Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Dental Fotoğrafçılık Kursu

Mükemmel Gülüşlerin Sırrı Bu Eğitimde!

Hastalarının Fotoğraflarını Çekmek İsteyen Doktorlara ve Tekniğini Geliştirmeyi Amaçlayan Profesyonel Fotoğrafçılara Özel Dental Çekim Eğitimleri

Daha çok hastaya ulaşmaya ve hizmetlerinizi tanıtmaya ne dersiniz? Sanatınızdan para kazanmaya ve farklı alanlarda uzmanlaşmaya açık mısınız? Dental fotoğrafçılık eğitimleri ile diş hekimliğine özel fotoğraf çekim tekniklerini öğreneceksiniz…

Diş hekimlerinin web siteleri ve sosyal medya hesaplarında paylaşabileceği kalitede fotoğrafların çekim tekniklerini paylaştığımız, profesyonel fotoğrafçıların becerilerine bir yenisini daha eklemelerini sağladığımız, dijital pazarlama uzmanlarının mesleki bilgilerine katkıda bulunduğumuz dental fotoğrafçılık kursu programımıza yakından bakın… Hastaların güvenini kazanacak, kazancınızı arttıracak, sosyal medya hesaplarınıza hareket katacak dental fotoğraf kursu sizi bekliyor…

Bu programı; diş hekimleri, diş hekimi asistanları, fotoğrafçılar, sosyal medya ve dijital pazarlama uzmanları ile dental fotoğraf çekim tekniklerini öğrenmek isteyen her seviyeden amatör fotoğrafçı için hazırladık! Tadını çıkarın…

dental fotoğrafçılık kursu

Tüm Dental Fotoğrafçılık Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 4 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
7 Hafta 19 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Dental Fotoğrafçılık Kursumuz haftada 1 gün 2,5 saatten 7 haftalık bir program olup; 1.hafta Teorik Eğitim, 2.hafta Teorik ve Uygulama, 3.hafta Stüdyoda Dental Çekim Uygulaması, 4.,5. 6. ve 7.hafta Temel Photoshop Eğitimine ek olarak 1 ekipman danışmanlığı ve öğrendiklerinizi pekiştireceğiniz, eksik kalan yanlarınızı tamamlayacağınız 1 telafi dersiyle birlikte toplamda 7 haftada 8 ders alırsınız.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Dental Fotoğrafçılık Kursu Foto Life Akademi

Dental fotoğrafçılık çekim tekniklerini öğrenmek, kliniğinizi geniş kitlelere duyurmak için bu eğitimi kaçırmayın! Fotoğrafçılar ve diş hekimleri için özel olarak hazırladığımız, fotoğraf sanatını yakından tanıyacağınız, Türkiye’nin en iyi dental fotoğrafçılık eğitimleri ile ilk adımı atın…

dental fotoğrafçılık kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Fotoğrafçılar

Her biri alanında ünlü, Türkiye’nin en iyi fotoğrafçılarından ve fotoğraf sanatçılarından dental fotoğrafçılık eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
dental fotoğrafçılık kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Dental fotoğrafçılık kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın tekrar hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı dental fotoğrafçılık kursu

MEB Onaylı Sertifika

İş başvurularında referansınız olacak, yaptığınız işin eğitimini aldığınızı belgeleyen MEB onaylı fotoğrafçılık kursu sertifikası.

MEB Onaylı Sertifika Şartları »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında dental fotoğrafçılık eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların dental fotoğrafçılık kursu vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Fotoğraf ve Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Kliniğimi büyütmeyi amaçlıyorum diyorsanız ya da diş hekimlerinin tercih ettiği bir fotoğrafçı olmak istiyorsanız gelin, sizi daha yakından tanıyarak seviye ve beklentinize göre size en uygun dental fotoğrafçılık kursu programını belirleyelim. İlgi alanlarınıza ve merakınıza göre dental fotoğrafçılık eğitimi alın!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun dental fotoğrafçılık kursu programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre dental fotoğrafçılık eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan dental fotoğrafçılık dersleri veriyoruz.

dental fotoğrafçılık kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi dental fotoğrafçılık dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Dental fotoğrafçılık eğitimi aldıktan sonra fotoğraf çekmeye devam etmek isteyen öğrencilerimize kişiye özel eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Fotoğrafçılık eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Mesleğinizi ve Uzmanlığınızı Fotoğrafın Gücüyle Anlatın! Dental Fotoğrafçılık Eğitimi

Türkiye’nin en çok tercih edilen dental fotoğrafçılık kursu Foto Life Akademi’yi ziyaret edin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, fotoğraf stüdyomuzu, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Biz de size özel dental fotoğrafçılık eğitim planınızı yapalım!

fotolife akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
fotolife akademi dental fotoğrafçılık kursu

Kariyerinizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik dental fotoğrafçılık eğitimi programını belirleyelim, kariyer planınızı yapalım, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
dental fotoğrafçılık kursları

Potansiyelinizi Arttırın!

Uygulamalı dental fotoğrafçılık eğitimleri ile deneyim kazanın, hedef kitlenize ulaşın, aktif ve sosyal bir diş hekimi olarak dikkat çekin…

Kayıt Ol »

Başarılı Bir Dental Fotoğrafçı Olun!

Dental fotoğraf çekim tekniklerini öğrenerek mesleğinize katkı sağlayın, kliniğinizin görsel kimliğini yaratın! Profesyonel fotoğrafçı iseniz hizmet kalemlerinize bir yenisini daha eklemenin gururunu yaşayın…

meb ruhsatlı dental fotoğrafçılık kursu

MEB Ruhsatlı Fotoğrafçılık Kursu

Foto Life Akademi dental fotoğrafçılık eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir fotoğrafçılık kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir fotoğrafçılık kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan dental fotoğrafçılık eğitimi almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Beklenti ve ihtiyaçlara göre hazırlanan dental fotoğrafçılık eğitimi süreci, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için stüdyoda uygulamalı dental çekimler, ödevler ve workshoplarla pekiştirilmektedir.

Dental fotoğrafçılık kursu başlangıcından sonuna kadar eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız, öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisini gerçekleştirmektedir.

Uygulamalı Dental Fotoğrafçılık Eğitimi

Dental çekim tekniklerini öğrenmek isteyen diş hekimleri, diş hekimi asistanları ve fotoğrafçılar için hazırladığımız dental fotoğrafçılık kurslarımızda teorik anlatımdan çok uzakta, tamamen pratik ve uygulamalı eğitim metotlarını kullanıyoruz.

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı dental fotoğrafçılık dersi anlatımları, tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek ödevler, uzman eğitmenlerden fotoğraflarınıza yorumlar sunuyoruz.

