Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Marka Yaratma ve Yönetimi (Fotoğrafçılara Özel)

Akılda Kalıcı Bir Marka Oluşturmak İster Misiniz?

Markanızı kurmak ve başarıyla yönetmek, adınızı tercih edilen fotoğrafçılar arasına yazdırmak istiyorsanız bu eğitimi kaçırmayın!

Sanatından kazanç sağlamak, kişisel markasını oluşturarak daha çok kişiye ulaşmak, müşteri potansiyelini arttırmak ve var olan markasını daha iyi yönetebilmek isteyen fotoğrafçılara özel hazırladığımız Marka Yaratma ve Yönetimi Kursu, 4 hafta 10 saatlik bir eğitimdir ve başta kurucumuz Orhan Gürbüz olmak üzere sektörün başarılı girişimcileri tarafından işin inceliklerinin anlatıldığı bir atölyedir. Marka Yaratma ve Yönetimi Eğitimi, amatör ya da profesyonel fotoğrafçılık yapan ve kendi stüdyosunu ya da markasını oluşturmak isteyen fotoğrafçıların katılabileceği marka unsurlarından kalite yönetimine, müşteri ilişkilerinden krizi fırsata çevirmeye, online pazarlamadan medya ilişkilerine kadar marka yönetiminin A’dan Z’ye tüm detaylarını içermektedir.

Markanızı sektörde kalıcı hale getirmek ve bilinirliğini arttırmak için alanında uzman eğitmenlerden sektörel öneriler alın…

Marka Yaratma Ve Yonetimi 2

Tüm Videolarımızı YouTube kanalımızdan Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

500+ Kendi İşini Kuran Öğrenci

Fotografcilar Icin Marka Yaratma Ve Yonetimi

Marka Yaratma ve Yönetimi (Fotoğrafçılara Özel) 1. Hafta 1. Bölüm

Başarılı markaların sırlarını ve marka oluşturmak için ihtiyacınız olacak temel bilgileri edineceğiniz ilk hafta programımıza başlıyoruz!

Marka Yaratma ve Yönetimi Eğitiminde öncelikle; Marka ne demektir? Fotoğrafçılıkta markalaşmak neden önemlidir? Markanın rakipler ve müşteriler için faydası nedir? Sıfırdan başlamak nasıldır? Marka yaratma stratejisi nasıl oluşturulur? Marka nasıl yaratılır? Marka ismi nasıl belirlenir? Logo, sembol ve sloganlar nasıl belirlenir? Marka için vizyon ve misyon nasıl belirlenir? Marka değerleri ve kültürü nasıl oluşturulur? Markanın kurumsal çağrışımı nedir? Bir marka nasıl başarılı olur? Etkili marka yaratma stratejileri nelerdir? Temel marka unsurları neler? Hedefleme, bölümleme, konumlandırma nedir? Marka imajı nasıl oluşturulur? İmaj değişikliği nasıl yapılır? Marka yaratma ve kalite neden bir aradadır? Marka iyileştirme faaliyetleri nelerdir? Algı mı hizmet mi? Algı yaratma mı? Marka değeri nasıl ölçülür? Marka araştırmaları nasıl yapılır? Marka için sermaye nasıl bulunur? Markada hizmet içeriği nasıl oluşturulur? Markanın pazarlama programı neden olmalı? konularını işleyerek markanızı nasıl oluşturacağınıza dair fikirler veriyoruz.

1.haftamızla birlikte; markanız için isim bulmadan logo hazırlamaya, kalite değerlerinden sermaye bulmaya kadar bir marka için gereken tüm altyapı hakkında bilgi sahibi olacaksınız!

