Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Still Life Kursu Fiyatları – Erken Kayıtta %50 İndirim

Detaylara Odaklanıyoruz, Eğitimi Uygun Fiyatlarla Alıyoruz!

Bol uygulamalı, uluslararası eğitim standartlarında, alanında uzman eğitmenlerimiz tarafından verilen Still Life Kursu erken kayıtta %50 indirimli! Still Life kursu fiyatları hakkında bilgi almak için hemen bizi arayın!

Profesyonel anlamda tekniğinizi geliştirmek, müşterilerinize daha iyi hizmet vermek ya da sadece hobi amaçlı still life fotoğrafları çekmek istiyorsanız 1 gün / 3 saat olarak planlanan uygulamalı ve kişiye özel Still Life Kursumuz ile sektörde deneyim sahibi fotoğrafçılardan işin inceliklerini öğrenebilirsiniz.

Moda, yemek, stüdyo ürün, mobil ve Instagram fotoğrafçılığı eğitimini destekleyen, sektörde iş yapmanızı kolaylaştıracak eğitimlerden olan Still Life sayesinde fotoğrafçılığa bambaşka bir açıdan bakacaksınız. Sosyal medyada binlerce beğeni alan, markaların tercih ettiği bir fotoğrafçı haline geleceksiniz… Still life kursu fiyatları hakkında konuşmak ve kurumumuzu görmek için bizleri ziyaret edebilirsiniz.

 

[widget-51]

Türkiye’nin En Kapsamlı Fotoğraf ve Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Satış ve pazarlama sektörünün yeni gözdesi olan still life çekim tekniğini öğrenerek müşterilerine daha iyi hizmet vermek isteyenler için hazırladığımız still life kursu ile kullanılacak ekipmanlardan ürün yerleşimine, altın kesimden kompozisyon oluşturmaya, yemek dergileri için fotoğraf çekiminden portföy oluşturmaya kadar mesleğinizle ilgili tüm bilgi ve beceriyi kazanacaksınız.

Still life kursu fiyatları erken kayıtta %50 indirim fırsatıyla sunulurken Foto Life Akademi ailesi olarak son teknoloji ile donatılmış sınıflarda görsel materyal ağırlıklı ders anlatımları, eğitim sırasında uygulamalı fotoğraf çekimleri, tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek ödevler ve uzman eğitmenlerden fotoğraflarınıza yorumlar, kaçırdığınız derslerin telafisi, günübirlik ya da konaklamalı yurt içi ve yurt dışı keyifli geziler, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile her zaman yanınızdayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

[widget-52]

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sistemimiz, fotoğrafçılık sanatına kendini adamış ve Türkiye’nin önde gelen fotoğraf sanatçıları, %100 öğrenme garantisi, MEB onaylı eğitim sertifikası, makine ve ekipman danışmanlığı ile Türkiye’nin en yüksek memnuniyet oranına sahip eğitim kurumuyuz. Fotoğrafçılık kursu ücretleri değil eğitim kalitesi önceliğimizdir.

Ayrıca still life atölyelerimizden mezun öğrencilerimiz, edindikleri bilgi ve deneyimle Foto Life Akademi partnerlerimizle, sektörlerinin ünlü markalarıyla ve kendi stüdyolarında çalışabiliyorlar. Kendini geliştiren ve başarılı girişimlere imza atan öğrencilerimizin her zaman yanında olmaya devam ediyoruz. 500’den fazla öğrencimiz kendi stüdyosunu açtı bile!

Mesleki branş eğitimlerimizden sonra fotoğrafçılara özel girişimcilik, dijital pazarlama, sosyal medya eğitimleri vererek iş yeri açma süreçlerinden teklif verme stratejilerine, müşteri bulma çalışmalarından marka imajı ve bilinirlilik artırmaya kadar profesyonel hayatta karşınıza çıkacak tüm sorunların çözümünü de öğretiyor ve rakiplerinizin 1 adım önünde olmanızı sağlıyoruz.

Ucuz still life eğitimlerindense size özel belirlenen programlarla still life kursu fiyatları hakkında sizleri bilgilendiriyoruz. Önceliğimiz, ihtiyacınız olan eğitimleri vermek…

Fotoğrafçılıkta Fark Yaratan Bir Trend: Still Life %50 İndirim Fırsatıyla!

Kendi tarzınızı yaratmak, minimal ve etkileyici fotoğraflar çekmek, markanızı ve ürünlerinizi tanıtmak, hayatın detaylarına odaklanmak istiyorsanız Still Life Eğitimi tam size göre! Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Gelin, tanışalım, hayallerinizden ve fotoğraftan konuşalım. Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik fotoğrafçılık eğitimini belirleyelim, kariyer planınızı yapalım, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım. Kendi fotoğraf stüdyonuzu açarak ya da başarılı firmalarda çalışarak deneyim kazanın, adınızdan söz ettiren bir still life fotoğrafçısı olun.

Unutmayın, her yıl fotoğraf eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini ya yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor ya da ek bir maliyetle daha iyi bir kurs arayışına giriyorlar. Onlardan biri de siz olmayın!

Eğitim ciddi kurumların işidir ve paket fotoğrafçılık kursu fiyatları ile eğitim olmaz! Öncelikle seviyenizin ve bilginizin ölçülmesi gerekir, ardından ihtiyaçlarınıza ve size en uygun fotoğrafçılık eğitimleri eğitim danışmanları ve eğitmeniniz tarafından belirlenmelidir. Telefonda ya da internet sitelerinde fotoğrafçılık kursu fiyatları veren kurumların amacı eğitim vermek değil aylık kotalarını doldurmaktır. Bu nedenle paket eğitim fiyatları veren kurumlardan uzak durmalı, ihtiyaçlarınızı analiz edip size özel eğitim çözümleri sunacak, MEB onaylı kurumlardan eğitim almalısınız. Still life kursu fiyatları size özel %50 indirim fırsatıyla sunuluyor, kaçırmayın!

[widget-21]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30