Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

SEO Eğitimi (Fotoğrafçılara Özel)

Arama Motorlarında Üst Sıralarda Yer Alın!

Adınızı Türkiye’nin en çok tercih edilen fotoğrafçıları arasına yazdırmak için arama motorlarında üst sıralara oynayın, rakiplerinizden sıyrılın!

Daha çok müşteriye ulaşarak hizmet sunmak, arama motorlarında görünür olmak, potansiyel kitlesine hitap etmek ve sanatından para kazanmak isteyen fotoğrafçılara özel hazırladığımız SEO Eğitimi, 4 hafta 20 saattir ve başta kurucumuz Orhan Gürbüz olmak üzere sektörün başarılı uzmanları tarafından işin inceliklerinin anlatıldığı bir eğitimdir. SEO Eğitimi, amatör ya da profesyonel fotoğrafçılık yapan ve kendi markasını kitlelere duyurmak isteyen fotoğrafçıların katılabileceği, SEO çeşitlerinden arama motoru algoritmalarına, tasarım optimizasyonundan içerik yazmaya, görsel standartlardan sosyal medyada üst sıralara çıkmaya kadar SEO’nun A’dan Z’ye tüm detaylarını öğrenebilecekleri özel bir atölyedir.

Hem işiyle hem de internetteki gücüyle bilinen ve beğenilen bir fotoğrafçı olmak için web sitelerinizi optimize etmeniz şart!

Seo Egitimi 1

Tüm Videolarımızı YouTube kanalımızdan Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

500+ Kendi İşini Kuran Öğrenci

Seo Kursu

SEO Eğitimi (Fotoğrafçılara Özel) 1. Hafta 1.Bölüm

SEO nedir, ne değildir konuşuyor, dijital pazarlama dünyasında yer almak için optimizasyon yapmanın öneminden bahsediyoruz!

SEO eğitimi programında öncelikle; İnternetin dünyadaki gelişimi nasıl olmuştur? Türkiye’de internet kullanım istatistikleri neler? Dijital istatistikler bize ne anlatır? Online kişiler ne yapıyor? Web 1.0 ,web 2.0 web 3.0 standartları neler? Dijital dünyanın farkında mıyız? Dijital dünya markaya ne katar? Web sitelerine hak ettiği değeri veriyor muyuz? Dijital pazarlama stratejimiz var mı? Online olmak pazarlama stratejimize ne katar? Arama motorları nasıl çalışır? SEO nedir? Neden gereklidir? SEO’nun Amacı Nedir? SEO’ya ihtiyacım var mı? SEO’yu kendim yapabilir miyim? SEM ve SEO arasındaki farklar neler? SEO hedefleri nasıl belirlenir? SEO ortalama ne kadar sürede sonuç verir? Site içi ve dışı SEO ne demek? konularını işleyerek SEO’nun ve optimizasyon yapmanın temel kavramlarını öğreniyoruz.

Fotoğrafçılık sektöründe nasıl fark edilirim, markamı nasıl dünyaya duyururum, daha çok müşteriye nasıl ulaşırım diyorsanız fotoğrafçılara özel SEO eğitimlerimiz tam size göre!

Alanında Uzman Eğitmenler

SEO Eğitimi (Fotoğrafçılara Özel) 1. Hafta 2.Bölüm

Temel optimizasyon unsurlarından bahsediyor, tasarım, içerik ve görsel SEO temellerinizi atıyoruz!

Fotoğrafçılara Özel SEO Kursu 1.haftasında; Black SEO nedir? Teknikleri nelerdir? Kimler kullanır? White SEO nedir? Doğal SEO dedikleri bu mu? Grey SEO ne zaman ortaya çıktı? Negatif SEO’nun siteleri sokacağı zor durumlar neler? SEO Analizi Nasıl Yapılır? Teknik, Tasarım, Görsel, İçerik, Rakip analizi nasıl yapılır? Strateji nasıl belirlenir? Hedef kitle nasıl belirlenir? Domain yaşına göre SEO nasıl yapılır? Kelime rekabetine SEO nasıl yapılmalı? Yerel SEO stratejisi nasıl belirlenir? Uluslararası SEO stratejisi nasıl belirlenir? Sitenin otoritesinin SEO’ya katkısı nedir? Optimizasyon nedir? Teknik optimizasyonda nereler düzeltilir? Tasarım optimizasyonunda neler yapılır? Görsel optimizasyonda dikkat edilecekler nelerdir? İçerik optimizasyonunda dikkat edilmesi gerekenler neler? konularını işleyerek SEO yapmanın püf noktalarını aktarıyoruz.

