Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

23 Nisan’da Çocuklara Özel Fotoğrafçılık Kursu Kampanyası

Sanatla İç İçe Büyüyen Nesiller Yetiştiriyoruz!

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı unutmadık elbette! Onlara sanatsal bakış açısı kazandıracak, geleceklerini şekillendirecekleri, fotoğraf sevgisi aşılayan ve yeteneklerine yöne verecek bir hediye almak ister misiniz?

23 Nisan’da çocuklarınızı unutmadığınızı göstermeniz, onlara yeni bir hobi kazandırmanız için çocuklara özel fotoğrafçılık kursları hazırladık. Çocuklarınızın fotoğraf çekme becerisi kazanacakları ve sosyalleşecekleri fotoğrafçılık kurslarımızla çok mutlu olacakları bir eğitim hediye edebilirsiniz.

Unutmayın, ağaç yaşken eğilir! Sanatla iç içe olan, sosyal ve yetenekli çocuklar yetiştirmek istiyorsanız Foto Life Akademi’ye gelin, tanışalım, çocuklarınızın geleceğine yön verelim. Çocuklar için hediye arayan anne ve babalar 23 Nisan Fotoğrafçılık Kursu Kampanyamızı kaçırmayın!

 

Geleceklerine Bir Katkınız Olsun!

Sanatla büyüyen çocuklar, hayata daha pozitif bakıyor ve duygularını daha rahat ifade edebiliyorlar. Siz de çocuklarınızın hayatı tanımasını, doğa sevgisi ve bilinci aşılamak istiyorsanız 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocuklara özel fotoğrafçılık kursu hediyemizi onlara armağan edin, hem yüzlerini güldürün hem de geleceklerine bir katkıda bulunun!

23 Nisan Çocuk Bayramı fotoğrafçılık kursu hediyesi ile:

  • Çocuklarınız yeni bir hobi edinecekler.
  • Fotoğraf çekmeyi öğrenecek ve sanat sevgisi kazanacaklar.
  • Okul hayatının stresinden uzaklaşarak huzurlu ve keyifli bir ortamda eğitim alacaklar.
  • Yaşıtlarıyla bir arada olacak, sosyalleşecek ve eğlenceli vakitler geçirecekler.
  • Yeni arkadaşlıklar ve dostluklar edinecekler.
  • Daha mutlu ve pozitif olacaklar.
  • Daha girişken ve özgüvenli olacaklar.
  • Yeteneklerini keşfederek belki de mesleklerine karar verecekler.
  • Yaparak yaşayarak öğrenmenin keyfine varacak, hayatı ve doğayı yakından gözlemleyecekler.

Fotoğrafçılık kursu kampanyamızdan yararlanarak siz de çocuğunuzun hobi kazanmasını, çekingen ve kırılgan yapısından sıyrılmasını sağlayabilir, sosyalleşmesine ve sanatsal bilinç kazanmasına destek olabilirsiniz.

[widget-13]

23 Nisan Çocuk Bayramına Özel Eğitim Fırsatı Hangi Eğitimlerde Geçerli? Bu Kampanya Kaçmaz!

Çocuklarına değer veren aileler, kuzenlerini ve yeğenlerini sevindirmek isteyen büyükler, 23 Nisan için hazırladığımız fotoğrafçılık kurslarımız çocuklarınızın bilgi ve becerileri ile ilgi alanlarına özel olarak hazırlanıyor. 23 Nisan Çocuk Bayramı eğitim fırsatımız; Pro-Fotoğrafçılık, Doğa Fotoğrafçılığı, Makro Fotoğrafçılık, Instagram Fotoğrafçılığı, Mobil Fotoğrafçılık, Yemek Fotoğrafçılığı, Seyahat Fotoğrafçılığı gibi çocukların ilgisini çekecek eğitimlerden oluşuyor.

Çocuklarınız, çok sevdiğiniz akrabalarınız ya da arkadaşlarınızın çocukları için 23 Nisan ve sonrasında yararlanabilecekleri, onları unutmadığınızı gösterecek Foto Life Akademi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı fotoğrafçılık kursu fırsatından %50 indirimle yararlanabilirsiniz. Foto Life Akademi ekibi olarak sizlere çok şık bir de tebrik kartı hazırlıyoruz.

Uygulamalı eğitimler, eğlenceli fotoğraf gezileri, sergi ve sanat aktiviteleri, keyifli organizasyonlarla geçecek bir eğitim çocuklarınızı bekliyor. Gelin, onların geleceğine yön verin, hayallerini gerçekleştirin!

[widget-15]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30