Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Eczacılar İçin %50 Fotoğrafçılık Kursu İndirimi!

Eczacılar Gününe Özel Fotoğrafçılık Kursu Hediyesi!

15 Mayıs Eczacılar Günü yaklaşırken eşiniz, sevgiliniz, kardeşiniz ya da en yakın arkadaşınız eczacı ise onlara güzel bir sürpriz yapmanızın zamanı gelmiş demektir! Eczacılar günü hediyesi seçeneklerimize göz atın..

Sağlık sektörünün değerli çalışanlarından olan eczacılar için hem iş yoğunluğundan bir süre uzaklaşacakları hem de mesleklerine katkı sağlayacak bir hediye hazırladık! Sevdiklerinizin ilgi alanlarına özel temel ve branş fotoğrafçılık kurslarımızla onları haber onlara Avrupa standartlarında, %100 öğrenme garantili, sosyal aktivite imkanları olan, diledikleri zaman eğitim alabilecekleri bir hediye verebilirsiniz.

Eczacılık mesleğini yapıyorsanız kendinize de bu özel günde fotoğrafçılık eğitimlerini indirimli olarak alabilirsiniz. Anneniz, babanız, arkadaşınız, eşiniz ya da sevgilinizi bu özel günlerinde yalnız bırakmayın, onları hatırladığınızı bu unutulmaz hediye ile gösterin. Eczacılar Gününe Özel Fotoğrafçılık Kursu kampanyamızı kaçırmayın! Eczacılara hediye ne alınır diye düşünmeyin...

Ayrıca kendiniz için fotoğrafçılık eğitimlerimizi yine %50 indirimli olarak satın alabilirsiniz. Kendinize güzel bir hediye verin…Eczacılar günü hediye fırsatlarımızı değerlendirin.

 

Sevdiklerinize Hobi Kazandıracak Fotoğrafçılık Eğitimleri

Gün içerisindeki yoğun iş tempoları ve nöbetler derken kendilerine vakit ayıramayan eczacılar için Foto Life Akademi’nin keyifli atmosferinde, uygulamalı programlarla kaliteli eğitimler veriyoruz. Eşiniz, anneniz ve babanız ya da sevgiliniz ve arkadaşınız için alabileceğiniz bu hediyeyle onları şaşırtabilirsiniz. Eczacılara hediye bu sene bizden...

Yıllardır fotoğrafçılık tutkusu olan ancak erteleyen eczacılarımızı da unutmadık elbette. Kendinize bir iyilik yapın, hayallerinizi artık göz ardı etmeyin. Fotoğrafçılık eğitimi kampanyasından yararlanarak hayata kendi kadrajınızdan bakmaya başlayın!

Eczacılar günü hediyesi eğitim kampanyası olarak sunduğumuz %50 indirimli fotoğrafçılık kursu ile;

  • Bu mesleği yapan sevdikleriniz ve yakınlarınız fotoğrafçılık kursu hediyesi ile yeteneklerini keşfedecekler.
  • Yeni bir hobi edinecekler.
  • Yoğun iş tempolarından uzaklaşacak ve psikolojik anlamda kendilerini rahatlamış hissedecekler.
  • Stresli ve yoğun bir tempodan uzaklaşacaklar.
  • Yeni arkadaşlıklar ve dostluklar edinecekler.
  • Daha mutlu ve pozitif olacaklar.
  • Daha girişken ve özgüvenli olacaklar.
  • Sanatsal bakış açısı kazanarak hayata daha farklı bakacaklar.

Eczacılar için sosyalleşecekleri ve güzel anılar kazanacakları, sanatla iç içe bir ortam yarattık. Gelin, tanışalım, sevdiklerinize bambaşka bir eczacılar günü hediyesi sunalım!

[widget-13]

Eczacılar Gününe Özel Eğitim Fırsatı Hangi Eğitimlerde Geçerli? Bu Kampanya Kaçmaz!

Eczacılar günü hediyesi arayanlar için hazırladığımız fotoğrafçılık kurslarımız grup ve kişiye özel olmak üzere farklı şekilde hazırlanabiliyor. Eczacılar günü hediyesi fırsatımız; Pro-Fotoğrafçılık, Moda Fotoğrafçılığı, Stüdyo Fotoğrafçılığı, Düğün Fotoğrafçılığı, Doğum Fotoğrafçılığı, Yemek Fotoğrafçılığı, Belgesel Fotoğrafçılığı, Portre Fotoğrafçılığı, Panoramik Fotoğrafçılığı, Seyahat Fotoğrafçılığı, Mimari Fotoğrafçılığı, Ürün Fotoğrafçılığı, Hava Fotoğrafçılığı dahil olmak üzere tüm eğitimlerimizde geçerli!

Eşiniz, sevgiliniz, babanız, çok sevdiğiniz bir yakınınız ya da arkadaşınız için önemli olan bu günde, onları unutmadığınızı göstermeniz için Foto Life Akademi Eczacılar Günü Kampanyası Hobi ile Mesleki Atölyelerde dilediğiniz kurs için %50 indirimle sunuluyor. Foto Life Akademi ekibi olarak sizlere çok şık bir tebrik kartı hazırlıyoruz.

Eczacılar Günü hediyesi ve fotoğrafçılık kursu kampanyasından yararlanmaya karar verdiyseniz fotoğrafçılık kursu danışmanlarımızla dilediğiniz an iletişime geçebilirsiniz.

[widget-15]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30