Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Drone Kursu Fiyatları – Erken Kayıtta %50 İndirim

Son Yılların En Popüler Eğitimi Drone!

Günümüzde giderek artan bir popülariteye sahip olan drone, gökyüzünden etkileyici fotoğraflar ve videolar çekmemizi sağlıyor, muhteşem güzelliklere bizi ortak ediyor. Siz de kadrajınızı bu sefer kuş bakışı ayarlamak ve mesleğinizin sınırlarını zorlamak istiyorsanız Drone Kursu öğrencilerimize özel %50 indirimle! Drone kursu fiyatları hakkında bilgi almak için hemen bizi arayın!

İnsan eliyle çekim yapılamayacak noktalardan görüntü elde etmek onların işi! Siz de özel işletmelerden devlet kurumlarına, okullardan hastanelere, turizm merkezlerden kültürel miras şehirlere kadar farklı alanlarda tanıtım videolarına imza atmak, firmanızı ve hizmetlerinizi kendi kadrajınızdan anlatmak isterseniz drone eğitimimizi kaçırmayın! Gökyüzünden özgürce çekim yapmanın tadını çıkarın…

Modadan mimariye, müzik sektöründen reklamcılığa kadar son yılların en güçlü ve etkileyici tanıtım aracı Drone’u kullanmayı öğreniyoruz! 6 hafta 20 saatlik atölyemize hemen kayıt yaptırın, çıtayı göklere çıkarın! Drone kursu fiyatları hakkında konuşmak ve kurumumuzu görmek için bizleri ziyaret edebilirsiniz.

 

[widget-46]

Türkiye’nin En Kapsamlı Fotoğraf ve Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Daha çok müşteriye ulaşmak ve hizmet kalitesini arttırmak isteyen fotoğrafçılar ve video kurgu uzmanları için hazırladığımız drone kursu ile drone uçuş prensiplerinden uçuş planı yapmaya, drone kullanmaktan iniş tekniklerine, manzara çekimlerinden hareketli insan çekimlerine kadar drone kullanırken ihtiyacınız olacak bilgi ve beceriyi kazanacaksınız.

Drone kursu fiyatları erken kayıtta %50 indirim fırsatıyla sunulurken Foto Life Akademi ailesi olarak son teknoloji ile donatılmış sınıflarda görsel materyal ağırlıklı ders anlatımları, eğitim sırasında uygulamalı fotoğraf çekimleri, tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek ödevler ve uzman eğitmenlerden fotoğraflarınıza yorumlar, kaçırdığınız derslerin telafisi, günübirlik ya da konaklamalı yurt içi ve yurt dışı keyifli geziler, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile her zaman yanınızdayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sistemimiz, fotoğrafçılık sanatına kendini adamış ve Türkiye’nin önde gelen fotoğraf sanatçıları, %100 öğrenme garantisi, MEB onaylı eğitim sertifikası, makine ve ekipman danışmanlığı ile Türkiye’nin en yüksek memnuniyet oranına sahip eğitim kurumuyuz. Fotoğrafçılık kursu ücretleri değil eğitim kalitesi önceliğimizdir.

[widget-45]

Ayrıca drone atölyelerimizden mezun öğrencilerimiz, edindikleri bilgi ve deneyimle Foto Life Akademi partnerlerimizle, sektörlerinin ünlü markalarıyla ve kendi stüdyolarında çalışabiliyorlar. Kendini geliştiren ve başarılı girişimlere imza atan öğrencilerimizin her zaman yanında olmaya devam ediyoruz. 500’den fazla öğrencimiz kendi stüdyosunu açtı bile!

Mesleki branş eğitimlerimizden sonra fotoğrafçılara özel girişimcilik, dijital pazarlama, sosyal medya eğitimleri vererek iş yeri açma süreçlerinden teklif verme stratejilerine, müşteri bulma çalışmalarından marka imajı ve bilinirlilik artırmaya kadar profesyonel hayatta karşınıza çıkacak tüm sorunların çözümünü de öğretiyor ve rakiplerinizin 1 adım önünde olmanızı sağlıyoruz.

Ucuz drone eğitimlerindense size özel belirlenen programlarla drone kursu fiyatları hakkında sizleri bilgilendiriyoruz. Önceliğimiz, ihtiyacınız olan eğitimleri vermek…

Çıtayı Göklere Çıkarın, Eğitiminizi Erken Kayıtta İndirimli Alın!

Güzel fotoğraf çekiyorum ancak müşterilerime farklı hizmetler sunmak istiyorum, mesleğim bana göre değil hayallerimi gerçekleştirmek istiyorum, fotoğrafçılığın sınırlarını zorlamam gerek diyorsanız gelin tanışalım!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve için, size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik eğitimleri belirleyelim, kariyer planınızı yapalım, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım. Kendi fotoğraf stüdyonuzu açarak ya da başarılı firmalarda çalışarak deneyim kazanın, adınızdan söz ettiren bir fotoğrafçı olun.

Unutmayın, her yıl drone eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini ya yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor ya da ek bir maliyetle daha iyi bir kurs arayışına giriyorlar. Onlardan biri de siz olmayın!

Eğitim ciddi kurumların işidir ve paket drone kursu fiyatları ile eğitim olmaz! Öncelikle seviyenizin ve bilginizin ölçülmesi gerekir, ardından ihtiyaçlarınıza ve size en uygun eğitimler eğitim danışmanları ve eğitmeniniz tarafından belirlenmelidir. Telefonda ya da internet sitelerinde drone kursu fiyatları veren kurumların amacı eğitim vermek değil aylık kotalarını doldurmaktır. Bu nedenle paket eğitim fiyatları veren kurumlardan uzak durmalı, ihtiyaçlarınızı analiz edip size özel eğitim çözümleri sunacak, MEB onaylı kurumlardan eğitim almalısınız. Drone kursu fiyatları size özel %50 indirim fırsatıyla sunuluyor, kaçırmayın!

[widget-21]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30