Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Mimari Fotoğrafçılık Kursu Fiyatları – Erken Kayıtta %50 İndirim

Mesleğinize Mimari Perspektif Katın!

Güncel eğitim metotları ile uluslararası standartlarda hazırladığımız fotoğrafçılık Kursu öğrencilerimize özel %50 indirimle! Mimari fotoğrafçılık kursu fiyatları hakkında bilgi almak için hemen bizi arayın!

Mimari çekim tekniklerini öğreneceğiniz Mimari ve Pro-Mimari fotoğrafçılık olmak üzere 2 ayrı eğitim programımız var. Mimari Fotoğrafçılık Kursumuzun Süresi 2 gün / 8 saattir. 2 günlük uygulamalı mimari çekimi eğitimi; sektörde deneyim sahibi hocaların öğrencilerimize işin inceliklerini öğrettiği butik bir atölyedir. Uygulamalı Mimari Fotoğrafçılık atölyesi sektörde iş yapan ve kendini geliştirmek isteyenler için idealdir.

Pro Mimari Fotoğrafçılık Eğitiminin süresi 6 Hafta 20 saattir. Pro-Mimari atölyesi profesyonel fotoğrafçı olmak ya da firmasının fotoğraflarını çekmek isteyenler için özel olarak hazırlanmış olup mimari çekim tekniklerinden Photoshop kullanmaya, müşteri bulmadan teklif vermeye, markalaşmadan bilinirlilik artırmaya kadar A’dan Z’ye tüm detayları öğrenebilecekleri bir atölyedir. Mimari fotoğrafçılık kursu fiyatları hakkında konuşmak ve kurumumuzu görmek için bizleri ziyaret edebilirsiniz.

 

[widget-46]

Türkiye’nin En Kapsamlı Fotoğraf ve Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Yüksek gökdelenlerden tarihi yapılara, köprülerden saray odalarına kadar mimari çekimlerin bütün sırlarını, tekniğini ve püf noktalarını öğrenmek ve mesleki anlamda kendini geliştirmek isteyenler için hazırladığımız mimari fotoğrafçılık kursu ile mimari çekim hazırlıklarından kullanacağınız ekipmanlara, iç ve dış mekan çekimlerinden portföy oluşturmaya kadar mesleğinizle ilgili tüm bilgi ve beceriyi kazanacaksınız.

Mimari fotoğrafçılık kursu fiyatları erken kayıtta %50 indirim fırsatıyla sunulurken Foto Life Akademi ailesi olarak son teknoloji ile donatılmış sınıflarda görsel materyal ağırlıklı ders anlatımları, eğitim sırasında uygulamalı fotoğraf çekimleri, tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek ödevler ve uzman eğitmenlerden fotoğraflarınıza yorumlar, kaçırdığınız derslerin telafisi, günübirlik ya da konaklamalı yurt içi ve yurt dışı keyifli geziler, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile her zaman yanınızdayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sistemimiz, fotoğrafçılık sanatına kendini adamış ve Türkiye’nin önde gelen fotoğraf sanatçıları, %100 öğrenme garantisi, MEB onaylı eğitim sertifikası, makine ve ekipman danışmanlığı ile Türkiye’nin en yüksek memnuniyet oranına sahip eğitim kurumuyuz. Fotoğrafçılık kursu ücretleri değil eğitim kalitesi önceliğimizdir.

Ayrıca mimari fotoğrafçılık atölyelerimizden mezun öğrencilerimiz, edindikleri bilgi ve deneyimle Foto Life Akademi partnerlerimizle, sektörlerinin ünlü markalarıyla ve kendi stüdyolarında çalışabiliyorlar. Kendini geliştiren ve başarılı girişimlere imza atan öğrencilerimizin her zaman yanında olmaya devam ediyoruz. 500’den fazla öğrencimiz kendi stüdyosunu açtı bile!

[widget-45]

Mesleki branş eğitimlerimizden sonra fotoğrafçılara özel girişimcilik, dijital pazarlama, sosyal medya eğitimleri vererek iş yeri açma süreçlerinden teklif verme stratejilerine, müşteri bulma çalışmalarından marka imajı ve bilinirlilik artırmaya kadar profesyonel hayatta karşınıza çıkacak tüm sorunların çözümünü de öğretiyor ve rakiplerinizin 1 adım önünde olmanızı sağlıyoruz.

Sadece mimari fotoğrafçılık kursu değil, sizin için bir aile oluyoruz. Ucuz mimari fotoğrafçılık eğitimlerindense size özel belirlenen programlarla mimari fotoğrafçılık kursu fiyatları hakkında sizleri bilgilendiriyoruz. Önceliğimiz, ihtiyacınız olan eğitimleri vermek…

Geçmişi Fotoğraflarla Dile Getirin, Mesleğinize Anlam Katın!

Mesleğimin farklı alanlarında uzmanlaşmalıyım ya da kariyerimi başka bir yöne çevirmeliyim diyorsanız sizlere samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve ısmarlamak isteriz.

Dilerseniz size en uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik fotoğrafçılık eğitimlerini belirleyerek kariyer planınızı yapabiliriz. Kendi fotoğraf stüdyonuzu açarak ya da başarılı firmalarda çalışarak deneyim kazanabilir, adınızdan söz ettiren bir mimari fotoğrafçısı olabilirsiniz. Erken kayıtta %50 indirimli mimari fotoğrafçılık kursu fiyatları için bizi arayın!

Unutmayın, her yıl fotoğraf eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini ya yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor ya da ek bir maliyetle daha iyi bir kurs arayışına giriyorlar. Onlardan biri de siz olmayın!

Eğitim ciddi kurumların işidir ve paket fotoğrafçılık kursu fiyatları ile eğitim olmaz! Öncelikle seviyenizin ve bilginizin ölçülmesi gerekir, ardından ihtiyaçlarınıza ve size en uygun fotoğrafçılık eğitimleri eğitim danışmanları ve eğitmeniniz tarafından belirlenmelidir. Telefonda ya da internet sitelerinde fotoğrafçılık kursu fiyatları veren kurumların amacı eğitim vermek değil aylık kotalarını doldurmaktır. Bu nedenle paket eğitim fiyatları veren kurumlardan uzak durmalı, ihtiyaçlarınızı analiz edip size özel eğitim çözümleri sunacak, MEB onaylı kurumlardan eğitim almalısınız. Mimari fotoğrafçılık kursu fiyatları size özel %50 indirim fırsatıyla sunuluyor, kaçırmayın!

[widget-21]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30