Işık ve kompozisyon bilgilerinizi sınayacağınız stüdyo çekimleri, Photoshop uygulamaları ile başarılı bir dental fotoğrafçı olmak isteyen öğrencilerimizin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

dental fotoğrafçılık eğitimi
diş hekimleri için fotoğrafçılık kursu

Uluslararası Dental Fotoğrafçılık Eğitim Standardı

Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı dental fotoğrafçılık kurslarımızda bireysel farklılıklarınıza odaklanarak eğitimlerinizden maksimum verim almanızı sağlıyoruz.

Bugüne kadar 500’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz dental fotoğrafçılık eğitimi metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, dental fotoğrafçılık eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Mesleki uzmanlığınızı en etkili şekilde sergilemeniz ya da tercih edilen bir dental fotoğrafçı olmanız için dünyanın en iyi fotoğraf okullarının müfredatlarından yararlanıyoruz.

+400 Kendi İşini Kuran Öğrenci

Dental fotoğrafçılık eğitimi alan 400’den fazla öğrencimiz stüdyosunu açarak profesyonel hayata adım attı!

Dental fotoğrafçılık kursu sonrası Stüdyo Fotoğrafçılığı, Styling, Photoshop, Lightroom, Video Kurgu ve Montaj ile Girişimcilik, Satış ve Pazarlama, Marka Yaratma gibi eğitimlerimizi bitirerek sektöre sağlam bir portföyle başlayan öğrencilerimiz; kariyerlerini başarıyla inşa ediyor, kendi stüdyolarını açarak güzel işlere imza atıyor ve bizi gururlandırmaya devam ediyorlar.

Diş hekimlerinin tercih ettiği dental fotoğrafçılardan olan öğrencilerimiz, moda, doğum, düğün gibi alanlarda da kendilerini geliştirerek markalarını büyütmeyi sürdürüyorlar. Foto Life Akademi olarak bizler de her zaman onlara destek oluyoruz!

diş hekimi fotoğraf kursu
dental fotoğrafçılık

Kariyer Danışmanlığı

Üniversiteden yeni mezun olanlara, mesleğinden eski tadı alamayanlara ya da bir işte çalışırken ek gelir kazanmak isteyenlere dental fotoğrafçılık kursu ile kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Profesyonel fotoğrafçı olmak isteyen ancak nereden başlayacağına karar veremeyenler için kariyer planlama hizmeti vererek dental fotoğrafçılık alanında uzmanlaşmalarını sağlayacak, ihtiyaç ve beklentilerine en uygun fotoğrafçılık eğitimlerini belirliyoruz.

Dental fotoğrafçılık eğitimi sonrası kişisel ve mesleki gelişim kursları ile birlikte sektöre sağlam adımlarla girmelerine yardımcı oluyor, profesyonel hayatta karşılarına çıkacak her türlü sorunun çözümünü öğretirken rakiplerinden 1 adım önde olmalarını sağlıyoruz.

Stüdyosunu açmak isteyen öğrencilerimize, sektörel partnerlerimizle de destek olmaya devam ediyoruz. Mesleklerinden kazanç sağlamanın yollarını gösteriyoruz.

İş İmkanı

Profesyonel fotoğrafçı olmak isteyen öğrencilerimiz için kariyer fırsatları yaratıyor, hayallerindeki girişimci fikirlere destek oluyoruz.

Dental fotoğrafçılık kursu alarak kendini geliştiren fotoğrafçılara moda, ürün, doğum, düğün ve diğer mesleki branşlarda eğitimler vererek Foto Life Akademi bünyesinde veya partnerlerimiz aracılığıyla iş imkanı sunuyor, mesleklerinde bilinen bir isim olmalarına yardımcı oluyoruz.

Markasını kurmak isteyenlere ise koçluk yapıyor, stüdyo açmak için gerekli olan makine ve ekipman temininden dekorasyona, iş planı hazırlamaktan ekip kurmaya, finansal yönetimden pazarlamaya kadar A’dan Z’ye eğitim veriyor ve danışmanlık sunuyoruz.

dental fotoğrafçılık dersi
dental fotoğrafçılık eğitimleri

Makine ve Ekipman Danışmanlığı

Fotoğrafçılığı meslek olarak sürdürmek isteyen ancak henüz fotoğraf makinesini almamış olan öğrencilerimize danışmanlık yapıyor, makine ve ekipman üreticisi firmalardan uygun fiyatlara tedarik imkanı sunuyoruz.

Dental fotoğrafçılık ve diğer fotoğraf branşlarında ilerleyen ve mesleğine en uygun fotoğraf makinesi ekipmanlarını almak isteyen dental fotoğrafçılık kursu öğrencilerimize branşlarına ve fotoğraf stillerine uygun makine ve ekipman seçiminde destek oluyoruz.

Canon, Nikon, Fuji ve Sony gibi dünyanın en iyi fotoğraf makinesi üreticilerinin deneyim merkezlerine giderek öğrencilerimizin merak ettikleri tüm ürün ve aksesuarları incelemelerini sağlıyor, anlaşmalı makine ve ekipman mağazalarına yönlendirerek fotoğraf makinelerini ve aksesuarlarını indirimli almalarına yardımcı oluyoruz.

Fotoğrafçılıkta uzmanlaşmak için iyi bir makine ve ekipmanlara ihtiyacınız olacak! Foto Life Akademi olarak bu alanda da yanınızdayız…

Eğitim Sonrası Destek

Dental fotoğrafçılık eğitimi sonrasında fotoğrafçılık becerilerini geliştirmek isteyen diş hekimlerine ve profesyonel fotoğrafçılara destek olmaya devam ediyoruz.

Foto Life Akademi olarak sadece dental fotoğrafçılık kursu süresince değil mesleğini yaparken de öğrencilerimizin yanında yer alıyor, istedikleri zaman stüdyomuzu ve ekipmanlarımızı uygun fiyatlarla kiralamalarına olanak tanıyor, her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Dental fotoğraf çekimleri ile adını duyurmak isteyen fotoğrafçılara ve hasta potansiyelini arttırmak isteyen diş hekimlerine kişisel gelişim ve pazarlama eğitimleri de veriyoruz.

dental fotoğraf kursu
dental fotoğrafçılık kursu fiyatları

Mesleki Amaçlı Gelenler

Çekim tekniklerini geliştirmek, mesleğini farklı bir seviyeye ulaştırarak rakiplerinden sıyrılmak isteyen fotoğrafçılara özel eğitimlerimiz devam ediyor…

Dental fotoğrafçılık kursunu tamamladığınızda ilerlemek, profesyonel fotoğrafçı ya da fotoğraf eğitmeni olmak için Moda, Doğum, Yemek, Düğün, Stüdyo, Hava Fotoğrafçılığı gibi Mesleki Fotoğrafçılık Eğitimleri ile İleri Photoshop, Video Kurgu ve Montaj Kurslarımıza kayıt yaptırabilirsiniz.

