Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Canon Kursu Fiyatları – Erken Kayıtta %50 İndirim

Fotoğraf Makinenizi Yakından Tanımak İster Misiniz?

Canon marka fotoğraf makinenizin tüm özelliklerini uygulamalı olarak öğreneceğiniz, Avrupa standartlarında ve %100 öğrenme garantili Canon Kursu erken kayıtta %50 indirimli! Canon kursu fiyatları hakkında bilgi almak için hemen bizi arayın!

Canon fotoğraf makinesinden daha çok verim almak isteyenler, hobi ve mesleki fotoğrafçılık kurslarına gitmek isteyenler, fotoğrafçılık tekniklerini ve bilgisini geliştirmek isteyenler için kaçırılmaması gereken bir eğitim hazırladık. Canon fotoğraf makinenizi daha iyi kullanmak ve mükemmel fotoğraflar çekmek için 1 gün / 3 saat süren uygulamalı ve kişiye özel Canon kursuna hemen kayıt yaptırın.

Makinenizin özelliklerini, objektif türlerini, ışık ve doğru pozlama ayarlarını, yardımcı ekipmanlarını öğrenin. Canon fotoğraf makinesi ile kompozisyon oluşturmayı, iç ve dış mekan çekim tekniklerini, başarılı bir Canon fotoğrafçısı olmanın yollarını uzmanından dinleyin. Canon kursu fiyatları hakkında konuşmak ve kurumumuzu görmek için bizleri ziyaret edebilirsiniz.

 

[widget-51]

Türkiye’nin En Kapsamlı Fotoğraf ve Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Canon fotoğraf makinelerinin özellikleri, tuşları ve ayarları hakkında detaylı bilgiye sahip olmak ve makinesini verimli kullanmak isteyenler için hazırladığımız Canon Kursu ile DSLR makinelerin özelliklerinden ekipman çeşitlerine, pozlama ayarlarından enstantaneye, objektiflerden poz telafisine kadar Canon fotoğraf makinelerini hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğreneceksiniz.

Canon kursu fiyatları erken kayıtta %50 indirim fırsatıyla sunulurken Foto Life Akademi ailesi olarak son teknoloji ile donatılmış sınıflarda görsel materyal ağırlıklı ders anlatımları, eğitim sırasında uygulamalı fotoğraf çekimleri, tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek ödevler ve uzman eğitmenlerden fotoğraflarınıza yorumlar, kaçırdığınız derslerin telafisi, günübirlik ya da konaklamalı yurt içi ve yurt dışı keyifli geziler, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile her zaman yanınızdayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

[widget-52]

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sistemimiz, fotoğrafçılık sanatına kendini adamış ve Türkiye’nin önde gelen fotoğraf sanatçıları, %100 öğrenme garantisi, MEB onaylı eğitim sertifikası, makine ve ekipman danışmanlığı ile Türkiye’nin en yüksek memnuniyet oranına sahip eğitim kurumuyuz. Fotoğrafçılık kursu ücretleri değil eğitim kalitesi önceliğimizdir.

Ucuz canon eğitimlerindense size özel belirlenen programlarla Canon kursu fiyatları hakkında sizleri bilgilendiriyoruz. Önceliğimiz, ihtiyacınız olan eğitimleri vermek…

Canon’un Her Özelliğini Öğreniyoruz! Hem De %50 İndirimle!

Canon fotoğraf makineniz var ama kullanmayı bilmiyor musunuz? Makinenizi profesyonelce kullanmak istiyorsanız Özel Canon Atölyemizi kaçırmayın!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz? Gelin, tanışalım, size en uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik fotoğrafçılık eğitimini belirleyelim, keyifli bir ortamda eğitim almanızı sağlayalım.

Unutmayın, her yıl fotoğraf eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini ya yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor ya da ek bir maliyetle daha iyi bir kurs arayışına giriyorlar. Onlardan biri de siz olmayın!

Eğitim ciddi kurumların işidir ve paket fotoğrafçılık kursu fiyatları ile eğitim olmaz! Öncelikle seviyenizin ve bilginizin ölçülmesi gerekir, ardından ihtiyaçlarınıza ve size en uygun fotoğrafçılık eğitimleri eğitim danışmanları ve eğitmeniniz tarafından belirlenmelidir. Telefonda ya da internet sitelerinde fotoğrafçılık kursu fiyatları veren kurumların amacı eğitim vermek değil aylık kotalarını doldurmaktır. Bu nedenle paket eğitim fiyatları veren kurumlardan uzak durmalı, ihtiyaçlarınızı analiz edip size özel eğitim çözümleri sunacak, MEB onaylı kurumlardan eğitim almalısınız. Canon kursu fiyatları size özel %50 indirim fırsatıyla sunuluyor, kaçırmayın!

[widget-21]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30