Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Hava Fotoğrafçılığı Kursu Fiyatları – Erken Kayıtta %50 İndirim

Fotoğrafçılık Mesleğinizi Göklerde Yapın!

Alanında uzman eğitmenler, öğrenme garantisi ve uygulamalı programlarla hazırlanan Hava Fotoğrafçılığı Kursu öğrencilerimize özel %50 indirimle! Hava fotoğrafçılığı kursu fiyatları hakkında bilgi almak için hemen bizi arayın!

Son yılların en etkili tanıtım araçlarından biri olmaya başlayan hava fotoğrafçılığı alanında uzmanlaşmak, mesleğinizin sınırlarını zorlamak, fotoğrafçılığın her alanına hakim olmak istiyorsanız 6 hafta 20 saatlik atölyemize hemen kayıt yaptırın! Pro-Hava atölyesi sektöre yeni giren ve hava fotoğrafçılığı yapmak isteyen her seviyeden fotoğrafçının katılabileceği hava çekim tekniklerinden Photoshop kullanmaya, müşteri bulmadan teklif vermeye, markalaşmadan bilinirlilik artırmaya kadar A’dan Z’ye tüm detayları öğrenebilecekleri özel bir atölyedir.

Reklam ve tanıtım sektöründe adı duyulmuş bir fotoğrafçı olmak, firmanızın tanıtımlarını kendi bünyenizdeki ekiple yapmak, mimari ve mekan çekimlerinizde fark yaratmak, büyüleyici düğün ve doğa fotoğrafları çekmek için haydi, hava fotoğrafçılığı kursuna! Hava fotoğrafçılığı kursu fiyatları hakkında konuşmak ve kurumumuzu görmek için bizleri ziyaret edebilirsiniz.

 

[widget-46]

Türkiye’nin En Kapsamlı Fotoğraf ve Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Daha önce hiç yaşamadığınız bir deneyimi yaşamak, mesleğinizin farklı bir dalında uzmanlaşmak, hava fotoğrafçısı olmak istiyorsanız drone kullanma tekniklerinden video ve fotoğraf çekimlerine, hava şartlarına göre çekim planı yapmaktan doğada karşılaşılan zorluklarla baş etmeye, çektiğiniz video ve fotoğrafları pazarlamadan markanızı oluşturmaya kadar mesleğinizle ilgili tüm bilgi ve beceriyi kazanacaksınız.

Hava fotoğrafçılığı kursu fiyatları erken kayıtta %50 indirim fırsatıyla sunulurken Foto Life Akademi ailesi olarak son teknoloji ile donatılmış sınıflarda görsel materyal ağırlıklı ders anlatımları, eğitim sırasında uygulamalı fotoğraf çekimleri, tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek ödevler ve uzman eğitmenlerden fotoğraflarınıza yorumlar, kaçırdığınız derslerin telafisi, günübirlik ya da konaklamalı yurt içi ve yurt dışı keyifli geziler, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile her zaman yanınızdayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sistemimiz, fotoğrafçılık sanatına kendini adamış ve Türkiye’nin önde gelen fotoğraf sanatçıları, %100 öğrenme garantisi, MEB onaylı eğitim sertifikası, makine ve ekipman danışmanlığı ile Türkiye’nin en yüksek memnuniyet oranına sahip eğitim kurumuyuz. Fotoğrafçılık kursu ücretleri değil eğitim kalitesi önceliğimizdir.

[widget-45]

Ayrıca hava fotoğrafçılığı atölyelerimizden mezun öğrencilerimiz, edindikleri bilgi ve deneyimle Foto Life Akademi partnerlerimizle, sektörlerinin ünlü markalarıyla ve kendi stüdyolarında çalışabiliyorlar. Kendini geliştiren ve başarılı girişimlere imza atan öğrencilerimizin her zaman yanında olmaya devam ediyoruz. 500’den fazla öğrencimiz kendi stüdyosunu açtı bile!

Mesleki branş eğitimlerimizden sonra fotoğrafçılara özel girişimcilik, dijital pazarlama, sosyal medya eğitimleri vererek iş yeri açma süreçlerinden teklif verme stratejilerine, müşteri bulma çalışmalarından marka imajı ve bilinirlilik artırmaya kadar profesyonel hayatta karşınıza çıkacak tüm sorunların çözümünü de öğretiyor ve rakiplerinizin 1 adım önünde olmanızı sağlıyoruz.

Sadece hava fotoğrafçılığı kursu değil, sizin için bir aile oluyoruz. Ucuz hava fotoğrafçılığı eğitimlerindense size özel belirlenen programlarla hava fotoğrafçılığı kursu fiyatları hakkında sizleri bilgilendiriyoruz. Önceliğimiz, ihtiyacınız olan eğitimleri vermek…

Artık Tüm Markalar Hava Fotoğrafçılığıyla Çıtayı Yükseklere Çıkarıyor!

Fotoğrafçılığın hangi alanında uzmanlaşmam gerek, ek sağlamak istiyorum, hava fotoğrafçılığı çok ilgimi çekiyor diyorsanız doğru adrese geldiniz! Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Akademimize gelin, size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik fotoğrafçılık eğitimini belirleyelim, kariyer planınızı yapalım, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım. Kendi fotoğraf stüdyonuzu açarak ya da başarılı firmalarda çalışarak deneyim kazanın, adınızdan söz ettiren bir hava fotoğrafçısı olun.

Unutmayın, her yıl fotoğraf eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini ya yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor ya da ek bir maliyetle daha iyi bir kurs arayışına giriyorlar. Onlardan biri de siz olmayın!

Eğitim ciddi kurumların işidir ve paket fotoğrafçılık kursu fiyatları ile eğitim olmaz! Öncelikle seviyenizin ve bilginizin ölçülmesi gerekir, ardından ihtiyaçlarınıza ve size en uygun fotoğrafçılık eğitimleri eğitim danışmanları ve eğitmeniniz tarafından belirlenmelidir. Telefonda ya da internet sitelerinde fotoğrafçılık kursu fiyatları veren kurumların amacı eğitim vermek değil aylık kotalarını doldurmaktır. Bu nedenle paket eğitim fiyatları veren kurumlardan uzak durmalı, ihtiyaçlarınızı analiz edip size özel eğitim çözümleri sunacak, MEB onaylı kurumlardan eğitim almalısınız. Hava fotoğrafçılığı kursu fiyatları size özel %50 indirim fırsatıyla sunuluyor, kaçırmayın!

[widget-21]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30