Ayrıca fotoğrafçılara özel girişimcilik, dijital pazarlama, sosyal medya eğitimlerimize katılarak iş yeri açma süreçlerinden teklif verme stratejilerine, müşteri bulma çalışmalarından marka imajı ve bilinirlilik artırmaya kadar profesyonel hayatta karşınıza çıkacak tüm sorunların çözümünü öğrenebilir, rakiplerinizin 1 adım önünde olabilirsiniz.

Adından söz edilen bir fotoğrafçı olmak, fotoğrafı hayatınızın merkezi haline getirmek için mesleki fotoğrafçılık eğitimlerimizi değerlendirin!

Dental Fotoğrafçılık Kursu Öğrenci Yorumları

Kliniğinizi Binlerce Kişiye Ulaştırmak mı İstiyorsunuz?

Uzmanlık alanınızı ve sunduğunuz tedavi hizmetlerini daha çok kişiye ulaştırmak için fotoğraf çekmeyi öğrenmeye ne dersiniz?

Dental Fotoğrafçılık Mesleğiniz mi Olmalı?

Dental çekimlerde deneyim kazanarak diş hekimlerinin tercih ettiği bir fotoğrafçı olmayı mı amaçlıyorsunuz?

Bu Eğitim Tam Size Göre!

Dental fotoğrafçılık eğitimi ile ister kliniğinizi kitlelere ulaştırın ister fotoğrafçılık mesleğinize katkıda bulunun…

dental fotoğrafçılık kursu mezunları

500 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize dental fotoğrafçılık tekniğini ve pratiğini aktardık.

Dental fotoğrafçılık dersleri için özel olarak hazırlanmış tam donanımlı merkezimiz, ferah fotoğraf atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel dental fotoğrafçılık eğitimleri ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye mesleki eğitim verdik.

Diş hekimliğine dair fotoğraf çekmenin inceliklerini öğreneceğiniz, eğitmeninizin özel ilgisini hissedeceğiniz, evinizin rahatlığını ve güler yüzlü bir atmosfer bulacağınız dental fotoğrafçılık eğitimi arıyorsanız doğru yerdesiniz!

35 Branş 13 Destekleyici Eğitim

Sadece dental fotoğrafçılık değil fotoğraf sanatının farklı alanlarında da uzmanlaşmanızı sağlayacak fotoğrafçılık eğitimleri ile yanınızdayız.

Fotoğraf çekmeye yeni başlayanlar, fotoğraf tutkunları ve meslek edinmek isteyenler için 35 branş ve 13 destekleyici fotoğraf eğitimleri, hobi ve mesleki fotoğrafçılık kursları, görüntü işleme atölyeleri, özel fotoğrafçılık dersleri, şirketlere özel eğitimler, ustalarla fotoğraf seminerleri hazırladık! İster grup eğitimlerine katılın, isterseniz özel fotoğrafçılık dersi alın, fotoğrafçılığı uygulamalı programlarla ve sahada öğrenme şansı yakalayacaksınız.

Dental fotoğrafçılık kursu sonrası ilgi alanınıza ve yeteneklerinize uygun diğer fotoğrafçılık eğitimleri ve atölyelerimizden yararlanın, kadrajınıza ölümsüz anları ve mutlulukları sığdırın.

fotoğrafçılık ve destekleyici eğitimler
sosyal etkinlikler dental fotoğrafçılık kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Foto Life Akademi dental fotoğrafçılık kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, sosyalleşebileceğiniz ve eğleneceğiniz etkinliklerle dolu bir ortam sizi bekliyor!

Türkiye’nin en iyi dental fotoğrafçılık kursu olarak öğrencilerimizin ünlü fotoğrafçıları ile tanışmasını sağlıyor, ustalarla fotoğraf seminerleri ve amatörlerle profesyonelleri bir araya getiren network organizasyonları gerçekleştiriyoruz.

Dental fotoğrafçılık kursları öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; rafting gezileri, film gösterimleri ve fotoğraf sergileri düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Fotoğrafçılığı meslek olarak düşünen öğrencilerimiz için keyifli ve kendilerini geliştirecekleri bir dental fotoğrafçılık kursu atmosferi yarattık. Gelin, siz de Foto Life Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

Dental fotoğrafçılık eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, fotoğraf sohbetlerine ve sanat etkinliklerine ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece dental fotoğrafçılık eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, fotoğraf tutkunu diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri, duayenlerle söyleşi yapabilecekleri bir ortam yarattık.

Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak fotoğrafçılık dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Foto Life Akademi’de her yer sanat! Dental fotoğrafçılık kursu sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

sanat cafe
mesleki fotoğrafçılık kursları

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi fotoğrafçılarından kursiyerlerimizin çektikleri fotoğraflara yorumlar alıyor, kendimizi geliştirmenin yollarını öğreniyoruz!

Dental fotoğrafçılık kursu öğrencilerimizin çektikleri fotoğrafları alanında ünlü fotoğraf sanatçıları ve dental fotoğrafçılık eğitmenlerimizle birlikte yorumluyor, teknik ve uygulama hatalarını değerlendiriyor, eksik kaldıkları ya da anlamadıkları konuları tekrar ederek daha iyi fotoğraf çekmelerini sağlıyoruz. Bakış açılarını geliştirmelerine destek olarak alanında uzman bir fotoğrafçı olmalarının yolunu açıyoruz.

Alanlarında bilinen fotoğrafçılardan mesleğinize katkı sağlayacak püf noktaları Foto Life Akademi’de öğreneceksiniz, bu fırsatı kaçırmayın…

Duayenlerden Workshoplar

Fotoğraf sanatının en ince ayrıntılarına hakim olacağınız, ülkemizin önemli fotoğrafçıları ile tanışmanıza fırsat veren 50’den fazla workshop fotoğrafçılık eğitimi hazırladık!

Usta sanatçıların sadece fotoğraflarına bakmakla kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri düzenliyoruz. Haber fotoğrafçılığı, sokak fotoğrafçılığı, moda, doğum ve ürün fotoğrafçılığı gibi alanlarda tanınan duayen isimlerden fotoğrafçılık eğitimi almalarını sağlıyoruz. Öğrencilerimizin fotoğraf network ağlarını oluşturmalarına imkan tanıyoruz.

Türkiye’nin ünlü fotoğraf sanatçılarından dental fotoğrafçılık eğitimleri ile mesleğinizin sırlarını öğrenerek sanatınızı ve tekniğinizi geliştireceksiniz.

dental fotoğraf eğitimi

Foto Life Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Dental fotoğrafçılık eğitimlerimizden eğlenceli anları, uygulamalı fotoğraf çekimlerimizi, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ortamını yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Foto Life Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Dental Fotoğrafçılık Kursu Detaylı Eğitim Programı

Diş hekimleri için fotoğrafçılık kursu arıyorsanız ya da fotoğraf tekniklerini ilerleterek müşterilerine farklı hizmetler sunmak isteyen bir fotoğrafçıysanız bu program tam size göre! Dental fotoğrafçılık eğitim programını inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak öğrenmeye hemen başlayın!