Alanında Uzman Eğitmenler

Marka Yaratma ve Yönetimi (Fotoğrafçılara Özel) 1. Hafta 2.Bölüm

Markanızı yaratabilirsiniz ancak onu nasıl ve nereye konumlandıracaksınız? 1.haftanın 2.bölümünde marka konumlandırma hakkında bilgi veriyoruz…

Fotoğrafçılara Özel Marka Yaratma ve Yönetimi Kursu 1. haftasında; Marka konumlandırma ne demektir? Marka konumlandırma nasıl yapılır? Konumlandırma stratejileri nelerdir? Marka konumlandırma haritaları nelerdir? Fotoğrafçılıkta markanızı nereye konumlandırmalısınız? Konumlandırma stratejisinde kullanılacak temel yaklaşımlar nedir? Marka ya da hizmeti yeniden konumlandırmak için neler yapılır? Ürün/hizmet içeriği nasıl değiştirilir? İmaj değişikliği nasıl yapılır? Hizmet özellikleri ne olmalı? Fiyat ve kalite yaklaşımı nedir? Kullanım ve uygulama yaklaşımı nedir? Ürün/hizmet sınıfı yaklaşımı nedir? Sektörde ilk olmak ne demek? Hizmetleri nasıl tekleştirirsiniz? Diğer fotoğrafçılara göre nasıl ayırt edilirsiniz? Sektörde lider olarak nasıl konumlanırsınız? Marka bilinirliği nasıl oluşturulur? Rakip araştırmaları nasıl yapılır? Rekabet nasıl yaratılır? konularını işleyerek markanızı kurduktan sonra sektörde nasıl kalıcı hake getireceğinizin püf noktalarını aktarıyoruz.

1.haftanın sonunda markanızın isminden logosuna, rakiplerinin konumundan hizmet kalitenizi belirlemeye kadar tüm stratejik unsurlarını öğrenmiş olacak, sektörde yankı uyandıracak bir marka yaratacaksınız!

Uluslararası Eğitim Standardı
Marka Yaratma Egitimleri
Marka Yaratma Kursu

Marka Yaratma ve Yönetimi

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol
Marka Yaratma Ve Yonetimi Kurslari

Marka Yaratma ve Yönetimi 2.Hafta 1.Bölüm

Marka yaratırken hizmetlerinizi ve hitap edeceğiniz kitleyi doğru belirlemezseniz başarılı olamazsınız! 2.haftamızda yavaş yavaş marka yönetmeye geçiyoruz…

Fotoğrafçılar İçin Marka Yaratma ve Yönetimi programımızda; Marka nasıl yönetilir? Marka yönetme unsurları nelerdir? Fotoğrafçılıkta marka yönetirken ürün/hizmet stratejisi nasıl oluşturulur? Hangi hizmetleri sunacaksınız? Hizmetlerinizi nasıl müşterilere ulaştırırsınız? Hedef kitle nasıl belirlenir? Hedef kitleye nasıl hitap edilir? Fiyat stratejisi nasıl oluşturulur? Reklam ve iletişim stratejisi nasıl oluşturulur? Marka bilinci nasıl yaratılır? Hizmet kalitesi ve fiyat nasıl belirlenir? Satış kanalları nasıl belirlenir? Marka vaadi nasıl netleştirilir? Pazarlama karması nasıl oluşturulur? Pazarlama planı ve bütçesi nasıl oluşturulur? Fotoğrafçılıkta marka imajının satışlara etkisi nedir? sorularını cevaplayarak markanızı ve hizmetlerinizi nasıl yöneteceğinizi, satış ve pazarlama planlarınızı nasıl oluşturacağınızı anlatıyoruz.

2.haftayla birlikte fotoğraf ya da reklam stüdyonuzu açtıktan sonra hizmetlerinizi nasıl fiyatlandıracağınızı ve müşterilerinize ulaştıracağınızı öğrenecek, markanızı duyurmaya başlayacaksınız.

Öğrenme Garantisi

Marka Yaratma ve Yönetimi 2. Hafta 2.Bölüm

Markamızın iletişim kanallarını belirliyor, algı oluşturmayı, duygulara seslenmeyi ve krizleri başarıyla atlatmanın yollarını öğreniyoruz!