1.haftanın ile birlikte arama motorlarında üst sıralara çıkmak için nasıl bir SEO mantığına sahip olmanız gerektiğini öğrenecek, rakiplerinizi analiz edebilecek ve optimizasyon yapmak için yeterli teknik bilgiye sahip olacaksınız.

Uluslararası Eğitim Standardı
Fotografcilar Icin Seo Egitimi
Seo Kurslari 1

SEO Eğitimi (Fotoğrafçılara Özel) 1. Hafta 3.Bölüm

Google, Yandex ve Bing gibi arama motorlarının çalışma mantığını öğreniyor ve ilk sıralara çıkmak için stratejimizi belirliyoruz!

Fotoğrafçılar İçin SEO Eğitimi programımızda; Arama motoru nedir? Arama robotu nedir, nasıl çalışır? Index nedir, neden önemli? Arama sorgusu nasıl yapılır? Sorgu dilinin tespiti nasıl yapılır? Morfolojik analiz sorgusu nedir? Sorgunun genişletilmesi bize ne ifade eder? Türkiye’de en çok kullanılan arama motorları hangileri? Arama motorlarının pazar payları nedir? Kim lider? Arama motoru algoritması nedir? Nasıl çalışır? Google algoritmasını neden günceller? Pagerank Trustrank, Panda, Penguin, Hummingbird, Pigeon nedir? Google botları nasıl çalışır? Deepbot, Fresh bot nedir? Yandex botları nasıl çalışır? Yandex araçları nelerdir? Yandex SEO nasıl yapılır? Bing botları nelerdir? Bing SEO nasıl yapılır? Bing SEO hangi arama motorlarında etki eder? Bing arama motoruna sayfa ekleme ve harita kaydı nasıl yapılır? konularını işleyerek dünyanın en önemli arama motorlarının nasıl çalıştığını anlıyoruz.

1.haftanın sonunda; web sitelerinizi arama motorlarında üst sıralara çıkaracak SEO kriterlerini öğrenmiş, teknik, tasarım ve içerik optimizasyonu yapabilmek için gerekli teorik bilgiyi edinmiş olacaksınız.

Öğrenme Garantisi
Seo Kursu Fiyatlari

SEO Eğitimi

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol
Seo Dersi

SEO Eğitimi (Fotoğrafçılara Özel) 2. Hafta 1.Bölüm

Teknik optimizasyonla işe başlıyoruz! Arama motorlarına uyumlu web sitesinin altyapı kriterlerini öğreniyoruz!

Fotoğrafçılar İçin SEO Eğitimi 2.haftamızda; Optimizasyon nasıl yapılır? Site içi optimizasyonun aşamaları neler? Optimizasyonda kullanılan araçlar neler? Teknik optimizasyonda neler düzeltilir? Sağlıklı kod nasıl olur? Site haritası ve url’lerin düzenlenmesi nasıl olur? SEO uyumlu url nasıl oluşturulur? Hangi url uzantıları daha çok seviliyor? Robot.txt dosyalarının optimizasyonu nasıl yapılır? Html tuzakları nelerdir? Site mobil uyumlu mu? Site hızı yapılandırılması nasıl olur? Tasarım optimizasyonunda neler yapılır? Sitenin hız sorunları nasıl çözülür? Menü yapısı nasıl düzeltilir? 404 sayfasının SEO’ya katkısı nedir? 404 sayfası SEO’ya uygun olarak nasıl oluşturulur? Görsel optimizasyonda dikkat edilmesi gerekenler neler? Resim nasıl etiketlenir? Resim (görsel) optimizasyonunda en etkili yöntemler ne? Videolar için nasıl SEO yapılır? Domain kayıt tarihi, site yaşı, whois bilgileri, tescil bitişi nedir? Style dosyası sayısı, javascript dosyası sayısı, dışarıdan çağırılan dosyalar, site içi stil ve javascript kodları, sitedeki tüm sorgu sayısı nedir? Alt etiketi olmayan görseller, height ve width etiketi olmayan görseller, table etiketi, iframe etiketi, target etiketi, canonical etiketi ne etki yapar? SEO’ya uygun domain seçimi ve hosting nasıl olmalı? Domain taşıma nasıl yapılır ve SEO’ya etkisi nedir? Site map nasıl hazırlanır? konularını işleyeceğiz.