Rakiplerinizden sıyrılmak için önce temel fotoğrafçılık tekniklerine hakim olmalı, iyi bir makine ve ekipman almalısınız. Haydi başlayalım! Dental Fotoğrafçılık Kursu 1.Hafta 1.Bölüm Programı;
 • Diş Hekimliğinde Fotoğraf Çekmenin Önemi Nedir?
 • Diş Hekimleri Neden Hasta Ve Tedavi Fotoğrafları Çekmelidir?
 • Diş Hekimliğinde Fotoğraf Etiği Ve Ahlakı Nedir?
 • Hangi Fotoğraflar Çekilmeli Hangileri Çekilmemeli?
 • Uluslararası Dental Fotoğraf Standartları Nelerdir?
 • Diş Hekimlerinin Fotoğraf Yayımlama Ve Paylaşım Kriterleri Nedir?
 • Dental Fotoğrafçılıkta Yanıltıcılar Neler?
 • Hastayı Ve Rakipleri Yanılmanın Hukuksal Sorumluluğu Nedir?
 • İlgi Çeken Ve Hasta Kazandıran Fotoğrafların Sırrı Ne?
 • Sitedeki Hali – Gerçek Hali Arasındaki Fark Neden Var?
 • İyi Bir Dental Fotoğrafta Olması Gerekenler Ne?
 • Dental Fotoğraflar Hangi Platformlarda Kullanılır?
 • Dental Fotoğrafçılık İçin Hangi Marka Ve Model Fotoğraf Makinesi Tercih Etmelisiniz?
 • En Çok Tercih Edilen Fotoğraf Makinesi Markaları Hangileri?
 • Dental Fotoğrafçılıkta Kullanılan Objektif Çeşitleri Neler?
 • Sabit Odaklı Objektifler Fotoğrafa Nasıl Bir Etki Yapar?
 • Değişken Odak Uzaklıklı Objektifler Hangi Açılar İçin Kullanılır?
 • Marka Ve Modele Göre En Çok Kullanılan Lens Çeşitleri Ne?
 • Hafıza Kartı Alırken Nelere Dikkat Edilir?
 • Kaç GB Hafıza Kartı Almalısınız?
 • İhtiyaç Duyacağınız Fotoğraf Makinesi Yardımcı Ekipmanları Neler?
 • Tripod Ve Monopod Hangi Çekimlerde Nasıl Kullanılır?
 • Reflektör Ve Difüzör Nedir, Nasıl Kullanılır?
1.haftanın ilk bölümüyle birlikte diş hekimi olarak neden fotoğraf çekmeniz gerektiğinin farkındalığına ulaşacak, fotoğrafçı olarak tarzınıza uygun ve en doğru fotoğraf makinesi ve ekipmanlarını seçebilecek bilgi ve birikime ulaşacaksınız.

Fotoğraf makinesi ayarları ve çekim teknikleriyle devam ediyoruz… Fotoğrafın temel öğelerini öğrenerek dental fotoğraf çekimlerinde en sık kullanacağımız ayarları belirliyoruz. Dental Fotoğrafçılık Kursu 1.Hafta 2.Bölüm Programı:
 • Çekim Modlarından Manuel, Diyafram, Enstantane Öncelikli Mod Nedir? Ne İşe Yarar?
 • Diyafram, Enstantane, ISO Ne İşe Yarar, Fotoğrafa Olan Etkisi Nedir?
 • Hastanın Tedavi Şekline, Dental Ekipmanların Malzeme Özelliğine, Çekim Konusuna Göre Diyafram, Enstantane, ISO Ayarları Neye Göre Yapılır Ve Nasıl Olmalı?
 • Dental Çekimlerde Ölçüm Modları Nasıl Kullanılır Ve Fotoğrafa Olan Etkisi Nedir?
 • Histogram Kullanılarak Ölçüm Nasıl Yapılır?
 • Diş Ve Hasta Fotoğrafları İçin Beyaz Ayarı Nasıl Yapılmalı?
 • İnce Beyaz Ayarı Hangi Çekimlerde Kullanılır?
 • RGB - Srgb Renk Uzaylarından Hangisi Kullanılmalı Ve Neden?
 • Fotoğraf Stilleri Nelerdir, Daha Keskin Ve Doygun Fotoğraflar İçin Sahneye Göre Hangisi Tercih Edilmeli?
 • Dual Pixel Raw Nedir?
 • Doğru Pozlama Nedir, + Ve - Pozlamanın Fotoğrafa Olan Etkisi Nasıldır?
 • Görünüm Oranları 16:9, 3:2, 4:3 Ve 1:1 Nedir Ve Fotoğraf Çekiminde Hangisi Kullanılmalı?
 • AF İşletimi AF-S, AF-C, AF-A, One Shot - Al Servo Ve Al Focus Nedir?
 • Çekilecek Sahnenin Türüne Göre Hangisi Kullanılır?
 • AF Yönetimi Nedir? Hangi AF Yönetimi Kullanılır, Sahneye Göre Nasıl Belirlenir?
1.haftanın sonunda etkileyici hasta ve klinik fotoğrafları için fotoğraf makinenizin teorik ve pratik özelliklerine hakim olacaksınız!

2.haftamızda dental ve medikal fotoğrafçılıkta ışık ve kompozisyonun önemini ve nasıl kullanılacağını öğreniyoruz! Dental Fotoğrafçılık Kursu 2.Hafta 1.Bölüm:
 • Dental Fotoğrafçılıkta Işığın Önemi Nedir?
 • Model (Hasta) Çekiminde Işığın Parlaklığı, Kontrastı, Renk Isısı, Süresi Ve Açısı Bize Ne İfade Eder?
 • Yüksek (High Key) Ve DüşÜk (Low Key) Işık Nedir?
 • Işığın Miktarı Çok Fazla İse Ne Yapılır?
 • Işık Az İse Nasıl Çözüm Üretilir?
 • Dental Çekimlerde Doğal Ve Yapay Işık Kaynakları Nasıl Kullanılır?
 • Doğru Bir Pozlama İçin Fotoğrafçı Işığı Nasıl Kontrol Eder?
 • Işığın Kalitesi Nasıl Belirlenir?
 • Işığın Şiddeti Nasıl Olmalıdır?
 • Model (Hasta) Fotoğrafları İçin Işığın Rengi Nasıl Ayarlanır?
 • Işık Ölçümü İçin Pozometre Nasıl Kullanılır?
 • Klinik Ortamında Dental Modeller, Aparey Ve Protezler İçin Aydınlatma Teknikleri Nelerdir?
 • Gün Işığı, Ampul Işığı, Halojen Lamba, Floresan Lamba Ne Şekilde Kullanılır?
 • Stüdyo Işık Kaynaklarının Şiddeti Nasıldır? Avantajları Ve Flaşlara Göre Kullanım Kolaylığı Fotoğrafçıya Ne Katar?
 • Ampuller, LED Işıklar, Halojen Lambalar, LED Paneller Nasıl Kullanılır?
 • Dental Fotoğrafçılıkta Flaş Ne Zaman Ve Nasıl Kullanılır?
 • Flaşların Dental Çekimlerde Gücü Ve Etkisi Nasıldır?
 • Işık Şekillendiriciler Nelerdir, Ne İşe Yararlar?
 • Softbox, Şemsiyeler, Reflektörler, Difüzörler, Gobolar Dental Fotoğrafçılıkta Nasıl Kullanılır Ve Nasıl Bir Etki Yaparlar?
2.hafta diş hekimleri için fotoğrafçılık kursu ilk bölümünde hangi ekipman nerede ve nasıl kullanılır, doğru ışık seçimi nasıl yapılır ve iyi bir fotoğrafta ışığın etkisi nasıldır öğreneceksiniz.

