Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Hayvanları Koruma Günü’ne Özel %50 İndirim!

Barınak ve Hayvan Sahipleri İçin Keyifli Fotoğraf Eğitimleri!

4 Ekim Hayvanları Koruma Günü için herhangi bir cana evini ve yüreğini açmış olanlara ya da barınak sahibi ve görevlisi olarak çalışanlara güzel bir kampanya hazırladık! Bize emanet olan, koruyup kolladığımız canların daha güzel fotoğraflarını çekmek istemez misiniz? Hayvanları koruma günü kampanya seçeneklerimizi değerlendirin...

Evinde ya da iş yerinde hayvan besleyen bir tanıdığınız mı var? Ya da kedileri ve köpekleri çok seven, sokak hayvanlarına elinden geldiğince bakmaya çalışan anne ve babanıza bir hediye mi vermek istiyorsunuz? Hayvanları Koruma Günü için özel olarak hazırladığımız kampanyadan yararlanarak onlara güzel bir hediye verebilirsiniz. Hayvanları koruma günü hediye önerilerimize kulak verin...

İster kendinize, isterseniz arkadaşınıza hediye alın; üzerine titrediğiniz hayvanların fotoğraflarını bu kurs sonrasında daha güzel çektiğinizi görecek, onlarla vakit geçirmekten büyük keyif alacaksınız! Hayvanları Koruma Gününe Özel Fotoğrafçılık Kursu kampanyamızı kaçırmayın!

 

Hayat, Onlarla Güzel! Keyifli Anlarını Fotoğraflarla Ölümsüzleştirin!

Kediler, köpekler, kuşlar, kısacası tüm hayvanlar şirinlikleri ve komik halleriyle bizi büyülüyorlar. Onların bu eğlenceli tavırlarını fotoğraflamak ve ölümsüzleştirmek isteyenler için Hayvanları Koruma Günü’ne özel bir kampanyamız var.

Kendiniz için alabileceğiniz ya da sevdiklerinize hediye edebileceğiniz hayvanları koruma günü kampanya fotoğrafçılık kursu ile:

  • Hayvanlarınızın fotoğraflarını profesyonelce çekebilirsiniz.
  • Kendinize vakit ayırabilir, yeni bir hobi edinebilirsiniz.
  • İş ve okul hayatınızın stresinden uzaklaşabilirsiniz.
  • Yeni arkadaşlıklar ve dostluklar edinebilirsiniz.
  • Hayvan sevgisi ile dolu, sizin gibi olan insanlarla aynı ortamda olmanın tadını çıkarırsınız.
  • Sanatsal bakış açısı kazanırsınız.

Kedileri ve köpekleri çocuklarıymış gibi gören arkadaşlarınıza, annenize, babanıza ya da kendinize güzel bir hediye armağan edin, keyifli bir atmosferde uzman eğitmenlerden hayvanlarınızın fotoğraflarını çekmeyi öğrenin, sanattan ve hayattan konuşun…Hayvanları koruma günü hediye seçeneklerimize kulak verin...

[widget-13]

Hayvanları Koruma Gününe Özel Eğitim Fırsatı Hangi Eğitimlerde Geçerli? Bu Kampanya Kaçmaz!

Hayvanları Koruma günü fırsatımız; Pro-Fotoğrafçılık, Moda Fotoğrafçılığı, Stüdyo Fotoğrafçılığı, Düğün Fotoğrafçılığı, Doğum Fotoğrafçılığı, Yemek Fotoğrafçılığı, Belgesel Fotoğrafçılığı, Portre Fotoğrafçılığı, Panoramik Fotoğrafçılığı, Seyahat Fotoğrafçılığı, Mimari Fotoğrafçılığı, Ürün Fotoğrafçılığı, Hava Fotoğrafçılığı dahil olmak üzere tüm eğitimlerimizde geçerli!

Eşiniz, sevgiliniz, babanız, çok sevdiğiniz bir yakınınız ya da arkadaşınız için ya da sadece kendiniz için bahsettiğimiz eğitimlerimizi %50 indirimle alabilirsiniz. Foto Life Akademi ekibi olarak sizlere çok şık bir tebrik kartı da hazırlayacağız.

Hayvanları Koruma Günü hediye ve fotoğrafçılık kursu kampanyasından yararlanmaya karar verdiyseniz fotoğrafçılık kursu danışmanlarımızla dilediğiniz an iletişime geçebilirsiniz.

[widget-15]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30