2.hafta ile birlikte web sitelerinizi SEO mantığıyla düzenleyecek, tasarımınızı en yeni kriterlere göre yapabilecek, görsellerinizin Google’da ilk sıralarda çıkmasını sağlayacaksınız!

İş İmkanı

SEO Eğitimi (Fotoğrafçılara Özel) 2. Hafta 2.Bölüm

Şimdi de içeriklerimizi düzenleyelim! İçeriklerimiz için SEO nasıl yaparız, SEO bazlı içerik nasıl yazılır ve nelere dikkat edilir öğreniyoruz…

Fotoğrafçılar İçin SEO Eğitimi programımızda; İçerik optimizasyonunda dikkat edilmesi gerekenler neler? Kopya içeriğin zararları nedir? Hedef kitle nasıl seçilir? Kime hangi dille hitap edeceksiniz? Yararlı ve orijinal içerik nasıl oluşturulur? Meta etiketleri nedir? Meta etiketlerinde en çok yapılan hatalar neler? Title, description, keyword yazarken dikkat edilmesi gerekenler neler? H etiketleri ( h1, h2, h3, h4, h5, h6) nedir ve asıl olmalıdır? H etiketlerinde sık karşılaşılan hatalar neler? Anahtar kelime nasıl belirlenir? Anahtar kelime analiz araçları neler? Anahtar kelime rakip araştırması nasıl yapılır? İçerikte anahtar kelime yoğunluğu ne olmalı? Uzun kuyruklu kelimeler SEO için daha avantajlı mı? Hedef kelime nerede duracak? Kompozisyonun önemi nedir? SEO dostu makale uzunluğu ne kadardır? Yazım ve noktalama kurallarının önemi nedir? Doğallık, fayda, kalıcılık, ilginçlik, özgünlük ve yaratıcılık nasıl sağlanır? Hedef kitle, konu ve anlatım yaklaşımları nasıl belirlenir? Blog başlıkları nasıl olmalı? Blog içerikleri nasıl oluşturulur? İçerik takvimi nasıl oluşturulur? İçerik performansları nasıl ölçülür? Menü kategorizesi SEO açısından neden önemli? Paravan blogların SEO için önemi nedir? İçerik pazarlaması nedir? Nasıl yapılır? Site içi linkleme nasıl yapılır? Sayfayı oluşturan içerik bileşenlerinin optimizasyonu nasıl yapılır? konularını işliyoruz.

2.haftada sonunda web sitelerinizi SEO kriterlerine göre hazırlayabilecek, dikkat çekici ve paylaşılır içerikler yazmanın püf noktalarını öğreneceksiniz.

Kişisel Gelişim Eğitimleri
Seo Egitimleri
Uygulamali Seo Kursu

SEO Eğitimi (Fotoğrafçılara Özel) 3. Hafta 1.Bölüm

SEO uyumlu masaüstü ve mobil tasarımın yararlarından bahsediyoruz! Hızlı açılan sitelerin sizi ne kadar üst sıraya taşıdığına şaşıracaksınız…

