Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Diş Hekimlerine Özel Fotoğrafçılık Kursu

Hastalarınızın Fotoğraflarını Siz Çekin!

Diş hekimleri için fotoğrafçılık kursu hazırlanmasının nedeni, hastaların öncesi – sonrası fotoğraflarını profesyonel bir şekilde çekme isteğinden kaynaklanıyor. Web sitelerinizde ve sosyal medyada kullanabileceğiniz fotoğraflar için size özel fotoğrafçılık eğitimi almanız büyük avantaj sağlayar.

Peki, dişçilere özel fotoğrafçılık eğitimine neden ihtiyaç var? Hastalar, doktorlarını artık Instagram’dan ya da Facebook’tan buluyor. Fenomen doktorlar daha çok hasta ve takipçiye sahip oluyor. Siz de fenomen bir diş hekimi olmak, hastalarınızın fotoğraflarını profesyonel kalitede çekmek istiyorsanız fotoğraf eğitimi almanız şart. Diş Hekimlerine Özel Fotoğrafçılık Eğitimi sayesinde dikkat çeken, beğenilen ve takip edilen bir diş hekimi haline gelin…

Ünlü bir diş hekimi olmak istiyorsanız bu atölye tam size göre…

Web sitelerinizde, Facebook ve Instagram hesaplarınızda paylaşabileceğiniz kalitede, referansınızda yer alacak ve size daha çok müşteri kazandıracak, portföyünüze ekleyeceğiniz hasta fotoğraflarınızı çekmeniz artık çok kolay… Diş Hekimlerine Özel Fotoğrafçılık Kursu sayesinde; online platformlarda yayınlayabileceğiniz, potansiyel hastalarınıza ulaşabileceğiniz, çalışmalarınızı daha iyi anlatacağınız ve fenomen bir doktor olmanızı kolaylaştıracak uygulamalı ders programlarımızı kaçırmayın…

Temel fotoğraf çekim tekniklerinden ışık ve kompozisyon bilgilerine, modelli çekimlerden en iyi fotoğrafı seçmeye kadar 4 ders 16 saatlik dolu dolu bir eğitim alın.

   

[widget-8]

Diş Hekimlerine Özel Fotoğrafçılık Kursu Programı

Daha çok hastaya ulaşmak ve hizmetlerinizi doğru bir şekilde anlatmak istiyorsanız ya profesyonel bir fotoğrafçı çalıştıracaksınız ya da fotoğraflarınızı kendiniz çekeceksiniz. Sosyal medyada ve web sitelerinizde kliniğinizi ve hizmetlerinizi etkileyici bir şekilde anlatmak istiyorsanız hemen temel fotoğrafçılık eğitimi almaya başlayın. Diş hekimleri için fotoğrafçılık kursu programına yakından bakın…

1.ders fotoğrafçılık kursu programında; Fotoğraf nedir? Fotoğraf sanatı ve kültürü nasıl gelişti? İlk çekilen fotoğraftan günümüze uzanan fotoğraf yolculuğu serüveni nasıl şekillendi? Fotoğraf makineleri ve objektif çeşitleri nelerdir? Fotoğraf makinesi çalışma prensibi nedir? Görüntü oluşumu nasıl olur? Yeni başlayanlara, fotoğraf tutkunlarına ve profesyonellere, bütçe ve kullanım alanlarına göre marka ve model tavsiyeleri nelerdir? Fotoğraf makinesi ve lens alırken dikkat edilmesi gereken özellikler neler? Çekim türüne göre hangi tip fotoğraf makinesi ve objektif kullanılır? Hafıza kartı alırken nelere dikkat edilmeli? Kaç GB hafıza kartı alınmalı? Parasoley ne işe yarar, hangi objektiflerde kullanılır? Uv/skylight filtrelerin önemi ve kullanıldığı yerler nereler? Polarize filtre hangi çekimlerde, nasıl kullanılır? konuları işleniyor.

İlk dersin 2.bölümünde ise; Fotoğraf çekimi için gerekli olan temel fotoğrafçılık kavramlarından diyafram, enstantane, ISO ayarları nasıl yapılır? Beyaz ayarı ve pozlama telafisi nedir ve nasıl kullanılır? Fotoğrafa nasıl etki eder? Çekim modlarından manuel, diyafram, enstantane ve otomatik modların ayarları nasıl yapılır? AF noktası nasıl seçilir? Çekim türlerine göre hangi modların kullanılması gerek sorularına yanıt verilip pan, zoom in – zoom out teknikleri anlatılmaktadır. Diş hekimlerine özel fotoğrafçılık kursu ilk gününde makinenizin tüm teknik detaylarına hakim olacaksınız.

Diş Hekimlerine Özel Işık ve Kompozisyon Eğitimi İle Devam Ediyoruz!

Fotoğraf makinenizi yakından tanıdıktan sonra kliniğinizde başarılı fotoğraflar çekebilmeniz için gerekli olan ışık ve kompozisyon tekniklerini öğreneceksiniz.

