Fotolife Akademi

MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Avukatlar Günü Fotoğrafçılık Kursu Kampanyası

Hak ve Hukukumuzu Koruyan Değerli Avukatlarımıza Unutamayacakları Bir Hediye Verin!

5 Nisan Avukatlar Günü için eşinize, annenize, babanıza ya da arkadaşınıza sürpriz yaparak onları bu önemli günlerinde hatırladığınızı göstermek ister misiniz? Avukatlar günü hediyesi seçeneklerimize göz atın...

Avukatlar Günü hediye önerileri arasında boğulduysanız ya da ne alacağınız konusunda tam emin değilseniz sevdikleriniz için yenilikçi, deneyim odaklı ve kendilerine kaliteli zaman ayırabilecekleri mükemmel bir fotoğrafçılık kursu hazırladık. Dünyadaki en zorlu ve stresli mesleklerden birini yapan avukatlarımıza hem iş yoğunluğundan bir süre uzaklaşacakları hem de kendilerini geliştirecekleri fotoğrafçılık kurslarımızı hediye edebilirsiniz.

Adaletin peşinde koşan, yıllarını mesleğine adayan babanız, arkadaşınız, eşiniz ya da sevgilinizi bu özel günlerinde yalnız bırakmayın, fotoğrafçılık kursu hediyenizle onları mutlu edin. Avukatlar Gününe Özel Fotoğrafçılık Kursu kampanyamızı kaçırmayın!

Değerli avukatlar, kendiniz için fotoğrafçılık eğitimlerimizi yine %50 indirimli olarak satın alabilirsiniz. Bu gün, sizin gününüz, kendinize güzel bir avukatlar günü hediyesi verin!

 

Hayata Farklı Bir Pencereden Bakmalarını Sağlayın!

Türkiye’nin dört bir yanında, hukuk ve adalet için bizlerin yanında, en ön safta mücadele veren 150 binden fazla avukat var. Onlara en güzel Avukatlar Günü hediyesi, içlerindeki yeteneği keşfedecekleri, kendilerini geliştirecekleri ve sosyalleşecekleri bir eğitim hediye edin.

Doğum, düğün, yemek, seyahat, belgesel ve hava fotoğrafçılığı dahil 30’dan fazla branşta eğitim seçeneklerimizle gelin, onları mutlu edelim. Avukatlar günü hediyeleri sizi bekliyor.

Avukatlar günü hediyesi olarak sunacağınız fotoğrafçılık kursu ile;

  • Avukatlık mesleğini yapan sevdikleriniz ve yakınlarınız fotoğrafçılık kursu hediyesi ile yeteneklerini keşfedecekler.
  • Avukatlık mesleğinin getirdiği stres ve depresyon gibi sorunlardan kurtulacaklar.
  • Yoğun iş tempolarından uzaklaşacak ve psikolojik anlamda kendilerini rahatlamış hissedecekler.
  • Yeni bir hobi edinecekler.
  • Yeni arkadaşlıklar ve dostluklar edinecekler.
  • Daha mutlu ve pozitif olacaklar.
  • Sanatsal bakış açısı kazanarak kendilerini geliştirecekler.
  • Farklı bir network ağı kurarak fotoğraf sanatının profesyonel ve amatörleriyle tanışacaklar.

Avrupa standartlarında uygulamalı eğitimler, sergi ve sanat aktiviteleri, duayenlerle bir araya gelecekleri söyleşiler, fotoğraf sohbetleri yapabilecekleri Sanat Cafe ve güler yüzlü bir eğitim ortamı onları bekliyor! Siz de Avukatlar günü hediyesi olarak sevdiklerinize unutulmaz bir armağan vermek istiyorsanız gelin, bir kahvemizi için…

[widget-13]

Avukatlar Gününe Özel Eğitim Fırsatı Hangi Eğitimlerde Geçerli? Bu Kampanya Kaçmaz!

Avukatlar günü hediyesi arayanlar için hazırladığımız fotoğrafçılık kurslarımız grup ve kişiye özel olmak üzere farklı şekilde hazırlanabiliyor. Avukatlar günü fırsatımız; Pro-Fotoğrafçılık, Moda Fotoğrafçılığı, Stüdyo Fotoğrafçılığı, Düğün Fotoğrafçılığı, Doğum Fotoğrafçılığı, Yemek Fotoğrafçılığı, Belgesel Fotoğrafçılığı, Portre Fotoğrafçılığı, Panoramik Fotoğrafçılığı, Seyahat Fotoğrafçılığı, Mimari Fotoğrafçılığı, Ürün Fotoğrafçılığı, Hava Fotoğrafçılığı dahil olmak üzere tüm eğitimlerimizde geçerli!

Eşiniz, sevgiliniz, babanız, çok sevdiğiniz bir yakınınız ya da arkadaşınız için önemli olan bu günde, onları mutlu edecek bir hediye için Foto Life Akademi Avukatlar Günü Kampanyasından yararlanabilirsiniz. %50 indirimle 30’dan fazla fotoğrafçılık kursu fırsatı sizi bekliyor!

Avukatlar Günü hediyesi fotoğrafçılık kursu kampanyasından yararlanmaya karar verdiyseniz fotoğrafçılık kursu danışmanlarımızla dilediğiniz an iletişime geçebilirsiniz. Hayatına sanat katan avukatlar Foto Life Akademi’den çıkıyor!

[widget-15]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 30