Fotoğrafçılara Özel SEO Eğitimi programımızda; SEO uyumlu web tasarımı nasıl olur? Sitenin şeffaflık ve güvenilirliğinin SEO’ya etkisi nedir? Kullanılabilirlik, Ön hazırlık (analiz), Tasarım (yapı belirleme), Kodlama, Dizayn (test), Optimizasyon, Yayına alma, Geliştirme ve güncelleme aşamalarında nelere dikkat edilir? Göz hareket takibi nedir, neden kullanılır? Görsel dikkat nasıl sağlanır? Etkileşimli tasarım nedir? Amaçları nelerdir? Tasarım ilkeleri (visibility, feedback, constraints, consistency, affordance) nelerdir? Kullanıcı beklentileri (hız, sadelik, kullanışlılık, içerik, uyumluluk) nedir? Arayüz tasarımı nasıl yapılır? Yerleşim, Renkler ve kontrast, Netlik ve kaos nasıl oluşturulur? SEO uyumlu mobil tasarım nasıl yapılır? Mobil siteleriniz Google’a nasıl bildirilir? Mobil cihaz kullanıcılarına doğru bir şekilde rehberlik nasıl olmalı? Mobil sitelerde sıkça yapılan SEO hataları neler? Apple store optimizasyonu nasıl yapılır? Google app store optimizasyonu nasıl yapılır? konularını işleyerek çağımızın teknolojisine ayak uyduruyoruz.

3.haftada web sitenizi mobil uyumlu hale getirmeyi öğrenirken mobil aramalarda üst sıralara çıkmanızı sağlayacak tasarım ilkeleri hakkında bilgi sahibi olacaksınız!

Dijital Pazarlama Eğitimleri

Türkiye’nin En Kapsamlı Fotoğraf ve Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarda görsel materyal ağırlıklı ders anlatımları, eğitim sırasında uygulamalı fotoğraf çekimleri, tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek ödevler ve uzman eğitmenlerden fotoğraflarınıza yorumlar, kaçırdığınız derslerin telafisi, günübirlik ya da konaklamalı yurt içi ve yurt dışı keyifli geziler, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile her zaman yanınızdayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz! Her yıl mezun verdiğimiz hobi kursu öğrencilerimizin %65’i mesleki eğitim alarak hem mevcut işlerinin yanında ek iş yapıp kazanç sağlıyor hem de yeni bir kariyere sahip olup sevdikleri işi yapmanın hazzını yaşıyorlar.

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sistemimiz Avrupa standartlarında olup uygulama ağırlıklı bir programdır.

Alanında Ünlü Fotoğrafçılar

Her biri alanında ünlü, fotoğrafçılık sanatına kendini adamış ve Türkiye’nin önde gelen fotoğraf sanatçıları arasında yer alan isimlerden eğitim alma fırsatı sunuyoruz.

%100 Öğrenme Garantisi

SEO Eğitimi sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Seo Programi

Makine Ekipman Danışmanlığı

Fotoğraf makinesi almamış ya da fotoğraf makinesini değiştirmek isteyen öğrencilerimize danışmanlık yapıyor, makine ve ekipman üreticisi firmalardan uygun fiyatlara tedarik imkanı sunuyoruz.

Kariyer Fırsatları

Mesleki atölyemizi ve görüntü işleme kurslarımızı bitiren kursiyerlerimize Foto Life bünyesinde veya partnerlerimiz işbirliğiyle iş imkanı, kendi işini yapması konusunda destek sağlıyoruz.

Online Destek

Telefon ve whatsapp aracılığıyla eğitim koordinatörlerimiz ve eğitmenlerimiz ile öğrencilerimizin sorularını 7/24 cevaplıyor, eğitim sonrası destek sunuyoruz.

Seo Kurs

SEO Eğitimi (Fotoğrafçılara Özel) 3. Hafta 2.Bölüm

SEO araçlarını kullanarak sitemizin sıralamasını öğreniyor, optimizasyonda yaptığımız hataları düzeltme fırsatı buluyoruz!

Fotoğrafçılar İçin SEO Eğitimi kursumuzun 3.haftasında; En popüler SEO araçları nelerdir? Majestic nedir? Hangi özellikleri SEO için önemlidir? Moz SEO için faydalı bir araç mı? Woorank nedir? Ne işe yarar? Ahrefs ne için kullanılır? Semrush kullanmanın SEO sıralamasına etkisi nedir? SEO site checkup nedir, özellikleri nelerdir? Alexa ne için kullanılır? Nasıl çalışır? Deepcrawl ne işe yarar? SEO quake nedir? Ne işe yarar? Rank signals nedir? Ne amaçla kullanılır? Similar web ne için kullanılır? Webmaster tools mu diğerleri mi? Site hız testi için hangi araçları kullanmalıyız? Görünürlülük verilerinizi alabileceğiniz seo araçları neler? Yüksek rekabetli sektörlerde en verimli araçlar hangileri? Alınan backlink sayısı ve kalitesi nasıl ölçülür? konularını işleyerek SEO sonrası nasıl ilk sırada kalacağımızı konuşuyoruz.