Diş hekimlerine özel fotoğrafçılık kursu devamında; Işığın parlaklık, yön, renk, kontrast gibi temel özellikleri nelerdir? Doğal ve yapay ışık kaynakları nedir? Fotoğrafa olan etkisi ve ışığın foto sanatsal kullanımı nasıl olur? Pozometre nasıl kullanılır? Ölçüm modları nedir ve nasıl kullanılır? Işık fotosanatsal olarak nasıl kullanılır? Direkt aydınlatma, açılı aydınlatma, ters ışık ve tepe aydınlatması nedir? konuları işlenir. Ayrıca; Kompozisyon çeşitleri nelerdir? Altın kural nedir ve nasıl uygulanır? Yatay ve dikey kadraj nasıl oluşturulur? Fotoğrafta çerçeve nasıl kullanılır? Perspektif, doku ve ritim nasıl kazandırılır? Arka planın kompozisyondaki rolü nedir? başlıklı konulara değinerek yaratıcı çekimler yapılır.

Diş hekimleri için fotoğrafçılık kursu kapsamında 3.ders ise ilk 2 hafta teorik olarak görülen derslerin uygulama haftasıdır. 4 saat uygulamalı çekim yapılır. Teoriği görülen konular eğitmen eşliğinde uygulamalı olarak gösterilir. Öğrencinin eksik kaldığını düşündüğü konular eğitmen gözetiminde uygulamalı olarak tamamlanır. Fotoğraf makinesi ayarları nerede olmalıdır? Hangi çekim modları kullanılır? Hangi objektifler kullanılır? Işık nasıl kontrol edilir? Kompozisyon nasıl oluşturulur? soruları uygulamalı olarak yanıtlanır.

Diş hekimleri için fotoğrafçılık kurslarında 4.ders ile birlikte modelli çekim yapılıyor. Hasta ve klinik fotoğraflarının nasıl daha etkileyici olacağı üzerinde konuşuluyor. Diş hekimlerine özel fotoğrafçılık kursu son gününde;

 • Hasta çekerken fotoğraf makinesi ayarları nerede olmalıdır?
 • Çekim modları (manuel, diyafram, enstantane,) neye göre belirlenir?
 • Hangi ölçüm modları( ortalama ışık, merkez ağırlıklı, nokta ölçüm, değerlendirmeli ölçüm) kullanılır?
 • Beyaz dengesi ayarı nasıl yapılır?
 • Hangi yardımcı malzemeler gerekir?
 • Model çekerken hangi tip objektifler kullanılır?
 • Minimum netleme mesafesi, maksimum diyafram açıklığı nedir? Model çekerken ışık nasıl kontrol edilir?
 • Doğru ışığın yönü nasıl bulunur?
 • Altın saat ve mavi saat nedir?
 • Doğal ve yapay ışık kaynaklarından nasıl yararlanılır?
 • Model çekerken kompozisyon nasıl düzenlenir?
 • Fon nasıl düzenlenir?
 • İlgi noktası nasıl oluşturulur?
 • Kritik an nasıl yakalanır?
 • Perspektif nasıl oluşturulur?
 • Sadelik nasıl sağlanır?
 • Alan derinliği nasıl kontrol edilir? Gibi konulara değiniyoruz.

Diş hekimlerine fotoğrafçılık kursunun amacı; dijital platformlarda fotoğraf paylaşmak ve hizmetlerini tanıtmak isteyen diş hekimlerine temel fotoğraf bilgisi ve çekim becerisi kazandırmaktır. Makine kullanımından iç mekanda çekim sırlarına kadar uygulamalı eğitimler verilir.

[widget-20]

Diş Hekimlerine Özel Fotoğrafçılık Kursu Fiyatları

Eğitim ciddi kurumların işidir ve paket fiyatlarla eğitim olmaz! Öncelikle seviyenizin ve bilginizin ölçülmesi gerekir, ardından ihtiyaçlarınıza ve size en uygun hobi ya da mesleki fotoğrafçılık eğitimleri eğitim danışmanları ve eğitmeniniz tarafından belirlenmelidir. Telefonda ya da internet sitelerinde fiyat veren kurumların amacı eğitim vermek değil aylık kotalarını doldurmaktır. Bu nedenle paket eğitim fiyatları veren kurumlardan uzak durun, size değer verecek eğitim merkezlerinden hizmet alın.Diş Hekimlerine Özel Fotoğrafçılık Kursu fiyatları hakkında bilgi almak için gelin, misafirimiz olun.

Alanında Uzman Eğitmenlerle Ayrıcalıklı Bir Fotoğrafçılık Kursu!

Diş hekimlerine özel fotoğrafçılık kursu; Avrupa standartlarında ve bireysel bilgi ve beceri odaklı olup alanında uzman eğitmenler tarafından veriliyor. Pedagojik eğitim ilkelerini bilen, fotoğraf sanatının gelişmesine kendini adamış Türkiye’nin ünlü fotoğraf sanatçıları ile keyifli bir eğitim sizleri bekliyor.

%100 öğrenme garantili, sertifikalı, ders telafi imkanı veren, sergi ve sanat aktiviteleri düzenleyen, aile ortamının samimiyetini sunan, öğrenci yorumlarına göre Türkiye’nin en iyi fotoğrafçılık kursları arasında yer alan Foto Life Akademi’den eğitim alma ayrıcalığını hemen yaşayın!

Fotoğraf gezilerine katılmayı unutmayın!

Foto Life Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, sosyalleşebileceğiniz ve eğleneceğiniz etkinliklerle dolu bir ortam sizi bekliyor! Öğrencilerin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; rafting gezileri, ustalarla fotoğraf seminerleri, film gösterimleri ve amatörlerle profesyonelleri bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Kendinizi keyifli ve huzurlu hissedeceğiniz bir kurs atmosferi yarattık! Gelin siz de Foto Life Akademi’nin ayrıcalıklarından yararlanın…

[widget-17]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30