Uluslararası dental standartlara uygun, hatasız ve kaliteli fotoğraflar çekeceksiniz. Diş hekimi ekipmanlarının çekimlerde nasıl kullanılacağını öğreniyoruz. Dental Fotoğrafçılık Kursu 2.Hafta 2.Bölüm:
 • Şeffaf Dental Ekipmanlar, Plaklar, Ortodonti Malzemeleri Vb. İçin Geçirgenlik Fotoğrafa Nasıl Etki Eder?
 • Işık Cisim Tarafından Nasıl Absorbe Edilir?
 • Difüze Ve Direkt Yansıtma Dental Ekipman Çekiminde Nasıl Kullanılır?
 • Braket, Dolgu, Hekim Malzemeleri, İmplant, Patalojik Materyal Ve Protez Gibi Dental Malzemeler Işığı Nasıl Yansıtır?
 • Yansıma Nasıl Ortadan Kaldırılır?
 • Parlak, Cam, Metal Ve Ayna Fotoğraflarında Yansıma Nasıl Kontrol Edilir?
 • Işığı Direkt Yansıtan Yüzeyler İçin Çekim Teknikleri Neler?
 • Model (Hasta) Çekiminde Koyu Gölgeler Nasıl Engellenir?
 • Yumuşak Ve Göze Hoş Gelen Gölge Oluşturma Teknikleri Nelerdir?
 • Kontrast Nasıl Oluşturulur? Yüksek Kontrasta Neden Olan Etmenler Neler?
 • Fotoğrafta Üç Boyutluluk Etkisi Nasıl Yaratılır?
 • Rembrant Aydınlatması Nasıl Yapılır?
 • Çekilecek Dental Objenin Üzerine Düşen Işık Nasıl Ölçülür?
 • Obje Işığa Göre Nasıl Konumlandırılır?
 • Işığa Göre Hastanın Bedeni Nasıl Konumlandırılır?
 • Daha İyi Hasta Fotoğrafları Elde Etmek İçin Işık Hangi Açılardan Gelmelidir?
2.hafta dental fotoğrafçılık eğitimi ile stüdyoda ya da klinikte fotoğraf çekerken ışığı nasıl yöneteceğinizi öğrenmiş olacaksınız.

En iyi fotoğraflar doğal kompozisyonlarla çıkar! 2.haftamızın son bölümünde kompozisyon oluşturmaya değinerek fotoğraf çekmeye başlıyoruz… Dental Fotoğrafçılık Kursu 2.Hafta 3.Bölüm Programı:
 • Dental Fotoğraflarda Kompozisyon Unsurları Nelerdir?
 • Teknik, Biçim, İçerik Ve Anlatım Nasıl Olmalıdır?
 • Daha Etkili Dental Fotoğraflar Üretmek İçin Hangi Kompozisyon Kuralları Kullanılmalıdır?
 • 1/3 Kuralı Ve Bu Kuralın Dental Çekimlerde Uygulanışı Nasıldır?
 • Fotoğrafta Denge Nasıl Sağlanır?
 • Yatay Ve Dikey Kadraj Nasıl Kullanılır?
 • Fotoğrafta Simetri Nasıl Oluşturulur, Çizgiler Nasıl Kullanılır?
 • Doku, Ritim, Dinamizm Ve Uyum Gibi Fotoğraf Öğeleri Görüntüye Ne Katar?
 • Fotoğrafta Çerçeve Nasıl Oluşturulur?
 • Sembol Kullanımı Nasıl Olmalıdır?
 • Görsel Öğelerin Fotoğrafa Yerleştirilmesi Nasıl Planlanır?
 • Fotografik Anlatım Nedir Ve Nasıl Yapılır?
 • Diş Tedavisi Fotoğraflarında Kurgu Ve Kompozisyonun Birlikteliği Nasıl Olmalıdır?
 • Güçlü Bir Kompozisyon İçin Renkler Nasıl Kullanılır?
 • Renklerin İnsan Psikolojisi Üzerindeki Etkisi Ne?
 • Modelle (Hasta) İle Nasıl İletişim Kurulur?
 • Modelle Doğru Ve Etkili İletişim Yöntemleri Nelerdir?
 • Doğru Poz Nasıl Verdirilir Ve Işığın Poza Etkisi Nasıldır?
 • Temel Duruş Şekilleri Nelerdir?
 • Poz Vermede Baş Ve Omuz, Modelin Jest Ve Mimikleri Nasıl Yönlendirilir?
 • Modelin Beden Dilini Fotoğrafın Mesajına Göre Nasıl Yönlendireceksiniz?
2.haftanın sonunda dental fotoğrafçılıkta ışık ve kompozisyonu doğru kullanarak etkileyici ve farklı hasta fotoğrafları çekmeyi öğrenmiş olacaksınız.