Fotoğrafçılar İçin Marka Yaratma ve Yönetimi 2.haftamızda; Fotoğrafçılıkta marka yönetimi ve PR nedir? Marka iletişim süreci ve unsurları nelerdir? Kişinin duygularını nasıl anlarız? Kişinin aklına ve duygularına nasıl seslenilir? İletişimde açıklık ve dürüstlük nedir? Stratejik markalaşmada iletişimin önemi nedir? İletişim süreçleri nelerdir ve nasıl yönetilir? Marka yaratma sürecinde algı stratejisi yaklaşımı nedir? Marka kimliğimin doğru ve etkili iletişimini/aktarımını nasıl yaparım? Uygun iletişim kanallarına nasıl karar veririm? Bu kanalları en etkili biçimde nasıl kullanırım? Duyulara nasıl hitap ederim? Duygusal bağlılık/sadakat kazabilmek için neler yapmam gerekiyor? Markalaşmada kriz yönetimi nasıl yapılır? Karşılaşabileceğimiz zorlukları nasıl öngörebiliriz? İtibar krizine sebep olabilecek durumlar ve alınabilecek tedbirler nelerdir? İtibar krizi anında nasıl bir yol izlemeliyiz? Dikkat edilmesi gereken elzem unsurlar nelerdir? Kriz durumundan mümkün olduğunca az darbe alarak nasıl çıkarız? konularını işleyerek başarılı bir markanın temellerinden olan müşteri iletişimi hakkında bilgi sahibi oluyoruz.

2.haftanın sonunda müşterilerinizle doğru iletişim kurmayı öğrenirken marka sadakati yaratmanın püf noktaları hakkında bilgi sahibi olacak, kriz yönetiminde profesyonelleşeceksiniz.

İş İmkanı
Marka Yonetimi Kursu Fiyatlari

Türkiye’nin En Kapsamlı Fotoğraf ve Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarda görsel materyal ağırlıklı ders anlatımları, eğitim sırasında uygulamalı fotoğraf çekimleri, tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek ödevler ve uzman eğitmenlerden fotoğraflarınıza yorumlar, kaçırdığınız derslerin telafisi, günübirlik ya da konaklamalı yurt içi ve yurt dışı keyifli geziler, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile her zaman yanınızdayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz! Her yıl mezun verdiğimiz hobi kursu öğrencilerimizin %65’i mesleki eğitim alarak hem mevcut işlerinin yanında ek iş yapıp kazanç sağlıyor hem de yeni bir kariyere sahip olup sevdikleri işi yapmanın hazzını yaşıyorlar.

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sistemimiz Avrupa standartlarında olup uygulama ağırlıklı bir programdır.

Alanında Ünlü Fotoğrafçılar

Her biri alanında ünlü, fotoğrafçılık sanatına kendini adamış ve Türkiye’nin önde gelen fotoğraf sanatçıları arasında yer alan isimlerden eğitim alma fırsatı sunuyoruz.

%100 Öğrenme Garantisi

Marka Yaratma ve Yönetimi sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Marka Yaratma Ve Yonetimi Programi

Makine Ekipman Danışmanlığı

Fotoğraf makinesi almamış ya da fotoğraf makinesini değiştirmek isteyen öğrencilerimize danışmanlık yapıyor, makine ve ekipman üreticisi firmalardan uygun fiyatlara tedarik imkanı sunuyoruz.

Kariyer Fırsatları

Mesleki atölyemizi ve görüntü işleme kurslarımızı bitiren kursiyerlerimize Foto Life bünyesinde veya partnerlerimiz işbirliğiyle iş imkanı, kendi işini yapması konusunda destek sağlıyoruz.

Online Destek

Telefon ve whatsapp aracılığıyla eğitim koordinatörlerimiz ve eğitmenlerimiz ile öğrencilerimizin sorularını 7/24 cevaplıyor, eğitim sonrası destek sunuyoruz.

Mesleki Gelisim Kurslari 1

Marka Yaratma ve Yönetimi 3. Hafta

Marka yönetiminin en önemli aşaması müşteri ilişkileridir! Fotoğrafçılıkta müşteri memnuniyetini nasıl sağlayacağınızı ve markanıza nasıl sempati oluşturacağınızı öğrenin!

