Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Stüdyo Fotoğrafçılığı Kursu Fiyatları – Erken Kayıtta %50 İndirim

Stüdyonuzu Açmak İster Misiniz?

Moda, ürün, yemek fotoğrafçılığının temeli olan, Avrupa standartlarında ve %100 öğrenme garantili Stüdyo Fotoğrafçılığı Kursu öğrencilerimize özel %50 indirimle! Stüdyo fotoğrafçılığı kursu fiyatları hakkında bilgi almak için hemen bizi arayın!

Uzun yıllardır stüdyo fotoğrafçılığı sektöründe deneyim sahibi hocalarımızın öğrencilerimize işin inceliklerini öğrettiği butik bir atölye olan Stüdyo Fotoğrafçılığı kursu, 6 hafta 20 saattir. Uygulama ağırlıklı olan kursumuzda stüdyo ekipmanlarını kullanmayı, çekim öncesi hazırlık yapmayı, stüdyo çekim tekniklerini, kompozisyon oluşturmayı, ürün ve mankenli çekimler yapabilmeyi öğreneceksiniz.

Stüdyo Fotoğrafçılığı atölyemiz stüdyo fotoğrafçısı olmak isteyenler ve müşteri potansiyellerini arttırmak isteyen profesyoneller için uygundur. Stüdyo fotoğrafçılığı kursu fiyatları hakkında konuşmak ve kurumumuzu görmek için bizleri ziyaret edebilirsiniz.

 

[widget-46]

Türkiye’nin En Kapsamlı Fotoğraf ve Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Profesyonel bir stüdyo fotoğrafçısı olmak için ihtiyacınız olan ekipman kurulumundan kompozisyon oluşturmaya, çekim planından müşteri ilişkilerine, fon kurulumundan takı çekimlerine, mankenle sağlıklı iletişimden müşteri bulmaya kadar kadar mesleğinizle ilgili tüm bilgi ve beceriyi kazanacaksınız.

Stüdyo fotoğrafçılığı kursu fiyatları erken kayıtta %50 indirim fırsatıyla sunulurken Foto Life Akademi ailesi olarak son teknoloji ile donatılmış sınıflarda görsel materyal ağırlıklı ders anlatımları, eğitim sırasında uygulamalı fotoğraf çekimleri, tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek ödevler ve uzman eğitmenlerden fotoğraflarınıza yorumlar, kaçırdığınız derslerin telafisi, günübirlik ya da konaklamalı yurt içi ve yurt dışı keyifli geziler, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile her zaman yanınızdayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sistemimiz, fotoğrafçılık sanatına kendini adamış ve Türkiye’nin önde gelen fotoğraf sanatçıları, %100 öğrenme garantisi, MEB onaylı eğitim sertifikası, makine ve ekipman danışmanlığı ile Türkiye’nin en yüksek memnuniyet oranına sahip eğitim kurumuyuz. Fotoğrafçılık kursu ücretleri değil eğitim kalitesi önceliğimizdir.

Ayrıca stüdyo fotoğrafçılığı atölyelerimizden mezun öğrencilerimiz, edindikleri bilgi ve deneyimle Foto Life Akademi partnerlerimizle, sektörlerinin ünlü markalarıyla ve kendi stüdyolarında çalışabiliyorlar. Kendini geliştiren ve başarılı girişimlere imza atan öğrencilerimizin her zaman yanında olmaya devam ediyoruz. 500’den fazla öğrencimiz kendi stüdyosunu açtı bile!

[widget-45]

Mesleki branş eğitimlerimizden sonra fotoğrafçılara özel girişimcilik, dijital pazarlama, sosyal medya eğitimleri vererek iş yeri açma süreçlerinden teklif verme stratejilerine, müşteri bulma çalışmalarından marka imajı ve bilinirlilik artırmaya kadar profesyonel hayatta karşınıza çıkacak tüm sorunların çözümünü de öğretiyor ve rakiplerinizin 1 adım önünde olmanızı sağlıyoruz.

Sadece stüdyo fotoğrafçılığı kursu değil, sizin için bir aile oluyoruz. Ucuz stüdyo fotoğrafçılığı eğitimlerindense size özel belirlenen programlarla stüdyo fotoğrafçılığı kursu fiyatları hakkında sizleri bilgilendiriyoruz. Önceliğimiz, ihtiyacınız olan eğitimleri vermek…

Stüdyonuzun Baş Aktörü Olmanın Zamanı Geldi!

Kendi stüdyomu açmak istiyorum ama nereden başlayacağımı bilmiyorum, nasıl müşteri bulacağım, hangi alanlarda uzmanlaşmam gerek diyorsanız Foto Life Akademi ile eğitim planınızı yapabilirsiniz.

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içerek hayallerinizden ve hedeflerinizden bahsedebilirsiniz. Sizin için en uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik fotoğrafçılık eğitimi ve kariyer planınızla birlikte hedeflerinize daha hızlı ulaşabilirsiniz. Kendi fotoğraf stüdyonuzu açarak ya da başarılı firmalarda çalışarak deneyim kazanabilir, adından söz ettiren bir stüdyo fotoğrafçısı olabilirsiniz.

Unutmayın, her yıl fotoğraf eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini ya yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor ya da ek bir maliyetle daha iyi bir kurs arayışına giriyorlar. Onlardan biri de siz olmayın!

Eğitim ciddi kurumların işidir ve paket fotoğrafçılık kursu fiyatları ile eğitim olmaz! Öncelikle seviyenizin ve bilginizin ölçülmesi gerekir, ardından ihtiyaçlarınıza ve size en uygun fotoğrafçılık eğitimleri eğitim danışmanları ve eğitmeniniz tarafından belirlenmelidir. Telefonda ya da internet sitelerinde fotoğrafçılık kursu fiyatları veren kurumların amacı eğitim vermek değil aylık kotalarını doldurmaktır. Bu nedenle paket eğitim fiyatları veren kurumlardan uzak durmalı, ihtiyaçlarınızı analiz edip size özel eğitim çözümleri sunacak, MEB onaylı kurumlardan eğitim almalısınız. Stüdyo fotoğrafçılığı kursu fiyatları size özel %50 indirim fırsatıyla sunuluyor, kaçırmayın!

[widget-21]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30