Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Nikon Kursu Fiyatları – Erken Kayıtta %50 İndirim

Fotoğraf Makinenizin Sınırlarını Zorlayın!

Nikon fotoğraf makinenize tam olarak hakim değil misiniz? Hala bazı tuşlarının ne işe yaradığını bilmiyor musunuz? Fotoğraf makinenizi uygulamalı eğitimlerle tanıyabilirsiniz. Nikon Kursu erken kayıtta %50 indirimli fırsatlarla, sakın kaçırmayın! Nikon kursu fiyatları hakkında bilgi almak için hemen bizi arayın!

Makinenizin özelliklerini, objektif türlerini, ışık ve doğru pozlama ayarlarını, yardımcı ekipmanlarını öğreneceğiniz; uygulamalı olarak kompozisyon oluşturmayı, iç ve dış mekan çekim tekniklerini, makinenin avantajlarını deneyimleyeceğiniz eğitimimizi kaçırmayın. Başarılı bir Nikon fotoğrafçısı olmanın yollarını uzmanlarından dinleyin.

Nikon fotoğraf makinesi olanlar ve makinesini daha iyi kullanmak ya da Nikon fotoğraf makinesi almak isteyenler, fotoğraf makinesini değiştirecek olanlar, hobi ve mesleki fotoğrafçılık kurslarına gitmek isteyenler, fotoğrafçılık tekniklerini ve bilgisini geliştirmek isteyenler için Türkiye’nin en iyi eğitmenlerinden ve Nikon markasının uzmanlarından kaçırılmayacak 1 gün / 3 saatlik Nikon Eğitimi! Nikon kursu fiyatları hakkında konuşmak ve kurumumuzu görmek için bizleri ziyaret edebilirsiniz.

 

[widget-51]

Türkiye’nin En Kapsamlı Fotoğraf ve Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Nikon fotoğraf makinelerinin teknolojilerini, tuşlarının özelliklerini, sınırlarını ve eksikliklerini öğrenmek, makinesini verimli kullanmak isteyenler için hazırladığımız Nikon Kursu ile makineninizin dosya formatlarından netleme özelliklerine, kolay çekim modlarından pratik tuşlarına, poz telafisinden lenslerine kadar Nikon fotoğraf makinelerini hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğreneceksiniz.

Nikon kursu fiyatları erken kayıtta %50 indirim fırsatıyla sunulurken Foto Life Akademi ailesi olarak son teknoloji ile donatılmış sınıflarda görsel materyal ağırlıklı ders anlatımları, eğitim sırasında uygulamalı fotoğraf çekimleri, tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek ödevler ve uzman eğitmenlerden fotoğraflarınıza yorumlar, kaçırdığınız derslerin telafisi, günübirlik ya da konaklamalı yurt içi ve yurt dışı keyifli geziler, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile her zaman yanınızdayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

[widget-52]

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sistemimiz, fotoğrafçılık sanatına kendini adamış ve Türkiye’nin önde gelen fotoğraf sanatçıları, %100 öğrenme garantisi, MEB onaylı eğitim sertifikası, makine ve ekipman danışmanlığı ile Türkiye’nin en yüksek memnuniyet oranına sahip eğitim kurumuyuz. Fotoğrafçılık kursu ücretleri değil eğitim kalitesi önceliğimizdir.

Ucuz nikon eğitimlerindense size özel belirlenen programlarla Nikon kursu fiyatları hakkında sizleri bilgilendiriyoruz. Önceliğimiz, ihtiyacınız olan eğitimleri vermek…

Nikon Fotoğraf Makinelerinde Bilmediğiniz Hiçbir Özellik Kalmayacak!

Nikon markasının farklı serilerinden fotoğraf makinesi olanlar ya da fotoğraf makinesi alacak kişilere rehber olmak amacıyla hazırladığımız Nikon Kursu sizi bekliyor! Nikon kursu fiyatları erken kayıtta %50 indirimli oluyor!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz? Gelin, tanışalım, size en uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik fotoğrafçılık eğitimini belirleyelim, keyifli bir ortamda eğitim almanızı sağlayalım.

Unutmayın, her yıl fotoğraf eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini ya yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor ya da ek bir maliyetle daha iyi bir kurs arayışına giriyorlar. Onlardan biri de siz olmayın!

Eğitim ciddi kurumların işidir ve paket fotoğrafçılık kursu fiyatları ile eğitim olmaz! Öncelikle seviyenizin ve bilginizin ölçülmesi gerekir, ardından ihtiyaçlarınıza ve size en uygun fotoğrafçılık eğitimleri eğitim danışmanları ve eğitmeniniz tarafından belirlenmelidir. Telefonda ya da internet sitelerinde fotoğrafçılık kursu fiyatları veren kurumların amacı eğitim vermek değil aylık kotalarını doldurmaktır. Bu nedenle paket eğitim fiyatları veren kurumlardan uzak durmalı, ihtiyaçlarınızı analiz edip size özel eğitim çözümleri sunacak, MEB onaylı kurumlardan eğitim almalısınız. Nikon kursu fiyatları size özel %50 indirim fırsatıyla sunuluyor, kaçırmayın!

[widget-21]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30