Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Kursu Fiyatları – Erken Kayıtta %50 İndirim

Sanatınızdan Para Kazanmayı Öğrenmek İster Misiniz? 

Türkiye’nin ünlü sosyal medya uzmanları ve dijital pazarlama uzmanları tarafından verilen eğitimimiz erken kayıtta %50 indirimle sizlerle! Sosyal medya ve dijital pazarlama kursu fiyatları hakkında bilgi almak için hemen bizi arayın!

Stüdyosunu açmak ve fotoğrafçılıktan para kazanmak isteyenlere özel olarak hazırlanmış butik eğitimimizde 4 hafta 20 saat boyunca girişiminizi nasıl hayata geçireceğinizi, bilinirlik arttırmanın yollarını, sosyal medyada etkili reklamlar ve paylaşımlar yapmanın sırlarını, potansiyel müşterilerinizin karşısına nasıl çıkmanız gerektiğini, takipçi kazanmayı ve dijital platformda dikkatleri üzerinize toplamayı öğreneceksiniz.

Şimdi herkes fotoğrafçı, sizin farkınız ne? Sosyal medyanın gücünü kullanın, binlerce takipçiye ulaşın, markanız akıllarda kalsın, daha çok müşteri daha çok kazanç sağlayın! Sosyal medya ve dijital pazarlama kursu fiyatları hakkında konuşmak ve kurumumuzu görmek için bizleri ziyaret edebilirsiniz.

 

[widget-49]

Türkiye’nin En Kapsamlı Fotoğraf ve Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Hedef kitlesine daha hızlı ulaşmak, sanatını ve markasını duyurmak, müşteri potansiyelini arttırmak isteyenler için hazırladığımız sosyal medya ve dijital pazarlama kursu ile web site yaptırmanın öneminden sosyal medyada paylaşılacak görsellerin boyutlarına, paylaşılacak fotoğraflar için içerik hazırlamadan müşteriyi etkileyecek sunumlara, takipçi arttırmadan kriz yönetimine kadar mesleğinizle ilgili tüm bilgi ve beceriyi kazanacaksınız.

Sosyal medya ve dijital pazarlama kursu fiyatları erken kayıtta %50 indirim fırsatıyla sunulurken Foto Life Akademi ailesi olarak son teknoloji ile donatılmış sınıflarda görsel materyal ağırlıklı ders anlatımları, eğitim sırasında uygulamalı fotoğraf çekimleri, tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek ödevler ve uzman eğitmenlerden fotoğraflarınıza yorumlar, kaçırdığınız derslerin telafisi, günübirlik ya da konaklamalı yurt içi ve yurt dışı keyifli geziler, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile her zaman yanınızdayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sistemimiz, fotoğrafçılık sanatına kendini adamış ve Türkiye’nin önde gelen fotoğraf sanatçıları, %100 öğrenme garantisi, MEB onaylı eğitim sertifikası, makine ve ekipman danışmanlığı ile Türkiye’nin en yüksek memnuniyet oranına sahip eğitim kurumuyuz.

[widget-50]

Mesleki branş eğitimlerimizden sonra fotoğrafçılara özel girişimcilik, dijital pazarlama, sosyal medya eğitimleri vererek iş yeri açma süreçlerinden teklif verme stratejilerine, müşteri bulma çalışmalarından marka imajı ve bilinirlilik artırmaya kadar profesyonel hayatta karşınıza çıkacak tüm sorunların çözümünü de öğretiyor ve rakiplerinizin 1 adım önünde olmanızı sağlıyoruz.

Sadece sosyal medya ve dijital pazarlama kursu değil, sizin için bir aile oluyoruz. Ucuz sosyal medya ve dijital pazarlama eğitimlerindense size özel belirlenen programlarla sosyal medya ve dijital pazarlama kursu fiyatları hakkında sizleri bilgilendiriyoruz. Önceliğimiz, ihtiyacınız olan eğitimleri vermek…

Fenomen Bir Fotoğrafçı Olmak İster Misiniz?

Hedef kitleme ulaşamıyorum nasıl para kazanacağım? Sosyal medyada adımı duyurmam ve müşteri bulmam lazım? Markamı nasıl sektörde bilinir hale getireceğim? Diyorsanız doğru adrese geldiniz! Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Gelin, tanışalım, hayallerinizden konuşalım. Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik eğitimi belirleyelim, kariyer planınızı yapalım, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım. Kendi stüdyonuzu açarak ya da başarılı firmalarda çalışarak deneyim kazanın, adınızdan söz ettiren bir fotoğrafçı olun.

Unutmayın, her yıl fotoğraf eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini ya yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor ya da ek bir maliyetle daha iyi bir kurs arayışına giriyorlar. Onlardan biri de siz olmayın!

Eğitim ciddi kurumların işidir ve paket sosyal medya ve dijital pazarlama kursu fiyatları ile eğitim olmaz! Öncelikle seviyenizin ve bilginizin ölçülmesi gerekir, ardından ihtiyaçlarınıza ve size en uygun eğitimler eğitim danışmanları ve eğitmeniniz tarafından belirlenmelidir. Telefonda ya da internet sitelerinde sosyal medya kursu fiyatları veren kurumların amacı eğitim vermek değil aylık kotalarını doldurmaktır. Bu nedenle paket eğitim fiyatları veren kurumlardan uzak durmalı, ihtiyaçlarınızı analiz edip size özel eğitim çözümleri sunacak, MEB onaylı kurumlardan eğitim almalısınız. Sosyal medya ve dijital pazarlama kursu fiyatları size özel %50 indirim fırsatıyla sunuluyor, kaçırmayın!

[widget-21]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30