Stüdyoda dental fotoğraf çekimleri yapıyoruz! Öğrendiklerinizi uygulayarak eksik kaldığınız noktaları telafi etmenin tam sırası… Dental Fotoğrafçılık Kursu 3.Hafta 1.Bölüm Programı:
 • Çekim Öncesi Hazırlıklar Nasıl Yapılır?
 • Klinik Ortamında, Organ, Patolojik Materyal Vb. Çekimler Nasıl Yapılır?
 • Ortodonti Braketleri, Sabit - Hareketli Protezler, Dental Modeller, Dolgu Malzemeleri Ve
 • Dental Tedavi Ekipmanları Nasıl Konumlandırılır?
 • Renkli Ve Büyük Ebatlı Dental Malzemeler Nasıl Konumlandırılır?
 • Fotoğraf Makinesi Işık Ayarları Nasıl Yapılır?
 • Işığa Göre ISO Ve Enstantane Ayarı Nasıl Yapılır?
 • Dental Kompozisyona Göre Çekim Modlarından Manuel, Diyafram, Enstantane Öncelikli Mod Neye Göre Tercih Edilmelidir?
 • Difuze (Dağıtık) Ve Direkt Yansıtmayı Engellemek İçin Ne Yapılır?
 • Yansıma Açıları Nelerdir?
 • Kamera-Konu-Işık Üçlüsünün Pozisyonu Nedir?
 • Stüdyoda Ekipmanlar Nereye, Nasıl Konumlandırılmalıdır?
 • Işık Düzeneği Kamera-Konu Eksenine Kaç Derece Açıyla Bakmalıdır?
 • Doğru Işığın Yönü Nasıl Bulunur?
 • Yatay Ya Da Dikey Kadraj Kararı Nasıl Verilir?
 • Bakış Noktası Ve Yüksekliği Nasıl Seçilir?
 • Arka Plan Ve Fon Seçimi Nasıl Yapılır? İlgi Noktası Yaratacak Fon Çalışmaları Nasıl Yapılır?
Stüdyo çekimlerinin detaylarına hakim olacağınız, mesleğinize özgü püf noktalarıyla net ve keskin fotoğraflar çekebileceğiniz bir hafta olacak!

Uygulama haftamız devam ediyor! Hastamızı çekime hazırlıyor, perioral ve intraoral fotoğraflar çekerek öğrendiklerimizi pratiğe aktarıyoruz!
 • Klinik Ve Hasta Fotoğrafları Çekerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?
 • Hasta Çekime Nasıl Hazırlanır?
 • Hastanın Çekim Pozisyonu Nasıl Belirlenir?
 • Portre Ve Profil Fotoğrafları Nasıl Çekilir?
 • Tedavi Öncesi Ve Sonrası Fotoğraflar Nasıl Çekilir?
 • Hangi Açılardan, Kaç Poz Çekilmelidir?
 • Perioral Ve İntraoral Fotoğraf Nasıl Çekilir?
 • Ağız Çevresinin Fotoğrafı Nasıl Çekilir?
 • Ağız Çevresine Yerleştirilen Apareylerin Ve Modelin Fotoğrafları Nasıl Çekilir?
 • Ağız İçi Çekimlerde Işık Hangi Açıdan Ne Şiddetle Gelmeli?
 • Dişlerin Ve Dental Ekipmanların Şekil Ve Kenarları Nasıl Vurgulanır?
 • Damak Ve Üst Çene Fotoğrafları Nasıl Çekilir?
 • Diş Ve Diş Eti Fotoğrafları Nasıl Çekilir?
 • Hastanın Çene, Yüz, Boyun Bölgesi Fotoğrafları Nasıl Çekilir?
 • Full Face, Full Smile Fotoğrafları Nasıl Çekilir?
 • Alt Ve Üst Dişler (Kapanış) Fotoğrafları Nasıl Çekilir?
 • Maksiller Ve Mandibular Ark Fotoğrafları Nasıl Çekilir?
 • Ağız İçi Girintili-Çıkıntılı Dental Malzeme Çekimleri Nasıl Yapılır?
 • Ağız İçin Metal Ortodonti, Protez, Aparey Ve Tedavi Ekipmanları İçin Yüzeyler Nasıl Fotoğraflanır?
 • Düz Metal Yüzeylerde Aydınlık/Karanlık Gösterme, Yansıma Açısının Bulunması Nasıldır?
 • Karşıdan, Geriden, Yanal Ve Yukarıdan Işıklar Fotoğrafa Nasıl Anlamlar Katar, Yarattıkları Algı Ve Gerçeklik Hissi Nasıldır?
 • Gölge Ve Aydınlık Karışımı Derinlik Hissi Nasıl Verilir?
 • 3 Boyutlu Parlak Dental Malzemeler Çekilirken Işığın Konumlandırılmasında Nelere Dikkat Edilir?
 • 3 Boyutlu Parlak Ekipmanlarda Direkt Yansımayı Önleyecek Teknikler Nelerdir?
 • Ekarte Edilmiş Ve Ekarte Edilmemiş Ayna Görüntüleri Nasıl Çekilir?
 • Makro Tekniğiyle Ağız İçi Fotoğraflar Nasıl Çekilir?
 • Tedavi Odası Fotoğrafları Çekerken Dikkat Edilecekler?
 • Oda Çekim Açıları Ve Işık Kullanımı Nasıl Olmalıdır?
 • Tedavi Ve İşlem Aşamaları Nasıl Fotoğraflanır?
 • Uygulanan Tedavi Tekniği Ve Laboratuvar Aşamaları Nasıl Fotoğraflanır?
 • Hekim Ve Klinik İçin Kurumsal Ve PR Fotoğrafları Nasıl Çekilir?
 • Klinik Bölümlerinin Ve Personelin Fotoğrafları Nasıl Çekilir?
Işığı, ekipmanınızı ve modelinizi yönetmeyi öğrenecek, potansiyel hastalarınızın beğenisini kazanacak karelere imza atacaksınız! Ayrıca fotoğrafçılar, profesyonel teknikler öğrenerek müşteri kitlesini genişletecekler…

Sıra geldi fotoğraflarımızı düzenlemeye… Photoshop kullanarak renkleri düzenliyor, fotoğraflarımızı boyutlandırıyor ve daha iyi hale getiriyoruz.
 • Photoshop Nasıl Bir Programdır?
 • Dental Fotoğrafçılık İçin Photoshop’un Önemi Nedir?
 • Photoshop Klavye Kısayolları Neler?
 • Photoshop Programının Renk Ve Arayüz Ayarlarını Nasıl Yaparız?
 • Döndürme/Kesme Nasıl Yapılır?
 • Crop Tool Nasıl Kullanılır?
 • Dental Fotoğrafları Nasıl Boyutlandırmalıyız?
 • Objelerin Seçilmesi İçin Pen Tool Nasıl Kullanılır?
 • Arka Fon Nasıl Düzenlenir?
 • Aydınlık Ayarının Yapılması İçin Adjustments Nasıl Kullanılır?
 • Ton Düzenleme İşlemi Nasıl Yapılır?
 • Levels, Curves, Brightness Nasıl Kullanılır?
 • Etkileyici Renk Doygunlukları Ve Filtreler Nasıl Yaratılır?
 • HDR Tonlamalar Fotoğrafımıza Ne Katar?
 • Adjustments - Vibrance, Hue, Color Balance, Black&White, Photo Filter Komutları Nasıl Uygulanır?
 • Neden Ham (RAW) Fotoğraf Çekmemiz Gerekiyor?
 • RAW Fotoğraflarımızda Sıcaklık, Pozlama Ve Doygunluk Ayarları İle Başarılı Renk Tonlamaları Nasıl Yaparız?
4.hafta dental fotoğrafçılık dersi sonunda hasta, klinik ve hizmet fotoğraflarınızı boyutlandırmayı ve tonlamayı öğrenecek, beğenilen paylaşımlar için arşivinizi oluşturmaya başlayacaksınız.