Fotoğrafçılar İçin Marka Yaratma ve Yönetimi programımızda; Müşteri ve marka sadakati stratejileri nelerdir? Müşteri sadakati nasıl sağlanır? Müşteri memnuniyeti nedir? Neden önemlidir? Müşteriler nasıl kaybedilir? Müşteri yönetiminde pozitif iletişim dili nasıl oluşturulur? Şikayet buzdağı nedir? Gerçekten müşteri her zaman haklı mıdır? Şikayetlerle başa çıkma yöntemleri nelerdir? Müşteri memnuniyetinde CRM’in önemi nedir? CRM nasıl kullanılır? Müşteri beklentilerini yönlendirme ve memnuniyete çevirme nasıl yapılır? Müşteri şikayet analizi nasıl yapılır? Şikayetler nasıl satışa çevrilir? Müşteri nasıl şaşırtılır? İlgi maksimizasyonu nedir? Müşteriyi yönetmek/memnun etmek kimin görevidir? Müşteri memnuniyeti stratejisinden ayrıca nasıl para kazanabiliriz? Müşteri memnuniyet anketi nasıl yapılır? Bir müşterinin peşinden ne kadar koşmalıyız? Ne zaman vazgeçmeliyiz? konularını işleyerek müşteri ilişkilerini nasıl yöneteceğinizi anlatıyoruz.

3.haftanın sonunda fotoğrafçı olarak müşterilerinizle doğru iletişim kurmayı öğrenirken şikayetleri satışa çevirebilecek ve markanız hakkında olumlu algı yaratacaksınız.

Kişisel Gelişim Eğitimleri

Marka Yaratma ve Yönetimi 4.Hafta

Klasik ve çağdaş pazarlama teknikleriyle markanızı farklı platformlarda yönetmeyi öğrenecek, bilinirliğinizi arttıracaksınız!

Fotoğrafçılara Özel Marka Yaratma ve Yönetimi programımızda; Klasik pazarlama teknikleri neler? Ağızdan ağza pazarlamanın önemi nedir? Segment bazlı pazarlama nedir? Mobil pazarlama nedir? Birebir pazarlama ve sosyal medya pazarlaması nedir? Online ortamda marka yönetimi ve dijital strateji nasıl olur? Dijital ortamda marka yönetimi nasıl yapılır? Kampanya yönetimi nasıl yapılır? Medya planlama nasıl yapılır? Etkinlik nasıl ölçülür? Online’da kurumsal iletişim nasıl sağlanır? Kurumsal web sitesi neden gerekir? Sosyal medya hesaplarınızda nasıl marka yönetimi yaparsınız? Hedef, içerik, paylaşım stratejinizi nasıl belirlersiniz? Marka elçileri kimlerdir, onlardan nasıl destek alırsınız? Marka iletişiminde medyanın rolü nedir? Medya planlama nasıl yapılır? Mecra seçimi, hedefleme ve zamanlama nasıl oluşturulur? Bütçeleme nasıl yapılır? Marka genişlemesi nedir? Markanın geleceği nasıl öngörülür? Markanın uzun ömürlü olması nasıl sağlanır? Marka bilinirliğini arttıracak çalışmalar nelerdir? Müşteride güven nasıl oluşturulur? konularını işleyerek markanızı geleneksel ve online yöntemlerle nasıl yöneteceğinizden ve bilinirlik kazanacağınızdan bahsediyoruz.

4.haftanın sonunda fotoğrafçılık sektöründe bilinen bir marka olmak için doğru adımları atabilecek bilgi ve deneyime sahip olacaksınız. İsim bulmadan logoya, müşteri ilişkilerinden hizmet pazarlamaya, online tanıtımdan kriz yönetimine kadar mesleğinizin tüm alanlarına hakim hale geleceksiniz!

Dijital Pazarlama Eğitimleri
Meslek Edindirme Kurslari 6

Marka Yaratma ve Yönetimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Marka Yaratma ve Yönetimi alan ve kendini geliştirerek mesleğini daha iyi yapmak isteyen öğrencilerimiz Girişimcilik, Satış ve Pazarlama, Dijital Pazarlama, SEO, Sosyal Medya, Adwords ve Web Tasarımı gibi eğitimlerden de yararlanıyorlar. İşine hakim ve her alanda yetkin bir fotoğrafçı olmak istiyorsanız kendinizi geliştirmeye, öğrenmeye ve bakış açınızı değiştirmeye devam edin!

