Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Gazeteciler Günü Fotoğrafçılık Kursu Kampanyası

Hayatın En Önemli Tanıklarına Unutamayacakları Bir Hediye Verin!

10 Ocak Gazeteciler günü yaklaşırken eşiniz, sevgiliniz, kardeşiniz ya da en yakın arkadaşınız gazeteci ise onlara güzel bir sürpriz yapmanızın zamanı gelmiş demektir! Gazeteciler günü hediyesi seçeneklerimiz sizi bekliyor...

Dünyadaki en zorlu ve stresli mesleklerden birini yapan gazetecilerimiz için hem iş yoğunluğundan bir süre uzaklaşacakları hem de mesleklerine katkı sağlayacak bir hediye hazırladık! Sevdiklerinizin ilgi alanlarına özel temel ve branş fotoğrafçılık kurslarımızla onları haber yetiştirme telaşından, uzun toplantılardan, zor koşullar altındaki çekimlerden, yapılması gereken işlerden uzaklaştırıyor, fotoğraf sanatının büyülü dünyasında, sosyalleşebilecekleri ve keyifli vakitler geçirebilecekleri bir eğitim veriyoruz.

Yıllarını hatta ömrünü mesleğine adayan babanız, arkadaşınız, eşiniz ya da sevgilinizi bu özel günlerinde yalnız bırakmayın, onları hatırladığınızı bu unutulmaz hediye ile gösterin. Gazeteciler Gününe Özel Fotoğrafçılık Kursu kampanyamızı kaçırmayın!

 

Mesleklerine Bir Katkınız Olsun!

Haberin gecesi gündüzü olmuyor. Gündem her an değişebiliyor ve her an yeni bir olay yaşanabiliyor. Sürekli koşturan, haberden habere koşan gazeteciler kendine ve hobilerine vakit ayıramıyor. Sizin de etrafınızda böyle bir eş, baba ve arkadaş varsa bu sene Gazeteciler Günü’nde onlara içlerindeki yetenekleri keşfedecekleri, mesleki becerilerini arttıracak ve sosyalleşecekleri güzel bir hediye hazırladık. 

Belgesel, seyahat, hava fotoğrafçılığı dahil 30’dan fazla branşta eğitim seçeneklerimizle gelin, onları mutlu edelim. Gazeteciler günü hediyeleri ile fark yaratacak bir sürpriz hazırlayalım...

Gazeteciler günü hediyesi olarak sunacağınız fotoğrafçılık kursu ile;

  • Gazetecilik mesleğini yapan sevdikleriniz ve yakınlarınız fotoğrafçılık kursu hediyesi ile yeteneklerini keşfedecekler.
  • Yoğun iş tempolarından uzaklaşacak ve psikolojik anlamda kendilerini rahatlamış hissedecekler.
  • Yeni bir hobi edinecekler.
  • Mesleki bilgilerini arttırarak kariyer fırsatlarında rakiplerinden bir adım önde olacaklar.
  • Gazeteciliğin getirdiği stres, depresyon ve tükenmişlik gibi sorunlardan kurtulacaklar.
  • Yeni arkadaşlıklar ve dostluklar edinecekler.
  • Daha mutlu ve pozitif olacaklar.
  • Daha girişken ve özgüvenli olacaklar.
  • Sanatsal bakış açısı kazanarak mesleklerini geliştirecekler.

İster masa başında ister sahada olsun, gazetecilik mesleği gerçekten zor! Onlara mesleki kaygılardan uzaklaşacakları bir ortam yarattık. Gelin, tanışalım, sevdiklerinize bambaşka bir hediye sunalım!

[widget-13]

Gazeteciler Gününe Özel Eğitim Fırsatı Hangi Eğitimlerde Geçerli? Bu Kampanya Kaçmaz!

Gazeteciler günü hediyesi arayanlar için hazırladığımız fotoğrafçılık kurslarımız grup ve kişiye özel olmak üzere farklı şekilde hazırlanabiliyor. Gazeteciler günü fırsatımız; Pro-Fotoğrafçılık, Moda Fotoğrafçılığı, Stüdyo Fotoğrafçılığı, Düğün Fotoğrafçılığı, Doğum Fotoğrafçılığı, Yemek Fotoğrafçılığı, Belgesel Fotoğrafçılığı, Portre Fotoğrafçılığı, Panoramik Fotoğrafçılığı, Seyahat Fotoğrafçılığı, Mimari Fotoğrafçılığı, Ürün Fotoğrafçılığı, Hava Fotoğrafçılığı dahil olmak üzere tüm eğitimlerimizde geçerli!

Eşiniz, sevgiliniz, babanız, çok sevdiğiniz bir yakınınız ya da arkadaşınız için önemli olan bu günde, onları unutmadığınızı göstermeniz için Foto Life Akademi Gazeteciler Günü Kampanyası Hobi ile Mesleki Atölyelerde dilediğiniz kurs için %50 indirimle sunuluyor. Foto Life Akademi ekibi olarak sizlere çok şık bir tebrik kartı hazırlıyoruz.

Gazeteciler Günü hediyesi ve fotoğrafçılık kursu kampanyasından yararlanmaya karar verdiyseniz fotoğrafçılık kursu danışmanlarımızla dilediğiniz an iletişime geçebilirsiniz. Hayata kendi kadrajından bakan, başarılı gazeteciler yetiştiriyoruz…

[widget-15]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30