Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Mobil Fotoğrafçılık Kursu Fiyatları – Erken Kayıtta %50 İndirim

Cep Telefonu Kameramızla Harikalar Yaratmayı Öğreniyoruz!

Uluslararası standartlarda, öğrenme garantili ve uzmanından alacağınız Mobil Fotoğrafçılık Kursu erken kayıt kampanyamızla birlikte size özel %50 indirimli! Mobil fotoğrafçılık kursu fiyatları hakkında bilgi almak için hemen bizi arayın!

“Keşke fotoğraf makinem yanımda olsaydı.” dememek, kilolarca ağırlıktaki fotoğraf makinenizi ve ekipmanlarınızı her yere taşımak zorunda kalmamak, binlerce lira vererek aldığınız akıllı telefonların kameralarından yararlanmak, cebinizdeki fotoğraf makineleriyle harikalar yaratmak için Mobil Fotoğrafçılık Kursu atölyemize gelin! 2 teorik, 4 uygulama ve 1 değerlendirme dersini içinde bulunduran 7 hafta toplamda 20 saat uygulamalı mobil fotoğrafçılık kursumuzda cep telefonu kamerasıyla harikalar yaratmayı öğreneceksiniz.

Sosyal medya hesaplarınızda binlerce beğeni alacak fotoğraflar çekmek, anlık güzellikleri kaçırmamak için Mobil Fotoğrafçılık Eğitimimize katılın, akıllı telefonlarınızın ve teknolojinin sınırlarını zorlayın… Mobil fotoğrafçılık kursu fiyatları hakkında konuşmak ve kurumumuzu görmek için bizleri ziyaret edebilirsiniz.

 

[widget-15]

Türkiye’nin En Kapsamlı Fotoğraf ve Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Fotoğraf makinesine gerek duymadan iyi fotoğraflar çekmek, telefon kamerasıyla harikalar yaratmak, gezip gördüğü yerleri ve anları kaçırmamak isteyenler için hazırladığımız mobil fotoğrafçılık kursu ile mobil kamera kullanımından kompozisyon oluşturmaya, fotoğraf düzenleme uygulamalarından telefonlar için uygun lenslere, sosyal medyada fotoğraf paylaşımından fenomen olmaya kadar yeni şeyler öğreneceksiniz!

Mobil fotoğrafçılık kursu fiyatları erken kayıtta %50 indirim fırsatıyla sunulurken Foto Life Akademi ailesi olarak son teknoloji ile donatılmış sınıflarda görsel materyal ağırlıklı ders anlatımları, eğitim sırasında uygulamalı fotoğraf çekimleri, tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek ödevler ve uzman eğitmenlerden fotoğraflarınıza yorumlar, kaçırdığınız derslerin telafisi, günübirlik ya da konaklamalı yurt içi ve yurt dışı keyifli geziler, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile her zaman yanınızdayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

[widget-13]

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sistemimiz, fotoğrafçılık sanatına kendini adamış ve Türkiye’nin önde gelen fotoğraf sanatçıları, %100 öğrenme garantisi, MEB onaylı eğitim sertifikası, makine ve ekipman danışmanlığı ile Türkiye’nin en yüksek memnuniyet oranına sahip eğitim kurumuyuz. Fotoğrafçılık kursu ücretleri değil eğitim kalitesi önceliğimizdir.

Sadece mobil fotoğrafçılık kursu değil, sizin için bir aile oluyoruz. Ucuz mobil fotoğrafçılık eğitimlerindense size özel belirlenen programlarla mobil fotoğrafçılık kursu fiyatları hakkında sizleri bilgilendiriyoruz. Önceliğimiz, ihtiyacınız olan eğitimleri vermek…

Fotoğraf Tutkunuz Hobi Olarak Kalmasın! Sanatınızın Uzmanı Olun!

Akıllı telefonlarınızla etkileyici fotoğraflar çekmek, fotoğraf makinenizi ve ekipmanlarınızı her yere taşımak zorunda olmamak için mobil fotoğrafçılıkta uzmanlaşın!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz? Gelin, tanışalım, hayallerinizden ve fotoğraftan konuşalım. Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik fotoğrafçılık eğitimini belirleyelim, memnun kalacağınız bir eğitim almanızı sağlayalım.

Unutmayın, her yıl fotoğraf eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini ya yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor ya da ek bir maliyetle daha iyi bir kurs arayışına giriyorlar. Onlardan biri de siz olmayın!

Eğitim ciddi kurumların işidir ve paket fotoğrafçılık kursu fiyatları ile eğitim olmaz! Öncelikle seviyenizin ve bilginizin ölçülmesi gerekir, ardından ihtiyaçlarınıza ve size en uygun fotoğrafçılık eğitimleri eğitim danışmanları ve eğitmeniniz tarafından belirlenmelidir. Telefonda ya da internet sitelerinde fotoğrafçılık kursu fiyatları veren kurumların amacı eğitim vermek değil aylık kotalarını doldurmaktır. Bu nedenle paket eğitim fiyatları veren kurumlardan uzak durmalı, ihtiyaçlarınızı analiz edip size özel eğitim çözümleri sunacak, MEB onaylı kurumlardan eğitim almalısınız. Mobil fotoğrafçılık kursu fiyatları size özel %50 indirim fırsatıyla sunuluyor, kaçırmayın!

[widget-21]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30