3.haftanın sonunda fotoğrafçılık sektöründe yer edinebilmek için sadece SEO yapmanın önemli olmadığını kavrayacak, yerinizi sağlamlaştırmak için ihtiyacınız olan teknik araçları öğreneceksiniz.

Kurumsal Eğitimler

SEO Eğitimi (Fotoğrafçılara Özel) 4. Hafta 1.Bölüm

Web sitemizi üst sıralara çıkaracak backlink stratejileri üzerine konuşuyor, web siteniz üzerinde uygulama yaparak öğrendiklerinizi pratiğe aktarmanızı sağlıyoruz.

Fotoğrafçılar İçin SEO Eğitiminde; SEO analizi nasıl yapılır? Kırık link analizi nasıl yapılır? İlk 3 anahtar kelimede 30 rakip analizi nedir? Anahtar kelime sıralaması nasıl alınır? Strateji nasıl belirlenir? Teknik optimizasyonda neler düzeltilir? Tasarım optimizasyonunda neler yapılır? Görsel optimizasyonda dikkat edilmesi gerekenler neler? İçerik optimizasyonunda dikkat edilmesi gerekenler neler? sorularıyla birlikte uygulama eğitimi yaptıktan sonra Backlink nedir? İç ve dış backlink seçiminin SEO’ya katkısı nasıl olur? Google’dan en kolay şekilde link alma yolları neler? Linklerin değerini ne azaltır? İçeriksel link inşası nasıl yapılır? Sosyal medya hesapları, video siteleri, forum tanıtım, fotoğraf paylaşımı, bloglar, makale sitelerinden nasıl link alınır? Offline tanıtım nasıl yapılır? konularını işleyerek sitemize farklı yerlerden backlink almayı ve uygulamalı SEO yapmayı öğreniyoruz.

4.haftayla birlikte öğrendiklerinizi uygulamaya aktarırken SEO yapma deneyimi kazanmış olacak, sitelerinize backlink almanın yollarını öğreneceksiniz.

Workshoplar
Mesleki Gelisim Kurslari 5
Seo Egitimi 2

SEO Eğitimi (Fotoğrafçılara Özel) 4. Hafta 2.Bölüm

Sosyal medya SEO çalışmaları ile eğitimimizi tamamlıyor, Google’dan ceza almamak için nelere dikkat etmemiz gerektiğini öğreniyoruz!

SEO Eğitimi son bölümünde; Google’dan ceza almamak için neler yapmalısınız? Google cezalarının nedenleri nelerdir? Domain ban, Sandbox, Bomb, -30 ve -60, -950, Kopya içerik cezası nedir? Nasıl kurtulunur? SEO için sosyal medyayı nasıl kullanırız? Facebook SEO nasıl yapılır? Twitter SEO nasıl yapılır? Instagram SEO nasıl yapılır? Beğeni ve takipçi sayısı nasıl artırılır? Sosyal medya planlaması nasıl oluşturulur? Sosyal medya hesapları nasıl markalaştırılır? sorularını yanıtlayarak genel bir tekrar yapıyor; ilk sayfada çıkmanın kriterleri ve orada kalmanın ipuçlarını tartışıyoruz. Google’da neden sıra kaybediyoruz? Backlink nerelerden alınabilir? Google’dan ceza almamak için neler yapmalısınız? SEO’yu kendiniz yapabilir misiniz? Sadece SEO ile ilk sayfada yer almak mümkün mü? Dolandırıcı bir SEO ajansını nasıl anlarız? gibi konular üzerine konuşuyoruz.

SEO Kursu sonunda; başarılı bir fotoğrafçı olarak sektörde kendinize yer edinirken internetin gücünden nasıl yararlanacağınızı öğrenmiş olacaksınız. Arama motorlarında üst sıralara çıkacak ve adınızı duyuracaksınız!