Dental fotoğraflara ufak ancak etkili dokunuşlar… Photoshop kullanmada deneyim kazanacak, hastalarınızı kendinize adım adım çekeceksiniz! Dental Fotoğrafçılık Kursu 5.Hafta Programı:
 • Beyaz Ayarını En Kolay Nasıl Yaparız?
 • Levels İle Otomatik Beyaz Ayarı Nasıl Yapılır?
 • Fotoğrafın Bir Parçasına İşlem Yapmak İçin Neler Kullanılır?
 • Spotlar Nasıl Temizlenir?
 • Fotoğrafın Bir Bölümünün Aydınlatılması Ya Da Karartılması İşlemi Nasıl Yapılır?
 • Dental Fotoğrafların Arka Planı Nasıl Temizlenir?
 • Yeşil Perde Kullanarak Modeli ve Tedavi Materyallerini İstediğimiz Kompozisyona Nasıl Ekleriz?
 • Unsharp Mesk Komutu İle Keskinleştirme Nasıl Yapılır?
5.hafta dental fotoğrafçılık kursu sonunda fotoğraflarınızdaki kusurları yok edecek püf noktaları öğrenecek, fotoğraflarınızda tarzınızı göstereceksiniz…

Artık hem diş hekimi hem de başarılı bir fotoğrafçısınız! Fotoğraflarınızı baskıya ve paylaşıma hazır hale getirecek, dijital platformlarda adınızı duyuracaksınız. Dental Fotoğrafçılık Kursu 6.Hafta Programı:
 • Kusursuz Ürün Fotoğrafları İçin Katmanlar Nasıl Kullanılır?
 • Layer Kullanarak Nasıl Yaratıcı Olunur?
 • Hatasız Fotoğraflar İçin Maskeleme Nasıl Kullanılır?
 • Objenin Rengini Nasıl Değiştiririz?
 • Seçili Bölgelerin Renkleriyle Nasıl Oynarız?
 • Alan Derinliği Yaratan Photoshop Sırları Neler?
 • Nik Color Ve Silver Efektleri Kullanırken Fotoğrafımız Nasıl Olmalı?
 • Fotoğraflar Nasıl Saklanır?
 • JPG Ve TIFF Formatları Arasındaki Fark Nedir?
 • İnternet Ve E-Posta İçin Kullanılacak Fotoğraflar Nasıl Kayıt Edilir?
 • Baskı İçin Fotoğraf Nasıl Kayıt Edilmelidir?
6.hafta dental fotoğrafçılık kursu sonunda fotoğraflarınızdaki renklerle ustaca oynayabilecek, kusurlarınızı telafi edebileceksiniz…

Photoshop’ta yeteneklerimizi gösteriyoruz! Çektiğimiz fotoğraflar arasından en iyilerini seçerek fotoğraflarımızı düzenliyoruz.

Dental fotoğrafçılık kursu 7.haftasında; Photoshop renk ayarlarını kullanarak renk tonlarının fotoğrafta doygunluk ve keskinlik yaratmadaki etkisini gözlemliyor, fotoğraflarımızdaki hataları silmeyi öğreniyoruz. Layer ve maskeleme adımlarıyla birlikte fotoğraflarımızı pürüzsüzleştiriyor, fotoğraf keskinleştirmenin etkili fotoğraflar elde etmedeki farkını görüyoruz. İlk haftadan itibaren çektiğiniz fotoğrafları ışık kullanımı, pozlama, kompozisyon, çekim tekniği, dijital işleme açısından değerlendirerek eksiklerinizi gideriyoruz.

7.hafta dental fotoğrafçılık eğitimi ile diş hekimliğinde fotoğraf çekmenin ve düzenlemenin tüm tekniklerine hakim olmuş olacaksınız. Kendinizi geliştirmeye devam etmek için Foto Life Akademi ailesinden ayrılmayın…

Dental Fotoğrafçılık Kursu Programı – 500’ün Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

Dental fotoğrafçılık hakkında bilgi edinmek isteyen, tekniğini geliştirerek daha çok müşteri edinmeyi amaçlayan fotoğrafçılar ve kliniğini tanıtmayı düşünen diş hekimleri dental fotoğrafçılık kursu programımızın detaylarını inceleyin, erken kayıt fırsatlarımızdan yararlanın!

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? Dental Fotoğrafçılık Kursu Programı

Dental fotoğrafçılığı meslek olarak yapmayı amaçlıyorsanız ya da “Tedavi hizmetlerimi en iyi ben anlatırım.” diyorsanız Türkiye'nin en iyi dental fotoğrafçılık kursu Foto Life Akademi ile tanışın!

Dental Fotoğrafçılık Kursumuz haftada 1 gün 2,5 saatten 7 haftalık bir program olup; 1.hafta Teorik Eğitim, 2.hafta Teorik ve Uygulama, 3.hafta Stüdyoda Dental Çekim Uygulaması, 4.,5. 6. ve 7.hafta Temel Photoshop Eğitimine ek olarak 1 ekipman danışmanlığı ve öğrendiklerinizi pekiştireceğiniz, eksik kalan yanlarınızı tamamlayacağınız 1 telafi dersiyle birlikte toplamda 7 haftada 8 ders alırsınız.

Dental Fotoğrafçılık Kursu; temel fotoğrafçılık eğitimi alan ve dental fotoğrafçılıkta uzmanlaşmak isteyen fotoğrafçılar ile diş hekimlerinin, diş hekimi asistanlarının, sosyal medya ve dijital pazarlama uzmanlarının katılabileceği, ünlü fotoğrafçılardan işin inceliklerini öğrenerek tecrübe kazanacakları, çekim tekniklerinden ekipman kullanımına, ışık ve kompozisyondan Photoshop’a kadar ayrıntılı ve özel bir atölyedir.

Her yıl dental fotoğrafçılık eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor.

dental fotoğrafçılık eğitimi

Dental Fotoğrafçılık Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Dental fotoğrafçılık kursuna katılmak için temel fotoğrafçılık çekim tekniklerini bilmeniz, makine ve ekipman bilgisine sahip olmanız gerekmektedir. Temel fotoğrafçılık eğitimi almadıysanız ilk olarak temel fotoğrafçılık kursu için kayıt yaptırmanız önerilmektedir. Temel fotoğrafçılık eğitimi almamış öğrencilerimiz dental fotoğrafçılık eğitimlerine katılamıyorlar.

