Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Instagram Fotoğrafçılığı Kursu Fiyatları – Erken Kayıtta %50 İndirim

Fotoğraflarıyla Dikkat Çeken Bir Fenomen Olmak İster Misiniz?

15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı Instagram Fotoğrafçılığı Kursu erken kayıt kampanyamızla birlikte size özel %50 indirimli! Instagram fotoğrafçılığı kursu fiyatları hakkında bilgi almak için hemen bizi arayın!

Instagram’ı doğru kullanmanın inceliklerini öğreneceğiniz 1 gün / 3 saatlik Instagram Fotoğrafçılığı Atölyesi’nde hem eğlenceli vakit geçirecek, hem de fenomenliğe giden yolda ilk adımı atacaksınız. Sosyal medya hesaplarınızı daha başarılı yönetecek, beğeni ve takipçi sayılarınızı arttıracaksınız. Her fotoğrafı paylaşmamayı, fotoğraf düzenlemeyi ve çekim tekniklerini öğreneceksiniz.

Instagram’da fenomen olmak isteyenler, kendine özgü çekim tekniği oluşturma amacında olanlar, Instagram paylaşımlarını ve reklamlarını daha etkili yapmak isteyen markalar, hızlı ve etkili şekilde binlerce insana ulaşmak isteyen firmalar için hazırladığımız Instagram Fotoğrafçılığı Kursu için kaydınızı hemen yaptırın, görünür olma fırsatını kaçırmayın! Instagram fotoğrafçılığı kursu fiyatları hakkında konuşmak ve kurumumuzu görmek için bizleri ziyaret edebilirsiniz.

 

[widget-51]

Türkiye’nin En Kapsamlı Fotoğraf ve Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Çağımızın en popüler sosyal medya platformu Instagram’ın sırlarını öğrenmek, telefon kamerasıyla harikalar yaratmak, doğru tekniklerle fotoğraf düzenlemek ve paylaşmak isteyenler için hazırladığımız Instagram fotoğrafçılığı kursu ile mobil kamera kullanımından kompozisyon oluşturmaya, fotoğraf düzenleme uygulamalarından telefonlar için uygun lenslere, hashtag kullanımından takipçi kazanamaya kadar Instagram fotoğrafçılığının tüm tekniklerini öğreneceksiniz.

Instagram fotoğrafçılığı kursu fiyatları erken kayıtta %50 indirim fırsatıyla sunulurken Foto Life Akademi ailesi olarak son teknoloji ile donatılmış sınıflarda görsel materyal ağırlıklı ders anlatımları, eğitim sırasında uygulamalı fotoğraf çekimleri, tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek ödevler ve uzman eğitmenlerden fotoğraflarınıza yorumlar, kaçırdığınız derslerin telafisi, günübirlik ya da konaklamalı yurt içi ve yurt dışı keyifli geziler, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile her zaman yanınızdayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

[widget-52]

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sistemimiz, fotoğrafçılık sanatına kendini adamış ve Türkiye’nin önde gelen fotoğraf sanatçıları, %100 öğrenme garantisi, MEB onaylı eğitim sertifikası, makine ve ekipman danışmanlığı ile Türkiye’nin en yüksek memnuniyet oranına sahip eğitim kurumuyuz. Fotoğrafçılık kursu ücretleri değil eğitim kalitesi önceliğimizdir.

Ucuz Instagram fotoğrafçılığı eğitimlerindense size özel belirlenen programlarla Instagram fotoğrafçılığı kursu fiyatları hakkında sizleri bilgilendiriyoruz. Önceliğimiz, ihtiyacınız olan eğitimleri vermek…

Sosyal Medyada Adınızı Duyurmanın Tam Sırası! İndirimli Instagram Fotoğrafçılığı Kursumuzu Kaçırmayın!

Akıllı telefonlarınızla etkileyici fotoğraflar çekmek, fotoğraf makinenizi ve ekipmanlarınızı her yere taşımak zorunda olmamak için Instagram fotoğrafçılığında uzmanlaşın!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve için, size en uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik fotoğrafçılık eğitimini belirleyelim, sonunda mutlu ayrılacağınız bir eğitim planı çıkaralım.

Unutmayın, her yıl fotoğraf eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini ya yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor ya da ek bir maliyetle daha iyi bir kurs arayışına giriyorlar. Onlardan biri de siz olmayın!

Eğitim ciddi kurumların işidir ve paket fotoğrafçılık kursu fiyatları ile eğitim olmaz! Öncelikle seviyenizin ve bilginizin ölçülmesi gerekir, ardından ihtiyaçlarınıza ve size en uygun fotoğrafçılık eğitimleri eğitim danışmanları ve eğitmeniniz tarafından belirlenmelidir. Telefonda ya da internet sitelerinde fotoğrafçılık kursu fiyatları veren kurumların amacı eğitim vermek değil aylık kotalarını doldurmaktır. Bu nedenle paket eğitim fiyatları veren kurumlardan uzak durmalı, ihtiyaçlarınızı analiz edip size özel eğitim çözümleri sunacak, MEB onaylı kurumlardan eğitim almalısınız. Instagram fotoğrafçılığı kursu fiyatları size özel %50 indirim fırsatıyla sunuluyor, kaçırmayın!

[widget-21]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30