Kişiye Özel Dersler

SEO Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

SEO Eğitimi alan ve kendini geliştirerek mesleğini daha iyi yapmak isteyen öğrencilerimiz Marka Yaratma ve Yönetimi, Satış ve Pazarlama, Dijital Pazarlama, Girişimcilik, Sosyal Medya, Adwords ve Web Tasarımı gibi eğitimlerden de yararlanıyorlar. İşine hakim ve her alanda yetkin bir fotoğrafçı olmak istiyorsanız kendinizi geliştirmeye, öğrenmeye ve bakış açınızı değiştirmeye devam edin!

Seo Egitmenleri

Alanında Uzman Eğitmenlerimiz

SEO eğitimlerinde uzman, eğitim alanındaki güncel yöntem ve teknikleri takip eden ve uygulayan, Türkiye’nin en iyi mesleki gelişim eğitmenleri tek çatı altında!

Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı SEO eğitimimize vakıf, pedagojik eğitim ilkelerini bilen, alanında başarılı çalışmalara imza atmış, Türkiye’nin ünlü eğitmenleri ile profesyonel kariyerinize katkı sağlayacak en iyi mesleki gelişim eğitimlerini sizlerle buluşturuyoruz.

İşine hakim ve her alanda yetkin bir fotoğrafçı olmak istiyorsanız doğru eğitmenlerle doğru adımları atın. Başarılı bir fotoğrafçı olarak adınızdan söz ettirin!

Eğitmenler

500+ Kendi İşini Kuran Öğrenci

SEO eğitimimizi alan 500’den fazla öğrencimiz kendi stüdyosunu açarak profesyonel hayata adım attı!

SEO eğitimlerimizden mezun olan öğrencilerimiz, edindikleri bilgi ve deneyimle fotoğraf tutkularını hayata geçirerek Foto Life Akademi partnerlerimizin işbirliğinde, sektörün ünlü markalarıyla çalışmaya başladılar ve kendi stüdyolarını açarak başarılı girişimlere imza attılar. Kendini geliştiren ve fotoğrafçılığa gönül veren öğrencilerimizin her zaman yanında olmaya devam ediyoruz!

Foto Life Akademi ailesine girdiniz mi bir daha çıkamazsınız! Her zaman ve her koşulda sizleyiz! Başarılı bir fotoğrafçı olmanız için tüm imkanları sağlıyoruz!

Başarı Hikayeleri
Profesyonel Fotografcilar 7
Egitim Sonrasi Destek 8

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, değişmeye, öğrenmeye devam et! Fotoğrafçılıkta uzmanlaş, kendi işini kur, daha çok para kazan, işini aşkla yap!

Mesleki branş eğitimlerimizden sonra fotoğrafçılara özel SEO, dijital pazarlama, sosyal medya eğitimlerimize katılarak iş yeri açma süreçlerinden teklif verme stratejilerine, müşteri bulma çalışmalarından marka imajı ve bilinirlilik artırmaya kadar profesyonel hayatta karşınıza çıkacak tüm sorunların çözümünü öğrenebilir, rakiplerinizin 1 adım önünde olabilirsiniz.

Foto Life Akademi olarak sizlere mesleğinizi yaparken destek olmaya devam ediyor, istediğiniz zaman çekim stüdyomuzu ve ekipmanlarımızı uygun fiyatlarla kiralamalarına olanak tanıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Biz, büyük bir aileyiz!

Öğrenci Yorumları

15+

Yıllık Deneyim

Fotoğrafçılık eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

Taksim, Bakırköy, Beylikdüzü, Kadıköy, Maslak ve Beşiktaş eğitim merkezleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

12.800+

Mezun Öğrenci

Profesyonel fotoğrafçılığa adım atmış binlerce mezun öğrenci.

İlham Al, Harekete Geç!

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Kariyerinizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik fotoğrafçılık eğitimini belirleyelim, kariyer planınızı yapalım, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Başarılı İşlere İmza Atın!

Kendi fotoğraf stüdyonuzu açarak ya da başarılı firmalarda çalışarak deneyim kazanın, adından söz ettiren bir fotoğraf sanatçısı olun.

