Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

MEB Onaylı Fotoğrafçılık Kursu Fiyatları – Erken Kayıtta %50 İndirim

Ayrıcalıklı Bir Hobiniz Olsun İster Misiniz?

İş başvurularında ya da kariyer fırsatlarında referansınız olacak, yaptığınız işin eğitimini aldığınızı belgeleyen MEB sertifikalı fotoğrafçılık kursu eğitimimiz %50 indirim fırsatıyla sizlerle!

21 haftalık fotoğrafçılık eğitimi programını içeren MEB onaylı fotoğrafçılık kursu fiyatları; erken kayıtta daha ekonomik. Bugüne kadar 12800’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz yeni eğitim metodumuzla şekillenen MEB onaylı fotoğrafçılık kursumuzda teorik, uygulama ve telafi dersleri alırsınız.

MEB Onaylı fotoğrafçılık kursumuz fotoğrafa yeni başlayanlar ve kendini geliştirmek isteyen her seviyeden fotoğrafçılar için özel olarak hazırlanmıştır. Eğer siz de içinizdeki fotoğrafçıyı keşfetmek ve fotoğraf sanatının inceliklerini öğrenmek isterseniz MEB Onaylı fotoğrafçılık kursu fiyatları hakkında konuşmak ve kurumumuzu görmek için bizleri ziyaret edebilirsiniz.

 

[widget-15]

Türkiye’nin En Kapsamlı Fotoğraf ve Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Türkiye’de bir kurumun eğitim verebilmesi için MEB’e bağlı, ruhsatlı bir kurum olması ve eğitmenlerinin de usta öğretici sertifikasına sahip olmaları gerekmektedir.  Ancak ne yazık ki ülkemizde, deneyimsiz kişiler ve merdiven altı diye tabir ettiğimiz kaçak eğitim firmaları MEB müfredatından uzak eğitimlerle bu durumun farkında olmayan kursiyerlerin hayallerini ve vakitlerini çalıyorlar. Bu firmalar ve kişiler, internet ve sosyal medya üzerinden reklam yaparak kurs olduklarına dair yanlış beyanla öğrencileri tuzağa düşürüyorlar.

Siz de bu tuzağa düşmek istemiyorsanız bilinçli bir öğrenci olarak bir kurumdan eğitim almadan önce nelere dikkat etmeniz gerektiğini bilmelisiniz. MEB onaylı fotoğrafçılık kursu fiyatları da bu bağlamda ucuza olmayacağı için düşük fiyatlarla eğitim veren kurumlara karşı dikkatli olmalısınız.

Foto Life Akademi olarak MEB onaylı bir kurum olmanın yanında program müfredatımızla öğrencilerimize Özel Öğretim Kurumları Standartlar Yönergesi’ne uygun eğitimler veriyoruz. Derslik büyüklüklerimizden, acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerin güvenli bir binada keyifli bir atmosferde eğitim almalarını sağlıyoruz. Dolayısıyla eğitim almadan önce kurumu mutlaka ziyaret ederek derslikleri, koridorları, uygulama sınıflarını, bahçesini, kafesini ve sosyal alanlarını görün. Tabelasında MEB logosunun olup olmadığını mutlaka kontrol edin, MEB ruhsatı olmayan kurumlardan eğitim alarak suça ortak olmayın!

[widget-13]

MEB Onaylı Fotoğrafçılık Kursu İle Fotoğraf Sanatında Uzmanlaş!

Yıllardır fotoğrafçılık eğitimi almak istiyor ancak hep erteliyor musunuz? Belki de bu bir işarettir! MEB onaylı fotoğrafçılık kursu fiyatları ile %50 indirim hakkınız var, sınıf kontenjanlarımız dolmadan kampanyamızdan hemen yararlanın.

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve için, size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik fotoğrafçılık eğitimlerini belirleyin, fotoğrafçılık kursu fiyatları hakkında bilgi alın. Eğlenceli geziler, sosyal etkinlikler, sergiler, sanat aktiviteleriyle dolu bir serüvene katılın!

Unutmayın, her yıl fotoğraf eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini ya yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor ya da ek bir maliyetle daha iyi bir kurs arayışına giriyorlar. Onlardan biri de siz olmayın!

Eğitim ciddi kurumların işidir ve paket fotoğrafçılık kursu fiyatları ile eğitim olmaz! Öncelikle seviyenizin ve bilginizin ölçülmesi gerekir, ardından ihtiyaçlarınıza ve size en uygun hobi ya da mesleki fotoğrafçılık eğitimleri eğitim danışmanları ve eğitmeniniz tarafından belirlenmelidir. Telefonda ya da internet sitelerinde fotoğrafçılık kursu fiyatları veren kurumların amacı eğitim vermek değil aylık kotalarını doldurmaktır. Bu nedenle paket eğitim fiyatları veren kurumlardan uzak durmalı, ihtiyaçlarınızı analiz edip size özel eğitim çözümleri sunacak, MEB onaylı kurumlardan eğitim almalısınız. MEB Onaylı fotoğrafçılık kursu fiyatları size özel %50 indirim fırsatıyla sunuluyor, kaçırmayın!

[widget-21]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30