Marka Yaratma Egitmenleri

Alanında Uzman Eğitmenlerimiz

Marka Yaratma ve Yönetimi eğitimlerinde uzman, eğitim alanındaki güncel yöntem ve teknikleri takip eden ve uygulayan, Türkiye’nin en iyi mesleki gelişim eğitmenleri tek çatı altında!

Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı Marka Yaratma ve Yönetimi eğitimimize vakıf, pedagojik eğitim ilkelerini bilen, mesleki gelişim uygulamalarında başarılı çalışmalara imza atmış, Türkiye’nin ünlü eğitmenleri ile profesyonel kariyerinize katkı sağlayacak en iyi mesleki gelişim eğitimlerini sizlerle buluşturuyoruz.

İşine hakim ve her alanda yetkin bir fotoğrafçı olmak istiyorsanız doğru eğitmenlerle doğru adımları atın. Başarılı bir fotoğrafçı olarak adınızdan söz ettirin!

Eğitmenler

500+ Kendi İşini Kuran Öğrenci

Marka Yaratma ve Yönetimi eğitimimizi alan 500’den fazla öğrencimiz kendi stüdyosunu açarak profesyonel hayata adım attı!

Marka Yaratma ve Yönetimi eğitimlerimizden mezun olan öğrencilerimiz, edindikleri bilgi ve deneyimle fotoğraf tutkularını hayata geçirerek Foto Life Akademi partnerlerimizin işbirliğinde, sektörün ünlü markalarıyla çalışmaya başladılar ve kendi stüdyolarını açarak başarılı girişimlere imza attılar. Kendini geliştiren ve fotoğrafçılığa gönül veren öğrencilerimizin her zaman yanında olmaya devam ediyoruz!

Foto Life Akademi ailesine girdiniz mi bir daha çıkamazsınız! Her zaman ve her koşulda sizleyiz! Başarılı bir fotoğrafçı olmanız için tüm imkanları sağlıyoruz!

Başarı Hikayeleri
Profesyonel Fotografcilar 4
Egitim Sonrasi Destek 5

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, değişmeye, öğrenmeye devam et! Fotoğrafçılıkta uzmanlaş, kendi işini kur, daha çok para kazan, işini aşkla yap!

Mesleki branş eğitimlerimizden sonra fotoğrafçılara özel Marka Yaratma ve Yönetimi, dijital pazarlama, sosyal medya eğitimlerimize katılarak iş yeri açma süreçlerinden teklif verme stratejilerine, müşteri bulma çalışmalarından marka imajı ve bilinirlilik artırmaya kadar profesyonel hayatta karşınıza çıkacak tüm sorunların çözümünü öğrenebilir, rakiplerinizin 1 adım önünde olabilirsiniz.

Foto Life Akademi olarak sizlere mesleğinizi yaparken destek olmaya devam ediyor, istediğiniz zaman çekim stüdyomuzu ve ekipmanlarımızı uygun fiyatlarla kiralamalarına olanak tanıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Biz, büyük bir aileyiz!

Öğrenci Yorumları

15+

Yıllık Deneyim

Fotoğrafçılık eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

Taksim, Bakırköy, Beylikdüzü, Kadıköy, Maslak ve Beşiktaş eğitim merkezleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

12.800+

Mezun Öğrenci

Profesyonel fotoğrafçılığa adım atmış binlerce mezun öğrenci.

İlham Al, Harekete Geç!

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Kariyerinizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik fotoğrafçılık eğitimini belirleyelim, kariyer planınızı yapalım, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Başarılı İşlere İmza Atın!

Kendi fotoğraf stüdyonuzu açarak ya da başarılı firmalarda çalışarak deneyim kazanın, adından söz ettiren bir fotoğraf sanatçısı olun.

