Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Pro Plus Fotoğrafçılık Kursu Fiyatları – Erken Kayıtta %50 İndirim

Sanatınızı Bir Adım İleriye Taşıyın!

Pro-Plus fotoğrafçılık kursumuz, fotoğraf sanatında uzmanlaşmak, farklı çekim tekniklerini öğrenmek isteyen öğrencilerimiz için hazırlanmış bir eğitim programıdır. Pro plus fotoğrafçılık kursu fiyatları erken kayıtta %50 indirimle öğrencilerimize sunuluyor!

Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı olarak planlanmış Pro-Plus fotoğrafçılık kursumuz, sosyalleşeceğiniz keyifli bir ortamda, alanında uzman eğitmenler eşliğinde gerçekleşirken öğrenme hızınıza ve grup dinamiğine göre şekillenmektedir. 7 uygulama dersini kapsayan Pro-Plus fotoğrafçılık kursu dahilinde 7 farklı lokasyonda temel fotoğrafçılık eğitiminde öğrendiğiniz fotoğraf makinesi ayarları, ışık bilgisi ve kompozisyon kuralları, fotoğraf temaları ve duygularını pratiğe dökeceğiniz, tekniğinizi geliştireceğiniz ve yeteneklerinizi pekiştireceğiniz toplamda 21 saatlik bir eğitim alırsınız.

Pro Plus fotoğrafçılık kursumuz; pro-fotoğrafçılık eğitimini bitiren ve moda, stüdyo, doğa ve siyah-beyaz fotoğrafçılıkta uzmanlık kazanmak isteyenler için hazırlanmıştır. Fotoğraf sanatına en ince ayrıntılarıyla hakim olmak istiyorsanız pro Plus fotoğrafçılık kursu fiyatları hakkında konuşmak ve kurumumuzu görmek için bizleri ziyaret edebilirsiniz.

 

[widget-15]

Türkiye’nin En Kapsamlı Fotoğraf ve Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Pro plus fotoğrafçılık kursu ile stüdyo ortamında çalışmada ve portre çekimlerinde uzmanlaşacak, kreatif konseptlerle birlikte moda çekimlerinde kendi tarzınızı oluşturmayı öğrenecek, doğa ve düğün fotoğrafı çekim tekniklerine hakim olacak, siyah beyaz fotoğraflar çekebileceksiniz.

Pro Plus fotoğrafçılık kursu fiyatları erken kayıtta %50 indirim fırsatıyla sunulurken Foto Life Akademi ailesi olarak son teknoloji ile donatılmış sınıflarda görsel materyal ağırlıklı ders anlatımları, eğitim sırasında uygulamalı fotoğraf çekimleri, tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek ödevler ve uzman eğitmenlerden fotoğraflarınıza yorumlar, kaçırdığınız derslerin telafisi, günübirlik ya da konaklamalı yurt içi ve yurt dışı keyifli geziler, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile her zaman yanınızdayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sistemimiz, fotoğrafçılık sanatına kendini adamış ve Türkiye’nin önde gelen fotoğraf sanatçıları, %100 öğrenme garantisi, MEB onaylı eğitim sertifikası, makine ve ekipman danışmanlığı ile Türkiye’nin en yüksek memnuniyet oranına sahip eğitim kurumuyuz. Fotoğrafçılık kursu ücretleri değil eğitim kalitesi önceliğimizdir.

Pro plus fotoğrafçılık kursu sonrasında branş eğitimlerimizi tamamlayarak uzmanlık alanınızı belirleyebilir, fotoğrafçılara özel girişimcilik, dijital pazarlama, sosyal medya eğitimlerimize katılarak iş yeri açma süreçlerinden teklif verme stratejilerine, müşteri bulma çalışmalarından marka imajı ve bilinirlilik artırmaya kadar profesyonel hayatta karşınıza çıkacak tüm sorunların çözümünü öğrenebilir, rakiplerinizin 1 adım önünde olabilirsiniz. Size özel eğitim planınızın çıkarılması ve pro plus fotoğrafçılık kursu fiyatları hakkında bilgi almak için bizi ziyaret etmeyi unutmayın!

[widget-13]

Usta Bir Fotoğrafçı Olmak İster Misiniz? Size Özel %50 İndirim Fırsatımızı Kaçırmayın!

Temel fotoğrafçılık eğitimi aldım ancak kendimi geliştirmek istiyorum diyorsanız doğru adrese geldiniz! Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz? Fotoğraf çekmeyi biliyor sadece uzmanlaşmak ve tekniğinizi geliştirmek istiyorsanız ihtiyaçlarınıza yönelik fotoğrafçılık eğitimini belirleyelim, fotoğrafçılık kursu fiyatları hakkında sizleri bilgilendirelim, hayatın sıradan akışına kapılmaktan kurtulun! Becerilerinizi arttırarak mesleğinize ya da tekniğinize katkıda bulunun…

Unutmayın, her yıl fotoğraf eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini ya yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor ya da ek bir maliyetle daha iyi bir kurs arayışına giriyorlar. Onlardan biri de siz olmayın!

Eğitim ciddi kurumların işidir ve paket fotoğrafçılık kursu fiyatları ile eğitim olmaz! Öncelikle seviyenizin ve bilginizin ölçülmesi gerekir, ardından ihtiyaçlarınıza ve size en uygun hobi ya da mesleki fotoğrafçılık eğitimleri eğitim danışmanları ve eğitmeniniz tarafından belirlenmelidir. Telefonda ya da internet sitelerinde fotoğrafçılık kursu fiyatları veren kurumların amacı eğitim vermek değil aylık kotalarını doldurmaktır. Bu nedenle paket eğitim fiyatları veren kurumlardan uzak durmalı, ihtiyaçlarınızı analiz edip size özel eğitim çözümleri sunacak, MEB onaylı kurumlardan eğitim almalısınız. Pro Plus fotoğrafçılık kursu fiyatları size özel %50 indirim fırsatıyla sunuluyor, kaçırmayın!

[widget-21]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30