Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Fotoğrafçılık Kursu Kampanyası

Tüm Fotoğraf Eğitimlerimizde Geçerli %50 Erken Kayıt İndirimini Kaçırmayın!

Fotoğrafçılık kursu kampanyası arayanlar için Foto Life Akademi’den Temel Fotoğrafçılık Eğitimi!

Fotoğrafçılık eğitimi almak istiyor ancak ders ücretlerinin fazlalığından mı yakınıyorsunuz? Foto Life Akademi sizlere kaçırılmayacak bir kampanya hazırladı…

Eğitim takvimimizden herhangi bir fotoğrafçılık kursunu seçerek en az 15 gün önceden eğitime kayıt yaptırdığınız taktirde %50 indirim kazanacaksınız! Fotoğrafçılık kursu fırsatı ve kampanyalarını kaçırmayın!

 

Erken Kayıt Fırsatı Hangi Eğitimlerde Geçerli?

Türkiye’nin en çok fotoğrafçılık eğitimine sahip olan kurumu olarak 30’dan fazla dalda eğitimlerimizde sizler için erken kayıt fırsatı sunuyoruz. Başlıca indirimli olan eğitimlerimiz ve fotoğrafçılık kursu kampanyaları:

[widget-13]

Ayrıca Photoshop, Lightroom, Fotoğraf Sanatı, Girişimcilik ve Kişisel Gelişim eğitimlerimiz de erken kayıtta %50 indirimli! Fotoğrafçılık kursu kampanyası dahilinde olan eğitimlerimize katılarak hayalinizi gerçeğe çevirebilir, fotoğraf sanatının büyüleyici atmosferine adım atabilirsiniz.

Arkadaşınıza Hediye Edin!

İster kendiniz isterseniz arkadaşlarınız için fotoğrafçılık kursu kampanya fırsatını kaçırmayın. Hemen kaydınızı yaptırmak için fotoğrafçılık eğitimi danışmanlarımızı arayın. Fotoğrafçılık Kursu eşinize, sevgilinize ve arkadaşlarınıza unutamayacakları bir hediye olacak.

Doğum günlerinin ve yıldönümlerinin klasik hediyelerinden kurtularak sevdiklerinizle birlikte hobinizi eğitim alarak pekiştirecek ve eğlenceli zamanlar geçireceksiniz. Fotoğrafçılık Kursu ile fotoğraf tekniklerini, ışık ve diyafram ayarlarını, hangi lensin nerede kullanılacağını, hangi makinenin size uygun olduğunu; kısacası fotoğrafın nasıl çekileceğini öğreneceksiniz. Bu kampanya kaçmaz…

Fotoğrafçılık Kursu eğitim programlarımızı incelemek için ilgilendiğiniz eğitim programının sayfasını ziyaret edin. Eğitim danışmanlarımızı arayarak fırsattan hemen yararlanın!

[widget-15]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30