Sıkça Sorulan Sorular

Foto Life Akademi olarak Hobi Fotoğrafçılık Kursları, Mesleki Kurslar, Fotoğraf ve Video İşleme Eğitimleri, Workshop Atölyeler, Destekleyici Eğitimler, Kişisel Gelişim Kursları ve Özel Derslerimizin tamamında Kurum Onaylı Sertifika vermekteyiz. MEB Onaylı Fotoğrafçılık Kursu Sertifikası almak isteyen öğrencilerimizin, MEB Onaylı Fotoğrafçılık Kursumuza katılmaları gerekir. MEB Onaylı Sertifika almaya hak kazanmak için kurs sonunda yapılacak olan bitirme sınavından geçer not almaları ve %10 devamsızlık haklarını doldurmamaları gerekmektedir.

Verdiğimiz sertifika, bu işin eğitimini aldığınıza dair bir belgedir ve sertifikalarla işyeri açılmaz. Aldığınız sertifika; işinizi yaparken müşterilerinize işin uzmanı olduğunuzu anlatmanız ve rakiplerinizden ayrılmanız açısından avantaj sağlamaktadır. İş yeri açmak isteğiniz alanda ustalık belgesi almanız gerekmektedir.

Temel Fotoğrafçılık Kursu sonrasında Mesleki Kursları ve Görüntü İşleme (Video Kurgu, Photoshop, Lightroom) kurslarımızı alan yetenekli ve başarılı kursiyerlerimize Foto Life Akademi bünyesinde veya partnerlerimiz işbirliği ile iş imkanı sağlamakta veya fotoğraf çekim projeleri yönlendirilerek sektörde iş bulmaları ve kendi işlerini yapmaları konusunda destek olmaktayız. Stüdyosunu açmak isteyen öğrencilerimize marka koçluğu yapıyor, stüdyo açmak için gerekli olan makine ve ekipman temininden dekorasyona, iş planı hazırlamaktan durum analizine, finansal yönetimden işe alma süreçlerine, ekip koordinasyonundan pazarlamaya kadar A’dan Z’ye eğitim ve danışmanlık sunuyoruz. Ayrıca kendi web sitesini yaptırmak isteyen fotoğrafçılar için; Web Home İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri markamızla web sitesi tasarımında 2000 TL’ye kadar destek vermekteyiz.

Marka Yaratma ve Yönetimi eğitmen kadromuz, alanında uzman, Türkiye’nin en iyi üniversitelerinde Mesleki ve Kişisel Gelişim Eğitimleri veren, kitap ve makaleleriyle kişisel gelişim alanında meraklılarına faydalı bilgiler sunan, kariyer günlerinin ve organizasyonların tercih edilen konuşmacıları arasında yer alan, girişimleri ile ülkemize değer katan, sektöründe lider isimlerden oluşmaktadır.

Foto Life Akademi olarak en büyük hassasiyetimiz; kurumumuzdan eğitim alan öğrencilerimizin ailemizin bir parçası olmaları ve eğitimden sonra sormak istedikleri her soruda veya içinden çıkamadıkları her işte yanlarında olmaktır. Türkiye’nin en büyük fotoğraf ailesi olarak eğitim sonrasında da öğrencilerimizin her zaman yanında oluyor, kariyerlerine katkı sağlayacak her türlü desteği sunuyoruz. Stüdyo ve ekipman kiralama, kariyer danışmanlığı hizmetleri veriyor, kişisel ve mesleki gelişim eğitimleriyle sektörde fark edilen ve tercih edilen bir fotoğrafçı olmalarını sağlıyoruz.

Evet. Yurt içi ya da İtalya, İngiltere, Fransa, Amerika, Almanya, Polonya gibi güzel sanatlarda ilk akla gelen ülkelerde eğitim almak isteyen veya tamamen profesyonel kariyerine katkı sağlayarak müşteri portföyünü arttırma amacı olan öğrencilerimize özel olarak Portfolyo Hazırlık danışmanlığı yapıyoruz. Firma ve müşteri sunumlarında kullanmanız, kişisel serginizde ziyaretçilerinize ulaştırmanız amacıyla en iyi çalışmalarınızı da bir araya getiriyoruz.

Testi Çöz, Seviyeni Öğren!

Online Fotografcilik Testi 1
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30