Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Girişimcilik Kursu Fiyatları – Erken Kayıtta %50 İndirim

Markanızı Hayata Geçirin! Başarılı Olmanın Yollarını Bizden Öğrenin!

Avrupa standartlarında ve %100 öğrenme garantili Girişimcilik Kursu öğrencilerimize özel %50 indirimle! Girişimcilik kursu fiyatları hakkında bilgi almak için hemen bizi arayın!

Stüdyosunu açmak ve fotoğrafçılıktan para kazanmak isteyenlere özel olarak hazırlanmış butik eğitimimizde 16 hafta 96 saat boyunca girişiminizi nasıl hayata geçireceğinizi, bilinirlik arttırmanın yollarını, etkili reklamlar ve paylaşımlar yapmanın sırlarını, potansiyel müşterilerinizin karşısına nasıl çıkmanız gerektiğini, müşteri ilişkilerini yönetmeyi, finans ve maliye süreçlerini, girişiminizi nasıl ayakta tutacağınızı öğreneceksiniz.

Gelecekte kendinizi nerede görüyorsunuz? Profesyonel fotoğrafçı olmak sadece iyi fotoğraf çekmekten mi ibaret? Gelin, cevapları beraber bulalım. Girişimcilik kursu fiyatları hakkında konuşmak ve kurumumuzu görmek için bizleri ziyaret edebilirsiniz.

 

[widget-49]

Türkiye’nin En Kapsamlı Fotoğraf ve Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Kariyer hedeflerini belirlemek ve fotoğraf sanatından para kazanmak, markanızı hayata geçirmek ve adınızı duyurmak istiyorsanız girişimcilik kursu ile stüdyo açma maliyetlerinden ihtiyacınız olan ekipmanlara, ekip seçiminden kriz yönetimine, reklam yapmaktan satış yapmaya kadar mesleğinizle ilgili tüm bilgi ve beceriyi kazanacaksınız.

Girişimcilik kursu fiyatları erken kayıtta %50 indirim fırsatıyla sunulurken Foto Life Akademi ailesi olarak son teknoloji ile donatılmış sınıflarda görsel materyal ağırlıklı ders anlatımları, eğitim sırasında uygulamalı fotoğraf çekimleri, tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek ödevler ve uzman eğitmenlerden fotoğraflarınıza yorumlar, kaçırdığınız derslerin telafisi, günübirlik ya da konaklamalı yurt içi ve yurt dışı keyifli geziler, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile her zaman yanınızdayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

[widget-50]

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sistemimiz, Türkiye’nin önde gelen girişimcileri, %100 öğrenme garantisi, MEB onaylı eğitim sertifikası, kariyer danışmanlığı ile Türkiye’nin en yüksek memnuniyet oranına sahip eğitim kurumuyuz. Girişimcilik kursu ücretleri değil eğitim kalitesi önceliğimizdir.

Ayrıca girişimcilik atölyelerimizden mezun öğrencilerimiz, edindikleri bilgi ve deneyimle Foto Life Akademi partnerlerimizle, sektörlerinin ünlü markalarıyla ve kendi stüdyolarında çalışabiliyorlar. Kendini geliştiren ve başarılı girişimlere imza atan öğrencilerimizin her zaman yanında olmaya devam ediyoruz. 500’den fazla öğrencimiz kendi stüdyosunu açtı bile!

Sadece girişimcilik kursu değil, sizin için bir aile oluyoruz. Ucuz girişimcilik eğitimlerindense size özel belirlenen programlarla girişimcilik kursu fiyatları hakkında sizleri bilgilendiriyoruz. Önceliğimiz, ihtiyacınız olan eğitimleri vermek…

Sanatınızdan Nasıl Para Kazanacağınızı Öğreteceğiz…

Fotoğraf stüdyomu açmak istiyorum ama nereden başlayacağımı bilmiyorum, adımı nasıl duyurabilirim diyorsanız doğru adrese geldiniz! Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Gelin, tanışalım, hayallerinizden ve hedeflerinizden konuşalım. Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik eğitimileri belirleyelim, kariyer planınızı yapalım, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım. Kendi fotoğraf stüdyonuzu açarak ya da başarılı firmalarda çalışarak deneyim kazanın, adınızdan söz ettiren bir fotoğrafçı olun.

Unutmayın, her yıl fotoğraf eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini ya yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor ya da ek bir maliyetle daha iyi bir kurs arayışına giriyorlar. Onlardan biri de siz olmayın!

Eğitim ciddi kurumların işidir ve paket girişimcilik kursu fiyatları ile eğitim olmaz! Öncelikle seviyenizin ve bilginizin ölçülmesi gerekir, ardından ihtiyaçlarınıza ve size en uygun eğitimler eğitim danışmanları ve eğitmeniniz tarafından belirlenmelidir. Telefonda ya da internet sitelerinde girişimcilik kursu fiyatları veren kurumların amacı eğitim vermek değil aylık kotalarını doldurmaktır. Bu nedenle paket eğitim fiyatları veren kurumlardan uzak durmalı, ihtiyaçlarınızı analiz edip size özel eğitim çözümleri sunacak, MEB onaylı kurumlardan eğitim almalısınız. Girişimcilik kursu fiyatları size özel %50 indirim fırsatıyla sunuluyor, kaçırmayın!

[widget-21]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30