Sıkça Sorulan Sorular

Foto Life Akademi olarak Hobi Fotoğrafçılık Kursları, Mesleki Kurslar, Fotoğraf ve Video İşleme Eğitimleri, Workshop Atölyeler, Destekleyici Eğitimler, Kişisel Gelişim Kursları ve Özel Derslerimizin tamamında Kurum Onaylı Sertifika vermekteyiz. MEB Onaylı Fotoğrafçılık Kursu Sertifikası almak isteyen öğrencilerimizin, MEB Onaylı Fotoğrafçılık Kursumuza katılmaları gerekir. MEB Onaylı Sertifika almaya hak kazanmak için kurs sonunda yapılacak olan bitirme sınavından geçer not almaları ve %10 devamsızlık haklarını doldurmamaları gerekmektedir.

Verdiğimiz sertifika, bu işin eğitimini aldığınıza dair bir belgedir ve sertifikalarla işyeri açılmaz. Aldığınız sertifika; işinizi yaparken müşterilerinize işin uzmanı olduğunuzu anlatmanız ve rakiplerinizden ayrılmanız açısından avantaj sağlamaktadır. İş yeri açmak isteğiniz alanda ustalık belgesi almanız gerekmektedir.

Temel Fotoğrafçılık Kursu sonrasında Mesleki Kursları ve Görüntü İşleme (Video Kurgu, Photoshop, Lightroom) kurslarımızı alan yetenekli ve başarılı kursiyerlerimize Foto Life Akademi bünyesinde veya partnerlerimiz işbirliği ile iş imkanı sağlamakta veya fotoğraf çekim projeleri yönlendirilerek sektörde iş bulmaları ve kendi işlerini yapmaları konusunda destek olmaktayız. Stüdyosunu açmak isteyen öğrencilerimize marka koçluğu yapıyor, stüdyo açmak için gerekli olan makine ve ekipman temininden dekorasyona, iş planı hazırlamaktan durum analizine, finansal yönetimden işe alma süreçlerine, ekip koordinasyonundan pazarlamaya kadar A’dan Z’ye eğitim ve danışmanlık sunuyoruz. Ayrıca kendi web sitesini yaptırmak isteyen fotoğrafçılar için; Web Home İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri markamızla web sitesi tasarımında 2000 TL’ye kadar destek vermekteyiz.

SEO Kursu eğitmen kadromuz, alanında uzman, Türkiye’nin en iyi üniversitelerinde Mesleki ve Kişisel Gelişim Eğitimleri veren, kitap ve makaleleriyle dijital pazarlama meraklılarına faydalı bilgiler sunan, kariyer günlerinin ve organizasyonların tercih edilen konuşmacıları arasında yer alan, girişimleri ile ülkemize değer katan lider isimlerden, sosyal medya fenomenlerinden, satış-pazarlama ve SEO uzmanlarından oluşmaktadır.

Foto Life Akademi olarak en büyük hassasiyetimiz; kurumumuzdan eğitim alan öğrencilerimizin ailemizin bir parçası olmaları ve eğitimden sonra sormak istedikleri her soruda veya içinden çıkamadıkları her işte yanlarında olmaktır. Türkiye’nin en büyük fotoğraf ailesi olarak eğitim sonrasında da öğrencilerimizin her zaman yanında oluyor, kariyerlerine katkı sağlayacak her türlü desteği sunuyoruz. Stüdyo ve ekipman kiralama, kariyer danışmanlığı hizmetleri veriyor, kişisel ve mesleki gelişim eğitimleriyle sektörde fark edilen ve tercih edilen bir fotoğrafçı olmalarını sağlıyoruz.

Evet. Yurt içi ya da İtalya, İngiltere, Fransa, Amerika, Almanya, Polonya gibi güzel sanatlarda ilk akla gelen ülkelerde eğitim almak isteyen veya tamamen profesyonel kariyerine katkı sağlayarak müşteri portföyünü arttırma amacı olan öğrencilerimize özel olarak Portfolyo Hazırlık danışmanlığı yapıyoruz. Firma ve müşteri sunumlarında kullanmanız, kişisel serginizde ziyaretçilerinize ulaştırmanız amacıyla en iyi çalışmalarınızı da bir araya getiriyoruz.

Testi Çöz, Seviyeni Öğren!

Online Fotografcilik Testi 4
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30