca tüm video formatlarını da desteklemekte ve işinizi kolaylaştırmaktadır.

  • Blender

Youtube için video nasıl düzenlenir diye soranlara ilk önerilen düzenleme programından biri Blender’dir. Ücretsiz video düzenleme programı olan Blender, oldukça sade tasarımı ile tüm isteklerinizi karşılayacaktır. Youtube videolarını düzenlemek için kullanabileceğiniz sade bir programdır. 

  • VSC Video Editor

Youtube videoları nasıl düzenlenir derseniz en iyi ve en çok tercih edilen programların başında Video Editor gelmektedir. İyi bir video düzenleme programı olan Video Editor,  efektli bir şekilde ses eklemenizi, videoları kesmenizi veya video aralarına başka video eklemenizi sağlamaktadır. 

  • Lightworks

Youtube için video nasıl düzenlenir diyor ve ücretsiz bir program arıyorsanız ücretsiz video düzenleme programı olan Lightworks programı içerisinde katman efektleri yer almaktadır. Bu da youtube videolarını düzenlemek için profesyonel efektlere sahip olmanızı sağlar. Youtube videolarınıza özel efektler kullanarak hareket katabilir, videonuzu daha canlı bir hale getirebilirsiniz. 

  • Videopad

Ücretsiz video düzenleme uygulamaları arasında en çok tercih edilen uygulamalardan biri de Videopad’dır. Videopad programı ile birlikte birden fazla sesi video içine aktararak kapsamlı bir edit deneyimi yaşayabilirsiniz.  Youtube videoları nasıl düzenlenir sorusuna cevap veren en ideal uygulamalardan biridir. 

Youtube Videolarınızı İstediğiniz Şekilde Düzenleyebilirsiniz!

Sizin için youtube videoları nasıl düzenlenir sorusuna yanıt verdik ve kullanabileceğiniz uygulamalardan bahsettik. Bahsettiğimiz ücretsiz video düzenleme programları video kalitesinden ödün vermeden videonuzu güzel bir şekilde düzenlemenize yardım eder. Siz de çektiğiniz youtube videolarını düzenleme işlemi yaparken bu programlar ile dilediğiniz şekilde düzenleme yapabilirsiniz.

Youtube videoları hem kendinizin kullanacağı programlar ile rahatlıkla düzenlenebilir hem de bir şirket ile anlaşıp düzenlenebilir. Sizler için hazırladığımız ücretsiz video düzenleme programları ile videolarınızı hazırlayabilirsiniz ve çektiğiniz videolar ile yaptığınız işleri paylaşabilirsiniz.

[widget-36]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30