Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Modele Poz Verdirme Kursu Fiyatları – Erken Kayıtta %50 İndirim

Moda Fotoğrafçısı Olmak İsteyenlere İletişim Eğitimleri!

Stüdyo ve dış mekan uygulamalarıyla desteklenen, Avrupa standartlarında ve %100 öğrenme garantili Modele Poz Verdirme Kursu erken kayıtta %50 indirimli! Modele poz verdirme kursu fiyatları hakkında bilgi almak için hemen bizi arayın!

Moda fotoğrafçılığı için gerekli olan iletişim bilgilerini edineceğiniz Modele Poz Verdirme Eğitimi, 1 gün / 3 saatlik bir eğitim olarak sizlere profesyonel anlamda modelli çekim yapmayı öğretmek için hazırlandı. Diksiyon ve beden dilinizi geliştirecek, modelinizi daha iyi anlamanızı sağlayacak, etkili iletişim kurma becerileri kazanacağınız kurs programımız tam size göre…

Modele Poz Verdirme Kursu sayesinde istediğiniz pozları verdirecek bilgi ve deneyime sahip olacak, zor insanlarla başa çıkmayı ve kriz yönetmeyi öğreneceksiniz. Stüdyonuzu başarıyla idare etmek, modelinizle sağlıklı iletişim kurmak, daha anlamlı fotoğraflar çekmek istiyorsanız bu atölyeyi kaçırmayın! Modele poz verdirme kursu fiyatları hakkında konuşmak ve kurumumuzu görmek için bizleri ziyaret edebilirsiniz.

 

[widget-46]

Türkiye’nin En Kapsamlı Fotoğraf ve Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Tercih edilen bir moda fotoğrafçısı olmak, gelin-damat çekimlerinde modellerinize doğru pozlar verdirmek, iletişimi kuvvetli bir fotoğrafçı olmak isteyenler için hazırladığımız modele poz verdirme kursu ile stüdyo ekipmanlarından portre çekim açılarına, manken konumlandırmadan modelin beden dili mesajlarına, kıyafet ve aksesuar çekiminden zor modellerle anlaşmaya kadar mesleğinizle ilgili tüm bilgi ve beceriyi kazanacaksınız.

Modele poz verdirme kursu fiyatları erken kayıtta %50 indirim fırsatıyla sunulurken Foto Life Akademi ailesi olarak son teknoloji ile donatılmış sınıflarda görsel materyal ağırlıklı ders anlatımları, eğitim sırasında uygulamalı fotoğraf çekimleri, tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek ödevler ve uzman eğitmenlerden fotoğraflarınıza yorumlar, kaçırdığınız derslerin telafisi, günübirlik ya da konaklamalı yurt içi ve yurt dışı keyifli geziler, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile her zaman yanınızdayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

[widget-45]

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sistemimiz, fotoğrafçılık sanatına kendini adamış ve Türkiye’nin önde gelen fotoğraf sanatçıları, %100 öğrenme garantisi, MEB onaylı eğitim sertifikası, makine ve ekipman danışmanlığı ile Türkiye’nin en yüksek memnuniyet oranına sahip eğitim kurumuyuz. Fotoğrafçılık kursu ücretleri değil eğitim kalitesi önceliğimizdir.

Ayrıca modele poz verdirme atölyelerimizden mezun öğrencilerimiz, edindikleri bilgi ve deneyimle Foto Life Akademi partnerlerimizle, sektörlerinin ünlü markalarıyla ve kendi stüdyolarında çalışabiliyorlar. Kendini geliştiren ve başarılı girişimlere imza atan öğrencilerimizin her zaman yanında olmaya devam ediyoruz. 500’den fazla öğrencimiz kendi stüdyosunu açtı bile!

Mesleki branş eğitimlerimizden sonra fotoğrafçılara özel girişimcilik, dijital pazarlama, sosyal medya eğitimleri vererek iş yeri açma süreçlerinden teklif verme stratejilerine, müşteri bulma çalışmalarından marka imajı ve bilinirlilik artırmaya kadar profesyonel hayatta karşınıza çıkacak tüm sorunların çözümünü de öğretiyor ve rakiplerinizin 1 adım önünde olmanızı sağlıyoruz.

Sadece modele poz verdirme kursu değil, sizin için bir aile oluyoruz. Ucuz modele poz verdirme eğitimlerindense size özel belirlenen programlarla modele poz verdirme kursu fiyatları hakkında sizleri bilgilendiriyoruz. Önceliğimiz, ihtiyacınız olan eğitimleri vermek…

Fotoğraf Tutkunuz Hobi Olarak Kalmasın! Sanatınızın Uzmanı Olun!

Moda fotoğrafçılığı ya da portre çekimlerinde ustalaşmak ister misiniz? Cevabınız evetse önce modelinize poz verdirmeyi öğrenmelisiniz… Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Akademimizi ziyaret edin, size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik fotoğrafçılık eğitimini belirleyelim, kariyer planınızı yapalım, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım. Kendi fotoğraf stüdyonuzu açarak ya da başarılı firmalarda çalışarak deneyim kazanın, adınızdan söz ettiren bir fotoğrafçı olun.

Unutmayın, her yıl fotoğraf eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini ya yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor ya da ek bir maliyetle daha iyi bir kurs arayışına giriyorlar. Onlardan biri de siz olmayın!

Eğitim ciddi kurumların işidir ve paket fotoğrafçılık kursu fiyatları ile eğitim olmaz! Öncelikle seviyenizin ve bilginizin ölçülmesi gerekir, ardından ihtiyaçlarınıza ve size en uygun fotoğrafçılık eğitimleri eğitim danışmanları ve eğitmeniniz tarafından belirlenmelidir. Telefonda ya da internet sitelerinde fotoğrafçılık kursu fiyatları veren kurumların amacı eğitim vermek değil aylık kotalarını doldurmaktır. Bu nedenle paket eğitim fiyatları veren kurumlardan uzak durmalı, ihtiyaçlarınızı analiz edip size özel eğitim çözümleri sunacak, MEB onaylı kurumlardan eğitim almalısınız. Modele poz verdirme kursu fiyatları size özel %50 indirim fırsatıyla sunuluyor, kaçırmayın!

[widget-21]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30