7 Haftalık Dental fotoğrafçılık kursumuza katılarak dental fotoğrafçılıkta kullanılan makineleri, ekipmanları, ışık ve kompozisyon tekniklerini öğrenebilir, fotoğraf çekiminde deneyim kazanarak kendi uzmanlık alanınızı ya da çalıştığınız kliniklerin hizmet fotoğraflarını rahatlıkla çekebilecek bilgi ve beceriye ulaşırsınız. Ancak fotoğrafçılık, farklı uzmanlık alanlarının ve teknolojinin içinde bulunduğu bir sanat dalıdır ve herhangi bir sonu olmadığı için sürekli güncel fotoğrafçılık tekniklerini takip ederek ve yeni şeyler öğrenip kendinizi geliştirmeniz gerekir. Başarılı bir dental fotoğrafçı olmak istiyorsanız diğer branşlarda da bilgi ve deneyim sahibi olmalı, tekniğinizi geliştirmelisiniz.

Dental fotoğrafçılık eğitimleri hem teorik hem de uygulamalı olmak üzere 2 aşamalıdır. Dental fotoğrafçılık kursu ilk haftasında teorik olarak dental fotoğrafçılığa özgü makine ve ekipmanları, ışık ayarlarını, kompozisyon kurallarını öğrenirsiniz. Ardından 2.haftanın 2.bölümü ve 3. hafta dental fotoğrafçılık uygulama dersi ile stüdyoda dental fotoğraflar çeker, teorik bilgilerinizi pratiğe aktarırsınız. 4. - 7. haftada ise çektiğiniz fotoğrafları düzenlemek için Photoshop programını temel düzeyde kullanmayı öğrenir, eğitmeninizden markanızı kurmak ve sektörde yer almak için ihtiyaç duyacağınız girişimcilik ve pazarlama püf noktalarını öğrenirsiniz.

Dental fotoğrafçılık kursu sertifikalarımız, fotoğrafçılık mesleğine dair eğitim aldığınızı kanıtlayan bir belgedir ve sertifikalarla iş yeri açılmaz. Hobi Fotoğrafçılık Kursu, Mesleki Kurslar, Fotoğraf ve Video İşleme Kursları, Workshop Atölyeler sonunda aldığınız sertifikalar; işinizi yaparken müşterilerinize işin uzmanı olduğunuzu anlatmanız ve rakiplerinizden ayrılmanız açısından avantaj sağlamaktadır. İş yeri açmak isteğiniz alanda ustalık belgesi almanız gerekmektedir. Fotoğraf stüdyosu açabilmeniz için gerekli evraklar ve izlemeniz gereken adımlar için Fotoğraf Stüdyosu Nasıl Açılır? başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Dental fotoğrafçılık eğitimi sonrasında öğrencilerimizin her zaman yanında oluyor, kariyerlerine katkı sağlayacak her türlü desteği sunuyoruz. Kendi stüdyosunu açmak ve markasını kurmak isteyenlere özel kariyer danışmanlığı hizmetleri veriyor, kişisel ve mesleki gelişim eğitimleriyle sektörde fark edilen ve tercih edilen bir fotoğrafçı olmalarını sağlıyoruz. Ayrıca stüdyosunu henüz açmamış ancak dental çekim hizmeti veren kursiyerlerimize stüdyomuzu indirimli kiralama imkanı sunuyoruz.

Foto Life Akademi olarak kurumumuzdan dental fotoğrafçılık eğitimi alan tüm öğrencilerimiz, istedikleri zaman stüdyo ve ekipmanlarımızı çok uygun fiyatlara kiralayabilirler. Ayrıca dental fotoğrafçılık yaparken ihtiyaç duydukları her zaman eğitmenlerimizin ve kurucumuzun bilgi ve deneyiminden yararlanabilirler.

Dental fotoğrafçılık kursu eğitim programlarımızı; seviye ve ihtiyaç analizinizi yaparak fotoğrafçılığı; temel, amatör veya profesyonel düzeylerden hangi seviyede yapmak istediğinize, uzmanlaşmak istediğiniz alan için almanız gereken ileri ve branş eğitimlerine, fotoğrafçılıktan beklenti ve kariyer hedefinize göre oluşturmaktayız. Dental fotoğrafçılık kursu sınıflarımızı ise; eğitimlerimizden maksimum seviyede verim alabilmeniz için; yaşınız, konuya olan ilginiz ve öğrenme hızınız gibi bireysel farklılıkları göz önünde bulundurarak planlıyoruz. Dental fotoğrafçılık kursu fiyatları; kaç seviyede ne kadar süre eğitim alacağınıza, eğitiminizi özel ya da grup olarak mı almak istediğinize göre değişmektedir. Buyrun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, fotoğraf stüdyomuzu, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi daha yakından tanıyarak seviye ve beklentinize göre size en uygun dental fotoğrafçılık kursu programını belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. Dental fotoğrafçılık kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Foto Life Akademi dental fotoğrafçılık kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan fotoğrafçılık kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan fotoğrafçılık kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra dental fotoğrafçılık eğitimi merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Bakırköy Foto Life Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Dental fotoğrafçılık kursu Florya, dental fotoğrafçılık kursu Bahçelievler, dental fotoğrafçılık kursu Ataköy, dental fotoğrafçılık kursu Yeşilköy, dental fotoğrafçılık kursu Zeytinburnu, dental fotoğrafçılık kursu Avcılar olarak hizmet veren dental fotoğrafçılık kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Testi Çöz, Seviyeni Öğren!

fotolife akademi iletişim
dental fotoğrafçılık kursu fiyatları

Dental Fotoğrafçılık Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Dental Fotoğrafçılık Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Dental fotoğrafçılık kursu ile mesleki bilgi ve deneyim kazanan öğrencilerimiz kendilerini geliştirmeye ve başarılı işlere imza atmaya devam ediyorlar! Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği fotoğrafçılık kurslarına bir göz atın, tutkunuzu hemen bırakmayın, işinizi başarıyla yapın!

Dental Fotoğrafçılık Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Dental fotoğrafçılık eğitim sınıflarımızı, fotoğraf stüdyolarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, stüdyo çekim etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Foto Life Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Foto Life Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Fotoğrafçılık kursu merkezimizi, dental fotoğrafçılık kursu dersliklerimizi, eğitimlerimizi, sosyal alanlarımızı ve Sanat Cafe’mizi, fotoğraf sergilerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük fotoğrafçılık kursu ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Dental fotoğrafçılık eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Foto Life Akademi.

6+

Kurs Merkezi

Bakırköy, Taksim, Beylikdüzü, Kadıköy, Maslak ve Beşiktaş dental fotoğrafçılık eğitim merkezleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Dental fotoğrafçılık kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

500+

Mezun Öğrenci

Profesyonel dental fotoğrafçılık mesleğine adım atmış yüzlerce mezun öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

336

kişi sizinle beraber bu kursu inceliyor.

Bu eğitimi toplam 1.680 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30